Μετάβαση σε περιεχόμενο

κατι προς το συστημα!


mama_xina

Recommended Posts

αγαπημενο μου συστημα...σημερα καταφερα να κανω καποιες δουλειες του σπιτιου...τωρα σκοπευω να σιδερωσω επιτελους...και ολα αυτα χαρις σε σενα!ναι ναι σε σενα που πεφτεις! ναι ναι σε σενα που οταν παω να γραψω κατι...εσυ με βγαζεις εξω!

αλλα να σου πω κατι...κανε οτι θελεις εγω στο μαμμυ θα μπαινω ο κοσμος να χαλασει! φατα τωρα κυριε συστημα!

ακου εκει!

ξερω οτι δεν φταιει η Λενα,ξερω οτι δε φταιει το ιντερνετ και ξερω οτι δεν φταιει ουτε το λαπτοπακι...ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΦΤΑΙΣ ΕΣΥ ΚΥΡΙΕ ΣΥΣΤΗΜΑ! και θα επρεπε να ντρεπεσε γιαυτο αλλα εγω απτο μαμμυ δε φευγω οτι και αν κανεις!

πολεμο θες?θα τον εχεις!θα σου σπαω τα νευρα και οποτε με διωχνεις θα κανω συνεχεις ανανεωση και restart και θα καταφερνω παντα να μπαινω ετσι για να σου σπασω τα νευρα κυριε συστημα!

κοριτσια ειστε μαζι μου?

post-5900-13873934777305_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΚΟΠΕΛΙΑ ;);)

ΕΓΩ ΕΧΩ ΒΡΕΙ ΚΟΛΠΟ ΟΤΑΝ ΓΡΑΦΩ ΚΑΤΙ ΜΕΤΑ ΜΙΚΡΑΙΝΩ ΚΑΤΑ ΠΟΛΗ ΤΗΝ ΣΕΛΙΔΑ Κ ΜΕΤΑ ΠΑΤΑΩ ΥΠΟΒΟΛΗ Κ ΔΕΝ ΜΕ ΠΕΤΑΕΙ ΕΞΩ

;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωχ τι εννοεις την μικραινεις???

καλο κολπο ακουγετε για μοιρασου το μαζι μας!

με την καμμια δεν σταματαμε να μπαινουμε!με τιποτα τελος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΓΡΑΜΜΗ ΔΕΞΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΕΛΑΧΙΣΤΟΠΟΙΗΣΗ Κ ΤΟ < Χ> ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΜΕΣΑ ΛΕΩ ΜΙΚΡΑΙΝΕΙ ΤΗ ΣΕΛΙΔΑ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΤΗΝ ΜΙΚΡΑΙΝΩ ΠΙΟ ΠΟΛΥ Κ ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΖΟΡΙΖΕΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΑΝΟΙΞΕΙ ΤΗ ΣΕΛΙΔΑ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΜΕΓΑΛΩΝΩ ΓΙΑ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΑΝ ΑΠΑΝΤΗΣΩ Η ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΛΛΑΞΩ ΣΕΛΙΔΑ ΤΟ ΞΑΝΑ ΜΙΚΡΑΙΝΩ ΠΡΩΤΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...