Μετάβαση σε περιεχόμενο

για 3η φορα ολα τελειωσαν!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

:( :( Τώρα το είδα κι εγώ.... :(

Κάλλη μου λυπάμαι πάρα πολύ... σε νιώθω... :(

Αλλά όπως λέει και η Φατσούλα από πάνω, πρέπει οπωσδήποτε να το ψάξεις. Δεν ξέρω αν έχεις κάνει κάποιες εξετάσεις μετά τις προηγούμενες αποβολές σου, πάντως το γεγονός ότι έχεις ήδη παιδάκι δε σημαίνει ότι δεν υπάρχει κάποιο πρόβλημα. Κάποια πράγματα εκδηλώνονται όποτε το θυμηθούν... δυστυχώς.. Γι'αυτό Κάλλη μου.. ψαξ'το κορίτσι μου... μόλις βρεις τι φταίει, θα ξέρεις πως να το αντιμετωπίσεις κι όλα θα πάνε καλά...

Ό,τι χρειαστείς εδώ είμαστε.. από συστάσεις και λίστες εξετάσεων.. άλλο τίποτα!..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalli μου κουραγιο!! :(

μην το βαζεις κατω..

αυτο που πρεπει να κανεις ειναι να κοιταξεις για ποιο λογο χανονται τα μωρακια σου,γιατι στο να συλλαβεις δεν εχεις κανενα προβλημα..

ευχομαι απο εδω κ περα να σου πανε ολα τελεια κ να αποκτησεις το μωρακι που τοσο επιθυμεις..μη χανεις το κουραγιο σου..κατι φταει..ψαξε το!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι να πω...δεν εχω να πω κατι

λυπαμαι πολυ οταν ακουω να συμβαινουν αυτα....

ψαξτο ομως...εχουν δικιο τα κοριτσια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τιποτα δε τελειωσε μην απογοητευεσαι

Αλλα πρεπει να το ψαξεις βασικα επρεπε ηδη ο γιατρος σου να το

ειχε ψαξει να δει το γιατι θα βρεις λυση αφου εχεις ενα κοριτσακι και μπορεις να μεινεις εγκυος αυτο λεει πολλα ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalli.....μολις τωρα ειδα....τι να πω τωρα....τετοιες στιγμες προτιμω να μη λεω πολλα.Οτι κ να πεις τωρα οτι κ να σκεφτεις εχεις δικιο,απολυτο δικιο.

Δωσε λιγο χρονο στον εαυτο σου να ηρεμησει κ μετα σε συνεργασια με το γιατρο σου,κανε τις απαραιτητες εξετασεις.

Ενα φιλι κ μια αγκαλια απο μενα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αμάν πια...Λυπάμαι κοπέλα μου..τι να πω πια..Ψάξτο Κάλλη μου,σίγουρα κάτι υπάρχει.Ηρέμησε και όταν είσαι κάπως καλύτερα ψάξτο...Κουράγιο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λυπάμαι πολύ...εύχομαι να βρεις σύντομα τη δύναμη, να είσαι χαρούμενη, να χαλαρώσεις και να έχεις όση θετική ενέργεια μπορείς να πάρεις. Μακάρι ο Θεός να σε βοηθήσει να έχεις σύντομα μια όμορφη εγκυμοσύνη και ακόμη ένα μωράκι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ βρε kalli μου ποσο λυπηθηκα για σενα!ψαξτο καποιος λογος θα υπαρχει που γινεται αυτο συνεχεια οπως και με την Μαρινιω.θα τον βρεις θα κανεις την θεραπεια σου και μετα θα ερθει και θα μεινει το μωρακι!ειλικρινα λυπαμαι πολυ και εγω χαλια ειμαι τωρα πηρα μια αρνητικη χοριακη και ησυχασα :( τι αλλο να σου πω κουραγιο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λυπαμαι πολυ...ευχομαι να μην αφησεις ετσι τα πραγματα και να το κοιταξεις λιγο το θεμα...οταν ηρεμησεις...και θα ερθει και ενα γερο μωρακι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκι μου….. λυπάμαι πάρα πολύ!!!!

Ψάξτο όμως….. μην το αφήσεις έτσι!!!!!

Η κολλητή μου έχασε 2 μωράκια απανωτά μέσα σε 6 μήνες…… άλλαξε Γυναικολόγο (γιατί το ΟΝΟΜΑ που πήγε….. της είπε απλά…. χωρίς εξετάσεις…. χωρίς τίποτα…. «ΠΑΙΔΙ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙΣ!!! ΤΕΛΟΣ!!!) και τώρα η μικρή της είναι ήδη 1 έτους!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΛΙ5,ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ?ΚΟΥΡΑΓΙΟ..ΟΤΙ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΣ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ...ΑΡΓΑ Ή ΓΡΗΓΟΡΑ ΘΑ ΒΓΕΙΣ ΔΥΝΑΤΗ ΑΠ'ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ ΜΕΓΑΛΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ!ΤΑ ΕΧΩ ΠΕΡΑΣΕΙ,ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια μου!!!!με εχετε συγκινησει ολες σας τοσο πολυ με την συμπαρασταση σας!μκ23 μαρινιω ζουμπι christine τινκυ πιπιτσαζουζουνα κ αλλες τοσες κοπελες χιλια μα ζιλια ευχαριστω!σιγουρα θα το ψαξω ειναι το μονο σιγουρο!!ειμαι πολυ πιο ηρεμη!εκλαψα ξεσπασα ουρλιαξα,τα εβγαλα απο μεσα μου κ αποφασισα να παω στην εκκλησια κ μεσα εκει να μιλησω μπροστα στην εικονα της παναγιας κ πιστεψε με μου εδγωσε πολυ δυναμη κ σημερα ξημερωσε μια καλη μερα για μενα χωρις πια πονο μεσα μου!!!!ο αντρουλης μου δεν με αφησε στιγμη απο την αγκαλια του κ μου εδωσε ακομα περισσοτερη δυναμη κ ναι λοιπον ειμαι καλα!ολα τα κακα θελω να πιστευω πως περασαν κ συντομα το αγγελουδι μου θα γυρισει κοντα μου!!!!!!!!σας φιλω κ θα τα ξαναπουμε το απογευμα!!!!!!κ παλι χιλια ευχαριστω απο τα βαθη της καρδιας μου!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...