Μετάβαση σε περιεχόμενο

εχω αγωνια!!!!


RafAlex

Recommended Posts

lollipop αυτό είναι φανταστικό!!! πολύ ωραία νέα μας έφερες και σίγουρα μια γερή ενθάρρυνση! όλα καλά λοιπόν να είναι με το σπορουλίνι σας!

μια μικρή υπενθύμιση θα ήθελα: την 28η μέρα επανέλαβες με self clear? ο κύκλος σου πόσων ημερών είναι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 138
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

anatolia συνιστώ ηρεμία κ καλή διάθεση! επανέλαβε με σταθερά βήματα το τεστάκι και σε λίγο τα λέμε! σου στέλνω πολλή θετική ενέργεια, μακάρι να δεις το αναμενόμενο :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω πολυ.οταν το κανω θα σασ ενημερωσω.και βλεπουμε λοιπον..και οχι τιποτα απο το να το σκεφτομαι δεν μου ερχετε να παω και στην τουαλετα :blush::S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lollipop μια χαρα ειναι η χοριακη σου!!!οντως ποια μερα σο βγηκε θετικο το τεστ???

ανατολια 8 μερες ειναι αρκετες για καθυστερηση!κανε το τεστ σωστα αυτη τη φορα!οι πονοι περιοδου ειναι κ συμπτωμα εγκυμοσυνης!

παω για ψωνια κουκλες κ να αγορασω κ μερικα τεστακια!

lollipop εξηγησα τι τεστ ηθελα ναι αλλα μαλλον επειδη το φαρμακειο απεναντι ειναι μικρο δε ειχε τετοια!θα παω σε κεντρικο σημερα...

φιλιααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anatolia έγραψε:

καλησπερα κοριτσια εδω μπαινω κι εγω στην παρεα σασ και εχω να πω πωσ πηγα στο φαρμακειο πηρα ενα τεστ (διπλο)εκανα το ενα αλλα δεν λειτουργισε σωστα.τωρα περιμενω για να κανω το αλλο.αυτο θα πει γκαντεμια!!! :( εχω καθηστερηση 8 μερεσ αλλα φοβαμαι γιατι εχω κατι πονακια στην κοιλια και ολη την ωρα ειμαι στην τουαλετα για να δω εαν ειρθε η καταραμενη...αχ!!sorry για το κατεβατω αλλα μ εχει φαει το αγχος.. :dry:

anatolia μου εγω το Σάββατο έμαθα οτι είμαι έγκυος και έχω ακόμη αυτά τα πονάκια. Κάνε το τεστάκι σου και μην το σκέφτεσαι πολύ! Καλα αποτελέσματα σοπυ ευχομαι μεσα απο την καρδια μου! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anatolia έγραψε:

καλησπερα κοριτσια εδω μπαινω κι εγω στην παρεα σασ και εχω να πω πωσ πηγα στο φαρμακειο πηρα ενα τεστ (διπλο)εκανα το ενα αλλα δεν λειτουργισε σωστα.τωρα περιμενω για να κανω το αλλο.αυτο θα πει γκαντεμια!!! :( εχω καθηστερηση 8 μερεσ αλλα φοβαμαι γιατι εχω κατι πονακια στην κοιλια και ολη την ωρα ειμαι στην τουαλετα για να δω εαν ειρθε η καταραμενη...αχ!!sorry για το κατεβατω αλλα μ εχει φαει το αγχος.. :dry:

anatolia μου εγω το Σάββατο έμαθα οτι είμαι έγκυος και έχω ακόμη αυτά τα πονάκια. Κάνε το τεστάκι σου και μην το σκέφτεσαι πολύ! Καλα αποτελέσματα σοπυ ευχομαι μεσα απο την καρδια μου! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

demie_14 έγραψε:

lollipop αυτό είναι φανταστικό!!! πολύ ωραία νέα μας έφερες και σίγουρα μια γερή ενθάρρυνση! όλα καλά λοιπόν να είναι με το σπορουλίνι σας!

μια μικρή υπενθύμιση θα ήθελα: την 28η μέρα επανέλαβες με self clear? ο κύκλος σου πόσων ημερών είναι?

ναι, 28η επανελαβα με self clear! ο κύκλος μου είναι 28-30, ουσιαστικά δεν έιχα καθυστέρηση!! :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε με το καλο.σου ευχομαι να εχεισ μια πανεμορφη εγκυμοσυνη.. :laugh: :) .οκ λοιπον θα χαλαρωσω καιεαν μου βγει αρνητικο θα παω και για μια χοριακη αυριο :S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε σεισ θα χαζεψω το εκανα τωρα και τα δυο τα παραθυρακια ειναι λευκα!ΤΙΠΟΤΑ,ΚΕΝΟ!!!μαλλον ηταν ελλατωματικο τι να πω?καλα κανω και δεν εμπειστευομαι τα predictor.τωρα? :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anatolia έγραψε:

ρε σεισ θα χαζεψω το εκανα τωρα και τα δυο τα παραθυρακια ειναι λευκα!ΤΙΠΟΤΑ,ΚΕΝΟ!!!μαλλον ηταν ελλατωματικο τι να πω?καλα κανω και δεν εμπειστευομαι τα predictor.τωρα? :(

Μα κι εσυ πρεντικτορ πηγες και πήρες!! Δεν ακους τι γίνεται?? ;)

Τρέχα για clear blue! Και περιμένουμε νέα σου μα αγωνία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ ρε κοριτσια με βαλατε στο τρυπακι και μενα να δω αν ειμαι.

ειμαι στην 19η μερα τωρα,βεβαιως συμπασχω με την κοπελα απο την γερμανια γιατι εγω ειμαι στην τουρκια και δω δεν ξερουν αγγλικα αντε να τους εξηγησω τωρα τι τεστ θελω.

ουυυυυφφφ ουτε γω μπορω να περιμενω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επεστρεψα.πηγα και πηρα φυσικα ευτυχωσ μενω σε χωριο και εχει μονο δυο φαρμακεια.τωρα δεν μενει παρα να περιμενω για να παω τουαλετα.μηπωσ ειναι καλυτερα να το κανω το πρωι?η δεν παιζει ρολο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anatolia έγραψε:

επεστρεψα.πηγα και πηρα φυσικα ευτυχωσ μενω σε χωριο και εχει μονο δυο φαρμακεια.τωρα δεν μενει παρα να περιμενω για να παω τουαλετα.μηπωσ ειναι καλυτερα να το κανω το πρωι?η δεν παιζει ρολο?

καλύτερα είναι το πρωι καλή μου αλλά αν δεν αντέχεις περιμενε τουλάχιστον 2 ωρίτσες να περάσουν απο την τελευταία φορά που πήγες τουαλέτα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ετσι κι αλλιωσ πρεπει να περιμενω γιατι στερεψα και απ οτι ξερω το να πιο πολλα υγρα δεν θα μου φερει το πραγματικο ισως αποτελεσμα.σωστα οποτε στην αναμονη!!! :cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!δε βρηκα self clear τελικα :angry:

πηρα ενα αλλο γερμανικη μαρκα που λεει οτι δειχνει 8 μερες μετα τη συλληψη κ ενα αλλο που ειναι 3 μερες πριν την περιοδο.λεω να κανω το πρωτο αυριο το πρωι.με το ζορι κρατιεμαι να μη το κανω τωρα! :dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε κοριτσια.η επαφη εγινε πριν 8 μερες αλλα η συλληψη μπορει να εγινε μεχρι κ 3 μερεσ πιο μετα απο την επαφη.το τεστ λεει 8 μερες μετα τη συλληψη...ειχα ωορηξια εκεινη την ημερα οποτε ας ελπισω ΑΝ εγινε να εγινε τοτε.αν βγει αρνητικο θα ξανακανω στις 20...

το εκρυψα για να μη το βλεπω! :blush: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το ποιο πιθανο ειναι να φανει.ρε σεισ κοριτσια οταν κουραζομαι με πιανει ενασ πονοσ στην κοιλια σαν τσιμπημα,σαν πονοσ...καλο ειναι αυτο?εχει συμβει σε καμοια? :dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοιτα η εγκυμοσυνη εχει τα ιδια συμπτωματα με την περιοδο.τελικκα εκανες αλλο τεστ?τα πρεντικτορ εχω ακουσει κ εγω οτι εχουν προβλημα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα κορίτσια! Εγώ σήμερα ξύπνησα πολύ καλά αλλά παρατήρησα ότι το στήθος μου κάπως ξεπρηστηκε - εξακολουθεί να είναι γεμάτο και να πονάει στην αφή αλλά δεν είναι πρησμένο όπως τις προηγούμενες μέρες. Οπότε κάπως άρχισα ν ανησυχώ, έκανα και τη μ*****α να γκουγκλαρω και με κυρίευσε το άγχος. Οπότε έστειλα μνμ στο γιατρό ο οποίος με πήρε πίσω κατευθείαν και μου Μ έβαλε στη θέση μου 😅😅 μου είπε πως αν δεν υπάρχει αίμα ή καφέ εκκρίσεις να μη τρελαίνομαι, αλλά καλά έκανα και τον ενημέρωσα για την ηρεμία μου περισσότερο 🙏 είπα να το γράψω κι εδώ για οποία χρειαστεί να το ακούσει ❤️ Κατα τ αλλά μίλησα και με την άλλη κολλητή μου η οποία κατενθουσιαστηκε και η χαρά της μου έδωσε πολύ θετική ενέργεια και αισιοδοξία! Το μικρό μπιζελακι είναι ήδη τόσο αγαπητό σκέφτομαι και χαϊδεύω την κοιλίτσα μου 🤰🏼 ξέρω ότι κάποιοι δε συμφωνούν με τις ανακοινώσεις τόσο νωρίς, κι εγώ έτσι έκανα πέρυσι στην παλινδρόμη, αλλά δ αυτή την εγκυμοσύνη που το ξέρουν οικογένεια και κολλητές πραγματικά παρατηρώ ότι με βοηθάει να γεμίζω με θετική ενέργεια και κατευνάζεται το άγχος 🙏 είναι κάπως λυτρωτικό να έχω όλη αυτή τη στήριξη κι αγάπη ❤️
    • Ευτυχώς δεν έχω πολλά πάνω κάτω ακόμα και θα κανονίζω να γίνουν σε μέρες και ώρες που δε θα έχει πολύ κόσμο! Δεν ξέρω. Μου είπε να τα ξανά πούμε μετά τις 28 εβδομάδες. Αλλά τότε θα είμαι Αθήνα. Τεσπά δεν πειράζει... Ότι χρειαστεί θα κάνω για την μπεμπούλα μου! Θα δω τι θα μου πει και η καινούρια γιατρός όταν με δει αλλά τον γιατρό μου τον εμπιστεύομαι με κλειστά τα μάτια είναι η αλήθεια! Και μάλλον επειδή είναι το 1ο μου παιδάκι και σε προχωρημένη ηλικία είναι λίγο υπερπεοστατευτικός!!! 
    • Καλά αποτελέσματα το ξέρω ότι δεν θα έχω τουλάχιστον να μην έχει ξεφύγει πολύ😅 δεν ξέρω ποτε θα βγουν τα αποτελέσματα γιατί έχω και άλλες εξετάσεις όποτε λογικά θα μου τα στείλουν όλα μαζί 
    • Είναι ταλαιπωρία το ταξίδι και όσο περναει ο καιρός γίνεται ακόμα πιο δύσκολο είναι η αλήθεια Ωχ γιατί σου είπαν όχι για το μπάνιο στην θάλασσα ;    εγω τον καινούργιο γιατρό δεν τον ρώτησα αλλά ο παλιός μου είχε δώσει το οκ στην πρώτη εγκυμοσύνη τουλάχιστον..για αυτήν δεν ρώτησα θέλει τον άλλο μήνα που θα πάω να το ρωτήσω  και εμείς έχουμε ζεστουλα, σκόνη λίγη για την ώρα δεν με ενοχλεί 
    • Ωωωω άντε καλά αποτελέσματα να έχεις!!!να μας πεις την εμπειρία σου κ τα αποτελέσματα (δεν ξέρω αν βγαίνουν αμέσως)
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...