Μετάβαση σε περιεχόμενο

τι λετε εσεις;;;;;


Recommended Posts

καταρχην σορυ για την κατηγορια αλλα δεν ηξερα που θα επρεπε να το αναρτησω το θεματακι μου :blush:

λοιπον πριν 3 βδομαδες ειχα μια ελευθερη επαφη...το θεμα ειναι οτι εδω και τρεις μερες μια εχω ανακατοσουρες,μια ζαλαδες,μια πονακια χαμηλα λες και ερχεται περιοδος...ημικρανιες πολλες και νευρα :angry:

το θεμα ειναι οτι πρωτον πανε μολις τρεις μηνες που εχω γεννησει και οτι θηλαζω αποκλειστικα..και πριν περιπου ενα μηνα ειχα παει στη γυναικολογο και μου ειπε οτι το ενδομητριο ητανε ατροφικο αλλα αυγουλακια ειχα :huh:

δε ξερω πια τι να υποθεσω...ειναι δυνατον να ειμαι εγκυος; :unsure:

εσεις τι λετε;;;;;τι να κανω;;; :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 90
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ζουμπι έγραψε:

μμμμμμμμμ..........φιλεναδιτσα...;;;;;;λες να εγινε τοσο συντομα κατι...;;;;;;ποτε περιμενεις περιοδο;;
αμ!!!!!!δε ξερω..θηλαζω και δεν εχω δει περιοδο...
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακι ο θηλασμός δεν παιζει ρόλο. Εγώ θηλαζα την μικρή 15 μήνες κ ειχα περιοδο απο τις 25 μέρες μετα την γέννα.

Ο γιατρός μου αλλο που δεν μου ειχε πει τοτε. Προσεχε γιατι τωρα αρπάζεις στο φτερό

Ευχομαι να ειναι οτι θες εσύ κοριτσάκι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι να σου πω.....δεν ξερω κ πολλα επι του θεματος....το καλυτερο ειναι να απευθηνθεις στο γιατρο σου...παντως αν ερθει μωρακι τωρα,το θες;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ζουμπι έγραψε:

bourique μην βγαζουμε βιαστηκα συμπερασματα...μηπως να κανεις κανα τεστακι...;;;; :unsure:
το σκεφτηκα και εγω..θα δειξει ομως;;;
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπουρεκακι τα ιδια ειχα και εγω κ πηρα τεστακι και ηταν αρνητικο,τα τεστ δειχνουν και ας θηλαζεις!παρε τεστ και με το καλο σου ευχομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το ιδιο θα σου πρότεινα κ εγώ κανε το τεστάκι τουλαχιστον να ξέρεις τι γίνεται για να εισαι ηρεμη κ για το μπεμπάκι που θηλάζει. Παντως πραγματικά οτι κ να γίνει ευχομαι το αποτελεσμα να ειναι αυτο που εσυ θελεις. Να χαιρεσαι τα παιδακια σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν θέλω να σε τρομάξω,αλλά αυτό "έπαθε" κ η θεία μου(πρίν χρόνια βέβαια)κ τώρα τα παιδιά της έχουν 13μήνες διαφορά.....σαν διδυμάκια μεγάλωσαν πάντως!! :)

σου εύχομαι το καλύτερο κ αυτό που πραγματικά θες!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα παω για τεστακι...καλα θα εχουμε πολυ γελιο..θα παω με δυο παιδια θα φρικαρει η φαρμακοποιος :laugh:

και μετα θα φρικαρω εγω :S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bembini έγραψε:

μπουρεκακι τα ιδια ειχα και εγω κ πηρα τεστακι και ηταν αρνητικο,τα τεστ δειχνουν και ας θηλαζεις!παρε τεστ και με το καλο σου ευχομαι!
τα ιδια;;;;ποιο τεστ πηρες;;;
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπουρεκάκι μου μπορεί να σαι γιατί όπως είπε και η γυναικολόγος σου έχεις αυγουλάκια αλλά νομίζω ότι είναι πάααρα πολύ νωρίς για να έχεις συμπτώματα εγκυμοσύνης...με σύλληψη πριν 2 εβδομάδες...(χονδρικά)!

Στις άλλες εγκυμοσύνες σου πότε τα χες καταλάβει;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

irene για να καταλαβεις στη δευτερη εγκυμοσυνη το καταλαβα 5 μερες πριν την αναμενομενη περιοδο...

και στην πρωτη παλι το ειχα καταλαβει νωρις,ασχετα που δεν εδινα σημασια..

thouli ευχαριστω και ανταποδιδω :);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντε βρε με το καλόοοοοο.....!!!!!!!

Με έναν πόνο!!!!!!!!

Θα ναι τέλεια σαν διδυμάκια!!!!

Αντε θα στο ανεβάσω κι γώ γιατί θέλω χαρούμενο το γλυκό μου γαιδουράκο!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγώ στο ανέβασα το καρματάκι για να μη μου στεναχωριέσαι!!!

Γιωτούλα μου εύχομαι να μην είσαι γιατί καταλαβαίνω ότι θα πιεστείς πολύ.

Αλλά κι αν είσαι.. μη σε πιάσει πανικός, όλα θα πάνε καλά!!! :)

Αυτό που δεν ξέρω καθόλου είναι τι γίνεται με τη χοριακή μετά την εγκυμοσύνη. Πότε μηδενίζει, σε πόσο καιρό;; Ίσως εσύ και λόγω δουλειάς, να το ξέρεις αυτό. Το λέω μήπως τυχόν και βγει θετικό απ' αυτό κι όχι από μια νέα εγκυμοσύνη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπουρεκάκι και εγώ είχα ανακατωσούρες πονάκια περιόδου χαμηλά νεύρα και καφέ υγρά μετά,εκεί ήταν που είπα λες;αλλά τίποτα,τώρα που το σκέπτομαι όμως ακόμα ανακατεύομαι,τέλοσπάντων,το τέστ πάντως θα δείξει,κάντο να σου φύγει το άγχος :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σας ευχαριστω για τα καρματακια :)

λογικα ρουλιτσα μετα απο τις 40 μερες πρεπει να εχει πεσει...μη σου πω και οταν γεννας πεφτει τελειως...

αχ!!!!!!με βλεπω να περνω τηλ τη γιατρο μου...

ρουλιτσα τι σκεφτεσαι;;;;γιατι και στη δευτερη εγκυμοσυνη αυτο που σκεφτοσουνα ειχε βγει αληθινο :unsure::ohmy: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...