Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΟΣΤ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗΣ


tselinkas

Recommended Posts

δεν μας κουρασες thena.ετσι πιστευω κι εγω ωρες ωρες.οτι ειμαι για ψυχιατρο.αν και δεν το θελω και προσπαθω να το αποφυγω.δεν θελω χαπια.με τιποτα.αν σταματησει και αυτο το προβλημα με το στομαχι και τα κιλα που το ευχομαι και μου παρουσιαστει καποιο αλλο να εισαι σιγουρη οτι θα πρεπει να παω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 56
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΤΑ ΚΙΛΑ ΕΙΝΑΙ ΣΗΜΑΔΙ ΚΑΤΑΘΛΙΨΕΙΣ Κ ΕΓΩ ΜΑΡΑΖΩΝΑ ΕΧΑΝΑ ΚΙΛΑ

ΔΕΝ ΕΤΡΩΓΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΟΡΕΞΗ Κ ΕΚΕΙ ΦΟΒΗΘΗΚΑ ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ ΑΝ ΕΓΩ ΑΡΡΩΣΤΑΙΝΑ.? ΜΗΝ ΣΕ ΠΑΡΕΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΟΜΩΣ ΑΝ ΔΕΙΣ ΠΩΣ ΔΕΝ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΝΕΙΣ ΜΗ ΤΟ ΑΦΗΣΕΙΣ ΕΤΣΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τσελινκας......αγαπη μου γλικεια βρες την δυναμη σου....σκεψου την μανουλα σου που θα σε βλεπει και θα στεναχωριεται ετσι οπως εισαι....θεωρω οτι ειναι λογω γεννας....αλλα προσπαθησε να σκεφτεσαι τα θετικα παιδια υπαρχουν τοσα πολλα προβληματα στον κοσμο και ερχονται αλλα τοσα χαρειτε τις στιγμες με τουσ αντρες σας με τα παιδια σας μην καθεστε ετσι...ΚΑΝΤΕ ΚΑΤΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πατσυ μου προσπαθησε να σκεφτεις λιγο θετικα.Να πας κατα τη γνωμη μου σε εναν ενδοκρινολογο για τα κιλα και αν θες για το στομαχι σε ενα γαστρεντερολογο ..

Μην σκεφτεσαι παντως το κακο .Και γω στην αρχη που γεννησα σκεφτομουν αρνητικα και εκλαιγα αλλα σιγα σιγα αρχισα απο μονη μου να το ξεπερναω..

Εχεις και δυο παιδακια που σε χρειαζονται και περιμενουν απο σενα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φωναξα λοιπον παθολογο στο σπιτι.η κυρια αυτη μου πε πως δεν ποναει το στομαχι μου επειδη με πατουσε και δεν πονουσα.της εξηγησα πως δεν ποναω οταν με παταει αλλα εσωτερικα.για τα κιλα δεν ειχε κατι να μου πει.η πιεση μου ηταν πολυ χαμηλη.9 με 6 και τρομαξε πολυ.πηρε τον αντρα μου τηλ και του πε πως εχω πολυ χαμηλο αιματοκριτη και σε συνδυασμο με την χαμηλη πιεση μου και την πολυ αιμοραγια να παμε στο νοσοκομειο στους γυναικολογους.θα παω αυριο.με εβαλε να πιω αλατονερο μπλιαχ και να φαω φετα.αυτα.καληνυχτα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...