Μετάβαση σε περιεχόμενο

giati efyges?????


μαρινιω

Recommended Posts

Μαρινιώ μου ούτε ξέρω τι να σου πω ούτε νομίζω ότι έχει σημασία σε κάτι τέτοιες στιγμές. Αλλά πραγματικά είμαι σίγουρη πως δεν εννοείς αυτό το περί τέλους. Ποιο τέλος βρε;! Τώρα αρχίζουν όλα! Όταν ξέρεις ότι μπορείς. Όταν είσαι αγαπημένη κι ενωμένη με τον άνθρωπό σου και προσπαθείτε με τον ίδιο υπέροχο στόχο. Το αν και τι πήγε στραβά θα το βρεις -είναι βέβαιο- και τότε με πολύ σίγουρο κι αποφασισμένο βήμα θα ξεκινήσεις το ταξίδι για να φθάσεις στον προορισμό! Μαρινιώ, είναι κοντά όλο αυτό- το ξέρεις κι εσύ :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 131
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Άλλο ένα αγγελάκι στρατολογείται αυτό το διάστημα!! Τι έχει γίνει και δεν θέλουν να μείνουν? Τι να πω? Δεν έχω λόγια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:(:(:( κριμα βρε μαρινιω μου,κριμα :(:(:( λυπαμαι ειλικρινα,και καταλαβαινω τον μεγαλο πονο σου..θα το ξεπερασεις σιγα σιγα κοριτσι μου.κουραγιο.. :(:(
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MMM ΚΡΙΜΑ ΡΕ ΓΜΤ!

ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΜΑΡΙΝΙΩ! :(

ΝΑ ΑΚΟΥΣ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΠΟΥ ΣΟΥ ΒΑΛΕ Η ΜΑΡΙΛΟΥ ΟΧΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ

ΕΒΑΛΕΣ ΕΣΥ! ΑΝΤΕ ΣΤΟ ΕΠΙΤΡΕΠΩ ΓΙΑ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ 2 ΜΕΡΕΣ...ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ...ΟΧΙ...ΔΕΝ ΘΑ ΠΙΑΣΕΙΣ ΠΑΤΟ...ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ ΕΚΕΙ...ΕΧΕΙΣ ΠΟΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΑΝΕΒΕΙΣ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ!

εγω θα σου αφιερωσω το αγαπημενο μου super girls don't cry...super girls just fly!!!! :)

ΖΑΧΑΡΕΝΙΑ ΦΙΛΙΑ :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

zaxarenia έγραψε:

MMM ΚΡΙΜΑ ΡΕ ΓΜΤ!

ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΜΑΡΙΝΙΩ! :(

ΝΑ ΑΚΟΥΣ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΠΟΥ ΣΟΥ ΒΑΛΕ Η ΜΑΡΙΛΟΥ ΟΧΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ

ΕΒΑΛΕΣ ΕΣΥ! ΑΝΤΕ ΣΤΟ ΕΠΙΤΡΕΠΩ ΓΙΑ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ 2 ΜΕΡΕΣ...ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ...ΟΧΙ...ΔΕΝ ΘΑ ΠΙΑΣΕΙΣ ΠΑΤΟ...ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ ΕΚΕΙ...ΕΧΕΙΣ ΠΟΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΑΝΕΒΕΙΣ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ!

εγω θα σου αφιερωσω το αγαπημενο μου super girls don't cry...super girls just fly!!!! :)

ΖΑΧΑΡΕΝΙΑ ΦΙΛΙΑ :kiss:

na sai kala mparmpazaxarenia!!! :silly:

se euxaristw!!!

oleeeesss sas euxaristw gia tin ypostiriksi!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκι μου λυπάμαι πολύ...Ξέσπασε και μετά πάρε δύναμη και θα τα καταφέρεις να κάνεις το πιο γλυκό και γερό μωράκι του κόσμου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρινιω μου ειλικρινα λυπαμαι.... :( σε λιγο καιρο που θα νιωθεις καλυτερα θα βαλεις μπροστα για ενα καινουριο νινακι και ολα θα πανε μια χαρα!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:(:(:(:(:(:(

ΠΟΣΟ ΛΥΠΑΜΑΙ!!!ΜΑ ΓΙΑΤΙ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΤΟ ΘΕΛΟΥΝ ΤΟΟΟΟΣΟ ΠΟΛΥ ΝΑ ΤΙΣ ΤΑΛΑΙΠΩΡΕΙ ΕΤΣΙ;;;;

ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΚΑΙ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΓΙΑΤΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΘΑ ΑΠΟΚΤΗΣΕΙΣ ΕΝΑ ΥΓΙΕΣ ΜΩΡΟ...ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΣΟΥ ΚΑΛΑ ΑΥΤΟ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ...ΚΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΗΡΕΜΙΑ!!!!ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ...ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΓΧΟΣ.....ΤΟ ΠΙΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΕΙΝΑΙ Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΚΑΙ Η ΜΗΤΡΟΤΗΤΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρινιω μου γλυκια μου ξαδερφουλα.......

μολις μπηκα κ επεσα πανω σε αυτο το θεμα.........

ποσο πολυ λυπαμαι δ ξερεις....

ΑΛΛΑ μαρινιωωωωωωωω το κεφαλακι σου ψηλα ναι????

παμε για αλλα κατι ηξερε ο θεουλης....

αλλα να ξερεις θα στην ξαναστλει να το θυμασαι αυτο

κ δ θα αργησει θα το δεις....

λογια παρηγοριας δ θα σου πω...

μαλλον δ ξερω τι να σου πω.....

υπομονη κ οοοοοοολα θα ερθουν

θα σου πω κατι που απο τοτε που μου το ειπανε δ το βγαζω απο το μυαλο μου κ ελπιζω......

Ο ΘΕΟΣ ΒΛΕΠΕΙ , ΑΡΓΕΙ , ΑΛΛΑ... Δ ΛΥΣΜΟΝΕΙ.... το το θυμασαι ναι????

μια τεραααααααααααααστια αγκαλια κ ενα μεγααααααααααααλο φιλακι

ξαδερφουλα μου????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε Μαρινιω μου ποσο λυπαμαι..

Μπορει να μην τα καταφερε η μπουμπου σου,αλλα θα ερθει ενα επομενο σπορακι κι αυτο θα μεινει και θα σε κανει πολυ ευτυχισμενη..

Δειξε λιγο υπομονη,οπως κανει τοσο καιρο,και ολα θα φτιαξουν..!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε τετοια θεματα ποτε δεν ξερω τι να γραψω...θεωρω οτι τα λογια ειναι φτωχα..

μια αγκαλια και ενα γλυκο φιλι,μηπως απαλυνει εστω και για λιογ το πονο σου.... :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν εχουμε ξαναμιλησει αλλα παρακολουθουσα την προσπαθεια σου....

σιγουρα οτι και να σου πω θα σου φανει λιγο........πονας πολυ ......αλλα πρεπει να σταθεις στα ποδια σου....μην το βαζεις κατω.....ψηλα το κεφαλι

ο επιμενων νικα!!!!!σφιξε τα δοντια και θα δεις θα ξαναρθει....και θα μεινει ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ!!!!

ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στενοχωρηθηκα παρα πολυ λυπαμαι ειλικρινα....αλλα μην το βαλεις κατω......συντομα θα ερθει ενα γερο μωρακι στην κοιλιτσα και θα σε κανει να τα ξεπερασεις ολα....θα δεις.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρινιώ μου κάνε όσο μπορείς κουράγιο! Ακούγεται λίγο κοινό, το ξέρω, όμως κάποια στιγμή όλο αυτό θα είναι πίσω σου και εσύ θα κοιτάς μπροστά,μόνο μπροστά, έχοντας ένα γλυκό μωράκι στην αγκαλιά σου! Πίστη, υπομονή και αγάπη! Η Παναγίτσα να σας φυλάει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πραγματικα σε καταλαβαινω.Ειναι κριμα κ αδικο να ταλαιπωρούνται ετσι οι γυναικες.

Εγω το πέρασα 1 φορα,δεν αφησα όμως να με πάρει απο κάτω.

Ηταν πριν 3 χρόνια ακριβως...

Εκλαψα μονο 1-2 μερες κ μετα είπα μεσα μου "ΕΓΩ ΘΑ ΚΑΝΩ ΠΑΙΔΙ,ΤΕΛΟΣ"

Δεν εμεινα γρηγορα εγκυος μετα γιατι με επιασε το αγχος μηπως μου ξανασυμβει το ίδιο.Χαρης ομως τη παρεα που είχα τότε εδω στο μαμμυ,με τις συμβουλες κ τη κουβεντα γενικοτερα ξεαγχωθηκα κ τα καταφερα κ τωρα εχω το χοντρούλη που βλέπεις.

Θα σε συμβούλευα λοιπον να μην το βαλεις κάτω.

Πηγαινε αναψε ενα κεράκι κ παρακάλεσε τη Παναγια να σε βοηθήσει.

Δοξα το Θεο η επιστημη εχει προχωρησει πολύ κ σιγουρα θα βρεις τη λύση.

Δεν ξερω ακριβως την ιστορια σου γιατι δε μπαινω πια τοσο συχνα,αλλα διαβαζοντας απλα το τιτλο θυμηθηκα τα δικα μου.

Ευχομαι όλα να πανε καλύτερα απο δω κ περα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρινιω.ΜΟΛΙΣ ΜΠΗΚΑ ΜΕΣΑ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΤΟ ΕΙΔΑ.ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΑ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΣΕΛΙΔΕΣ.ΘΕΛΩ ΜΟΝΟ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΛΥΠΑΜΑΙ. ΜΟΝΟ ΕΣΥ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΔΩΣΕΙΣ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΣΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ. ΥΠΟΜΟΝΗ. :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ μαρινιώ πόσο λυπάμαι, μπήκα μέσα κ έψαχνα να μάθω νέα σου.

Λυπάμαι πάρα πολύ!

Μην το βάζεις κάτω ρε θυρίο, έχεις πολύ πίστη κ θα δεις ότι θα το καταφέρετε εκεί που δεν το περιμένετε. Ξεκουράσου λίγο απο όλο αυτό κ όλα θα γίνουν όπως τα θές.

ΜΗΝ ΤΟ ΒΑΖΕΙΣ ΚΑΤΩ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...