Μετάβαση σε περιεχόμενο

χοριακη θετικη αλλα χαμηλη...


lollipop29

Recommended Posts

Καλησπέρα κοριτσια! Παιρνω το θαρρος να ανοιξω ενα θέμα γιατι εχω φοβερη αγωνια και αν μπορειτε βοηθηστε με!! :(

Τελευταια περιοδος 17/01 με κυκλο 28-30 μερες. Επαφη στις 29/01. Έκανα σήμερα χοριακη που είναι η 28η μερα του κυκλου και βγήκε 30,72. Θα ξαναπαω την Τριτη για να δω αν αυξανεται φυσιολογικα αλλα πειτε μου... ΝΑ ΧΑΡΩ?? Δεν ξερω τι να νιωσω. Μήπως είναι χαμηλη η τιμη γιατι βασικα δεν έχω καν καθυστέρηση?? HEEEEEELP!!! :blink::dry::ohmy::S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vre sy min stenoxoriesai,einai xamili giati einai polu prosfato..einai polu mikrouli,afou den exeis kan kathisterisi einai logiko na einai mikri. min agxonesai kale kai stenoxoriesai tsampa!!!!! ela anevaaaaaa!!!!!!!!! :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mikroulaxristos έγραψε:

vre sy min stenoxoriesai,einai xamili giati einai polu prosfato..einai polu mikrouli,afou den exeis kan kathisterisi einai logiko na einai mikri. min agxonesai kale kai stenoxoriesai tsampa!!!!! ela anevaaaaaa!!!!!!!!! :):):)

να ανεβω λες ε?? :cheer: μωρε ας υπαρχει το σποράκι κι εγω οχι απλα θα ανέβω, θα πετάξω!! Ευχαριστώ για το cheer up! :cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το οτι και το τεστ και η χοριακη σου ειναι θετικα,ειναι ενα καλο πρωτο σημαδι.Ηρεμησε και την Τριτη να το ξανακανεις.Καλα αποτελεσματα σου ευχομαι.!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εννοειται και να χαρειςςςςςςςςςςςςς.........ειναι χαμηλη επειδη ουτε καν καθυστερηση δεν εχεις καλε.........αντε ανεβαααααααααααααααααα..........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ όλες πάρα πολύ!! Είστε τέλειες! Ευχομαι σε όλες σας μέσα απο την ψυχη μου τα καλυτερα!! :):):)

Άντε, κουράγιο μέχρι την Τρίτη!

Ευχαριστω για το καρμα ΤΡΙΣΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ μου!

Φιλιά σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε γλυφιτζουρακι!

Να χαρεις, να μη στεναχωριεσαι κ να σκεφτεσαι θετικα!

Το πιο πιθανο, ειναι να εγινε αργα η συλληψη! να δεις που οταν επαναλαβεις τη μετρηση χοριακης, θα ειναι στα υψη :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΕ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ Η ΧΟΡΕΙΑΚΗ ΣΟΥ Κ ΜΕ ΤΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ

ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΕΠΑΦΗ 5/8 Κ ΣΤΙΣ 21/8 ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΧΟΡΕΙΑΚΗ ΗΤΑΝ 12

ΑΝΕΒΑΙΝΕΙ ΠΟΛΥ ΑΡΓΑ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΑΛΛΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΠΗΓΑΝ Κ ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟΝ 7ο ΜΗΝΑ. ΓΙΑΥΤΟ ΕΧΕΙΣ ΟΛΟ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΠΑΝΗΓΥΡΙΖΕΙΣ

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sou lollipop!!ekanes thn xwriakoula?eimaste akrivos tis idies mere. ;) ade me mia poly megalh xwriakoyla :kiss: .ego xana ekana shmera me mia mera kathisterish kai einai 350.makari na eisai kai esy egyoula kai na ta leme.filia kai kala apotelesmata :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maniania έγραψε:

geia sou lollipop!!ekanes thn xwriakoula?eimaste akrivos tis idies mere. ;) ade me mia poly megalh xwriakoyla :kiss: .ego xana ekana shmera me mia mera kathisterish kai einai 350.makari na eisai kai esy egyoula kai na ta leme.filia kai kala apotelesmata :woohoo:

maniania μου γειά σου! Έκανα και τη δεύτερη χοριακή, βγήκε 225. Δεν ξέρω πόσες μέρες καθυστέρηση έχω γιατί καμμια φορά ο κύκλος μου πάει και 32 μέρες οπότε αν συμβαίνει αυτό δεν έχω ξαθυστέρηση :silly: !

Πήγα χθές στο γιατρό, το καλό είναι οτι απο 30 που ήταν το Σάββατο πήγε 225 την Τρίτη. Ο γιατρόε λέει είναι πολύ νωρίς για να δουμέ κάτι, απο βδομάδα θα δουμε σάκκο. ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ! Και σε σένα τα καλύτερα εύχομαι! Άντε να κάνουμε παρεούλα! :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγχαρητηρια και απο μενα και μην ανησυχεις ολα καλα θα πανε.ευχομαι ενα υγιες μωρακι και μια υπεροχη εγκυμοσυνη!στειλε και εσυ ευχουλες για ολες εμας που ακομα προσπαθουμαι :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lollipop, συγχαρητήρια και απο'μένα! Να έχεις μια καλή εγκυμοσύνη και ένα γερό μωρό! Αντε να δεις και το σάκο για να σου φύγει το άγχος και να αρχίσεις να το απολαμβάνεις ;)

Και μην ξεχνάς, προσοχή απο'δώ και πέρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγχαρητηρια πολλα πολλα μην αγχωνεσαι ολα θα πανε καλα.αρκετο αγχος μεχρι τωρα για τη συλληψη :) απο δω και περα απολαυσε το :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 8 months later...

μήπως η σύλληψη έγινε πριν λίγες ημέρες και για αυτό δεν εχει μεγάλα επίπεδα τησ ορμόνης τησ εγκυμοσύνης?πότε υποψιάζεσαι ότι έγινε η σύλληψη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΙΝ ΤΡΙΤΗ Η ΧΟΡΙΑΚΗ ΣΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑ ΥΨΗ Κ ΝΑ ΣΟΥ ΦΥΓΕΙ ΤΟ ΑΝΧΟΣ.ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!!ΣΥΝΧΑΡΗΤΗΡΙΑ Κ ΚΑΛΟ ΥΠΟΛΟΙΠΟ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ!!!!!!ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου STAR07!

Πριν από πόσες ημέρες έγινε η σύλληψη?

η τιμή σου είναι λογική εάν έχουν περάσει 12-13 μέρες από την σύλληψη και η εμφύτευση έγινε 1-2 μέρες πριν...

Ευχομαι την Τρίτη να είναι διπλάσια...Αλήθεια, γιατί δεν την κάνεις την Δευτέρα? Αφου συνήθως διπλασιάζεται κάθε 48 ώρες...

δες και στα παρακάτω link τις χαρακτηριστικές τιμές

http://www.advancedfertility.com/earlypre.htm

http://www.americanpregnancy.org/during ... evels.html

Καλή επιτυχία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...