Μετάβαση σε περιεχόμενο

τι λετε εσεις;;;;;


Recommended Posts

bourique1983 έγραψε:

οντως ειναι ευλογια...δεν υπαρχει περιπτωση αν ηρθε να την πεταξω...απλα φοβαμαι :(

Κοπέλα μου ΝΑ ΜΗΝ ΦΟΒΑΣΑΙ!!! :)

Αν έχεις ένα ακόμη θαυματάκι στην κοιλίτσα σου, είσαι ο πιο ευλογημένος άνθρωπος!!! Θα τα καταφέρετε, θα είναι ηλικιακά πολυ κοντά με τον μικρούλη σας!!! ;)

Με τον αδερφό μου έχουμε μόνο 13 μήνες διαφορά! Μας περνούσαν για διδυμάκια! Μαζί θα τα ξεπετάξεις, δεν θα καταλάβεις πότε μεγάλωσαν!!! :lol:

Σου εύχομαι κι εγώ να έχεις το αποτέλεσμα που επιθυμείς!!!

:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 90
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γιώτα μόλις είδα το θέμα σου!

Τί να πω για να σε καθησυχάσω... Και γω στη θεση σου θα ήμουν τρομοκρατημένη. Μη σου πω θα είχα πέσει σε κατάθλιψη. Όμως ότα το κρατήσεις και αυτό στην αγκαλιά σου δε θα τα έχεις ξεχάσει όλα;;

Συμφωνώ με την αγάπη17!

Άσε που θα τα βάζεις και τα δύο στο βυζί μόλις γεννήσεις! χεχεχε

Όλα να σου πάνε καλά εύχομαι! Και ό,τι χρειαστείς, μη διστάσεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα bourique!!! διάβασα τώρα το θεματάκι σου και εύχομαι να πάνε όλα όπως τα επιθυμείτε! μπορεί η προοπτική του τρίτου μπεμπέ να φαίνεται κάπως "απαιτητική" προς το παρόν, φαντάζομαι όμως και πιστεύω απόλυτα ότι θα είναι πάρα πάρα πολύ όμορφο το συναίσθημα. Όντως είναι ευλογία, καλή μου. Καλά αποτελέσματα σήμερα με το τεστάκι !

p.s.πάντως κι εμένα η αδερφή μου έτσι έπιασε την κορούλα της, κι έχουν ελάχιστη ηλικιακή διαφορά με τον ανιψιό μου. ακόμα της έχει μείνει το παρατσούκλι "το έξυπνο σπερματοζωάριο" :) :) Βέβαια τότε είχαμε πάθει, δεν το πιστεύαμε! φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια εκανα το τεστ το ψηφιακο και εδειξε οχι εγκυος

το θεμα ειναι οτι δειχνει στη πρωτη μερα καθυστερησης και εγω δε ξερω πια ειναι αυτη...τιποτα θα παω τη τριτη για χοριακη να ειμαι σιγουρη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον κοριτσια τσαμπα πηρα τα τεστ...μιλουσα τωρα με τη γιατρο και μου ειπε οτι τα τεστ ανιχνευουν την α χοριακη σε αντιθεση με το αιμα που εκει ειναι ηη β χοριακη και μου ειπε οτι ισως να βγηκε ετσι λογω αλλων ορμονων....

μου ειπε παντως να κανω οπωσδηποτε χοριακη...τσαμπα τοσο αγχος :angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Υπάρχει α και β χοριακή;;;; Πρώτη φορά το ακούω!!!!

Και καλά, γιατί δεν στο είπε χτες που την πήρες τηλ.;;;;;;

Τζάμπα το άγχος, τζάμπα και τα τεστάκια... δηλαδή τι τζάμπα, πάει το 30αρι... :angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

crazy έγραψε:

Υπάρχει α και β χοριακή;;;; Πρώτη φορά το ακούω!!!!

Και καλά, γιατί δεν στο είπε χτες που την πήρες τηλ.;;;;;;

Τζάμπα το άγχος, τζάμπα και τα τεστάκια... δηλαδή τι τζάμπα, πάει το 30αρι... :angry:

ναι υπαρχει,αλλα το ειχα ξεχασει :whistle:

δεν της ειπα οτι θα κανω τεστ...εκεινη απο τη αρχη μου ειπε για β χοριακη...το θεμα ειναι οτι οπως ειπες και εσυ τσαμπα το 35 και τσαμπα τοσο αγχος.....βεβαια το αγχος παραμενει ως ενα βαθμο :dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bembini έγραψε:

καλημερα μπουρεκακι!δηλ το τεστ δεν δειχνει στην περιπτωση μας;να αγχωθω τωρα και εγω ή οχι;καλα αποτελεσματα παντως :)
βασικα οχι δεν ειναι αξιοπιστα...μονο η χοριακη
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασικά, απορώ γιατί ασχολούμαστε με τα τεστ... από τη στιγμή που

1ον δεν είναι 100% αξιόπιστα

2ον είναι πανάκριβα

ενώ η εξέταση χοριακής είναι λίγο πιο ακριβή από ένα διπλό τεστ αλλά συνήθως 100% αξιόπιστη...

Είναι βλέπεις η ευκολία.. το κάνεις στο μπάνιο του σπιτιού σου.. εκεί πατάνε οι εταιρείες και μας ξεζουμίζουν...

Γιωτούλα μου... τι να πω.. υπομονή... και πρόσεχε λιγουλάκι όσο γίνεται... για παν ενδεχόμενο! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

crazy έγραψε:

Υπάρχει α και β χοριακή;;;; Πρώτη φορά το ακούω!!!!

Ρουλάκι δες εδώ:http://www.healthierworld.gr/portal/cc7146d26842552e/31ab328e47c4ea3f/d87c68a56bc8eb80/91a448039265fc4a/91e0bf8f7efb528a.html

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

crazy έγραψε:

Σ'ευχαριστώ bell μου! :)

Το'χα βρει κι εγώ αυτό. Απ' ότι ξέρω πάντως, τα τεστ ανιχνεύουν τη β κι όχι την α χοριακή..

Ναι, ετσι ακριβώς είναι! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...