Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΟΣΤ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗΣ


tselinkas

Recommended Posts

ΑΝΟΙΓΩ ΠΟΣΤ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗΣ.ΕΓΩ ΚΑΙ Η ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΚΑΙΡΟ ΟΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΑΡΡΩΣΤΟΦΟΒΙΑ.ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΛΕΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΣΑΝ ΤΙΣ ΓΡΙΕΣ.ΑΦΟΥ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΑΝΤΙ ΝΑ ΛΕΜΕ ΜΑΜΙΛΑΝΤ ΛΕΜΕ ΚΑΠΗΛΑΝΤ.ΑΝ ΔΕΙΤΕ ΟΛΑ ΤΑ ΠΟΣΤ ΠΟΥ ΕΧΩ ΟΛΑ ΡΩΤΑΝΕ ΓΙΑ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΠΑΘΗΣΕΙΣ.ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΚΑΛΑ.Η ΨΥΧΙΚΗ ΥΓΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΑΝ ΚΑΙ ΚΑΙ ΟΙ 2 ΜΑΣ ΤΗΝ ΕΧΟΥΜΕ ΧΑΣΕΙ 1 ΧΡΟΝΟ ΤΩΡΑ.ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΠΟΝΑΜΕ ΚΑΠΟΥ ΚΑΙ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΑΓΧΟΣ.ΚΑΙ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΤΟ ΞΕΠΕΡΑΣΟΥΜΕ.ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΒΡΟΥΜΕ ΤΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΑΙ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΟΥΜΕ ΝΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΣΤΕ ΤΟΝ ΘΑΝΑΤΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΟΥΜΕ ΝΑ ΖΗΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΖΩΗ.ΒΙΚΑΚΙ ΜΟΥ Σ ΑΓΑΠΩ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΟΠΩΣ ΚΙ ΕΣΥ ΓΙΑ ΜΕΝΑ.ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΟΛΕΣ ΤΟΥΣ ΓΙΑ ΜΑΣ.ΑΛΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΖΗΣΟΥΜΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!!!!!!!!!!! :):):):):):) ΘΕΤΙΚΗ ΣΚΕΨΗΗΗΗΗΗ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 56
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΦΙΛΕΝΑΔΑ ΜΟΥ ΧΑΧΑΑΧΑΧΧΑΑ!!!!ΟΝΤΩΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΟΥΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑ..ΟΛΟ ΝΟΜΙΖΟΥΜΕ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΕΧΟΥΜΕ.ΕΡΧΕΤΑΙ ΤΟ ΕΝΑ ΦΕΥΓΕΙ ΜΕΤΑ Κ ΠΑΛΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΘΑ ΜΑΣ ΞΑΝΑΒΡΕΙ.ΣΚΕΦΤΟΜΑΣΤΕ ΣΥΝΕΧΩΣ ΑΡΝΗΤΙΚΑ Κ ΔΕΝ ΑΦΗΝΟΥΜΕ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΣ ΤΟΥΣ ΕΑΥΤΟΥΣ ΜΑΣ.ΟΛΟ ΦΟΒΙΕΣ Κ ΚΑΚΕΣ ΣΚΕΨΕΙΣ.ΑΝΤΙ ΝΑ ΧΑΙΡΟΜΑΣΤΕ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΑΣ ΟΛΟ ΜΑΥΡΙΖΟΥΜΕ ΤΙΣ ΨΥΧΟΥΛΕΣ ΜΑΣ.ΑΝΤΙ ΝΑ ΠΑΜΕ ΜΠΡΟΣΤΑ ΠΑΜΕ ΠΙΣΩ...Η ΨΥΧΙΚΗ ΥΓΕΙΑ ΟΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΑΝ Κ ΑΝΑΜΦΙΒΟΛΑ ΕΠΗΡΕΑΖΕΙ ΤΗ ΣΩΜΑΤΙΚΗ ΥΓΕΙΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιατί έτσι βρε κορίτσια? έχετε αναρωτηθεί? Έχω και μια φίλη μου έτσι, φαντάσου και μελάνιά να κάνει παρατηρεί το χρώμα και ψάχνει να βρεί αρρώστιες...

Στην κολλητή μου λέω ΞΕΚΟΛΛΑ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΟΥ, με όλο το θάρρος το λέω και σε σας! Ακούς εκεί να είστε καλά και να ψάχνετε το κακό και να αγχώνεστε...

Εντάξει τώρα μπορείται να με βρίσετε που δε σας ξέρω και πετάγομαι σα πορδίτσα... :dry:

Σας στέλνω όλη τη θετική μου ενέργεια... :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΙ.ΤΟ ΞΕΡΟΥΜΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ.ΑΛΛΑ ΤΟ ΗΛΙΘΙΟ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΝΟ ΤΟΥ ΠΑΕΙ.ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΓΡΑΦΕΙΣ.ΔΕΝ ΠΕΤΑΓΕΣΑΙ.ΓΙ ΑΥΤΟ ΑΝΟΙΞΑ ΤΟ ΠΟΣΤ.ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΒΗΜΑ ΕΙΝΑΙ Η ΑΠΟΔΟΧΗ ΤΟΥ ΚΑΛΟΥ ΣΤΟΝ ΕΓΚΕΦΑΛΟ.ΘΕΛΟΥΜΕ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

XAXAXAXXAXA ΚΟΡΙΤΣΙΑ την συμπαρασταση την εχετε κ απο μενα

αλλα ανηκω κ γω στο κλαμπ χαχαχχαχαχαχα :P :P :P:D :D :D

οχι tοσο οσο κ εσεις βεβαια αλλα ανηκω χαχαχαχχαχα ;):D :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν ξέρω αν μπορώ να βοηθήσω γιατί εγώ είμαι το ακριβώς αντίθετο!!!! Δεν φοβάμαι ποτέ αν έχω κάτι! Καλά, σχεδόν ποτέ, αν πονάω κάτι θα έχω, αλλά συνήθως επειδή αποφεύγω τους γιατρούς, πιστεύω ό,τι και να έχω θα περάσει μόνο του! Βέβαια, σπάνια αρρωσταίνω. Πυρετό έχω να ανεβάσω από το 2006 που μου ανέβηκε μέχρι 38,5 για 2 μέρες! Στη εγκυμοσύνη μου αρχικά φοβόμουν μην κολλήσω τη νέα γρίπη, την παλιά γρίπη ή ο,τιδήποτε και τελικά δεν κόλλησα ούτε συνάχι και χωρίς ιδιαίτερη προσοχή. Στην αρχή έπλενα συνέχεια τα χέρια μου και έβαζα και αντισηπτικό. Τελευταία το έχω ψιλοξεχάσει το αντισηπτικό!

Σας την έσπασα τώρα, ε; :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω τωρα τι να κανω να σας βρισω;!!

Χα χα χα!!!!

Δεν φτανει που τα ακουω συνεχεια απο τις δυο σας στο ποστ μας ανοιξατε κι αλλο;!!!

Ρε ξεκολατε πια κι οι δυο!!!

Εσεις τελικα πρεπει να συμπεθεριασετε μου φαινετε κι οχι εμεις Πατσυ!!!

Αντε κι επειδη σας αγαπαω και τις δυο να ξερετε οτι εδω θα μαι για να με πριζετε!!!

Φιλουρες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΟΥΓΑΤΣΟΥΛΑ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΟΥΜΕ ΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΜΑΣ ΚΑΤΑ ΤΟΥ ΜΥΑΛΟΥ ΜΑΣ ΟΛΕΣ ΜΑΖΙ :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧ!!ΠΕΠΙΤΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΔΕ ΜΑΣ ΤΗΝ ΕΣΠΑΣΕΣ,ΙΣΑ ΙΣΑ ΣΕ ΧΑΙΡΟΜΑΙ,ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ!!ΜΑ ΓΙ'ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΑΡΡΩΣΤΑΙΝΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΤΟ ΚΥΝΗΓΑΣ.ΕΜΕΙΣ ΟΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΝΟΜΙΖΟΥΜΕ ΟΤΙ ΘΑ ΠΕΘΑΝΟΥΜΕ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΕΠΙΤΑ ΜΟΥ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΕΤΣΙ.ΕΤΣΙ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΜΙΑ ΖΩΗ ΕΚΤΟΠΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΧΡΟΝΙΑ.ΧΡΥΣΑ ΜΟΥ ΣΕ ΑΓΑΠΑΜΕ ΚΑΙ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΕΔΩ ΠΑΝΤΑ.ΓΙ ΑΥΤΟ ΣΕ ΖΑΛΙΖΟΥΜΕ.ΧΑΧΑΧΧΑ.ΗΔΗ ΝΙΩΘΩ ΛΙΓΟ ΚΑΛΥΤΕΡΑ.ΠΗΡΑ ΚΑΙ ΜΑΣΤΙΧΑ ΧΙΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΣΤΟΜΑΧΙ.ΠΑΛΙ ΚΛΑΝΕΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ.ΧΑΧΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ, μήπως φταίει το άτιμο το ίντερνετ που για ένα σπυράκι σου βγάζει ότι έχεις από... περίοδο μέχρι aids; :S Όπως και να 'χει, τι το συζητάτε αφού το έχετε βρει το φάρμακο;

Αφιερωμένο λοιπόν :kiss:

http://www.youtube.com/watch?v=we_bSR3wrgY

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΑΚΙ!!!!!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ!!!!ΠΕΠΙΤΑ ΕΓΩ ΗΜΟΥΝ Κ ΠΡΙΝ ΕΤΣΙ!ΑΠΛΑ ΜΕ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΛΙΓΟ ΞΕΧΑΣΤΗΚΑ,ΕΙΧΑ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΕΣΑ ΜΟΥ Κ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΟ ΕΠΗΡΕΑΖΩ.ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΗΜΟΥΝ ΠΑΝΤΑ,ΤΟ ΕΠΑΘΑ ΑΠΟ ΠΕΡΣΥ ΤΟΝ ΝΟΕΜΒΡΙΟ ΜΕ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΤΥΧΕ.ΠΑΛΙΑ ΗΜΟΥΝ ΣΑΝ ΕΣΕΝΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε ψυχραιμια!!

Δεν εχετε τιποτα!!

Κοιταξτε τον εαυτο σας στον καθρεφτη και πειτε ειμαι η Πατσυ, Βικακι και ειμαι καλα!!!

Εκει μεχρι να το πιστεψετε!!

Κοιταξτε τι γινεται στις ειδησεις καθε μερα και θα δειτε ποσο προνομιουχοι ειμαστε!!

Το ξερετε οτι σας μαλωνω για το καλο σας ε;! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ηρθα κι εγω στο ποστ της συμπαραστασης!!!!!!!!!!!!!!!

βρε μια χαρα ειστε!!!!!γιατι τοσο αγχος?????????? :huh:

θα σας μαλωσω στο chat αργοτερα!!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το χαμομήλι βοηθάει στο στομάχι. Το πράσινο τσάι καλό κάνει, αλλά στο στομάχι δε βοηθάει, είναι πιο βαρύ!

Γι αυτό ρε συ σε πονάει...δε ρώταγες τη Δόκτωρ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχα δεν ειστε μονες....να μπω κ εγω στο κλαμπ...?εγω εχω κ αλλο...αγχωνομαι με το παραμικρο....φοβαμαι συνεχεια για τον μικρο μου...μολις πεφτει κ κανει καρουμπαλο τρελενομαι....τωρα τελευταια το εχω λιγο ξεπερασει....αλλα ειμαι λιγο με το αγχος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tselinkas έγραψε:

ΝΑΙ ΑΛΛΑ ΜΕ ΠΟΝΑΕΙ ΤΟ ΣΤΟΜΑΧΙ.ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΕΡΝΑΕΙ?ΟΣΟ ΚΙ ΑΝ ΚΟΙΤΑΞΩ ΣΤΟΝ ΚΑΘΡΕΦΤΗ ΑΥΤΟ ΠΟΝΑΕΙ. :(

Χα χα χα!!

Λεγε το εσυ για να το πιστεψει κι αυτο! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tselinkas έγραψε:

ΜΠΟΥΓΑΤΣΟΥΛΑ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΟΥΜΕ ΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΜΑΣ ΚΑΤΑ ΤΟΥ ΜΥΑΛΟΥ ΜΑΣ ΟΛΕΣ ΜΑΖΙ :P

:P :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

EMPROS STON AGWNA XAXAXXAXAXA

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια κι εγώ εδώ συμπαραστέκομαι .....κι εγώ όλο κάτι έχω!!! :P

Σήμερα έχω λίγες αναγούλες (αν και στον 7ο-αλλά είναι και πολύ κινητική η μικρή μου) και επειδή διάβασα ότι είναι σύμπτωμα προεκλαμψίας με έχει πιάσει πανικός!! Τι να πει κανείς!! :P:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...