Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΙΟΥΝΙΟΥ 2010!!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 925
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

madrid05 έγραψε:

Αχ, φατσουλίνα, είναι φοβερές!!!Μπράβο σου!!Τι άχρηστη που είμαι....θα ξεκινήσω να κάνω κι εγώ κάτι...!! :)

den eisai axristi stamata!!!!einai poly efkolo stavrovelonia kai egw pira apo ena magazi me diafora tetoia ifasma gia kalokairini kouvertoula kai to sxedio to metraw kanw to gyrw gyrw prwta kai istera to gemisa me ta xrwmata pou ithela egw!!!molis teleiwsw kai to 2o tha ta ntisw me kouvertoula pike apo katw !afta ante pare sxedio perimenw na dw !!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολύ καλημέρα σας μελλοντικές μανουλίτσες!

fatsoulina τι να πω; Είναι πραγματικά εκπληκτικές!!!! Τρελάθηκα και ομολογώ ότι ζήλεψα λιγάκι... Με το καλό να τις χαρείτε.. και αυτές και άλλες τόσες... είναι πανέμορφες!

Ελινάκι μου λες να ξεκινήσουμε κι εμείς τίποτα; Δεν έχω και ιδέα από αυτά..

Κι εμένα η μαμά μου όταν πήγα τα Χριστούγεννα, ήρθε καμαρωτή καμαρωτή και μου έφερε την προίκα που είχα εγώ μικρή... κουβερτούλες, σεντονάκια.. περιποιημένα, απίστευτα! Πραγματικά συγκινήθηκα!! Αχ, αυτές οι μανούλες! Λέτε κι εμείς να γίνουμε έτσι καλούλες; ;)

Σήμερα (αν καταφέρουμε να πάμε, γιατί σχεδόν έχουμε αποκλειστεί απ' το χιόνι) θα πάμε να δούμε τον μπέμπη μας! Φαντάζομαι ότι θα κάνω και εξετάσεις και ίσως ξεκινήσω και ασβέστιο... τώρα δεν γίνεται και η καμπύλη ζαχάρου; :dry: Θα δείξει... θα σας ενημερώσω για τα νεότερα.. ελπίζω όλα να είναι καλά!

Και πάλι σας ευχαριστώ για τη θετική σας ενέργεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κι από μένα... κι εγώ στην αναμονή ως μανούλα Ιουνίου, με ΠΗΤ 29/6.

τέλειες οι κουβερτούλες, βλέπω πολλές από εμάς να το ρίχνουμε στο εργόχειρο! :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ante xekiniste to kentima koritsia!!!!an den exete xrono yparxoun kai alles liseis gia mikra dwrakia sta mwrakia sas opws to kentima panw se saliares pou einai ligotero xronovoro!!!

xanthippi mou ante perimenoume ta nea sou !!!!ta teleia nea s!

kinkajoujou kalws irthes!ti perimeneis?agoraki i koritsaki?i mipws krivetai?

kalimeroudia kai filakia se oles tis koilitses!egw simera ekei pou variomouna trela, m epiase kai ekana geniki stin kouzina apolimansi m epiase i trela!olo lew thas loufarw alla den ta kataferw!eseis koritsia exete orexi gia doulitses?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγώ έτσι είμαι... Θέλω το σπίτι στην εντέλεια!!!! Έτσι ήμουν και από πριν δηλαδή... αλλά και τώρα το παλεύω... μαλώνω και με τον άντρα μου γι' αυτό το θέμα... απλά προσπαθώ να μην σηκώνω βάρη. Βέβαια πλέον κουράζομαι όλο και περισσότερο... τι να πεις; Λόξες είναι αυτές!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xanthippi έγραψε:

Κι εγώ έτσι είμαι... Θέλω το σπίτι στην εντέλεια!!!! Έτσι ήμουν και από πριν δηλαδή... αλλά και τώρα το παλεύω... μαλώνω και με τον άντρα μου γι' αυτό το θέμα... απλά προσπαθώ να μην σηκώνω βάρη. Βέβαια πλέον κουράζομαι όλο και περισσότερο... τι να πεις; Λόξες είναι αυτές!

και εμενα με μαλώνει συνέχεια αλλα δεν μπορω καρφια στον ....!εγω στον 5-6 ειδικα ειχα τρελή ενέργεια δυο μερες ειναι που δεν ενιωθα καλα αλλα το παλεψα δεν με πήρε απο κάτω!!μαλλον επεσε παλι ο αιματοκριτης μου!δεν ειναι τπτ αλλο κανω κανω και αναμεσα παω για τσισα 10 φορές!!!τι να πεις οντως λόξα εχουμε λες και μας κυνηγαει κανενας!αλλα βάρη ούτε εγω σηκώνω προσέχω ολα τα αλλα όμωςς χαλαρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

fatsoulina mou καλώς σας βρήκα, περιμένω κοριτσάκι με το καλό... για την ακρίβεια περιμένω τη γυναίκα μαραντόνα σε μικρογραφία, γιατί τέτοια κλωτσιά ούτε στο Καραϊσκάκη δεν πέφτει! αλλά λένε γενικά ότι τα κοριτσάκια είναι πιο ζωηρά από ό,τι τα αγοράκια...

για τις δουλειές κορίτσια προσπαθώ να κάνω όσο πιο πολλά μπορώ, αλλά δεν λυσσάω κιόλας! επειδή δουλεύω κι από το σπίτι, περνάω και αρκετές ώρες με τη δουλειά στον υπολογιστή, οπότε ό,τι περισσεύει προσπαθώ να χωρέσω λίγες δουλειές, λίγο γυμναστήριο για να ξεπιάνομαι και για να βγαίνω λίγο έξω να με βλέπει ο ήλιος να φωτοσυνθέτω σαν μολόχα και λίγο από τα υπόλοιπα ενδιαφέροντά μου. αλλιώς άμα κλείνομαι μέσα μέρες και βλέπω μόνο τον αντρούλη μου κάτι με πιάνει... :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και απο εμένα!!!Εγώ από δουλειές κάνω τις πιο βασικές μεσα στην ημέρα, μαγείρεμα, στρωσιμο κρεβατιου κλπ και συνήθως το Σάββατο κάνω ένα ένα δωμάτιο με διαλείμματα ενδιάμεσα. Την ηλεκτρική σκούπα ψιλοφοβάμαι γιατί όταν τη χρησιμοποιώ για ώρα μετά αρχίζουν κάτι πονάκια χαμηλά και έτσι είτε σταματάω πριν με πιάσουν είτε σκουπίζει ο άντρας μου. Βάρη δε σηκώνω και όλα προσπαθώ να τα κάνω χαλαρά!! :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kinkajoujou έγραψε:

fatsoulina mou καλώς σας βρήκα, περιμένω κοριτσάκι με το καλό... για την ακρίβεια περιμένω τη γυναίκα μαραντόνα σε μικρογραφία, γιατί τέτοια κλωτσιά ούτε στο Καραϊσκάκη δεν πέφτει! αλλά λένε γενικά ότι τα κοριτσάκια είναι πιο ζωηρά από ό,τι τα αγοράκια...

για τις δουλειές κορίτσια προσπαθώ να κάνω όσο πιο πολλά μπορώ, αλλά δεν λυσσάω κιόλας! επειδή δουλεύω κι από το σπίτι, περνάω και αρκετές ώρες με τη δουλειά στον υπολογιστή, οπότε ό,τι περισσεύει προσπαθώ να χωρέσω λίγες δουλειές, λίγο γυμναστήριο για να ξεπιάνομαι και για να βγαίνω λίγο έξω να με βλέπει ο ήλιος να φωτοσυνθέτω σαν μολόχα και λίγο από τα υπόλοιπα ενδιαφέροντά μου. αλλιώς άμα κλείνομαι μέσα μέρες και βλέπω μόνο τον αντρούλη μου κάτι με πιάνει... :woohoo: :woohoo:

οντως τα κοριτσια ειναι ζωηρά!~!κ εμενα μοθ δινει συνεχεια κατι περιποιημένες αλλα μ αρεσει!εγω περπατάω κανενα μισαωρο εξω οταν εχει καλο καιρο!!!μαζι με την δουλεια ειναι πιο δύσκολα τα πράγματα!όπως νιώθουμε και όπως μπορούμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγώ αυτόν τον καιρό νιώθω την επιθυμία να "τακτοποιώ" το σπίτι.Με έχει πιάσει άγχος αν θα μπορώ σε λίγο λόγω βάρους να το κάνω(και τι θα γίνει τότε) και αν θα είναι όλα έτοιμα.Θέλω πολύ να ξεφορτώνομαι άχρηστα πράγματα και να φτιάχνω χώρο!.

Δυστυχώς τιε καθημερινές με την δουλειά δεν το καταφέρνω.Ισα-ισα να μαγειρέψω για την επομένη, να σιγυρίσω τα βασικά και πλύσιμο/σιδέρωμα.Το Σ/Κ όταν έχω όρεξη όλο και κάτι μαζεύω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ.ΕΓΩ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟΝ ΜΠΕΜΠΗ ΜΟΥ 30 ΙΟΥΝΙΟΥ ΑΛΛΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΣΤΑ ΓΕΝΝΕΘΛΙΑ ΜΟΥ 26 ΙΟΥΝΙΟ ΣΑΝ ΔΩΡΑΚΙ!!!!!

ΠΟΥ ΛΕΤΕ ΕΓΩ ΖΑΛΙΖΟΜΑΙ ΣΥΧΝΑ...ΜΗΠΩΣ ΕΧΩ ΧΑΜΗΛΟ ΑΙΜΑΤΟΚΡΙΤΗ????

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ ΚΟΥΡΑΖΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΚΟΛΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΠΟΝΑΚΙΑ

,ΟΠΟΤΕ ΣΚΟΥΠΑ ΚΑΝΕΙ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΣΙΔΕΡΟ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΓΩ ΞΕΣΚΟΝΙΣΜΑ..ΚΑΙ ΤΑ ΑΠΛΑ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ...ΑΛΛΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΓΥΝΑΙΚΑ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΑΕΙ..ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΚΑΙ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΟΠΟΤΕ ΤΗΝ ΛΥΠΑΜΑΙ ΚΙ ΑΥΤΗ...ΚΡΙΜΑ ΕΙΝΑΙ!!!!!!!!

Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΜΟΥ ΚΛΩΤΣΑΕΙ ΠΟΛΥ ..ΑΧ ΤΟ ΑΓΟΡΑΚΙ ΜΟΥ....

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ

:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!!!!! FATSOYLINA ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ ΜΕ ΤΟ ΚΕΝΤΗΜΑ, ΕΓΩ ΔΕΝ ΚΑΤΕΧΩ ΑΠΟ ΤΕΤΟΙΑ ΑΛΛΑ ΘΑ ΠΑΩ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΜΑΓΑΖΙ ΝΑ ΚΟΙΤΑΞΩ. ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΑΤΙ ΑΠ ΤΗ ΜΑΝΟΥΛΑ ΤΗΣ ΦΤΙΑΧΜΕΝΟ! ΚΑΙ ΓΩ ΜΕ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΚΟΥΡΑΖΟΜΑΙ, ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΠΟΝΑΕΙ Η ΜΕΣΗ ΟΤΑΝ ΞΑΠΛΩΝΩ, ΑΛΛΑ ΓΕΝΙΚΑ ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΙ ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ! ΤΩΡΑ ΜΕ ΕΠΙΑΣΕ ΜΑΝΙΑ ΤΑΚΤΟΠΟΙΗΣΗΣ ΣΤΙΣ ΝΤΟΥΛΑΠΕΣ. ΛΕΩ ΝΑ ΤΑ ΦΤΙΑΞΩ ΤΩΡΑ ΓΙΑΤΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΔΥΣΚΟΛΑ.. ΑΥΤΑ ΤΑ ΝΕΑ ΜΟΥ ΤΑ ΛΕΜΕ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ κοριτσια ολες πανω κατω τα ιδια νιώθουμε και εγω εχθές εφτιαχνα ντουλάπες αυτο με τον χωρο οντως ειναι ενα θέμα...

χαρα2 με το καλο τα αγρακι σου και εγω ζαλιζομαι πολυ συχνα μεχρι και πριν 1 μηνα ακομη και ντουζ δεν μπολρουσα να κανω ερχοταν το αγορακι μου να με ελεγχει μη πεσω γιατι εφευγα πίσω τώρα πάλι με πιάνει αλλα οχι τόσο συχνα!!!απεέφευγα και την οδήγηση μακρια.αν κουραζεσαι και εχεις πονακια να ξεκουραζεσαι οσο μπορεις πανω απο ολα τα μωρακια οι δουλέιές μπορούν να περιμενουν!!!!σου ευχομαι να ερθει στα γενεθλια σου δωρο!!!!

Μικα με το καλο το μωρακικ!!!τι περιμένεις??

ειμαστε KINDER..............KAI MESA..........ΕΚΠΛΗΞΗ!!!!!!!!!!!ΣΕ ΛΙΓΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΘΑ ΔΩΣΟΥΜΕ ΣΤΟΥΣ ΜΠΑΜΠΑΔΕΣ ΤΑ ΔΩΡΑΚΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΑΥΓΟΥΛΑΚΙΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου!

fatsoulina mou έγραψε:

ειμαστε KINDER..............KAI MESA..........ΕΚΠΛΗΞΗ!!!!!!!!!!!ΣΕ ΛΙΓΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΘΑ ΔΩΣΟΥΜΕ ΣΤΟΥΣ ΜΠΑΜΠΑΔΕΣ ΤΑ ΔΩΡΑΚΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΑΥΓΟΥΛΑΚΙΑ!!!!

χαχαχα... πολύ γέλασα, αλλά πραγματικά έτσι είναι... ΕΚΠΛΗΞΗ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

fatsoulina mou έγραψε:

ειμαστε KINDER..............KAI MESA..........ΕΚΠΛΗΞΗ!!!!!!!!!!!ΣΕ ΛΙΓΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΘΑ ΔΩΣΟΥΜΕ ΣΤΟΥΣ ΜΠΑΜΠΑΔΕΣ ΤΑ ΔΩΡΑΚΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΑΥΓΟΥΛΑΚΙΑ!!!!

:laugh: κι εγώ έτσι λέω στον καλό μου, επειδή έχω μια κόκκινη ρόμπα που φοράω στο σπίτι, μου λέει κάποια στιγμή "σαν πασχαλινό αυγό είσαι με την κοιλιά στη μέση" :laugh: και του λέω "είμαι το μεγάλο πασχαλινό αυγό της Kinder κι έχω μέσα το δωράκι!" πάντως και γι' αυτούς τους καημένους είναι λίγο κάπως να είναι μόνο θεατές σε όλη αυτή τη διαδικασία... εντάξει, καταλαβαίνουν το μωρό όταν κλωτσάει π.χ. και τους αρέσει, αλλά εμένα πάντα μου λέει "πώς είναι να έχεις έναν άνθρωπο να μεγαλώνει μέσα σου και να τον νιώθεις να κουνιέται;" και δεν περιγράφεται αυτό το πράγμα δυστυχώς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

fatsoulina mouΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ......ΤΩΡΑ ΠΙΑ ΞΕΚΟΥΡΑΖΟΜΑΙ ΑΡΚΕΤΑ...

ΠΑΝΤΩΣ ΤΑ ΑΝΤΡΟΥΛΑΚΙΑ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΤΥΧΕΡΑ ΠΟΥ ΜΕΝΟΥΝ ΜΟΝΟ ΘΕΑΤΕΣ ΤΗΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ...(Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΥΝ ΚΙ ΑΥΤΟΙ ΜΩΡΕ..ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΧΟΥΝ ΜΕΣΑ ΤΟΥΣ!!!)ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ ΤΙ ΑΓΧΟΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΚΟΥΒΑΛΑΣ ΜΙΑ ΖΩΗ ΜΕΣΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΣΕ ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΓΙΑ ΑΥΤΟ 24 ΩΡΕΣ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ...

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ.... :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας μανουλιτσες!

φατσουλινα τι ομορφες κουβερτουλες που ετοιμαζεις μπραβο!!!!!!!

γενικα θα ηθελα να πω σολες τις μανουλες ιουνιου πως στα ρουχαλακια δε χρειαζεται να παρετε παρα πολλα στην αρχη γιατι μεχρι να σαραντησετε το παιδι θα εχει ηδη δυπλασιασει σχεδον το βαρος του και γενικα το καλοκαιρακι θα φοραει πιο πολυ φανελακια ολοσωμα αντε και κανενα καλοκαιρινο φορμακι για καμια βολτα αν χρειαστει. και να υπολογιζετε το ποσο θα εχει μεγαλωσει για παραδειγμα αν παρετε φορμακι με μακρυ μανικη να ειναι για 3μηνων κ πανω γιατι τοτε θα το χρειαστει πιο πολυ και καλυτερα μεγαλυτερο παρα να το φορεσει μια φορα και πεταμα!

τωρα οσο για τις δουλειες κανετε οτι σας ευχαριστει αλλα χωρις να κουραζεστε πολυ, θα ερθει η ωρα που ολιμερις θα ταχτοποιηται και το βραδυ θα το γκρεμιζουν τα μικρα αγγελουδια σας και θα παρακαλητε κατι να μεινει στη θεση του εστω μια μερα χαχαχα

η πρωτη εγκυμοσηνη δεν ξαναζητε γι αυτο απολαυστε την!!!! φιλια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστούμε για τις ευχές σου, ZOGLAG .Είναι πάντα καλοδεχούμενες οι συμβουλές από μια έμπειρη μανούλα.Φαντάζομαι οτι για εμάς εδώ που θα έχουμε όλο το καλοκαίρι μπροστα με τα μωράκια μας, θα τα έχουμε συνέχεια με αυτά τα κοντομάνικα εσωτερικά φορμάκια,ε?Οτιδήποτε επιπλέον μου φαίνεται ζεστό για Ιούνιο-Ιούλιο-Αύγουστο.Μου έφερε ήδη η πεθερά μου δώρο ένα σωρο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

madrid μου ειναι χαρα μου να μοιραζομαι τις εμπειριεσ μου με νεες μανουλες και οτι αλλη απορια υπαρχει και μπορω να βοηθησω ειναι χαρα μου!

ναι ετσι ειναι στην αρχη πολυ χρησιμα ειναι τα φανελακια(αυτα τα εσωτερικα φορμακια) και χρειαζονται αρκετα γιατι θα αλλαζεις πολλα και λογο ζεστης αν ιδρωνει, και γιατι θα λερωνονται απο τα κακακια αλλα και σιγουρα ενα την ημερα θα χρειαστεις να το αλλαξεις μετα το μπανακι του, δηλ καπου στα 10 με 15 τα θες σιγουρα για ολο το καλοκαιρι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια!!!!εγω σημερα και εχθες ειμαι λιγο πολυ λίγο αρρωστούλα ποναει ο λαιμος μου και το βραδυ δεν μπορουσα να παρω ανασα γιατί η μύτη μου ηταν βουλωμένη!!!μ εκανε ο αντρούλης μου τσαγακια κ ειμαι καλύτερα !!!κοριτσια κατι για την μύτη κανει να παρώ?φυσικο ορό η καμια γαργάρα?

Zoglag mou gia pes mas kai otan tha gennithoun pou tha einai emvriakia ti tha tous forame??px mporei kapoio mwraki an in parei olo tον μήνα και γεννηθέι τελη μαίου ?να παρουμε και κανενα μακρύ?ααα και τα κοντομάνικα απο 0-3 μηνών ή πιο μεγάλα???????/

σε ζάλισα εεε?

γενικα για τα αγορακια μας! ο δικος μου λέει δεν μπορώ να καταλάβω τι νιώθεις αλλα ειναι πολυ κοντά με το μωρό μας!!!τησ μιλαει της τραγουδαει στην κοιλιιτσα της λεει διαφορα μυστικα και αυτη λες και καταλαβαίνει οτι ειναι ο πατερούλης της κλωτσάει σαν τρελή!!!!αδυναμίες!!!!!χιχιχιχιχι φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Fatsoulina καλημέρα!!Επειδή εγώ ΄κρύωσα δύο φορές φέτος ευτυχώς χωρίς πυρετο, ο γιατρός μου μου είπε να πάρω φυσιολογικό ορο clinofar γιατί η μύτη μου ήταν πολύ μπουκωμένη. Είναι ακίνδυνο για την εγκυμοσύνη. Από εκεί και πέρα ζεστά και καλό φαγητό!!!Περαστικά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...