Μετάβαση σε περιεχόμενο

HOME SWEET HOME!!!


ΜΑΡΑΚΙ

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1.3k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

το γραφείο- αποθήκη.... απο εδω σας γράφω!!!!! ευελπιστώ κάποια στιγμή να γεμίσει με κούνια- κουρτινούλες με χαρούμενα σχεδιακια- πάρκο- καρότσι- ριλάξ- αλλαξιέρια- παιχνιδάκια.....αχχχχχχ

προς το παρόν βλέπετε τον πίνακα- εγω τον ζωγράφισα (γιαυτό ειναι ετσι αλλά δεν μου εκανε καρδια να τον πετάξω κ ετσι τον κότσαρα κ αυτόν χαχαχα)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κ για το τέλος η θέα απο το μπαλκόνι μου... το Δημοτικό Στάδιο της Χίου....

ααααα γαίνεται κ λίγο η θάλασσα κ η Τουρκία....σημερα δεν φαίνεται καλά γιατι ειναι η μερα αστα να πάνε συνεφιά κ βροχή απο το πρωι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΟΙΠΟΝ.....

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ.... ΧΑΛΙ ΚΟΥΖΙΝΑΣ....ΤΕΛΕΙΟ!!!!! :)

ΘΕΑ ΑΠΟ ΚΡΕΒΑΤΟΚΑΜΑΡΑ...... ΤΕΛΕΙΟΤΕΡΗ!!!!! ;)

ΣΑΛΟΝΙ.....ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟ!!!! ΣΕΤ ΚΑΡΕΚΛΕΣ-ΤΡΑΠΕΖΙ "ΝΑΝΩΝ" :P ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΚΑΝΑΠΕ..... ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟΤΑΤΑ!!!!!!:woohoo: :woohoo:

ΚΙ ΕΠΙΣΗΣ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΟΛΥ ΤΙ ΛΙΣΤΕΛΟ ΣΤΟ ΜΠΑΝΙΟ!!!! (ΨΗΦΙΔΑ ΕΙΝΑΙ?):unsure:

ΑΑΑΑ ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ....ΑΝ ΚΑΙ ΔΕ Μ'ΑΡΕΣΕΙ ΤΟ ΜΠΛΕ ΧΡΩΜΑ ΣΕ ΕΠΙΠΛΑ.... ΕΠΑΘΑ ΠΛΑΚΑ ΜΕ ΤΟ ΠΩΣ ΔΕΝΕΙ Ο ΚΑΝΑΠΕΣ ΤΥΠΟΥ ΑΝΑΚΛΙΝΔΡΟ ΣΤΟ ΠΑΡΑΘΥΡΟ ΤΟΥ ΣΑΛΟΝΙΟΥ ΣΟΥ!!! ΔΕ ΘΑ ΤΟ ΦΑΝΤΑΖΟΜΟΥΝ ΠΟΤΕ!!!:blush: :laugh:

ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ!!! ΝΑ ΤΟ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΤΟ ΣΠΙΤΑΚΙ ΣΑΣ!!!! ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΜΠΕΙ ΕΝΑ ΖΟΥΜΠΟΥΡΛΟΥΔΙΚΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΕΣΑ!!!!;):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΙ.....

ΑΞΙΖΑΝ ΤΑ "ΛΕΦΤΑ ΤΟΥ ΓΑΜΟΥ" :P ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

ΤΕΛΕΙΟ ΤΟ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ ΧΡΩΜΑ ΠΟΥ ΚΥΡΙΑΡΧΕΙ!!!! ΕΙΔΙΚΑ Ο ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ!!!!!

ΕΠΙΣΗΣ ΤΡΕΛΑΘΗΚΑ ΜΕ ΤΟ ΠΑΤΑΚΙ ΜΠΑΝΙΟΥ-ΠΑΤΟΥΣΕΣ....:woohoo:

ΚΑΙ ΑΝ ΚΑΙ ΠΙΟ ΚΛΑΣΙΚΟ ΑΠΟ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΣΤΥΛ.... ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΟΠΩΣ ΤΑ ΕΧΕΙΣ ΣΥΔΥΑΣΕΙ ΟΛΑ!!!!

ΜΠΡΑΒΟ ΓΛΥΚΟΥΛΑ ΜΟΥ!!!!

ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΣΕΝΑ ΝΑ ΓΕΜΙΣΕΙ ΜΕ ΜΩΡΑΚΙΑ.... ΑΘΛΗΤΕΣ...:laugh: :laugh:

(ΜΙΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΤΟ ΓΗΠΕΔΑΚΙ ΑΠΕΝΑΝΤΙ....ΜΗΝ ΠΑΕΙ ΧΑΜΕΝΟ...;) )

ΠΑΩ ΝΑ ΔΩ ΚΑΙ ΤΗΣ ΡΟΥΛΑΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΔΑ....:huh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΡΟΥΛΑΚΙ....

ΞΕΧΩΡΙΣΑ.... ΜΠΟΥΦΕ!!!!:woohoo: :woohoo: ......ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΗ...... ΚΑΙ ΚΟΥΡΤΙΝΕΣ!!! (ΟΙ ΚΟΥΡΤΙΝΕΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΣΤΥΛ ΜΟΥ ΑΛΛΑ.... ΜΑΖΙ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΑΝΕΦΕΡΑ ΚΑΝΟΥΝ ΠΟΛΥ ΣΕ ΑΓΓΛΙΚΟ COTTAGE ΣΤΥΛ)

ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΕΠΙΣΗΣ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ Η ΓΩΝΙΑ.....ΠΟΥ ΚΑΘΕΣΑΙ ΚΑΙ ΤΑ ΛΕΜΕ....(ΓΡΑΦΕΙΟ) ΚΑΙ ΤΑ ΡΙΧΤΑΡΙΑ ΜΕ ΤΑ ΜΑΞΙΛΑΡΙΑ ΣΤΟΝ ΚΑΝΑΠΕ....!!!

ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΚΑΤΙ....? ΔΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΕ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΕΙΣ.... ΜΠΟΡΕΙ ΑΥΤΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ "ΥΦΟΣ" ΣΑΣ..... ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΕΒΓΑΛΕ ΜΙΑ ΜΕΛΑΓΧΟΛΙΑ ΤΟ ΣΠΙΤΑΚΙ ΣΑΣ....

ΕΙΠΑΜΕ ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΑΓΓΛΙΚΗ ΑΥΡΑ.... ΟΠΩΣ ΣΕ ΞΕΡΩ ΑΠΟ ΔΩ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΛΙΓΟ ΑΚΟΜΑ ΧΡΩΜΑ...!!!! ΒΑΛΕ ΧΡΩΜΑ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΣΕ ΠΑΡΕΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ...:P :laugh: :laugh: :laugh:

ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΕΝΔΕΙΚΤΙΚΟ ΤΗΣ ΗΡΕΜΙΑΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΣΤΩΙΚΟΤΗΤΑΣ ΣΟΥ....!!!!!

:kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχου Αρτζι μου σ ευχαριστω παρα πολυυυυυυυυυυυ......ωραια η νανοτραπεζαρια ε?χα χα χα χα!!!

πιστεψε με κι εγω με το μπλε ειχα ενα πρβ αλλα ηταν οικονομικος δεν ειχε αλλο χρωμα και χρειαζοτανε για χειμωνιατικες ξαπλες στο τζακι χα χα!!

Ναι ψηφιδα ειναι...

Μακαρι καλη μου μακαρι!!!!!!!!να σαι καλα και οτι επιθυμεις!!!!!σας ευχομαι καθε ευτυχια και σε σενα Lazycat μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΝΟΤΡΑΠΕΖΑΡΙΑ = ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ!!!

ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ....= ΟΛΑ ΤΑ ΠΕΤΡΕΛΑΙΑ!!!

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

ΡΕ ΣΑΝ NEW-YORK....NEW-YORK ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΤΑ ΠΑΡΑΘΥΡΑ..... SUPER!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α ρε Αρτζι μου με εκανες και γελασα παρα πολυυυυυυυυυυυυυυυ!!!!

Τελικα εχεις πολυ ταλεντο στο πως τα λες!!!!

Εισαι φοβερη!!!

Και πραγαματικα το new york new york μου αρεσει να το ακουω τα χριστουγεννααααα χα χα χα!!!:) :) :) :) :)

Σε ευχαριστω πολυ!!!βεβαια τραπεζαρια δεν εχουμε ειναι αβαφτο απ εξω,φωτιστικα δεν εχει οπως και πολλα αλλα,αλλα πραγματικα δεν με νοιαζει....ειναι ευλογια να εχεις το σπιτι σου οπως και να ναι...

Ευχομαι τα καλυτερα σε σενα εισαι πολυ ευχαριστος ανθρωπος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΟΙΠΟΝ....ΘΑ ΒΑΛΩ ΚΑΙ ΓΩ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ....

ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΘΑ ΔΕΙΤΕ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ ΠΑΡΑΧΩΡΗΣΕΙ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕΝΟΥΜΕ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΠΟΥ ΧΤΙΖΕΤΑΙ ΤΩΡΑ.... ΚΑΙ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ ΤΟΝ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ...ΟΠΟΤΕ ΤΟΤΕ ΘΑ ΔΕΙΤΕ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΓΟΥΣΤΟ....:S:P :laugh: :laugh:

Σ'ΑΥΤΟ ΤΩΡΑ....Η ΒΑΣΙΚΗ ΙΔΕΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΕ "ΧΩΡΙΑΤΙΚΟ ΣΤΥΛ" ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΚΑΤΙ ΨΙΛΟΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ ΠΟΥ ΠΡΟΣΘΕΣΑ....ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΞΑ ΤΙΠΟΤΑ...

ΔΕΝ ΒΑΖΩ ΑΠΟ ΥΠΝΟΔΩΜΑΤΙΑ ΓΙΑΤΙ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΑ ΧΤΙΣΤΑ ΚΡΕΒΑΤΙΑ ΚΑΙ ΚΟΜΟΔΙΝΑ.... ΔΕΝ ΠΑΡΟΥΣΙΑΖΟΥΝ ΙΔΙΑΙΤΕΡΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ.... (ΚΙ ΕΠΙΣΗΣ ΕΙΝΑΙ ΑΚΑΤΑΣΤΑΤΑ!!!:P :laugh: :laugh: )

ΕΛΠΙΖΩ ΚΑΙ ΣΤΟ ΣΑΛΟΝΙ ΠΟΥ ΘΑ ΒΑΛΩ ΝΑ ΜΗΝ ΠΟΛΥΦΑΙΝΕΤΑΙ Η ΣΚΟΝΗ...ΧΑΧΑΧΧΑΧΑ

ΛΟΙΠΟΝ....ΠΑΜΕ....

Υ.Γ: ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΒΡΕΧΕΙ (ΠΟΤΕ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΑΥΤΟ ΣΤΟ "ΕΝΥΔΡΕΙΟ"?)

ΘΑ ΒΑΛΩ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΗΠΟ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

scarlet30 έγραψε:

ΡΟΥΛΑΚΙ....

ΞΕΧΩΡΙΣΑ.... ΜΠΟΥΦΕ!!!!:woohoo: :woohoo: ......ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΗ...... ΚΑΙ ΚΟΥΡΤΙΝΕΣ!!! (ΟΙ ΚΟΥΡΤΙΝΕΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΣΤΥΛ ΜΟΥ ΑΛΛΑ.... ΜΑΖΙ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΑΝΕΦΕΡΑ ΚΑΝΟΥΝ ΠΟΛΥ ΣΕ ΑΓΓΛΙΚΟ COTTAGE ΣΤΥΛ)

ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΕΠΙΣΗΣ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ Η ΓΩΝΙΑ.....ΠΟΥ ΚΑΘΕΣΑΙ ΚΑΙ ΤΑ ΛΕΜΕ....(ΓΡΑΦΕΙΟ) ΚΑΙ ΤΑ ΡΙΧΤΑΡΙΑ ΜΕ ΤΑ ΜΑΞΙΛΑΡΙΑ ΣΤΟΝ ΚΑΝΑΠΕ....!!!

ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΚΑΤΙ....? ΔΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΕ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΕΙΣ.... ΜΠΟΡΕΙ ΑΥΤΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ "ΥΦΟΣ" ΣΑΣ..... ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΕΒΓΑΛΕ ΜΙΑ ΜΕΛΑΓΧΟΛΙΑ ΤΟ ΣΠΙΤΑΚΙ ΣΑΣ....

ΕΙΠΑΜΕ ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΑΓΓΛΙΚΗ ΑΥΡΑ.... ΟΠΩΣ ΣΕ ΞΕΡΩ ΑΠΟ ΔΩ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΛΙΓΟ ΑΚΟΜΑ ΧΡΩΜΑ...!!!! ΒΑΛΕ ΧΡΩΜΑ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΣΕ ΠΑΡΕΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ...:P :laugh: :laugh: :laugh:

ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΕΝΔΕΙΚΤΙΚΟ ΤΗΣ ΗΡΕΜΙΑΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΣΤΩΙΚΟΤΗΤΑΣ ΣΟΥ....!!!!!

:kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Γεια σου Άρτζη μου!!!! :)

Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου! Αυτό θέλω κι εγώ, να βάλω χρώμα... Απλώς, αφενός έλλειψις χρημάτων.. στάσις εμπορίου.. :S:huh: αφετέρου δεν έχω καταλήξει ακόμα προς τα που να πάω χρωματικά.. :P Γι'αυτό δέχομαι προτάσεις-συστάσεις.. :blush: :laugh:

Όλα αυτά που βλέπεις είναι και λίγο παλιά.. αγορασμένα κάπου εκεί στο 1999... εκτός από τα ράφεια και το ντουλάπι του γραφείου που μας τα έφτιαξε ο πατέρας μου φέτος, τώρα που μετακομίσαμε στο σπίτι αυτό... α ναι, κι οι κουρτίνες του σαλονιού καινούριες είναι! :woohoo:

Χρειάζομαι έναν διακοσμητή!!! :laugh: :woohoo: :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΤΡΙΒΟΝΤΑΣ ΔΕΞΙΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΤΑ ΕΙΚΟΝΙΣΜΑΤΑ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΥΝΙΣΤΗ ΚΑΡΕΚΛΑ... (ΑΥΤΗ ΠΑΙΔΙΑ ΘΑ ΤΗΝ ΒΟΥΤΗΞΩ ΦΕΥΓΟΝΤΑΣ ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΕΚΕΙ ΘΑ ΘΗΛΑΖΩ ΤΟ ΜΠΕΜΠΟΥΛΑΚΙ ΜΟΥ....;) )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΑΤΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ "ΤΡΑΠΕΖΑΡΙΑ" ΤΑ ΒΑΡΕΛΙΑ (ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΚΡΑΣΙ ΓΙΑΤΙ ΤΗΝ ΠΑΤΗΣΑΝ ΟΙ ΔΙΚΟΙ ΜΟΥ.....ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΠΕΡΝΑΝΕ ΣΩΛΗΝΕΣ ΤΟΥ ΚΑΛΟΡΙΦΕΡ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΧΑΛΑΝΕ ΤΑ ΚΡΑΣΙΑ..... ΧΑΧΑΧΑΧΑ)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...