Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΜΒΟΛΙΟ ΕΚΑΝΕ ΓΡΟΜΠΑΛΑΚΙ!!!!!!!!!!!!!!!!


STAMYMAMY

Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!ΕΙΜΑΙ ΝΕΑ ΣΤ Η ΣΕΛΙΔΑ ΚΑΙ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΓΙΑΤΙ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΓΙΝΩ ΜΕΛΟΣ.Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ(15 ΜΗΝΩΝ)ΕΚΑΝΕ ΕΜΒΟΛΙΟ ΣΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΠΟΥ ΤΗΝ ΤΡΥΠΗΣΕ Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΕΚΑΝΕ ΕΣΩΤΕΡΙΚΑ ΕΝΑ ΓΡΟΜΠΑΛΑΚΙ!ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΑ ΕΜΒΟΛΙΑ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΤΕΙ!!ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΣΥΜΒΕΙ ΕΣΑΣ???ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΜΕ ΑΓΩΝΙΑ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΡΙΨΤΟ ΜΕ ΜΙΑ ΠΕΤΣΕΤΑ ΜΕ ΝΕΡΟ ΚΥΚΛΙΚΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΤΟΥ ΕΜΒΟΛΙΟΥ Κ

ΕΞΩΤΕΡΙΚΑ ΝΑ ΔΙΑΛΥΘΕΙ ΤΟ ΦΑΡΜΑΚΟ...ΚΑΝΤΟΥ ΛΙΓΟ ΜΑΣΑΖ.

ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΣΕ ΚΑΛΗΣΠΕΡΗΣΩ Κ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MHN ANΥΣΗΧΕΙΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ . ΜΠΟΡΕΙΣ ΟΤΑΝ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΜΠΑΝΙΟ ΝΑ ΤΗΣ ΚΑΝΕΙΣ ΑΠΑΛΟ ΜΑΣΑΖ ΜΕ ΚΥΚΛΙΚΕΣ ΚΙΝΗΣΕΙΣ Ή ΝΑ ΜΟΥΣΚΕΨΕΙΣ ΜΙΑ ΠΕΤΣΕΤΑ ΣΕ ΜΙΓΜΑ ΧΛΙΑΡΟ ΠΡΟΣ ΤΟ ΖΕΣΤΟ ΝΕΡΟ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΚΑΘΑΡΟ ΟΙΝΟΠΝΕΥΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΙΣ ΚΑΝΕΙΣ ΚΟΜΠΡΕΣΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΩΤΑ ΤΟ ΚΑΝΩ 2 ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΕΙ ΔΙΑΦΟΡΑ ΚΑΙ ΜΕ ΝΕΡΟ ΚΑΙ ΜΕ ΑΛΟΥΜΙΝΟΝΕΡΟ 4 ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ,ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΤΕ ΘΑ ΦΥΓΕΙ???

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο δικός μας παιδίατρος συστήνει κομπρεσούλες με ζεστό νεράκι όταν κάνει κορμπαλακι. Όταν κοκκινίσει όμως με κρύο. Εγώ δεν του κάνω τίποτα! το

αφηνω και περνάει μόνο του.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα καλή μου και να σου ζήσει το μωράκι σου!

Μην ανησυχείς, εμάς σχεδόν πάντα μας συμβαίνει αυτό όταν κάνουμε εμβόλιο. Ο γιατρός μου πρότεινε να κάνω κομπρέσες με αλουμινόνερο.

Έτσι το κάνω πάντα μετά απο εμβόλιο και δεν ξαναπαρουσιάστηκε γρουμπουλάκι!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά, εγώ είχα δημοσιεύσει και ολόκληρο ποστ για γρομπαλάκι, που δεν είχε το παιδί μου (μια που δεν έχω παιδί), αλλά εγώ!!!

Πήγα να πεθάνω απ' την αγωνία μου, και τελικά πήγα στο γιατρό και ήταν από μια παυσίπονη ένεση που μου είχαν κάνει όταν είχα σπάσει το χέρι μου, δύο εβδομάδες πριν! Τώρα, έχουν περάσει εφτά εβδομάδες, και καμιά φορά πάλι με ενοχλεί λίγο η περιοχή!!!

Σίγουρα στο παιδάκι σου θα περάσει πολύ νωρίτερα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!

ΑΝ ΚΑΘΟΤΑΝ ΟΙ ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΤΙΣ ΚΡΑΤΑΩ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΗ ΩΡΑ ΤΙΣ ΚΟΜΠΡΕΣΕΣ ΑΛΛΑ ΚΛΑΙΕΙ ΚΑΙ ΟΥΡΛΙΑΖΕΙ ΟΤΑΝ ΤΙΣ ΑΚΟΥΜΠΑΩ ΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΑΥΤΟ

!!!ΕΣΕΝΑ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΣΕ ΠΟΝΟΥΣΕ ΤΟ ΓΡΟΜΠΑΛΑΚΙ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...