Μετάβαση σε περιεχόμενο

..................................................


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 86
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ευχαριστω παρα πολυ κοριτσια η στηριξη σας ειναι πολυτιμη.Θα συνελθω σιγα-σιγα,η ζωη ειναι εδω κ μας περιμενει...ολες...να ειστε καλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

.....ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ.....

ΟΝΤΩΣ ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΠΩΣ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΕΙΣ!!!!!!

ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΟ ΠΕΝΘΥΣΕΙΣ ΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙΣ!!!!!!!

ΝΑ ΤΟ ΒΙΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΘΑ ΠΑΡΕΙΣ ΜΕΓΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ!!!!!!!

...ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ....ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΤΟ ΙΔΙΟ!!!!!

ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ζουμπι μου δεν εχω λογια...δεν ξερω τι να πω...μονο λυπαμαι πολυ....να εχεις πιστη κ κουραγιο κ θα ξαναβρεις την αισιοδοξια σου!!!καποια στιγμη θα σου στειλει ο θεουλης το νινακι που θελεις....ισως ολα αυτα ειναι μια δοκιμασια....δειξε πιστη κοριτσακι μου!

κουραγιο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μόλις το διάβασα...αχ βρε ζουμπι...

Μονο κουραγιο και υπομονη...τι αλλο να πω...

Μην απογοτευεσαι ομως, μην το βαλεις κατω...Παρε το χρονο σου, δεν ειναι ευκολο, το καταλαβαινω...μπορει να μην το εχω νιωσει ποτε, γιατι ποτε δεν ειχα τη χαρα να μεινω εγκυος...

Ευχομαι να ξαναεχουμε συντομα χαρουμενα νεα απο σενα! και το πιστευω πως θα εχουμε...Μην το βαζεις κατω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οχι κοπελα μου, δεν θα το βαλεις κατω. Θα κανεις υπομονη, θα βαλεις τα δυνατα σου, θα ξεπερασεις και αυτη την ατυχια και θα κανεις το μωρακι που τοσο θες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζουμπι πραγματικα λυπαμαι .Κλαψε ξεσπασε .Πιστευω οτι ο θεουλης θα σου στειλει το μωρακι που τοσο λαχταρας .Μην το βαλεις κατω !!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι να πω,κοριτσάκι?Πέρασε όλα αυτά τα δύσκολα συναισθήματα το καλοκαίρι και καταλαβαίνω πόσο σκληρό είναι.Κάνε κουράγιο,πέρε τον χρόνο σου να νιώσεις αυτήν την θλίψη και μετά πάρε δύναμη από το κοριτσάκι σου.Εύχομαι να πάνε όλα καλά από εδώ και πέρα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ ρε ζουμπι, γμτ κερατο!

Κορίτσι μου προσπάθησε με κάποιο τρόπο να ηρεμήσεις, να σκέφτεσαι την Ειρηνούλα σου, και θα δεις που μετα απο καιρο κι εκει που ΔΕΝ θα το περιμένεις τσουπ! θα έρθει!! Δεν στο λέω για "να σου δωσω κουράγιο" και καλα...ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ!

Εμεις λυγίσαμε με οτι διαβάσαμε, εσυ σηκω όρθια με όσα σου λεμε...!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε κοριτσάκι μου...... :( :(

Τώρα το έμαθα κι εγώ... αχ πως σε νιώθω.. :(

Τι να πω... τα κορίτσια τα'χουν πει όλα.

Να ξέρεις, είμαστε εδώ για ό,τι χρειαστείς.

Πετρουλίτσα μου, μια μεγάλη αγκαλιά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

..............

τι ναπω? ειναι απο τις αδικιες της ζωης...

προσπαθησε να το ξεπερασεις γιατι εχεις ενα παιδακι που σε εχει αναγκη και μεσα στην αγκαλιτσα του θα βρεις και παλι κουραγιο...

απο εμας εδω..οτι θελεις θα ειμαστε διπλα σου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΖΟΥΜΠΙ ΜΟΥ ΕΝΑ ΜΟΝΟ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ...ΕΧΕΙΣ ΧΙΛΙΑ ΔΙΚΙΑ !!! ΑΛΛΑ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΤΥΧΕΡΗ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΟΥ. ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΤΟ ΕΧΩ ΒΙΩΣΕΙ 4 ΦΟΡΕΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΧΩ ΠΑΙΔΑΚΙ ΝΑ ΣΤΗΡΙΧΤΩ. ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΚΑΤΑΦΕΡΝΑ ΠΟΤΕ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΩ ΠΑΙΔΑΚΙ. ΕΥΕΛΠΙΣΤΩ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΦΟΡΑ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ.

ΜΗΝ ΧΑΝΕΙΣ ΤΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΣΟΥ. ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙΣ ΞΑΝΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ζουμπι λυπαμαι ολες σε νιωθουμε,γιατι οι περισσοτερες εδω μεσα ειχαμε μια απωλεια,πρεπει να παρεις κουραγιο απο τα γλυκα ματακια της κορης σου,ξερω πονας κλαψε να βγει ο πονος απο μεσα σου,παλεψε να κλεισεις την πληγη σου για να συνεχησεις.κρατα το χερακι το μικρο της ειρηνουλας και προχωρα.σε φιλω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΓΙΑΤΙ??ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΟΜΩΣ ΟΛΑ ΜΑ ΟΛΑ ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΕΙΝΑΙ.ΚΟΙΤΑ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΟΥ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ ΚΙ ΑΦΟΥ ΞΕΣΠΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΝΙΩΣΕΙΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΑΛΛΑ ΔΑΚΡΥΑ ΠΙΑ ΑΣΕ ΤΟ ΖΕΣΤΟ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΤΗΣ ΣΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΖΕΣΤΑΝΕΙ ΤΗΝ ΨΥΧΟΥΛΑ ΣΟΥ!ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ, ΜΗΝ ΧΑΝΕΙΣ ΤΗΝ ΠΙΣΤΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΔΕΙΣ ΘΑ ΤΟ ΠΙΑΣΕΙΣ ΤΟ ΜΠΕΜΠΕΚΙΝΙ ΑΓΚΑΛΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ!!ΗΡΕΜΗΣΕ ΚΙ ΟΛΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΣΤΟ ΧΡΟΝΟ ΤΟΥΣ.ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ζουμπι κουκλα μου λυπαμαι πολυ :( ειχα μεινει στα ευχαριστα κ περιμενα να διαβασω την εξελιξη τους,οχι κατι τετοιο απο εσενα.. :( κοπελα μου κλαψε ξεσπασε,θα σου κανει καλο..κ οπως ειπαν κ τα κοριτσια παρε δυναμη απο την κορουλα σου......σου στελνω μια μεγαλη αγκαλια κ την αγαπη μου κοπελα μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ζουμπι μου,τωρα διαβασα το ποστ.... :( ειναι πολυ δυσκολο αυτο που περνας...ευχομαι να τα ξεχασεις ολα συντομα και να ερθει γρηγορα ενα καινουριο σπορακι που θα μεινει και θα σας κανει ευτυχισμενους...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ζουμπι λυπαμαι πολυ..ευχομαι να συνελθεις γρηγορα,εχεις κ την κορουλα σου που σε χρειαζεται δυνατη κ χαρουμενη,αυτο να σκεφτεσαι! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...