Μετάβαση σε περιεχόμενο

πρέπει μια έγκυος να διαβάζει αυτή την κατηγορία;


ΝεφέληΠ

Recommended Posts

μαρινιω έγραψε:

apantisa sto idio post pou anoikse h TESH GIA APANTHSH PROS AYTO....

μαρινιώ μου κατα λάθος το άνοιξα απαντωντας σαυτο εδώ. το ερώτημα ειναι της κοπέλας οχι δικό μου. Σε φιλώ και ελπίζω να εισαι κάααπως καλύτερα :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρινιώ διάβασα την απάντηση σου στο άλλο και συμφωνώ μαζι σου...καλα τα γελια και οι χαρες αλλά όταν ενας ανθρωπος πονάει πρεπει να ειμαστε διπλα του,ιδιως οσοι εχουμε περάσει απο αυτο το μονοπάτι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω πρεπει να ειμαι η τελευταια που δημοσιευσα την ιστορια για την απωλεια της κορης μου....Στην αρχη το εκανα γιατι ηθελα καπου να μιλησω ομως στην πορεια ανακαλυψα οτι βρηκα παρηγορια μεσα απο κοελες που ειχαν αναλογα βιωματα και τωρα ειναι καλα. Τις ευχαριστω πολυ ολες για την δυναμη που μου δινουν,ειλικρινα μου ειναι πολυτιμη! Οσο για το αν πρεπει μια εγκυος να διαβαζει αυτη τη σελιδα πιστευω οτι εξαρταται απο το χαρακτηρα της....Αλλωστε εχει τη επιλογη δεν τη βαζει κανεις με το ζορι να διαβασει!!! Και κατι αλλο δεν πιστευω σε ζηλιες και κακιες για αυτες τις υποθεσεις.....Ελεος γιατι να πω ψεματα πως εχασα το παιδι μου??????

Υ.Γ. Κικιτσα 22 σου ευχομαι τα καλυτερα...Με το καλο το μωρακι σου.....Η Παναγιτσα να ειναι κοντα σου καθε ωρα καθε λεπτο της μερας και να προστατευει εσενα και το μωρακι σου. Τις καλυτερες ευχες μου!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

minou έγραψε:

Εγω πρεπει να ειμαι η τελευταια που δημοσιευσα την ιστορια για την απωλεια της κορης μου....Στην αρχη το εκανα γιατι ηθελα καπου να μιλησω ομως στην πορεια ανακαλυψα οτι βρηκα παρηγορια μεσα απο κοελες που ειχαν αναλογα βιωματα και τωρα ειναι καλα. Τις ευχαριστω πολυ ολες για την δυναμη που μου δινουν,ειλικρινα μου ειναι πολυτιμη! Οσο για το αν πρεπει μια εγκυος να διαβαζει αυτη τη σελιδα πιστευω οτι εξαρταται απο το χαρακτηρα της....Αλλωστε εχει τη επιλογη δεν τη βαζει κανεις με το ζορι να διαβασει!!! Και κατι αλλο δεν πιστευω σε ζηλιες και κακιες για αυτες τις υποθεσεις.....Ελεος γιατι να πω ψεματα πως εχασα το παιδι μου??????

Υ.Γ. Κικιτσα 22 σου ευχομαι τα καλυτερα...Με το καλο το μωρακι σου.....Η Παναγιτσα να ειναι κοντα σου καθε ωρα καθε λεπτο της μερας και να προστατευει εσενα και το μωρακι σου. Τις καλυτερες ευχες μου!!!!!!!

minou μου σε ευχαριστω πολυ καλη μου. ευχομαι και σε σενα οτι καλυτερο :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...