Μετάβαση σε περιεχόμενο

εχω αγωνια!!!!


RafAlex

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 138
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

με τοσες μερες καθυστερηση δε νομιζω οτι χρειαζεται να περιμενεις.εγω και στα 2 παιδια εκανα κλιαρ μπλου με 1 μερα καθυστερηση κ ηταν μεσημερι κ βγηκε θετικο.τις πρωτες 2 φορες πουυ εμεινα εγκυος αλλα απεβαλα τελικα,το ειχα κανει απογευμα με 2 μερες καθυστερηση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

για να σου πω την αληθεια το καθυστερω γιατι ενω συμφωνα με τη περιοδο μου εχω καθυστερηση,υπαρχει περιπτοση να μη φενετε ακομη γιατι δεν ειναι και στανταρ.δηλαδη καποιους μηνες ειχα και 3-4 μερες καθηστερηση.εγω απλα υπολογιζω και τισ μερεσ απο την ωορηξια.ποπο πολυ αγχοσ τελικα.. :ohmy:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ανατολία μου μολις τωρα μπηκα και μαθαίνω τα νέα σου.αχ αντε να ακουσουμε τα ευχαριστα.εγω εκανα σημερα τεστ αλλα τιποτα, βεβαια δεν μου εχει ερθει ακομη περιοδος...και οσο δεν ερχεται ελπιζω στο θαυμα χαχαχχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

απο την στιγμη που δεν σου ειρθε καλα κανεισ και ελπιζεισ.σου ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να εχεισ ενα μικρουτσικο σπορακι στην κοιλιτσα σου.οσο για μενα απο τους προηγουμενουσ ατυχους μηνες μου εμεινε το αγχος και εχω την πεποιθηση οτι και αυτη τη φορα θα ειναι αρνητικο...χαλιαααα :( .αλλα υπομονη μεχρι αυριο!! :ohmy:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγχαρητηρια!!!!!!!!!!!πολυ χαιρομαι για σενα :) ευχομαι ενα ξεγνοιαστο, τρισευτιχισμενο και ξεκουραστο εννιαμηνο και οχι μονο :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν ενθουσιαζομαι ακομα.θα περιμενω παρασκευηη να το σιγουρεψω.δευτερα εχω κ γυναικολογο.αντε να δουμε!αλλα πολυ αχνη ρε κοριτσια.λετε να ειμαι αλλα να βγηκε αχνη επειδη η συλληψη εγινε αν εγινε πριν 10 μερες? :dry:

μηπως να ειναι λαθος? :S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rafalex πολύ καλά τα νεότερα! μπράβο!!!! τώρα κατάφερα να μπω στο site, διότι πιο νωρίς δεν μου εμφάνιζε την ιστοσελίδα ...

αχ κοριτσάκια μου, εγώ απέτυχα παταγωδώς κ α ι σήμερα (24η μέρα). μου βγήκε αρνητικό το self clear, αλλά όπως θα δείτε και στο θέμα που δημοσίευσα, έκανα κάποια λάθη όταν το χρησιμοποίησα, που ειλικρινά όμως δεν ξέρω αν έχουν σημασία... ίδωμεν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια.εχω θεμα... :blink: !!εκανα το τεστ και μου βγηκε θετικο.!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: και φυσικα πεταξα απο τη χαρα μου.αλλα την επομενη μερα πηγα κι εκανα χοριακη,και μου βγηκε 7,5.η κοπελα στο μικροβιολογικο μου ειπε οτι μαλλον ειμαι απλα αργισε να γινει η συλλυψη και γι αυτο ειναι τοσο χαμηλη η χοριακη!!!το ιδιο μου ειπε και ο γιατροσ και μου ειπαν να παω ξανα για χοριακη την δευτερα..οποτε περιμενω...εχει τυχει σε καμοια σασ για να παρω λιγο θαρροσ????? :(:(:S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

teleia ego meta apo 15 meres apo tin silipsi eixa 12 k anevene poli arga

12-35-70-100-250-600.prosexe tora na ksekourazese

bravo perimenoyme k ta kenouria nea apo bdomada .

mi fobase poy tha anebeni arga theli ipomoni stin arxi.

eyxome ta kalitera :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ ευχαριστωωω :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: τωρα ειμαι χαρουμενη κι ο γιατροσ μου ειπε να προσεχω και να μην κουρ;αζομαι!!!αχ τη χαρα!!!! :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera kai apo mena se ola ta kotitsia!ekana kai egw exthes 2 test to ena bgike axno thetiko kai to allo thetikotato!!!!!!!!!!piga simera gia xoriaki kai o mikrobiologos mou eipe oti eimai!alla den einai ligo to 243?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καθολου μια χαρα εισαι.εγω τι να πω που μου ειπε οτι το 7,5 ειναι καλα!αρα εσυ εισαι τελεια και να μην αγχωνεσαι.συγχαριτηρια :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΗ Η ΧΟΡΙΑΚΗ ΣΟΥ!ΔΗΛΑΔΗ ΝΑ ΕΜΕΙΝΕΣ ΕΓΚΥΟΣ ΜΕΤΑ ΤΙΣ ΓΟΝΙΜΕΣ ΜΕΡΕΣ ΣΟΥ.Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΟΥ ΤΙ ΣΟΥ ΕΙΠΕ ΓΙΑ ΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΤΗΣ ΧΟΡΙΑΚΗΣ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mpoumpou183 έγραψε:

prospathw na min anxwnomai alla epidi einai nwris akoma fobamai polu giati perasa polla mexri na meinw egkuos.ma rwtisw kai kati?pote erxizei na fenete to embruo ston uperixo?

ΤΗΝ 7-8 η ΒΔΟΜΑΔΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΕΡΙΟΔΟ ΑΚΟΥΓΕΤΕ Η ΚΑΡΔΟΥΛΑ . ΜΑΛΩΝ ΑΝ ΠΑΣ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Η ΣΕ 10 ΜΕΡΕΣ ΤΟ ΠΟΛΥ ΝΑ ΑΚΟΥΓΕΤΕ . ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ Η ΧΟΡΕΙΑΚΗ ΣΟΥ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ Κ ΗΤΑΝ 12 Κ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 2 ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΑΚΟΥΣΤΙΚΕ Η ΚΑΡΔΙΑ. ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΥΓΙΕΙΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ανατολια συγχαριτηρια κ μπουμπου επισης!!με το καλο κοριτσια!

να ρωτησω.εχω ενα τεστ σαν το σελφ κλιαρ.δειχνει 8 μερες μετα τη συλληψη.εχουν περασει 11 απο την επαφη.να το κανω μονο πρωι?αμα το κανω καποια αλλη ωρα της ημερας εχω να παω για τσισα 4-5 ωρες δεν πιανεται? :dry::dry::blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα κορίτσια! Εγώ σήμερα ξύπνησα πολύ καλά αλλά παρατήρησα ότι το στήθος μου κάπως ξεπρηστηκε - εξακολουθεί να είναι γεμάτο και να πονάει στην αφή αλλά δεν είναι πρησμένο όπως τις προηγούμενες μέρες. Οπότε κάπως άρχισα ν ανησυχώ, έκανα και τη μ*****α να γκουγκλαρω και με κυρίευσε το άγχος. Οπότε έστειλα μνμ στο γιατρό ο οποίος με πήρε πίσω κατευθείαν και μου Μ έβαλε στη θέση μου 😅😅 μου είπε πως αν δεν υπάρχει αίμα ή καφέ εκκρίσεις να μη τρελαίνομαι, αλλά καλά έκανα και τον ενημέρωσα για την ηρεμία μου περισσότερο 🙏 είπα να το γράψω κι εδώ για οποία χρειαστεί να το ακούσει ❤️ Κατα τ αλλά μίλησα και με την άλλη κολλητή μου η οποία κατενθουσιαστηκε και η χαρά της μου έδωσε πολύ θετική ενέργεια και αισιοδοξία! Το μικρό μπιζελακι είναι ήδη τόσο αγαπητό σκέφτομαι και χαϊδεύω την κοιλίτσα μου 🤰🏼 ξέρω ότι κάποιοι δε συμφωνούν με τις ανακοινώσεις τόσο νωρίς, κι εγώ έτσι έκανα πέρυσι στην παλινδρόμη, αλλά δ αυτή την εγκυμοσύνη που το ξέρουν οικογένεια και κολλητές πραγματικά παρατηρώ ότι με βοηθάει να γεμίζω με θετική ενέργεια και κατευνάζεται το άγχος 🙏 είναι κάπως λυτρωτικό να έχω όλη αυτή τη στήριξη κι αγάπη ❤️
    • Ευτυχώς δεν έχω πολλά πάνω κάτω ακόμα και θα κανονίζω να γίνουν σε μέρες και ώρες που δε θα έχει πολύ κόσμο! Δεν ξέρω. Μου είπε να τα ξανά πούμε μετά τις 28 εβδομάδες. Αλλά τότε θα είμαι Αθήνα. Τεσπά δεν πειράζει... Ότι χρειαστεί θα κάνω για την μπεμπούλα μου! Θα δω τι θα μου πει και η καινούρια γιατρός όταν με δει αλλά τον γιατρό μου τον εμπιστεύομαι με κλειστά τα μάτια είναι η αλήθεια! Και μάλλον επειδή είναι το 1ο μου παιδάκι και σε προχωρημένη ηλικία είναι λίγο υπερπεοστατευτικός!!! 
    • Καλά αποτελέσματα το ξέρω ότι δεν θα έχω τουλάχιστον να μην έχει ξεφύγει πολύ😅 δεν ξέρω ποτε θα βγουν τα αποτελέσματα γιατί έχω και άλλες εξετάσεις όποτε λογικά θα μου τα στείλουν όλα μαζί 
    • Είναι ταλαιπωρία το ταξίδι και όσο περναει ο καιρός γίνεται ακόμα πιο δύσκολο είναι η αλήθεια Ωχ γιατί σου είπαν όχι για το μπάνιο στην θάλασσα ;    εγω τον καινούργιο γιατρό δεν τον ρώτησα αλλά ο παλιός μου είχε δώσει το οκ στην πρώτη εγκυμοσύνη τουλάχιστον..για αυτήν δεν ρώτησα θέλει τον άλλο μήνα που θα πάω να το ρωτήσω  και εμείς έχουμε ζεστουλα, σκόνη λίγη για την ώρα δεν με ενοχλεί 
    • Ωωωω άντε καλά αποτελέσματα να έχεις!!!να μας πεις την εμπειρία σου κ τα αποτελέσματα (δεν ξέρω αν βγαίνουν αμέσως)
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...