Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣΤΕ ΤΟΝ ΝΤΕΝΤΕΚΤΙΣΜΟ ΣΤΟ ΜΑΜΜΥ!!!


yiotaki!!!!

Recommended Posts

Δεν τα διάβασα όλα, αλλά μέσες άκρες (έχω και νεογέννητο στο σπίτι :P:P )... Το μόνο που θέλω να πω είναι: ε ρε χρόνο για σκότωμα που έχουν μερικοί μερικοί....

Πόσο no life άτομο μπορεί να είναι κάποιος για να τη βρίσκει με το να παρουσιάζει ιστορίες για αγρίους, ειλικρινά δεν ξέρω... Και μεταξύ μας δεν θέλω να μάθω!!!

Ωραία φωτογραφία πάντως διάλεξε η μανταμίτσα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 118
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Panayiota έγραψε:

Ρε κοριτσια δεν σας εχει περασει η σκεψη ότι μπορει να ειναι το ιδιο άτομο;;;

Και κάθε φορα να αλλαζει nickname???? :ohmy::ohmy::ohmy::ohmy:

Εντελώς!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι παναγιωτα μου, εγω γιαυτο το παρακολουθουσα γιατι ηξερε πολυ καλα πως να μας χειριστει και το ειχα πει στα κοριτσια οτι πρεπει να το εχει ξανακανει εδω μεσα, και ξαναλεω στοχο το μαμμυ εχουν βαλει ελεος αλλα ας παρουν το μηνυμα οτι ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΜΑΔΕΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΧΑΖΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ifigeneia έγραψε:

thalia7 έγραψε:

Κάτσε Θάλεια να γελάσεις κι εσύ!!!!

Μη φεύγεις σου λέω![/quote:fo031hey]

φευγω εγω τωρα βρε συ Ιφιγενεια! ;)

για πες...για πες.... :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είναι λογικό να υπάρχει καχυποψία σε μια "οργανωμένη" παρέα για κάθε νέο μέλος που εισέρχεται. Είμαι και εγώ όπως βλέπετε νέα χρήστης και βρίσκω το mammyland αρκετά βοηθητικό.

Παρόλα αυτά έχω προσέξει ότι αρκετές κοπέλες ασχολούνται συχνά για κάποιους "ψεύτικους" χρήστες.Αξίζει να σημειωθεί ότι το internet είναι "άσυλο" για ανθρώπους που θέλουν να κρύψουν την ταυτότητα τους. Σάμπως και στις διαπροσωπικές σχέσεις δεν συμβαίνει αυτό?

Καλό θα ήταν να διαβάζουμε πολλά, να πιστεύουμε λίγα και να είναι κάποιος όσο πιο αντικειμενικός γίνεται. Ένα φόρουμ είναι και καλό είναι να είμαστε cool, πχ και εμένα με ενοχλεί φοβερά να βλέπω να παραβιάζονται "κοινοί" κανόνες του internet όπως να γράφουμε κεφαλαία γιατί είναι σαν να φωνάζουμε, τα απαίσια greeklish που μου βγαίνουν τα μάτια να τα διαβάσω, τα ακατάσχετα ορθογραφικά λάθη, η εκτεταμένη χρήση αργκό και άλλης ορολογίας που μπορεί να είναι προσβλητική για κάποια μέλη...παρόλο που με ενοχλούν πάρα πολύ τα παραπάνω επιλέγω να τα αγνοώ. Υπάρχει πάντα η προσωπική επιλογή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Panayiota έγραψε:

Ρε κοριτσια δεν σας εχει περασει η σκεψη ότι μπορει να ειναι το ιδιο άτομο;;;

Και κάθε φορα να αλλαζει nickname???? :ohmy::ohmy::ohmy::ohmy:

να εμενα μου εχει περασει ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω αυτο εχω παρατηρησει είναι οτι σε ολα αυτα που εχει γραψει , αν δειτε , ξερει αρκετα και για κοπέλες του φορουμ , άλλα και για τα θέματα μας.

Ειτε είναι ηδη μέλος , είτε ειναι το ίδιο πρόσωπο συνέχεια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Theo_Dominic σε βρίσκω πολύ σωστή

Και ναι!Σίγουρα η περα βρέχει θα έχει μπει και με άλλο nickname ...και θα ξαναμπεί.

Ο καθένας είναι υπέυθυνος να αμύνεται για τον εαυτό του και να κάνει τις επιλογές του στο internet.

Και να για κάτι έχουμε στοιχεία μπορούμε πάντα να το κοινοποιήσουμε στην lena και να μην κάνουμε ανούσιες κουβέντες εκατοντάδων σελίδω στο forum.

Το θέμα "fake users " αυτήν την στιγμή απασχολεί τα μισά θέματα΄,είναι κρίμα!!Μην το καταστρέψουμε μονες μας το mammy.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ έγραψε:

παει το μαμυ μας............θα μας το διαλυσουν???

Καλα ρε Αναστασια οι ντεντεκτιβς γιατι

υπαρχουν ??? :laugh:

Παρεπιπτοντως respect στην Αθηνα ! ;)

Εισαι τσακαλι ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιατι δεν παραδεχεστε επιτελους οτι ΟΛΕΣ κατα βαθος γουσταρετε τρελα ολα αυτα τα σκηνικά ?

Μια χαρά περνάτε ! Οι επιδοξες Τενιες Μακρη τρεχουν να βοηθήσουν και να υποστηρίξουν και οι επιδοξες ντεντεκτιβ ψαχνουν για αποτυπώματα !

Αυτοι οι users ειναι το αλατοπιπερο του φορουμ . Μια χαρά δεν περνάτε ολοι ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

LaLa έγραψε:

Γιατι δεν παραδεχεστε επιτελους οτι ΟΛΕΣ κατα βαθος γουσταρετε τρελα ολα αυτα τα σκηνικά ?

Μια χαρά περνάτε ! Οι επιδοξες Τενιες Μακρη τρεχουν να βοηθήσουν και να υποστηρίξουν και οι επιδοξες ντεντεκτιβ ψαχνουν για αποτυπώματα !

Αυτοι οι users ειναι το αλατοπιπερο του φορουμ . Μια χαρά δεν περνάτε ολοι ???

Οχι, ρε λαλα!

Παχαινουμε με τα σπορακια που τρωμε! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΛΑ ΤΑ ΓΥΣΤΑΡΟΥΜΕ ΤΡΕΛΛΑ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ LALA...

Να καταθέτουμε εμπειρίες, συμβουλές των δικών μας γιατρών στα δικά μας παιδιά, να επισημαίνουμε ότι κάθε περίπτωση είναι διαφοετική, να συνιστούμε γνώμη γιστρού ή και γιατρών, να παρηγορούμε για κάποια απώλεια, να χαιρόμαστε με ανακοινώσεις εγκυμοσύνης και τοκετών, να ευχόμαστε για γάμους και βαφτίσεις, να σχολιάζουμε φωτογραφίες, να ΔΙΝΕΤΕ συμβουλές σε κοπέλες που προσπαθούν να πετύχουν αποκλειστικό θηλασμό, ΟΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!

;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν ειναι η πρωτη φορα που γινετε οποτε δε θα σταματησει να γινετε!

παντως respect σε οσες δεν κολησαν!

χωρις πλακα μηπως να σβησουμε τις φωτογραφιες μας?υπαρχει περιπτωση να κλεψουν και τις δικες μας?

σας διαβαζω παραλληλα με το ραδιο αρβυλα κακακακακα

και να την διαγραψει η λενα δεν υπαρχει περιπτωση να ξαναμπει?

συμβαινει το ιδιο και στο facebook???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

LaLa έγραψε:

Γιατι δεν παραδεχεστε επιτελους οτι ΟΛΕΣ κατα βαθος γουσταρετε τρελα ολα αυτα τα σκηνικά ?

Μια χαρά περνάτε ! Οι επιδοξες Τενιες Μακρη τρεχουν να βοηθήσουν και να υποστηρίξουν και οι επιδοξες ντεντεκτιβ ψαχνουν για αποτυπώματα !

Αυτοι οι users ειναι το αλατοπιπερο του φορουμ . Μια χαρά δεν περνάτε ολοι ???

Ε ναι, είμαστε λίγο σαν reality!!!

Ή σαν το τραγούδι του Αλκαίου για τη Eurovision, σε κανέναν δεν αρέσει, αλλά όλοι θα το χορέψουν, :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: !

Γεια σου ρε Λάλα!! (Έχεις mail! :kiss::kiss: )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λυπηρό πράγματι...

Ιφιγένεια μαζί σου!!

Εχω να πω όμως οτι ποσώς με ενδιαφέρει αν κάποιος δυστυχισμένος που δεν έχει ζωή με κοροιδεύει, γιατί πολύ απλά δεν το βλέπω έτσι. Δε με ενδιαφέρει! Δε μπορεί να με βλάψει, ούτε καν να με αγγίξει.

Γι' αυτό και απαντησα έτσι όπως απαντησα στο θέμα της αν και ήξερα οτι είναι μουφα.

Το συζητάγαμε το πρωι με τα κορίτσια και γελάγαμε.

Βαριέμαι να αναγάγω σε επιστήμη πια ένα θέμα για να γράψω 2 ρημαδογραμμές. Απαντάω σε ο,τι μου αρέσει, αλλά μέχρι εκεί

Αυτό που με προβληματιζει (λέμε τώρα) είναι οτι υπάρχουν ατομα που δεν έχουν να κάνουν κατι καλύτερο. Κρίμα δεν είναι ρε κορίτσια;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε βρε Ιφιγενεια!που ειναι οι αποκαλυψεις!?

σου κοψανε τη φορα! :(

πεστο ψυθιριστα ;):P

δεν μπορω να διαβαζω αλλο τους κριτες των παντων κ τις κριτικες επι των κριτικων!

ας το διασκεδασουμε κ λιγακι,ετσι χαλαρα..κ

αγαπημενα :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λυπηρό πράγματι...

Ιφιγένεια μαζί σου!!

Εχω να πω όμως οτι ποσώς με ενδιαφέρει αν κάποιος δυστυχισμένος που δεν έχει ζωή με κοροιδεύει, γιατί πολύ απλά δεν το βλέπω έτσι. Δε με ενδιαφέρει! Δε μπορεί να με βλάψει, ούτε καν να με αγγίξει.

Γι' αυτό και απαντησα έτσι όπως απαντησα στο θέμα της αν και ήξερα οτι είναι μουφα.

Το συζητάγαμε το πρωι με τα κορίτσια και γελάγαμε.

Βαριέμαι να αναγάγω σε επιστήμη πια ένα θέμα για να γράψω 2 ρημαδογραμμές. Απαντάω σε ο,τι μου αρέσει, αλλά μέχρι εκεί

Αυτό που με προβληματιζει (λέμε τώρα) είναι οτι υπάρχουν ατομα που δεν έχουν να κάνουν κατι καλύτερο. Κρίμα δεν είναι ρε κορίτσια;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ ένα ξέρω: το μάμμυ μια χαρά είναι.. Με την ίντριγκά του, την περιπέτειά του, το σασπένς του! ΤΕΛΕΙΑ!!

http://www.youtube.com/watch?v=hcj1_87YleE

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

thalia7 έγραψε:

αντε βρε Ιφιγενεια!που ειναι οι αποκαλυψεις!?

σου κοψανε τη φορα! :(

πεστο ψυθιριστα ;):P

δεν μπορω να διαβαζω αλλο τους κριτες των παντων κ τις κριτικες επι των κριτικων!

ας το διασκεδασουμε κ λιγακι,ετσι χαλαρα..κ

αγαπημενα :kiss:

Ε Θάλεια.. Δεν μπορώ! Κουράστηκα!

Το Μαράκι κοιμήθηκε από τις 21.00 και προβλέπεται το πρωί να εχω έγερση μαζί με τους φαντάρους από το στρατόπεδο Πατσούκα!

Πήγαινε Φωτο μελών και θα καταλάβεις!!!!!

Φιλιάααααααααααααα!!!!!!!!!!!!

Καληνύχτα! :cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτο ΟΛΕΣ κ τα σχετικα νομιζω ητανε ατυχες εντελως!

ας κανω πως δεν το διαβασα B)

αρχιζουμε να αποκλινουμε βλεπω απο το θεμα κ ακουγονται εξυπναδες

χμ! ωρα για υπνο!

καληνυχτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mamoli έγραψε:

Γεια σου ρε Λάλα!! (Έχεις mail! :kiss::kiss: )

Και επειδη εγω γουστάρω τρελα να διαβάζω μαιλ απο Ολιβιακι και Αθηνουλα ...εφυγαααααααα !!!

Φρανιτα εγω παλι μια χαρα σε βλεπω να περνας ..ισως να κανω λαθος ..ο γραπτος λογος βλεπεις ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...