Μετάβαση σε περιεχόμενο

..................................................


Recommended Posts

Ζούμπι μου τι να πω?? :(:(

Εχω συγκινηθεί με την ιστορία σου, νιώθω σαν να ξαναζώ τα δικά μου!!

Το μόνο που θα πω: αγκάλιασε το παιδάκι σου, που σας έχει τόσο μεγάλη ανάγκη για να στηριχθεί, πάρε δύναμη από αυτό, μάζεψε τα κομμάτια σου κοριτσάκι μου και συνέχισε το "δρόμο"... Το ξέρω θέλει χρόνο...

Σήκωσε ψηλά το κεφάλι και ξεκίνα το ταξίδι από την αρχή. "Ο,τι δεν μας σκοτώνει, μας κάνει πιο δυνατούς"... Είναι μεγάλος ο Θεός Ζούμπι μου! Δεν θα σε αφήσει έτσι! Το θελεις τόσο πολύ... θα γίνει κοριτσάκι μου! Θα γίνει!

Μερικές γυναίκες σαν εμάς, δυστυχώς... δεν ξέρω το γιατί.... πρέπει να περνάμε τρομέρες δοκιμασίες για να φτάσουμε στο Θαύμα! Όμως γινόμαστε καλύτεροι άνθρωποι και καλύτερες μανούλες!!!!!!

Να προσέχεις τον εαυτό σου.... το παιδάκι σου και τον άντρα σου... που είναι όλη σου η ζωή!

Φιλιά πολλά :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 86
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ζουμπι μου λυπαμαι για οτι σας συνεβει αλλα μην το βαζεις κατω..δυστυχως συμβαινουν αυτα,,,εχεις την κορη και τον αντρα σου στο πλευρο σου...το μωρακι που τοσο επιθυμειτε θα ερθει μην ανησυχεις...σου ευχομαι γρηγορα να ξαναγινεις μανουλα και να μην σε παιρνει αποκατω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ζουμπιμου οταν σε ειδα στη συναντηση την Κυριακη ειπε αυτη η κοπελα θελει τοσο πολυ αυτοτο μωρο το καταλαβα δνε ξερω γιατι ειχε κατι το προσωπο σου εδειχνες τοσο λαμπερη και οταν ηρθε η ειρηνη διπλα μου και μιλησαμε καταλαβα οτι και εκινη το περιμενει .Δυστυχως καμια φορα τα ονειρα δνε βγαινουν αλλα αυτο δνε σημαινει οτι σταματαμε να κανουμε .Την αρχη να ηρεμησεις την εχεις κανει εσπασες εσχισες ξεσπασες και μετα ηρθε εσω στο παρεακι μας καιμας μιλησες και ξερεις μπορει να μην ειμαστε διπλα σου αλλα ξερεις οτι σε εχουμε αγκαλια καισε παρηγρουμε .Κοιτα να συνερθεις λιγο καιμετα ξαναπροσπαθησε .Φιλακια κα στην ειρηνη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ζουμπι μου δεν μπορω να βρω λογια παρηγοριας αλλωστε τι μπορω να σου πω για να απαλλυνω εναν τετοιο πονο?τιποτα ....αυτο ομως που μπορω να σου πω ειναι πως ολα γινονται για καποιο λογο εχεις την υγεια σου και χρονια μπροστα σου να κανεις κι αλλα παιδια μην παραδινεσαι απο τωρα...οχι τοσο ευκολα...σκεψου και την μικρη σου και τον αντρα σου που σε χρειαζονται..ειμαι σιγουρη πως θα βγεις πιο δυνατη απο αυτην τη δοκιμασια και δεν θα περασει πολυς καιρος μεχρι να ακουσουμε ξανα οτι η ευτυχια σου χτυπησε την πορτα ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζούμπι μου δεν έχω λόγια... Λυπάμαι πάρα πολύ... Δεν περίμενα να συμβεί κατι τέτοιο.. Δεν ξέρω τι να σου πω. Δεν εχω βρεθεί ποτέ στη θέση σου άρα δεν θα σου πώ οτι σε νιώθω κ σε καταλαβαίνω. Θα σου πω όμως πως ότι γίνεται, γίνεται για κάποιο λόγο. Ελπίζω να το ξεπεράσεις γρήγορα με τη βοήθεια του αντρούλη σου κ της γλυκιάς σου Ειρηνούλας κ σύντομα να έρθει ένα νέο μωράκι πιο δυνατό κ να μείνει.. Κ εννοείται πως εμείς είμαστε εδώ να σε στηρίξουμεε κ να σε βοηθήσουμε σε οτιδήποτε χρειαστείς!!

Φιλάκια πολλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μολις τωρα διαβασα το μηνυμα σου ...βουρκωσα πονεσα ..

αν εχεις ζησει το πονο δυο φορες ξερεις πως ειναι ..

δεν εισαι υπερβολικη ..δεν ζητας πολλα ..ζητας ενα

παιδακι μονο και σου το ευχομαι ζουμπι μου..

λυπαμαι που κοπηκαν τα φτερα σου..ειμαι σιγουρη ομως

οτι θα ξαναπεταξεις πολυ ψηλα και δεν θα ξανακοπουν ποτε

σου το ευχομαι απο τα βαθη της ψυχης μου ...

οτι χρειστεις να ξερεις οτι ειμαστε διπλα σου για μια μεγαλη

αγκαλιτσα εστω και διαδικτυακή...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωχ βρε κοριτσι μου τι επαθες...

ξεσπασε οσο μπορεις...

που θα παει θα ρθουν καλυτερες μερες,θα σου χαμογελασει η τυχη!

μη ξεχνας οτι εχεις ενα κοριτσακη που σ αγαπαει πολυ!

κουραγιο ζουμπι μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια σας ευχαριστω παρα πολυ για τη στηριξη,μου κανει τοσο καλο να νοιωθω οτι υπαρχουν ανθρωποι που μπορω να στραφω,να πω δυο λογια...να ειστε ολες καλα...θα συνελθω...απλα θελω λιγο το χρονο μου...να παω κ στο γιατρο να δω τι θα μου πει,ελπιζω να εχω καθαρισει κ να μην εχω αλλα παρατραγουδα...ελπιζω...θα σας τα πω τα νεα...

Εχει πολυ ομορφες μερες εξω...ακομη δεν νοιωθω καλα να βγω..σιγα-σιγα,νοιωθω κ καπως αδυναμη ακομα σωματικα,ο γιατρος ειπε ειναι φυσιολογικο...

Θα το περασουμε κ αυτο...τι να κανουμε...;Ηταν γραφτο μου να το ζησω κ αυτο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζούμπι , δεν έχουμε ξαναμιλήσει , όμως είμαι μία κοπέλα που γνωρίζει την ιστορία σου, η οποία με άγγιξε βαθύτατα.

Χάρηκα πραγματικά μαζί σου με τα καλά σου νέα και πρέπει να σου πω πως διαβάζοντας σήμερα την άσχημη εξέλιξη,στεναχωρέθηκα και συγκινήθηκα...

Δεν έχω λόγια να σου πω πέρα από το οτι ο θεός μας στέλνει αυτα που μπορούμε να αντέξουμε.Προφανώς κάτι δεν πήγαινε καλά με το μωράκι και έπερεπε να ΄΄φύγει΄΄.

Ασε τον εαυτό σου ελέυθερο , αλλα μην αφήσεις ποτε την πίστη σου...

Θα έρθει αυτό που επιθυμείς και θα ολοκληρώσει την όμορφη οικογένειά σας.

Εχεις τη συμπαράσταση όλων μας!Καλή δύναμη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΖΟΥΜΠΙ ΜΟΥ,

λυπαμαι τοοοοοοοοοοοσο πολυ!Με συγκινησες τρομερα!Αν και δεν εχω μεινει ποτε εγκυος σε καταλαβαινω οσο μπορω!Κοιτα στα ματια την κορουλα σου και ζητησε της μια μεγαλη αγκαλια....ειναι η μονη που μπορει να σου γλυκανει την ψυχουλα!!!!!!!!!!!!!!!

Και ενοειται οτι χριαστεις ειμαι εδω!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το μόνο που έχω να πω είναι οτι τελικά η ζωή είναι άδικη πολλές φορές!!!Ζούμπι μου εύχομαι ο πόνος σου γρήγορα να γίνει χαρά ξανά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι να πω...ούτε ξέρω τι να πω σε τέτοιες περιτπώσεις.Μόνο θυμό νιώθω...Ξέσπασε Ζούμπι μου,κλάψε και όταν όλα αυτά καταλαγιάσουν πάρε μια βαθυά ανάσα, κάντε όλη η ικογένεια μια μεγάλη αγκαλιά και πάλι μπροστά.....για τη μικρουλη,για τον άντρα σου,για σένα....Φιλιά πολλά.Θα έρθει ..είμαι σίγουρη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΖΟΥΜΠΙ,ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΙ'ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΑΣ ΣΥΝΕΒΗ...ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ 2 ΦΟΡΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΦΤΑΣΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ ΕΔΩ..ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ,ΑΝ ΚΑΙ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ,ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΡΑΓΙΟ..ΞΕΣΠΑΣΕ,ΚΛΑΨΕ ΒΓΑΛΤΑ ΟΛΑ ΑΠΟ ΜΕΣΑ ΣΟΥ..ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΠΕΡΑΣΕΙ ΛΙΓΟ Ο ΧΡΟΝΟΣ ΚΑΙ ΣΑΣ ΑΠΑΛΥΝΕΙ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΝΑ ΒΓΕΙΣ ΔΥΝΑΤΗ ΚΑΙ ΑΠΟΦΑΣΙΣΜΕΝΗ,ΚΟΥΚΛΑ!ΜΗΝ ΤΟ ΑΦΗΣΕΙΣ ΝΑ ΣΕ ΠΑΡΕΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ!!!!ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΤΕ!!!!!!!!ΜΗΝ ΤΑ ΠΑΡΑΤΑΣ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KOΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ.... :( ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΜΠΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΠΟ ΠΡΟΧΤΕΣ....ΤΩΡΑ ΕΙΔΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ... :( ΑΧΧΧΧΧ :(:(

ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΕΧΕΙΣ ΑΠΟΛΥΤΟ ΔΙΚΙΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΩΣ ΑΙΣΘΑΝΕΣΑΙ... :(

ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΕΡΑΣΑ ΠΑΑΑΑΑΑΑΑΑΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΦΤΑΣΩ ΕΔΩ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΤΩΡΑ... :blink::huh:

ΜΟΥ ΕΙΧΑΝ ΑΠΟΚΛΕΙΣΕΙ ΤΟ ΕΝΔΕΧΟΜΕΝΟ ΝΑ ΓΙΝΩ ΜΑΝΟΥΛΑ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΗΜΟΥΝ ΜΟΝΟ 21....ΔΕΝ ΤΟ ΕΒΑΛΑ ΚΑΤΩ ΟΜΩΣ ΠΑΛΕΨΑΑΑΑΑΑΑΑ.... :) ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ 29 ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΗΝ ΜΕΛΙΝΑ ΜΟΥ ΣΕ ΔΥΟ ΜΗΝΕΣ! :laugh:

ΑΥΤΗ ΛΟΙΠΟΝ ΕΙΝΑΙ Η ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΠΟΥ ΣΟΥ ΔΙΝΩ!!! ΜΗΝ ΤΟ ΒΑΖΕΙΣ ΚΑΤΩ,ΠΑΛΕΨΕΕΕΕΕΕ!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω ρε κοριτσια,να ειστε καλα...η αληθεια ειναι οτι μερα με τη μερα νοιωθω κ καλυτερα..αν κ καποιες στιγμες ξεφευγω λιγο κ αρχιζω κ ξεσπαω εκει που δεν πρεπει...

Ηταν η πρωτη αντιδραση αυτη...καταλαβενετε...θα το ξεπερασω γρηγορα γιατι ετσι πρεπει.

Παντως σας ευχαριστω πολυ κ παλι ολες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ζουμπι μου κουράγιο κοπέλα μου! υπομονή και κουράγιο! Ξέσπασε! μην κρατάς τον πόνο σου. Λυπάμαι πολύ γι αυτήν την κατάληξη :( Είμαι σίγουρη πως το αγγελούδι σου γρήγορα θα γυρίσει στην κοιλίτσα σου! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...