Μετάβαση σε περιεχόμενο

για 3η φορα ολα τελειωσαν!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

κοριτσια η χαρα μου μεχρι εδω ηταν!!!τελειωσαν ολα παλι!!!!η χοριακη μου ΕΠΕΣΕ στο 71,4 !!!!δεν αντεχω αλλο !κουραστηκα να τα χανω!εχω χασει 3 αγγελουδια κ δεν μπορω να καταλαβω το γιατι!!!!!!!!!!δεν ξαναπροσπαθω τελειωσε!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΗΝ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΕΣΑΙ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ...ΤΩΡΑ ΕΙΣΑΙ ΦΟΡΤΙΣΜΕΝΗ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΜΕΝΗ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΑ ΛΕΣ ΑΥΤΑ.ΕΧΕ ΠΙΣΤΗ ΚΑΙ ΝΑ ΔΕΙΣ ΟΤΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΜΠΡΟΣΤΑ. Ο ΘΕΟΥΛΗΣ ΔΕΝ ΑΦΗΝΕΙ ΚΑΝΕΝΑΝ ΑΒΟΗΘΗΤΟ...ΖΗΤΑ ΑΠΟ ΤΑ ΚΟΝΤΙΝΑ ΣΟΥ ΠΡΟΣΩΠΑ ΝΑ ΣΕ ΣΤΗΡΙΞΟΥΝ ΚΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ.ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΔΩ ΓΙΑ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΟΥΜΕ ΣΕ ΟΤΙ ΘΕΣ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λυπάμαι πολύ :( γιατί όμως συμβαίνει αυτο?τι λεει ο γιατρός σου?μήπως κάποιο μικρόβιο? τι δεν αφηνει να εξελιχθεί η εγκυμοσύνη? καταλαβαίνω ποσο κουρασμενη εισαι ψυχολογικά και απογοητευμένη ...ηρεμησε,ψαξε τον λόγο ώστε να μπορέσεις να προχωρήσεις. μην το βάζεις κάτω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALLI5 έγραψε:

νιωθω μεγαλο κενο!μεγαλη αποριψη απο το θεο!!!!!δεν ειμαικαλα!!!!!!!!!!θελω να φωναξω,να ουρκλιαξω,να τα σπασω ολα!!!!!!!!!

poosoo se katalavenw...kai mena prosfato einai.... :(:(:(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ,βρε κοριτσακι μου,μην απογοητευεσαι..!

Καταλαβαινω οτι τωρα εισαι πολυ στεναχωρημενη και θυμωμενη με ολα,αλλα σιγα-σιγα θα ηρεμησεις και ολα θα φτιαξουν..!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalli5 μην απογοητευεσαι,κατσε ηρεμισε για ενα διαστιμα,ασε και τον οργανισμο σου να ηρεμησει και μετα ξαναπροσπαθης,σου ευχομαι τα καλυτερα,και που ξερεις μπορει αν ηρεμισεις να μινης και φυσιολογικα εγκυος.;);)εχε πιστι ολα καλα θα παν θα το δεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν ξέρω τι να πώ...ειλικρινά λυπάμαι!!!!εύχομαι ο γιατρός σου να βρεί το τί φταίει(άν φταίει κάτι)κ να αποκτήσεις άλλο ένα αγγελούδι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τωρα μολις ειδα το θεμα σου και ειλικρινα σοκαριστηκα!!!

Μιλησες με το γιατρο σου, εκανες εξετασεις να δεις τι φταιει? Ειμαι σιγουρη οτι κατι φταει και εμποδιζει τις εγκυμοσυνες σου να εξελιχθουν. Αν το βρεις ειμαι σιγουρη οτι ολα θα πανε καλα.

Στελνω τις ευχες μου και τη συμπαρασταση μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκι μου, λυπάμαι πάρα πολύ φαντάζομαι πως είναι πάρα πολύ δύσκολο όλο αυτό που τραβάς αλλά σε παρακαλώ μην το βάζεις κάτω ψάξτο ξανά και ξανά άλλαξε τον γιατρό σου ή τουλάχιστον πάρε και δεύτερη και τρίτη γνώμη. Κάνε όλες τις εξετάσεις που χρειάζεται, δεν ξέρω αν έχεις κάνει και για θρομβοφιλία εξέταση αλλά αν δεν έκανες μάλλον ήρθε η ώρα να κάνεις τώρα.

Μην απογοητεύεσαι σίγουρα υπάρχει λύση.

Ο γιατρός μου είχε πει το εξής δεν μπορώ να σου εγγυηθώ ότι δε θα ξαναποβάλεις γιατί παίζουν πολλοί παράγοντες αλλά σίγουρα μπορώ να σου εγγυηθώ πως θα κάνεις παιδάκι έστω και με εξωσωματική...

Εγώ να ξέρεις θα είμαι εδώ ότι και να χρειαστείς...

Μια αγκαλίτσα για να νιώσεις έστω και λίγο καλύτερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalli5 δυστυχως σε καταλαβαινω απόλυτα...... κι εγω τρία στα τρία .Είναι βαρύ και άδικο. Αλήθεια έχεις κάνει εξετάσεις? θρομβοφιλία , θυροειδή κλπ κλπ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...