Μετάβαση σε περιεχόμενο

HOME SWEET HOME!!!


ΜΑΡΑΚΙ

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1.3k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μια χαρά είσαστε Άρτζη μου... Πολύ ζεστό το σπιτάκι σας!

Δεν το συζητώ, η κουνιστή καρέκλα είναι must!! :P:)

Με το καλό να πάτε και στο δικό σας σπίτι τον Σεπτέμβριο!

Και κατά προτίμηση με το μπεμπουλάκι στην κοιλίτσα σου!!! :) :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε σκαρλετόνι τι τέλειο σπιτάκι είναι αυτό??? Έπαθα πλάκα!!!

Μου αρέσει πολύ το κάντρι στυλ!!!

Μπράβο...

Άντε με το καλό να τελειώσει η φωλίτσα σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΡΟΥΛΑΚΙ ΑΠ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΣΤΟΥ ΘΕΟΥ Τ'ΑΦΤΙ!!!! ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΠΑΩ ΕΚΕΙ ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ....ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΦΕΡΝΩ ΕΔΩ ΠΑΛΙ.... (ΘΑ ΤΟ ΣΤΡΩΣΩ ΑΥΤΟ ΟΛΟ ΜΕ ΜΟΚΕΤΑ...ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΠΑΙΔΟΤΟΠΟ....ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ... ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΜΕΝΕΙ ΚΑΝΕΙΣ.... ΧΑΧΑΧΑΧΑ)

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ....ΘΑ ΨΑΞΩ ΝΑ ΣΟΥ ΒΡΩ ΑΓΓΛΙΚΟΥ ΤΥΠΟΥ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ.....SUPER ΜΕ ΛΙΓΑ ΛΕΦΤΑΚΙΑ!!!!! Υ.Γ: Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΟΟΣΣ!!

ΙΦΙΓΕΝΕΙΟΥΛΑ ΜΟΥ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΔΕΝ ΛΕΩ.... ΚΑΙ ΤΖΑΜΠΑ ΟΠΩΣ ΠΡΟΑΝΕΦΕΡΑ...;) ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΑΣ!!! ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΕΣΤΙ? ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑΜΕ ΒΕΒΑΙ ΑΝ ΘΕΛΑΜΕ ΝΑ ΜΕΙΝΟΥΜΕ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΑΛΛΑ ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΑΛΛΟ ΣΤΥΛΑΚΙ.... ΟΠΟΤΕ ΑΥΤΟ ΣΤΟ ΠΑΡΑΧΩΡΩ ΓΙΑ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΕΣ ΔΙΑΚΟΠΟΥΛΕΣ....ΟΠΟΤΕ ΘΕΣ!!! Υ.Γ: ΕΙΣΟΔΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΜΟΝΟ ΜΕ ΜΑΡΙΑ ;)

ΑΕΡΙΚΟΥΛΑ ΜΟΥ ΤΕΛΕΙΑ ΤΑ ΧΡΩΜΑΤΑ ΣΤΗΝ ΚΡΕΒΑΤΟΚΑΜΑΡΑ ΚΑΙ ΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟ!!!! ΒΑΛΕ ΚΙ ΑΛΛΕΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγάπη μου χωρίς το Μαράκι δεν πάω πουθενά!!! Στρώσε από τώρα τη μοκέτα γιατί το καλοκαίρι το Μαράκι θα μπουσουλάει!!!

Ελπίζω όταν έρθω να σε βρω και να με βρεις φουσκωμένη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aristina πιο πολύ από όλα μου αρέσουν τα λουλούδια! Ένας κήπος με δέντρα, λουλούδια είναι ό,τι πιο όμορφο από αποιαδήποτε έπιπλα! Ιδιαίτερα το Καλοκαίρι που μαζεύονται και τα πουλάκια! :) :) :)

Scarlet μου και όμως το σπίτι των γονιών σου έχει μία απίστευτη ηρεμία! Καλλιτεχνική φλέβα; Δυστυχώς εγώ από ζωγραφική πάντοτε σκράπας και τραγική ειρωνεία τρελαίνομαι για τοπία, προσωπογραφίες αλλά και αφηρημένη τέχνη όπως η δική σου! Με το καλό το σπιτάκι σας να τελειώσει! :) :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xristinna μου άρεσε πολύ το σαλόνι σου και η επιλογή χρωμάτων! Όλα βέβαια είναι συνδυασμένα υπέροχα! Να είστε χαρούμενοι πάντοτε να το χαίρεστε! :) :) :)

Χιώτισσα είσαι;;; Φέτος ήταν να επισκεφτούμε τη Χίο για καλοκαιρινές διακοπές αλλά μας πρόλαβε η ζουζούνα μας! Πρέπει να είναι υπέροχο νησί...

Scarlet μου είδα τα σκυλάκια σου στον καναπέ και έτσι ακριβώς είναι και η δική μας Περσούλα! Όλο χάδι και νάζι είναι!

ΥΣ. Scarlet μου με τοπία καταπιάνεσαι;;;

Αερικό πολύ γουστόζικο το σπίτι σας! Να είστε πάντοτε χαρούμενοι και να το χαίρεστε! Μου άρεσαν πολύ οι πίνακες και γενικά η αγάπη για την ζωγραφική! Ιδιαίτερα πιο πολύ το καράβι. Έχω επίσης έναν τεράστιο πίνακα μ'ένα φλεγόμενο πλοίο στη θάλασσα και καταπληκτικά χρώματα.

Χαίρομαι τους ανθρώπους που τους ενδιαφέρει η τέχνη...

:):P:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια πολύ ωραία τα σπιτάκια σας!Να είστε καλά να τα χαίρεστε με τις οικογένειες σας!

Αριστίνα τι φοβερή θέα είναι αυτή;;;:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αρτζη μου τι καλο το σπιτακι σου τι ζεστο και τοσο παραδοσιακο!!!!!Τρελαινομαι...Επισης με τρελαναν τα σκυλακια....της οικογενειας???:)

Καλε το ψυγειο δεν θα φαινεται σε λιγο απο τα μαγνητακιαααα :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

πολυ ωραιο το χρωμα του τοιχου στο welcome(τι καλοοοοοοο)

Μια τετοια καρεκλα κουνιστη σχεδον ιδια ειχαμε στο σπιτι οταν ημουν μικρη και ηταν η αγαπημενη μου...μονο που τα ξυλα στην πλατη μου την σπαγανε :laugh: :laugh: :laugh:

Σου ευχομαι να στε παντα γεροι με τον αντρουλη σου και με το καλο να μπειτε σπιτακι σας και να εχεις μια κοιλια τεραστιαααααααα να γλιτωσεις και το κουβαλημα χα χα :laugh: :laugh: :laugh:

Φιλακια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aeriko32 μου πολυ ομορφο το σπιτακι σου!Ολα καλα ειναι!!!Η κρεβατοκαμαρα ομως φωτια!!!:) τελεια χρωματα!!! τοσο ζεστα!!

Το σαλονι πολυ ομορφο οπως και το δεντρακι σας!!!!:)

Πολυ οπλο ομως με τρομαξατε :laugh: :laugh: :laugh: απ ολα βλεπω εχετε!

Να στε καλα να το χαιρεστε και με το καλο να υποδεχτειτε το αγγελουδι σας και να φτιαξετε και το παιδικο οχι σπαθια ομως ε?:laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

katrina μου τιποτα δεν απολαμβανω τοσο οσο τα λουλουδια μου την φυση τη θαλασσα τα πουλακια που ακουω ολη μερα τιποτα πραγματικα!!!Σευχαριστωωω!!:)

twins σ ευχαριστω πολυ πραγματικα ειναι πολυ ομορφα!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

katrina μου οταν εχω πολλη χαρα ή πολλη ενταση..... πιανω ειτε το πινελο.... ειτε τα μεταλλα μου.... κατασκευαζω και διαφορα απο μεταλλο.... καμια φορα τα συνδυαζω σε πινακες....

Τελευταια βεβαια.... το ΜΑΜΜΥ μ'εχει "καταστρεψει".....

"Καιγομαι" εδω μεσα και δεν κανω τιποτα.... χαχαχαχα

Γενικα μ'αρεσει να φτιαχνω.... να φανταστεις οτι οταν παιρνω καποιο δωρο..... και πανε στο καταστημα να μου το τυλιξουν.....ζηταω το περιτυλιγμα και το φτιαχνω μονη μονη μου στο σπιτι....προσθετοταντας κι ο,τι αλλο μου ερθει στο μυαλο.... χαχαχαχαχα

Λοιπον....θα ανοιξω ενα θεμα.... να δειτε πως εφτιαξα το προσκλητηριο του γαμου μου.... Παω πρωτα να το βγαλω φωτο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...