Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΟΣΤ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗΣ


tselinkas

Recommended Posts

Ναι μωρέ τπτ δεν θα είναι αλλά είπαμε.....είμαι κι εγώ εδώ σ αυτό το πόστ για να συμπαρασταθώ και να μου συμπαρασταθείτε :P:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 56
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

θα σας τη σπάσω κι εγώ! Κάποτε μου συνέβαινε κι έμενα αυτό αλλά εκείνη την περίοδο της ζωής μου πραγματικά δεν υπήρχάν ουσιαστικά προβλήματα στη ζωή μου. Τώρα εκ των υστέρων βλέπω ότι με το να ασχολήσω συνέχεια με την υγεία σου είναι ας το πούμε προκλητικό για τους ανθρώπους που έχουν σοβαρά προβλήματα υγείας να αντιμετωπίσουν σε καθημερινή βάση. Λίγο εκκεντρική η άποψη μου αλλά έτσι νιώθω, δεν μπορώ να σας συμμεριστώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια πρέπει να το ξεπεράσετε!!Ηερω και γω τετοια άτομα που με το παραμικρό τρέχουν στο γιατρό...εντάξει ειπάμε αν ειναι κατι σοβαρο να πάμε να μην κάτσουμε να πεθάνουμε κιολας..αλλά οχι και για δεκατα..37,3!!!χαχα κι ομως ξερω κοπέλα που με δεκατα φωναζει γιατρο στο σπιτι!!!!!

εγω ειμαι της αποψης οτι οσο πιο πολυ φοβομαστε και ψαχνομαστε ολο και κατι θα "βρεθει"!!Ζηστε ελευθερα και αμα ειναι να πάθετε κατι..θα το πάθετε!!

Η θεια μου ολο σκεπασμενη ειναι,δεν φιλαει ποτε σταυρωτα ατομα για να μην εχουν τιποτα,στα κρυα δεν βγαινει ποτε εξω.....και ολο κρυωμένη ειναι!!!!!!αντισώματα 0..!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ραφαέλ έγραψε:

χαχαχα δεν ειστε μονες....να μπω κ εγω στο κλαμπ...?εγω εχω κ αλλο...αγχωνομαι με το παραμικρο....φοβαμαι συνεχεια για τον μικρο μου...μολις πεφτει κ κανει καρουμπαλο τρελενομαι....τωρα τελευταια το εχω λιγο ξεπερασει....αλλα ειμαι λιγο με το αγχος.

Ραφαέλ και γω!!!Αν και απο θεματα υγειας δεν χαμπαριάζω..Ειμαι πολυ αναισθητη :laugh: :laugh: Εχω τρομερό άγχος!!!Τοσο που παθαινω κρισεις πανικού,κλειστοφοβία και ενα σωρο άλλα ψυχοσωματικα :(:(:( Ενω ειμαι μια χαρα οταν θα σκεφτω κατι..με πιανει φοβος!!! :dry::dry:

αλλα μαλλον πρεπει να ανοιξω καινουριο πόστ:πολεμηστε τους φοβους σας!! :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

NAI ALLA O PONOS AKOMA EINAI EKEI.ΝΑ ΟΣΟ ΚΑΙ ΝΑ ΘΕΣ ΝΑ ΠΙΣΤΕΨΕΙΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΑΣ ΛΕΣ ΚΙ ΟΜΩΣ ΜΗΠΩΣ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΦΟΡΑ ΕΙΝΑΙ ΟΝΤΩΣ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΛΗΘΙΝΟ???? :( ΑΡΤΕΜΗ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΣΟΥ ΑΠΟΨΗ ΕΓΩ ΕΖΗΣΑ ΠΟΛΥ ΣΟΒΑΡΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΕΘΑΝΕ ΤΕΛΙΚΑ.ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΧΩ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΕΓΩ.ΤΙΣ ΑΡΡΩΣΤΙΕΣ ΤΟΥ ΜΥΑΛΟΥ.ΠΟΥ ΔΗΛΑΔΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΜΥΑΛΟΥ.ΑΠΛΑ ΟΤΙ ΕΧΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΥΠΑΡΧΕΙ.ΚΑΙ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΠΩΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΣΟΒΑΡΗ ΑΡΡΩΣΤΙΑ.ΓΙΑΤΙ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΚΑΘΟΜΑΙ ΚΑΙ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΜΑΙ ΤΙ ΕΧΩ ΚΑΙ ΑΝ ΠΕΘΑΙΝΩ.ΑΝ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΦΥΛΑΚΗ ΤΟΥ ΜΥΑΛΟΥ ΚΑΙ ΑΡΡΩΣΤΙΑ ΤΟΤΕ ΤΙ ΕΙΝΑΙ????ΑΠΟ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΠΑΘΕΙ ΚΑΤΙ.ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΝΑ ΓΙΝΩ ΚΑΛΑ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΟΠΩΣ ΠΑΛΙΑ.ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΕΤΑΙ ΑΛΛΟ ΑΥΤΟ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΑΤΣΥ ΜΟΥ ΜΕ ΚΑΛΥΨΕΣ ΑΠΟΛΥΤΑ...ΑΠΟΛΥΤΑ ΟΜΩΣ.

ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗ ΠΛΑΚΑ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΜΕ Κ ΤΑ ΑΣΤΕΙΑΚΙΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΤΙΣ ΕΜΜΟΝΕΣ Κ ΝΑ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΣΥΝΕΧΩΣ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΕΧΕΙΣ.ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΑΠ'ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΑΡΡΩΣΤΕΙΕΣ.ΠΕΡΣΥ ΤΟ ΕΖΗΣΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΕΝΤΟΝΑ,ΠΗΓΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΓΙΑΤΡΟΥΣ,ΕΙΧΑ ΔΙΑΦΟΡΑ ΨΥΧΟΣΩΜΑΤΙΚΑ Κ ΕΙΧΑ ΧΑΣΕΙ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ.ΜΕΤΑ ΟΤΑΝ ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΚΥΟΣ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΕ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΑΠΛΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΑ ΠΑΛΙ ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ Κ ΤΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ,ΔΗΛ ΜΗ ΜΟΥ ΞΑΝΑΣΥΜΒΕΙ.ΜΟΝΙΜΩΣ ΕΧΩ ΕΝΑ ΑΓΧΟΣ Κ ΜΙΑ ΤΑΡΑΧΗ Κ ΔΕ ΞΕΡΩ ΤΟ ΓΙΑΤΙ.

Κ ΔΕ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΜΑ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΑΝ ΔΕ ΤΟ ΖΗΣΕΙ.ΑΥΤΟ ΤΟ ΥΠΟΓΡΑΦΩ.

ΟΤΑΝ ΣΕ ΠΙΑΝΕΙ ΑΥΤΗ Η ΚΡΙΣΗ ΠΑΝΙΚΟΥ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΑΠΟ ΛΕΠΤΟ ΣΕ ΛΕΠΤΟ ΘΑ ΠΕΘΑΝΕΙΣ,ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

juliana έγραψε:

[

Ραφαέλ και γω!!!Αν και απο θεματα υγειας δεν χαμπαριάζω..Ειμαι πολυ αναισθητη :laugh: :laugh: Εχω τρομερό άγχος!!!Τοσο που παθαινω κρισεις πανικού,κλειστοφοβία και ενα σωρο άλλα ψυχοσωματικα :(:(:( Ενω ειμαι μια χαρα οταν θα σκεφτω κατι..με πιανει φοβος!!! :dry::dry:

αλλα μαλλον πρεπει να ανοιξω καινουριο πόστ:πολεμηστε τους φοβους σας!! :P:P

α καλα αυτο το σταδιο το εχω περασει εδω κ αρκετο καιρο...αφου μου ετυχε μια παρα πολυ ασχημη φαση με την εγκυμοσυνη μου κ μωρακι δεν υπαρχει το ειδα πολυ διαφορετικα το θεμα...το μονο που με αποσχολει ειναι ο γιο μου...φοβαμαι με το παραμικρο...αφου τον γαζωσε ενα κουνουπι 8 τσιμπηματα του εκανε κ εγω νομιζα οτι επαθε αλλαργια...πηρα αμεσως τον γιατρο κ προσπαθουσε να με ηρεμησει...μιλαμε για τρελο αγχος....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχασα 1 μιση κιλο απο χτες.συνολο 11,5 σε 15 μερες.το βρισκετε λογικο οπως εγραψα στο ποστ των χριστουγεννων????εγω παλι οχι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελπιζω μπουγατσουλα μου το μυστικο να μη ειναι καρκινος.με τον πονο στο στομαχι μονο εκει παει το μυαλο μου και με την απωλεια κιλων.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kaleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

τι ειναι αυτα που λες θεος φυλαξει φτου φτου φτου

δλδ τα κιλα εφυγαν μονα τους??????

χωρις διαιτα?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φυσικα χωρις διαιτα.ειδικα 10 μερες ολο γλυκα ετρωγα. :(:(:( γι αυτο λεω οτι κατι ασχημο πιζει ειδικα με τον στομαχοπονο μαζι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοιτα να σου πω .....

με αυτα τα πραγματα δ παιζουνε...

δ θελω να σε τρομαξω βεβαια προς θεου ....

αλλα γιατι δ πας σε ενα νοσοκομειο να σε δουνε ?????

τουαλετα πας κανονικα η δυσκολευεσαι?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παω αλλα οχι κανονικα.λιγο δυσκολα.θα παω στον γιατρο.ψαχνω μια λυση επειδη θηλαζω το μωρο.δεν ξερω τι να κανω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιατρος δ εισαι ............ :blush::blush::blink:

κ σορυ που μιλαω ετσι

αλλα εισαι νεα κοπελα δ μπορεις να αφηνεις ετσι

την υγεια σου τι παει να πει ψαχνω λυση δ το καταλαβαινω

ΕΓΩ ΞΕΡΩ ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ

να πας σε ενα νοσοκομειο κ οχι σε ιατριο ΣΕ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ

ΝΑ ΣΕ ΔΟΥΝ Κ ΝΑ ΒΓΟΥΝ ΑΜΕΣΩΣ ΟΙ ΕΞΕΤΕΣΕΙΣ

κ οχι αυριο ΧΘΕΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ ............ :blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΖΙ ΣΟΥ

(αν δ εχεις που να το αφησεις)

Δ ΕΙΝΑΙ ΑΣΤΕΙΑ ΣΚΕΨΟΥΤΟ ΣΟΒΑΡΑ Δ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΜΕ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ

κ αν κουφια η ωρα εχεις κατι να το προλαβεις.......

φτου φτου φτου μακρυα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πότε γέννησες βρε τσελινκάκι;

Μήπως περνάς επιλόχειο κατάθλιψη;

Νομίζω ότι το πρόβλημά σου είναι νευρολογικό (γι αυτό και ο πόνος στο στομάχι) και ψυχολογικό...Σου έχουν πέσει όλα μαζί...Πόσα μπορεί να αντέξει ένας άνθρωπος;;;;;

Η μαμά σου προφανώς ήταν το στήριγμά σου και τώρα είσαι μόνη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν εχω καταθληψη.γεννησα 15 μερες πριν.η μαμα μου πεθανε 2 χρονια πριν.ενταξει ειναι λιγο δυσκολο με 2 παιδια και χωρις βοηθεια.και εγω ισως το σκεφτομουνα οτι ειναι νευρικο αλλα τα τοοοσα κιλα που εχασα και χανω που τα βαζεις?δεν μπορω να παω με το μωρο στο νοσοκομειο.γινεται χαμος εκει.ολο μικροβια.δεν ξερω.θα δω τι θα γινει... :(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΑΝΤΑ ΕΙΧΑ ΑΡΡΩΣΤΟΒΟΒΙΕΣ ΜΙΚΡΟΒΙΟΦΟΒΙΕΣ ΕΧΩ ΠΑΘΗ Κ ΚΡΙΣΕΙΣ ΠΑΝΙΚΟΥ 1-2 ΦΟΡΕΣ ΑΛΛΑ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΝ ΜΕΣΑ ΜΑΣ Κ ΧΕΙΡΟΤΕΡΕΥΟΥΝ ΟΤΑΝ ΜΑΣ ΒΡΟΥΝ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΕΥΑΛΩΤΟΥΣ .

ΤΟΝ ΟΚΤΩΒΡΙΟ ΤΟΥ 2008 ΚΟΝΤΕΒΕ Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΝΑ ΧΡΟΝΙΣΕΙ ΕΝΩ Ο ΓΙΟΣ ΜΟΥ ΗΤΑΝ 2,5+ ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΑ ΕΙΧΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ 1,5 ΧΡΟΝΟ Κ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟ ΦΘΙΝΟΠΩΡΟ ΗΡΘΑΝ Κ ΤΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΜΟΥ ΟΜΩΣ ΕΙΧΑΝ ΧΕΙΡΟΤΕΡΕΨΕΙ..

ΠΟΛΛΑ ΝΕΥΡΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΞΕΣΠΟΥΣΑ Κ ΦΩΝΑΖΑ ΜΕ ΤΟ ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ . ΠΟΛΥ ΑΓΧΟΣ ΤΑΧΥΠΑΛΜΙΕΣ Κ ΣΠΑΣΜΟΥΣ ΤΩΝ ΑΚΡΩΝ.

ΤΑ ΒΡΑΔΙΑ ΗΤΑΝ ΜΑΡΤΥΡΙΚΑ ΜΟΛΙΣ ΠΗΓΑΙΝΕ ΝΑ ΜΕ ΠΑΡΕΙ Ο ΥΠΝΟΣ ΤΙΝΑΖΟΜΟΥΝ ΣΑΝ ΚΑΤΙ ΝΑ ΜΕ ΞΥΠΝΑΓΕ Κ ΦΤΟΥ Κ ΑΠΤΗΝ ΑΡΧΗ

ΕΙΧΑ ΓΙΝΕΙ ΡΑΚΟΣ ΑΥΠΝΗ 40 ΜΕΡΕΣ ΔΕΝ ΑΝΤΕΞΑ ΕΨΑΧΝΑ ΑΠΕΓΝΩΣΜΕΝΑ ΓΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ .ΕΤΣΙ ΠΗΡΑ ΤΗΝ ΑΠΟΦΑΣΗ Κ ΠΗΓΑ ΣΕ ΨΥΧΙΑΤΡΟ ΜΕ ΤΑ ΠΟΛΛΑ ΒΡΗΚΑ ΜΙΑ ΨΥΧΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΧΑ ΑΓΧΩΔΗ ΚΑΤΑΘΛΙΨΗ. ΕΚΛΑΙΓΑ ΣΥΝΕΧΕΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΟΥΤΕ ΝΑ ΤΑ ΒΛΕΠΩ ΟΥΤΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΜΟΝΟ ΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΗΘΕΛΑ ΠΟΥ ΝΑ ΝΕ ΚΑΛΑ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΟΥΤΕ ΜΕ ΤΗ ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΟΣΗ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ Κ ΒΟΗΘΕΙΑ . ΠΗΡΑ ΗΡΕΜΙΣΤΙΚΑ Κ ΑΝΤΙΚΑΤΑΘΛΙΠΤΙΚΑ ΟΛΟΙ ΜΟΥ ΕΛΕΓΑΝ ΜΗΝ ΤΑ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΘΑ ΕΘΙΣΤΕΙΣ Κ ΜΙΑ ΖΩΗ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΕΞΑΡΤΗΜΕΝΗ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΕΤΣΙ ΜΟΝΟ ΚΟΙΜΟΜΟΥΝ. ΓΙΑ 20 ΜΕΡΕΣ ΕΠΑΙΡΝΑ ΤΑ ΗΡΕΜΙΣΤΙΚΑ Κ ΤΑ ΑΛΛΑ ΘΑ ΤΑ ΕΠΑΙΡΝΑ ΓΙΑ 1 ΧΡΟΝΟ. ΠΡΑΓΜΑΤΙ

ΤΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑ ΤΑ ΗΡΕΜΙΣΤΙΚΑ Κ ΟΛΑ ΠΗΓΑΝ ΚΑΛΑ ΤΑ ΑΝΤΙΚΑΤΑΘΛΙΠΤΙΚΑ ΤΑ ΣΥΝΕΧΙΣΑ Κ ΠΡΙΝ ΚΛΙΣΩ 10 ΜΗΝΕΣ ΕΜΕΙΝΑ ΠΑΛΙ ΕΓΚΥΟΣ. ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΠΟΛΥ ΓΡΗΓΟΡΑ ΜΕ ΧΟΡΕΙΑΚΗ 12 ΠΗΡΑ ΤΗ ΓΙΑΤΡΟ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΚΟΨΩ ΤΟ ΧΑΠΙ. ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟΝ 7ο ΜΗΝΑ Κ ΟΛΑ ΜΟΥ ΜΟΙΑΖΟΥΝ ΣΑΝ ΚΑΚΟ ΟΝΕΙΡΟ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΜΙΑ ΖΩ ΘΑ ΕΞΑΡΤΙΕΜΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΧΑΠΙ ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ . ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΗΤΑΝ ΔΥΣΚΟΛΑ ΟΤΑΝ ΤΟ ΕΚΟΨΑ Κ ΤΟΣΟ ΑΠΟΤΟΜΑ ΕΙΧΑ ΚΑΝΑ ΤΙΝΑΓΜΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΠΟΥ Κ ΠΟΥ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ

ΑΛΛΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΔΩ ΟΛΑ ΤΑ ΘΕΤΙΚΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑ ΚΥΛΙΣΩ ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΘΛΙΨΗ ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ , ΑΝ Κ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΞΑΝΑ ΠΑΘΩ ΟΠΩΣ Κ ΕΙΠΕ Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ 2-3% ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑ. ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΕΓΡΑΨΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΙΤΕ ΠΟΣΟ ΣΟΒΑΡΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΣΑΣ Κ ΑΝ ΧΡΕΙΑΖΕΣΤΕ ΕΝΑΝ ΙΔΙΚΟ Κ ΟΧΙ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΜΑΣ ΓΝΩΜΗ. ΔΗΛΑΔΗ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΟ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΕΓΩ ΟΤΙ Κ ΕΓΩ ΕΧΩ ΑΥΤΑ ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ Η Κ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ. ΑΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ ΟΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΣΤΕ ΒΟΗΘΕΙΑ ΘΑ ΤΗΝ ΒΡΕΙΤΕ ΑΛΛΟΥ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΙΔΙΚΟ

ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΝ ΣΑΣ ΚΟΥΡΑΣΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...