Μετάβαση σε περιεχόμενο

?????????????????????????????


Recommended Posts

ρε συ μην μασας!το μωρο σε εχει πιο πολυ αναγκη απο ποτε!δεν ειναι λιγες οι φορες που εχουμε δει θαυματα!

και απο την αλλη το μωρο δεν καταλαβαινει το προβλημα τωρα...νιωθει μονο τον πανικο σου!εχει αναγκη να το κανεις να νιωσει ασφαλεια!στο χερι σου ειναι οσα θεωρουντε προβληματα να εξαφανιστουν απο τη ζωη του παιδιου σου και να του δινεις καθε μερα να καταλαβει ποσο ξεχωριστο ατομο ειναι που εχει μια υπεροχη και δυνατη μανουλα ελα τωρα μη μασας παμε γερα για το μικρο σου ολα!μπορεις να ξεχασεις τα εμποδια και να ζησεις την αγαπη με το παιδακι σου?και μην ξανα ακουσω να δωσεις τελος κ τετοια γιατι πιστεψε με δεν εχεις δικαιωμα να το κανεις αυτο!το μωρο σου εχει δικαιωμα να παλεψει και θα εισαι μαγκας αν το βοηθησεις να τα καταφερει!μπορεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 95
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

sorry που σας τρομαξα δεν το ενοουσα κυριολεκτικα ,να δειξω πως αισθανομαι μονο ηθελα ,μετα γκρινιαξε ο μικρος και εφυγα .

Συγνωμη και παλι δεν ηταν σκοπος μου κατι τετοιο , ειναι μονο οτι για τη οραση και την ακοη δεν το εχουμε πει σε κανεναν ακομη χτες το μαθαμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

silber θα στο δωσω εδω αλλωστε δεν υπαρχει λογος να το δωσω κρυφα....θα δεις ολα θα πανε καλα,μονο να εχεις πιστη,οι αγιοι αυτοι ειναι πολυ θαυματουργοι,εχω διαβασει παρα πολλα βιβλια τους και εχω παει και στο μοναστηρι στη μυτιληνη....μπορεις να κανεις και εσυ το ιδιο,να πας εχει και ξενωνες εκει οποτε μπορειτε να μεινετε κιολας ειναι χωρις δωρεαν,να ζητησεις λαδακι και αγιασμα απο το μοναστηρι να αλοιφεις το μωρο καθημερινα και να πινει αγιασμα και θα δεις που θα πανε ολα πολυ καλα και θα ειναι ενα φυσιολογικο παιδι και αυτο οταν μεγαλωσει.

λοιπον ο αριθμος ειναι 22510-71698 απο τις 5 το απογευμα μεχρι και 9 το βραδυ μπορεις να παιρνεις τηλεφωνο,να ζητησεις την ηγουμενη ευγενια.

πραγματικα ας βαλουν οι αγιοι το χερι τους και στο δικο σου μωρο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρουλα 3 έγραψε:

απο οτι καταλαβα το παιδι ειναι στην εντατική? τι λενε οι γιατροι?
οχι σπιτι ειμαστε και απο χθες κλαιμε
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σιλμπερ μη μασας εχεις εναν μικρο παλαιστη και ολα θα πανε καλα!!!!ολα ομως!δεν μασαμε τελος!παμε δυνατα σιλμπερ για τον κουκλο σου που θα κατακτησει τον κοσμο με τη δικη σου βοηθεια!ενταξει κοπελα μου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το παιδι σου σε χρειαζεται ,εισι η ΜΑΝΑ ΤΟΥ!!!!! σταματα να κλαις!!!Δειξε δύναμη γ να αισθανθει κ αυτο τη σιγουρια σου κ να νοιωσει καλά ,ολα φαινονται βουνό τώρα ειμαι σίγουρη ,μα οσο εισαι εσυ δυνατή τοσο πιο δυνατος ανθρωπος θα γινει κ ο υιος σου!! σταματα να ον κλαισ,ειναι ζωντανος κ ειναι εδω κ σε χρειαζεται!!! φιλικα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

exw na pw ena mono pragma kopela mou!!!

TWRA DEIKSE TON PIO DYNATO SOY XARAKTHRA!!!

AYTO TO PLASMATAKI,TO MWRAKI SOU SE EXEI ANAGKH OSOO KANENAN ALLON.

SE NIWTHEI KAI AS MHN SE VLEPEI,KAI AS MHN SE AKOYEI.

EISAI H MAMAKA TOU KAI TO KSEREI!!!

KANE OLAA OSA MPOREIS ...... :kiss: :silly: :silly:

FILAKIA!

O THEOS NA SAS EXEI KALA!!KAI NA TON VOITHISEI NA GINEI GRIGORA KALA

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ πραγματικα λυπαμε παρα πολυ.μην το βαζεις κατω καντο για το παιδακι σου και ολα θα πανε καλα,να εχεις πιστη και ολα θα φτιαξουν μην το βαζεις κατω γιατι τωρα σε εχει αναγκη μονο εσεις μπορειτε να το βοηθησετε και να το κανετε να νιωσει καλα.μην το βαζεις με τιποτα κατω!!ολα θα φτιαξουν και θα ειναι μια χαρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ksenioulaki έγραψε:

silber θα στο δωσω εδω αλλωστε δεν υπαρχει λογος να το δωσω κρυφα....θα δεις ολα θα πανε καλα,μονο να εχεις πιστη,οι αγιοι αυτοι ειναι πολυ θαυματουργοι,εχω διαβασει παρα πολλα βιβλια τους και εχω παει και στο μοναστηρι στη μυτιληνη....μπορεις να κανεις και εσυ το ιδιο,να πας εχει και ξενωνες εκει οποτε μπορειτε να μεινετε κιολας ειναι χωρις δωρεαν,να ζητησεις λαδακι και αγιασμα απο το μοναστηρι να αλοιφεις το μωρο καθημερινα και να πινει αγιασμα και θα δεις που θα πανε ολα πολυ καλα και θα ειναι ενα φυσιολογικο παιδι και αυτο οταν μεγαλωσει.

λοιπον ο αριθμος ειναι 22510-71698 απο τις 5 το απογευμα μεχρι και 9 το βραδυ μπορεις να παιρνεις τηλεφωνο,να ζητησεις την ηγουμενη ευγενια.

πραγματικα ας βαλουν οι αγιοι το χερι τους και στο δικο σου μωρο!

silber οταν παρεις τηλεφωνο και μιλησεις πες και μενα τι σου ειπαν,πραγματικα εχω στεναχωρηθει παρα πολυ...θα περιμενω νεα σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο Θεος να σας δινει δυναμη ! και πιστη ! η πιστη κινει και βουνα !

σου παραθετω μια προσευχη

Πατερ Αγιε , ιατρε των ψυχων και σωμάτων, ο πεμψας τον μονογενή σου Υιον, τον Κυριον ημων Ιησουν Χριστον πασα νοσον ιώμενον και εκ θανατου λυτρουμενον ίασαι και τον δουλον σου εκ της περιεχουσης αυτον σωματικης και ψυχικης ασθενειας και ζωοποίησον αυτον δια της χάριτος του Χριστου

,πρεσβειαις της υπεραγιας δεσποινης ημων Θεοτόκου και αειπαρθενου Μαρίας , , προστασαις των τιμιων επουρανιων δυναμεων ασωματων δυναμει του τιμιου και ζωοποιου σταυρου , του τιμιου και ενδοξου προφητου Προδρουμου και Βαπτιστου Ιωαννου , των αγιων ενδοξων και πανευφυμων αποστολων , των αγιων ενδοξων και καλλινικων μαρτυρων , των οσιων και θεοφορων Πατερων ημων των αγιων και ιαματικων αναργυρων Κοσμα και Δαμιανου ,Κυρου και Ιωαννου, Παντελεημονος και Ερμολαου , Σαμψων και Διομηδους , Φωτιου και Ανικητου , των αγιων και δικαιων θεοπατερων Ιωακειμ και Αννης και παντων των αγιων .

οτι συ ει η πηγη των ιαματων Χριστε ο Θεος ημων και συ τη δοξαν αναπεμπομεν , τω Πατρι τω Υιω και τωαγιω Πνεύνατι , νυν και αει και εις τους αιωνας των αιωνων .Αμην.

να προσευχεσαι καθε μερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΡΟΦΑΝΩΣ Η ΚΟΠΕΛΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΑΝΕΦΕΡΕ ΓΙΑ ΤΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙ ΚΑΙ ΤΟ ΤΗΛ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΔΩΣΕ, ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΕΙ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΩΝ ΘΑΥΜΑΤΟΥΡΓΩΝ ΡΑΦΑΗΛ-ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΑΙ ΕΙΡΗΝΗΣ.ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΠΡΟΣΤΑΤΕΣ ΤΗΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΖΩΝΤΑΝΟΙ.ΠΑΡΕ ΤΗΛ ΚΑΙ ΖΗΤΑ ΝΑ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΟΥΝ ΛΑΔΑΚΙ ΚΑΙ ΑΓΙΑΣΜΟ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΑΚΟΥΝ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΡΙΣΟΥΝ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΣΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΟΥ ΘΗΣΑΥΡΟ. ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΘΑΥΜΑ... Ο,ΤΙ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΣ...ΜΗ ΔΙΣΤΑΣΕΙΣ-ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KPAP έγραψε:

ΠΡΟΦΑΝΩΣ Η ΚΟΠΕΛΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΑΝΕΦΕΡΕ ΓΙΑ ΤΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙ ΚΑΙ ΤΟ ΤΗΛ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΔΩΣΕ, ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΕΙ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΩΝ ΘΑΥΜΑΤΟΥΡΓΩΝ ΡΑΦΑΗΛ-ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΑΙ ΕΙΡΗΝΗΣ.ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΠΡΟΣΤΑΤΕΣ ΤΗΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΖΩΝΤΑΝΟΙ.ΠΑΡΕ ΤΗΛ ΚΑΙ ΖΗΤΑ ΝΑ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΟΥΝ ΛΑΔΑΚΙ ΚΑΙ ΑΓΙΑΣΜΟ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΑΚΟΥΝ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΡΙΣΟΥΝ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΣΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΟΥ ΘΗΣΑΥΡΟ. ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΘΑΥΜΑ... Ο,ΤΙ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΣ...ΜΗ ΔΙΣΤΑΣΕΙΣ-ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ.

ναι αναφερομαι στους σε αυτους τους αγιους ειναι και εμενα προστατες της οικογενειας μου και με εχουν βοηθησει αρκετες φορες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lipamai para poli.....:(...[rospathise omws gia ayto to mwraki...prospathise na tou dwseis tin agapi sou kai me tin pisti sou kai tis proseuxes sou afise ola ta alla ston Theo..opws eipan kai ta koritsia(pou bre koritsakia mou me sigkinisate:))thaymata exoun ginei polles fores

sou euxomai mesa apo tin kardia mou kai se sena na ginei ena thayma

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

jovanna έγραψε:

lipamai para poli.....:(...[rospathise omws gia ayto to mwraki...prospathise na tou dwseis tin agapi sou kai me tin pisti sou kai tis proseuxes sou afise ola ta alla ston Theo..opws eipan kai ta koritsia(pou bre koritsakia mou me sigkinisate:))thaymata exoun ginei polles fores

sou euxomai mesa apo tin kardia mou kai se sena na ginei ena thayma

και μονο που γεννηθηκε το παιδακι της ειναι ενα θαυμα σωστα?τωρα μενει να ηρεμησει το κοριτσι μας και να το παρει εγωιστικα το θεμα και να παλεψουν και οι δυο ενωμενοι για το καλυτερο!ετσι γιατι το μωρο της αξιζει τα καλυτερα !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγνωμη και μενα αλλα με επιασε τρομος!!!!!!!κουραγιο και πιστη στο θεο.γινοντεκαι θαυματα αρκει να τα πιστεψεις μεσα απο την ψυχη σου!!!! προσευχη σου και σου στελνω και εγω αν θες το τηλεφωνο απο το μοναστηρι ΑΓ.ΝΕΚΤΑΡΙΟΥ,στην αιγινα εχει κανει πολλα θαυματα στην οικογενεια μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εύχομαι το καλύτερο.Τι ακριβώς έχει το παιδί;

Πες μας αν χρειάζεσαι να ψάξουμε ειδικούς γιατρούς και εξειδικευμένα κέντρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δείξε δύναμη κοπέλα μου, δύναμη και πίστη!

Είναι μεγάλη η Χάρη Της Παναγίας και η εξέλιξη της Ιατρικής.

Ο συνδυασμός των 2 κάνει θαύματα!

Όλα καλά να πάνε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε silber που εισαι???????????πες μου πηρες τηλεφωνο,τι εγινε,τι ειπαν????????η γνωμη μου αν μπορεις να πας εκει στο μοναστηρι απο κοντα να ζητησεις βοηθεια και αν δεν εχετε βρει ονομα ακομα για το παιδι τοτε να το ταξετε στον αγιο ραφαηλ να πανε ολα καλα να γιατρεψει το πλασματακι σου και εσυ να δωσεις το ονομα του............αυτη ειναι η γνωμη μου,αν θες βεβαια το κανεις....

αντε που εισαι????????πες μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:(:(:( Κοπελα μου τωρα ειδα το ποστ σου....Ευχομαι ο Θεος να σας δωσει δυναμη να αντεξετε ολες τις δυσκολιες κ να ερθουν καλυτερες μερες για εσας κ για το αγγελουδι σας!Ακομα κ ενα θαυμα!Πιστη κ υπομονη να εχετε!!
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε κοριτσια 8α με τρελλανετε ???

τι ειναι αυτο παλι ???

ακουογραμμα κανουν με το που γεννας , δεν το εχετε ?. Ο Προγεννετικος τπτ δεν εδειξε ?

την καρδια που ειναι η πρωτη που παρακολου8ειται ???

μα καλα ο γιατρος χαμπαρι δεν πηρε ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ifigeneia έγραψε:

Δείξε δύναμη κοπέλα μου, δύναμη και πίστη!

Είναι μεγάλη η Χάρη Της Παναγίας και η εξέλιξη της Ιατρικής.

Ο συνδυασμός των 2 κάνει θαύματα!

Όλα καλά να πάνε!!!!

Συμφωνω εχει δικιο η ιφιγενεια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

juliax έγραψε:

ρε κοριτσια 8α με τρελλανετε ???

τι ειναι αυτο παλι ???

ακουογραμμα κανουν με το που γεννας , δεν το εχετε ?. Ο Προγεννετικος τπτ δεν εδειξε ?

την καρδια που ειναι η πρωτη που παρακολου8ειται ???

μα καλα ο γιατρος χαμπαρι δεν πηρε ?

Το ξέρανε ότι θα έχει πρόβλημα με την καρδιά του όπως είπε σε μια απάντηση της στο θέμα και ήταν παρόν παιδοκαρδιολόγος.

Ακουόγραμμα και εξέταση οφθαλμών δεν γίνεται κατά κανόνα.

Δεν ξέρω τι γίνεται στην Αθήνα αλλά στην επαρχία τέτοια πράγματα δε γίνονται.

Ούτε στον δικό μου που γέννησα Θεσσαλονίκη σε δημ. νοσοκομείο δεν έγιναν τέτοιες εξετάσεις.

Η αλήθεια είναι ότι μόνο όταν γεννηθεί το μωρό βλέπουμε τα πάντα.Το υπερηχογράφημα έχει ένα βαθμό ευαισθησίας και ειδικότητας,δεν δείχνει δυστυχώς τα πάντα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...