Μετάβαση σε περιεχόμενο

?????????????????????????????


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 95
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ.ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΗ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΠΟΥ ΖΕΙΣ ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΕΤΣΙ.ΔΕΝ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΘΕΟΥ. ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΠΑΡΟΛΑ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΕΥΚΑΙΡΙΑ.ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΓΙΝΕΤΕ.ΠΟΤΕ.ΠΡΟΕΡΧΟΜΑΙ ΑΠΟ ΜΙΑ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΠΟΥ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΠΗΡΟΣ ΜΕ ΑΡΚΕΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΟ ΕΞΗΣ.ΟΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΛΑΘΟΣ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΚΑΙ Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΚΑΝΕΙ ΤΗ ΔΙΑΦΟΡΑ.Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΛΕΣ ΜΕ ΠΟΛΛΕΣ ΔΥΣΚΟΛΙΕΣ ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΠΟΛΛΑ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΔΥΣΚΟΛΕΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ ΑΠΟ ΜΙΑ ΦΤΩΧΙΑ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΕ ΟΛΑ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΧΕ ΚΑΤΑΦΕΡΕ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΝΑΣ ΕΠΙΤΥΧΙΜΕΝΟΣ ΓΙΑΤΡΟΣ.ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΤΟΥ ΗΤΑΝ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΤΟΥ ΔΩΣΑΝ ΤΗΝ ΕΥΚΑΙΡΙΑ.ΜΗΝ ΜΙΛΑΣ ΕΤΣΙ ΔΩΣΕ ΜΙΑ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΔΕΙΣ.ΘΑ ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΠΕΡΗΦΑΝΗ ΜΙΑ ΜΕΡΑ!! :)

line_m123_beg_micky_time_1255492800_text_cf20caf9edf3f4e1edf4dfedeff220eceff520e5dfede1e9.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα και παλι!!

ειχα καιρο να γραψω γιατι ειμασταν στο νοσ/μειο 17 ημερες με ουρολοιμωξη !!!

Εκει να δειτε τι ακουσα για το παιδι ολο υπονιες και ισως ολα στραβα μας τα βγαζουν και μιλαν για συνδρομα πολυ σπανια 1 στις 30000.

Τωρα ειμαστε σπιτι και το παιδι ειναι καλα απυρετο.

Δεν τους πιστευω πια .

Θα περιμενω να δω μονη μου αν ειναι αληθεια αυτα που μας λενε .

Τελος δεν το ψαχνω αλλο .

Θα απολαυσω τον μικρο !!!

Κ α λ ο Π α σ χ α!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

silber έγραψε:

Τελος δεν το ψαχνω αλλο .

Θα απολαυσω τον μικρο !!!

Κ α λ ο Π α σ χ α!

Αυτό ακριβώς!!!

Καλό Πάσχα silber, να μας φιλήσεις τον πρίγκιπα!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ κοριτσακι μου μπραβο. Να σου ζήσει καταρχην ο πριγκιπάς σου.

Θα εισαι δίπλα του κ ολα θα πάνε καλά. Μόνο εσενα χρειαζεται κ ολα θα πάνε καλά.Δεν ξερω τι αλλο να σου πω γιατι κατασυγκινήθηκα αλλα το χειροτερο ειναι οι γιατροι που σε κανουν χειροτερα.

Μην ακους κανεναν. Δώσε ολη σου την αγάπη στο αγγελουδι σου κ στασου πλάι του κ εγω πιστευω οτι λειαν συντόμως θα ξυπνήσετε κ θα δειτε οτι ολα αυτα ηταν απλα ενα πολυ πολύ πολύ κακο ονειρο. Να χαρεις οπως λές τον θυσαυρό σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλο Πάσχα silber μου

κ να περάσετε χαρούμενες τις Άγιες αυτές ημέρες....

Σας αξίζει!

Απολαύστε το μωράκι σας

κ αυτό εσάς!!!

Χρόνια πολλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ετσι μπράβο κοριτσάκι μου!! Απολαύστε το μικρό σας πρίγκιπα και εκείνος εσάς!!! Καλή Ανάσταση και καλά να περάσετε!

Εύχομαι ό,τι καλύτερο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελπιζω το μωρακι σου να βγαλει ολους τους γιατρους λαθος! απολαυσε τον κοριτσι μου καταλαβαινει την πολυ αγαπη που του δινεις και παιρνει δυναμη, σε θελω αισιοδοξη για να εχει κουραγιο και αυτος να ξεπερασει τα παντα! να μου τον φιλησεις!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και παλι!

Δεν εχω τιποτα νεοτερο!

Απλα αρχιζω να τα ψαχνω τα πραγματα πιο ψυχραιμα πλεον ,θα δειξει, εφτιαξε και ο καιρος παμε και καμια βολτουλα με το καροτσακι ....

Τελοςπαντων ,αλλο χρειαζομαι τωρα και αυτο ειναι καποιον καλο ψυχολογο στην Θεσσαλονικη .... καταλαβαινετε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φυσικα και κατανοουμε

καλο θα ηταν

θα σε βοηθησει να δωσεις τωρα και αργοτερα το καλυτερο που μπορεις για το μωρακι σου και δυναμη να συνεχισεις

και αργοτερα θα σε βοηθαει και το μωρακι σου βλεποντας το να μεγαλωνει μερα με τη μερα και να χαμογελα

μην απελπιζεσαι μονο

παρε αγκαλια το μαχητη σου και προχωρησε ειναι πολυ δυνατο πλασματακι

γερο δυνατο να ειναι παντα και ειμαι σιγουρη οτι θα βρεις και θα κανεις το καλυτερο για αυτο ωστε να ειναι και ευτιχισμενο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Τα νεα ειναι πλεον ασχημα.

Το παιδι μας πληροφορισε ο νευρολογος σημερα ,μετα απο ενα εγκεφαλογραφημα που εγινε οτι μπορει να φυγει ανα πασα στιγμη.........απο εγκεφαλικο........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ti na sou pw silber mou,lupamai para polu gia oti sou sumvainei....

min 3exnas omws oti oi giatroi dn einai 8eoi giauto na exeis pisti kai o 8eos 8a einai dipla sto mwraki sou kai ola 8a pane kala. pigaine ekklisia, anapse ena keraki kai proseuxisou kai afise ta upoloipa sto 8eo..

na skeftesai 8etika kai ola 8a pane kala. to mwraki sou 8a ginei kala

oti xreiasteis eimaste edw.

an 8es i mitera mou mporei na pei stin ekklisia pou paei na kanei paraklisi sto mwraki sou..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

poso lupamai silber mou,eilikrina!!!ponese h psuxh mou me thn anakoinwsh sou!!euxomai o Theos na dwsei to kalutero gia sas!!!h Panagitsa pou einai mhtera olwn mas den afhnei kanenan!kai na 8umasai..oti ginetai,ginetai gia to kalo mas!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο καθένας μας μπορεί να φύγει ανά πάσα στιγμή...

Κανείς δε μπορεί να προκαθορίσει το πότε θα φύγει μια ψυχή.

Το σημαντικό είναι ότι τώρα είναι μαζί σου το μωράκι σου! Κράτησέ το στην αγκαλιά σου - έχετε σίγουρα κι άλλες όμορφες στιμές να ζήσετε μαζί!

Μακάρι να διαψευστούν οι γιατροί!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λυμαπαι ειλικρινα γλυκια μου...Μακαρι να μπορουσαμε να βοηθησουμε.... Μην απελπιζεσαι, ποτε δε ξερεις τι μπορει να συμβει... Ευχομαι τελικα να πανε ολα καλα... Κουραγιο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...