Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΙΟΥΝΙΟΥ 2010!!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 925
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κοριτσάκια μου όμορφα καλημέρα!!!

Kassi, Ελίνα και Apis με το καλό σας εύχομαι!!!! Όλα θα πάνε εξαιρετικά και σε λίγες ώρες θα κρατάτε αγκαλιά τα αγγελούδια σας!!!!

Σας φιλώ γλυκά και σας στέλνω τις ευχές μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kassi, ΕΛΙΝΑ ΚΑΙ APIS με το καλο και με ενα πονο! να ειναι υγιεστατα τα αγγελουδια σας και εσεις καλα!!!!!!!!!!!

ολα μετα τη γεννηση της μπεμπας μου ειναι διαφορετικα εχουν παρει αλλο χρωμα και αλλο νοημα η ζωη μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

να και μια φωτο με τη φατσουλα μας!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια..... πως πατε;

η Χαρα πρεπει να γεννησε ετσι;

Αντε με το καλο και οι υπολοιπες (Κασση Ελινα και Apis) ολα να πανε καλα!

Εγω εχω μερες να γραψω γιατι ειμαι συνεχεια μια με το μικρο στο μεμε, μια να φροντισω τον μεγαλο, λιγο το σπιτι, λιγο το φαγητο, λιγο να ξεκουραστω που να μου μεινει χρονος χαχα!!!!!

Σεβη με το θηλασμο τα παω καλυτερα ελατωσαμε το συμπληρωμα και η παραγωγη εχει αυξηθει αρκετα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ Ζ, ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΙΔΙΑ ΚΑΙ ΓΩ ΕΙΜΑΙ ΜΕ ΤΟ ΘΗΛΑΣΜΟ ΚΑΙ ΤΟ ΒΥΖΑΚΙ ΕΞΩ! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ 13 ΗΜΕΡΩΝ ΣΗΜΕΡΑ!ΤΕΛΙΚΑ ΔΕ ΞΕΡΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΑΝΕΒΑΙΝΕΙ Η ΦΩΤΟ ΤΗΣ ΜΠΕΜΠΑΣ ΜΟΥ.

ZOGLAG ΠΟΣΗ ΩΡΑ ΚΑΘΕΤΑΙ ΣΤΟ ΜΕΜΕ Ο ΔΙΚΟΣ ΣΟΥ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια γεια!!!να σας ζήσουν όσες γεννήσατε καλή λοχεία νάχετε και με το καλό όσες περιμένετε!!madrid μου υπομονή!!εν συντομία τα νέα μας γιατί ο μικρούλης είναι έτοιμος να ξυπνήσει!!λοιπόν μετά από πολλούς καβγάδες με το γυναικολόγο μου κατάφερα και πήρα παράταση για τη Δευτέρα 14/6 όπου αν δεν ερχόταν φυσιολογικό θα προχωρούσαμε σε καισαρική...τελικά τα νερά έσπασαν στις 5.30 το πρωί της Παρασκευής 11/6 αλλά και πάλι δε γλίτωσα την καισαρική...μη ρωτάτε γιατί....ο Μάρκος γεννήθηκε 3500 και 53 πόντους και είναι έρωτας μεγάλος...ο μεγάλος αδελφός περήφανος και λίγο ζηλιαρούλης...εγώ παρουσίασα επιπλοκες με την καισαρικη μου πειραξε καποιο νευρο,τωρα αρχισα να ψιλοπερπατω...αλλα τελος καλο ολα καλα!!μολις βρω λιγο χρονο υποσχομαι να τα διαβασω ολα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΙΚΑ έγραψε:

ΓΕΙΑ ΣΟΥ Ζ, ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΙΔΙΑ ΚΑΙ ΓΩ ΕΙΜΑΙ ΜΕ ΤΟ ΘΗΛΑΣΜΟ ΚΑΙ ΤΟ ΒΥΖΑΚΙ ΕΞΩ! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ 13 ΗΜΕΡΩΝ ΣΗΜΕΡΑ!ΤΕΛΙΚΑ ΔΕ ΞΕΡΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΑΝΕΒΑΙΝΕΙ Η ΦΩΤΟ ΤΗΣ ΜΠΕΜΠΑΣ ΜΟΥ.

ZOGLAG ΠΟΣΗ ΩΡΑ ΚΑΘΕΤΑΙ ΣΤΟ ΜΕΜΕ Ο ΔΙΚΟΣ ΣΟΥ?

Μικα μου οι φωτο για να μπουν πρεπει να ειναι μικρο μεγεθος,πας επανω στη φωτο που θελεις πατας επεξεργασια και σου βγαινει στη ζωγραφικη, μετα πατας εικονα-> αυξομειωση/παραμορφωση και μετα στα πρωτα 2κουτακια πατας ποσο % να μικρινει η φωτο. την αποθηκευεις με αλλο ονομα για να μη σου χαθει και η πρωτοτυπη και μετα την ανεβαζεις εδω...

ο μικρος μου ή που θα καθεται κανα 10λεπτο και θα συνεχιζει τον υπνο του ή που θα με εχει κανα μεχρι και 5ωρες με το μεμε εξω, βεβαια εγω του δινω και συμπληρωμα οταν χρειαζεται δηλαδη μετα απο 5 ωρες ρουφα ρουφα εχουμε κουρασατει και οι δυο οποτε του δινω και μπουκαλακι και υσηχαζουμε παρειτσα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ>>>>>>>>

ΓΕΝΝΗΣΑ ΚΑΙ ΓΩ ΤΟΝ ΜΠΕΜΠΑΡΟ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!2900 ΒΓΗΚΕ ΤΟ ΜΙΚΡΟΥΛΙ ΜΟΥ. ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΣΤΙΣ 9 ΤΟ ΠΡΩΙ

10 ΩΡΕΣ ΕΚΑΝΕ ΝΑ ΒΓΕΙ....10 ΩΡΕΣ ΠΟΝΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!! :(

ΑΛΛΑ ΒΓΗΚΕ ΕΝΑ ΜΟΥΤΡΑΚΙ ΚΟΥΚΛΙΣΤΙΚΟ ...ΕΙΜΑΙ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΗ ΜΑΖΙ ΤΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΕΙΜΑΙ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ....ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΗ ΚΑΙ ΑΓΧΩΜΕΝΗ!!!!!!

ΔΕΝ ΚΟΙΜΑΜΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ.....!!!!!!!!

ΜΑΛΛΟΝ ΓΕΝΝΗΣΑΝΕ ΚΑΙ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Ε???? ΕΛΙΝΑ ΚΑΣΣΙ ΚΑΙ ΑPIS ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ!!!!!!!!!!!!!!

ΘΑ ΑΝΑΙΒΑΣΩ ΦΩΤΟ ΣΕ ΛΙΓΟ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου ζησει Χαρουλα μου, παντα γερο και ευλογημενο να ειναι το αγγελουδι σου και σιδερενια!!!!

πωπω 10 ωρες ε;;;; ειναι βασανο, και εγω στο πρωτο μου 9ωρες εκανα αστα... σημασια εχει να ειναι το παιδακι καλα και ολα ξεπερνιουνται!!!

Οτι αποριες εχεις εδω... η αμεση βοηθεια της πελαγομενης μανας...το στεκι μας χαχα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ

ΧΑΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Ο ΠΑΙΔΑΡΟΣ ΚΟΥΚΛΟΣ ΕΙΝΑΙ

ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΕΠΙΣΗΣ Κ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΟΥ !

ΕΓΩ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΟΣΟ ΕΠΑΙΡΝΑ ΠΑΥΣΙΠΟΝΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΑΠΟ ΕΧΘΕΣ ΟΛΑ ΜΑΖΖΙ ΚΑΙ ΑΝΗΣΥΧΗ Η ΜΙΚΡΗ ΜΕ ΠΟΝΑΚΙΑ ΚΑΙ ΟΛΟ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΙΑ ΜΕ ΜΙΑΜΙΣΗ ΩΡΑ ΚΑΙ ΓΚΡΙΝΙΑ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΠΑΥΣΙΠΟΝΑ ΠΟΝΑΩ ΚΑΙ ΕΧΩ ΤΑΣΗ ΛΙΠΟΘΥΜΙΑΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΥΡΑΣΗ Κ ΤΗΝ ΑΔΥΝΑΜΙΑ !

ZOGLAG MOY ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ ΕΤΣΙ ΣΕ ΘΕΛΩ ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΟ ΞΕΡΩ ΑΛΛΑ ΘΑ ΣΥΝΗΘΙΣΕΙ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ !

ΜΙΚΑΚΙ ΜΟΥ ΕΧΘΕΣ ΞΕΧΑΣΑ ΟΤΙ ΗΜΟΥΝ ONLINE ΚΑΝΕ ΚΟΥΡΑΓΙΟ Α ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΡΕΤΕ ΟΤΙ Η ΓΚΡΙΝΙΑ ΟΠΟΩΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Κ Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΡΟΚΑΛΕΙΤΑΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΟΝΑΚΙΑ ΤΟΥΣ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΙΝΑ ΤΟΥΣ!ΡΩΤΗΣΑ ΣΤΟ EXPRESS ΑΠΟ ΤΙΣ ΕΜΠΕΙΡΕΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΟΥΝΕ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαρα ειναι πανεμορφος ο μικρουλης σας!!!!!!

Να ειναι παντα γερος και ευτυχισμενος!!!!!!!

Εχω την αισθηση οτι "κλεινω" το μαγαζι του Ιουνιου ..αφου ειμαι ακομα εδω. Σημερα το βραδυ θα με παρουν τηλεφωνο για να μπω ..μαλλον αυριο Τελικα την καισαρικη τη βλεπω μαλλον Κυριακη Πρωτη φορα ακουω Κυριακατικα προγραμματισμενο χειρουργειο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κασσι μου ελινακι μαλλον γεννησατε ελπιζω ολα να πηγαν ολα καλα apis μου ολα να πανε καλααααααααααα αντε Κυριακη γιορτη κ σχολη να ταν η βδομαδα ολη!!!!!!!!!!!!!!!!!με το καλο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια δεν ξερω να το κλειδωνω το θεμα ανοιγω νεο παντως ΣΤΟ Γονείς με παιδιά στην ίδια ηλικία με τα δικά μας με τιτλο καυτα μωρακια ιουνιου μπειτε εκει μια μια οταν επιστρεψετεεεεεεεεεεε με το καλο ολες κ οποια ξερει ας κλειδωσει αυτο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

fattsoulina καλα εκανες και ανοιξες νεο θεματακι γιατι τωρα εχουμε νεες αποριες και ενδιαφεροντα!!!!

τα θεματα νομιζω πως τα κλειδωνει η Λενα η υπευθηνη του mammy!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεννηθηκε και η δικη μου μπεμπουλα στις 27-06

Να μας ζησουνε κοριτσια Να εχουν παντα υγεια αγαπη και τυχη!!!!!!!

Εχω παθει την πλακα μου!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

apis έγραψε:

Γεννηθηκε και η δικη μου μπεμπουλα στις 27-06

Να μας ζησουνε κοριτσια Να εχουν παντα υγεια αγαπη και τυχη!!!!!!!

Εχω παθει την πλακα μου!!!!!!!!!!!!!!

Να σου ζήσει κοριτσάκι μου και να την δείτε όπως επιθυμείτε!!!

"Ραντεβού" στο άλλο Θεματάκι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 4 weeks later...
Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Για εμένα, μπορεί και τσάμπα να το σκέφτεσαι.. μετά από τρίμηνη καταστολή των ενδογενών ορμονών δεν ξέρεις αν θα είναι καλές οι ορμόνες στην πρώτη εμμηνόρροια για να προχωρήσετε σε διέγερση.. μίλα με το γιατρό σου κάνε τις εξετάσεις σου δείτε πως θα είναι ο κύκλος σου και το αποφασίζετε τότε με το γιατρό σου..! Εγώ τουλάχιστον και σύμφωνα με αυτά που έχουν αναφέρει κορίτσια στο παρελθόν με ενδομητριωση, αν έπαιρνα το οκ από το γιατρό μου να προχωρήσουμε θα το έκανα τώρα που θεωρητικά η ενδομητριωση είναι σε ύφεση και οι πιθανότητες καλύτερες..
    • It is one of the well-known complications following in vitro fertilization (IVF) with embryo transfer (ET). The incidence of ectopic pregnancy is estimated to be 2.1–8.6% of clinical pregnancy after IVF-ET, which is 4 times higher than natural conceptions. No significant difference could be demonstrated on the incidence of EP in fresh IVF cycles vs. frozen/thawed cycles in a large cohort of patients. Donor egg recipients were found to have a significantly lower incidence of ectopic pregnancy compared with standard IVF patients. Πηγή: Pubmed  Ισχύει.. του εναντίον δηλαδή, η εξωσωματική αυξάνει τις πιθανότητες..
    • Δε γνωρίζω ακριβώς τον λόγο, δε ξέρω να στο εξηγήσω αλλά στην εξωσωματική δεν είναι ασυνήθεις οι εξωμητριες κυήσεις.  Κουλό έτσι; Κι όμως.... 
    • Γειά σου κορίτσι μου! Καλώς ήρθες! Εδώ όλες έχουμε περάσει παρόμοιες καταστάσεις και σε καταλαβαίνουμε. Λυπαμαι για τις αποτυχιες... οι βιοχημικες είναι συνηθισμένες, δυστυχώς. Και εξωμητριες ακους ολο και πιο συχνα... Αλλα, να σε ρωτήσω, πώς σου προεκυψε εξωμητρια από εξωσωματικη; Η εξωσωματικη παρακάμπτει τις σαλπιγγες και απ αυτή την άποψη θεωρείται πιο ασφαλής, αφου η ετ γινεται απευθειας στη μητρα.  Σ αυτό που ρωτάς, να κάνεις όπως αισθάνεσαι. Αν δεν είσαι έτοιμη για νέα διέγερση, να προσπαθήσετε μόνοι σας. Σας δινει το οκ ο γιατρος; Η καλή ψυχολογία έχει μεγάλη σημασία στην εξωσωματικη, να μην πιεστεις, αν αισθάνεσαι κουρασμένη. Ύστερα είναι και το οικονομικό, που είναι υπολογίσιμο κόστος. Η ηλικία σου ποια ειναι;  Από την άλλη, σκέψου ότι τα κέντρα κλείνουν κάποια στιγμή τον Αυγουστο. Δηλαδή αν πατε τον Ιούνιο μονοι σας και δεν προκυψει, οριακά προλαβαίνετε τον Ιούλιο, αναλόγως και τις ημερομηνίες της περιόδου σου. Ζύγισε τα όλα αυτά. Πάντως ο ένας ή οι δύο μήνες δεν κάνουν την διαφορά. Εμεις εδω ειμαστε, όπου μπορούμε να βοηθήσουμε. Καλή επιτυχία.
    • @ditaki μωρε και γω εχω ενέργεια και εννοειταο δε με πήραν τα χρονια. Εσυ ομως εισαι ηδη εγκυος. Και η ολη διαδικασία της συλληψης εχει ενα αγχος. Απλα αλλο να εισαι πχ 32 και να προσπαθείς για 3ο και αλλο 36. Προσωπικά δεν εχω σκοπο να κανω ελευθερα πχ εφορου ζωης και όποτε ερθει. Αν ήμουν 32 πχ θα ελεγα οτι εχω μια 3τια ανετα μπροστα μου. Αντιθετως αν ειχα μονο ενα παιδι ναι θα προσπαθουσα οσο με επαιρνε. Και στα 40 μου ακομα. Και στα 40 φευγα. Αν ολα πήγαιναν καλα τωρα θα ειχα ηδη ενα ακομα μωρο. Αλλα τωρα δεδομενων των συνθηκων εχω ενα χρονο διάγραμμα. Αν ερθει μέχρι τότε καλως. Αν οχι παλι καλως.
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...