Μετάβαση σε περιεχόμενο

Διευκρινήσεις όσων αφορά τους fake λογαριασμούς!


lena

Recommended Posts

cristi έγραψε:

Αλλα εχω μια ενσταση ρε κοριτσια (χωρις να θελω να υπερασπιστω καθολου τη Νελλυ και το στρατοπεδο της) στο θεμα με τις συναντησεις, τα τηλεφωνα, και τις επαφες εκτος φορουμ.

Ειναι δικαιωμα της καθε κοπελας να διατηρει σχεσεις προσωπικες και εκτος ιντερνετ.

Αλλα ειναι και αναφερετο δικαιωμα οποιασδηποτε κοπελας δεν θελει να εχει επαφες περαν του φορουμ ,και του μαμμυ γενικοτερα, να μην εχει.

Και ουτε ειναι υποχρεωμενη να το ανακοινωσει αυτο.Απλως δεν ασχολειται με τα συγκεκριμενα threads και προσκλησεις.

Οκ και εγω δεν εχω παει,ουτε εχω επιδιωξει ποτε να παω σε συναντηση για χιλιους δυο προσωπικους λογους, οπως το οτι δεν εχω χρονο ,και αν εχω προτιμω να αραξω στον καναπε με τον υπολογιστη αγκαλια και να απολαυσω την παρεα μαζι σας, οπως το οτι δεν με βολευουν οι συναντησεις, και στην τελικη δεν πολυγουσταρω τα "τυφλα" ραντεβου(χωρις να θελω να προσβαλλω καμια).

Τι σημαινει αυτο? Οτι ειμαι fake?

Αλλα δεν μπαινω καθολου σε threads που ανοιγονται σχετικα με συναντησεις ωστε να να μην ερθω στην δυσκολη θεση να αρνηθω μια προταση με ψευτικες δικαιολογιες.

Η Νελλυ ομως απ'οτι καταλαβα σας εταξε συναντηση και δεν φανηκε ποτε. Αυτο ειναι διαφορετικο.

Θα πω την αποψη μου μιας και εγω ξεκινησα ολη αυτη την ιστορια με τις συναντησεις! Κανεις δεν παραπονέθηκε οτι η Νελλυ δεν ειχε δώσει προσωπικά στοιχεία. Κανεις δεν την πίεσε για συνάντηση. Μονη της έδινε ελπίδες για καφέδες, συναντήσεις, βόλτες με καροτσάκια κτλ. Στην τελευταία συνάντηση κιολας εγραψε μονη της οτι θελει να ερθει. Παρ' ολα αυτα κατι ετυχε και δεν ηρθε. Δεν την ειπε fake κανεις σε τοσες αλλες συναντησεις που ειχε πει οτι θα ερθει και τελικα δεν ερχοταν.

Δεν ειπαμε ποτε οτι ειναι υποχρεωτικο να ερθετε σε συναντηση ουτε οτι κατοχυρώνει την ύπαρξη κάποιου προσώπου. Ειναι καθαρα προσωπικη επιλογη το τι θα κανει ο καθένας! Μην αμφισβητείτε ομως αυτη τη δραστηριότητα επειδη εσεις δεν γουστάρετε για οποιοδήποτε λόγο.

Το λες και μονη σου πολυ σωστα! Δεν μπαίνεις σε τέτοια post αφου ετσι κι αλλιως δεν σε αφορα!

Πρεπει λιγο ομως να ξεκαθαρίσουμε τι εννοούμε fake γιατι εχουμε μπερδευτεί. Για μενα η Νελλυ ειναι ψεύτρα αποδεδειγμένα πλεον. Αυτο δεν σημαινει οτι δεν ειναι υπαρκτο προσωπο. Ομως δεν μπορω να το αποδειξω αυτο συμφωνα με τα δεδομενα. Οποτε ολα ειναι πιθανα αφου δεν εχουμε αποδείξεις. Μπορει να ειναι οτι θελει! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 357
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

cristi έγραψε:

dimitroyla λεμε ακριβως το ιδιο πραγμα. Και οπως ειδες διαχωρισα τη δικη μου σταση απο της "Νελλυς".

Και πολυ καλα κανεις! Εισαι σωστη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κοριτσια εχω παθει σοκ...διαβαζω ξαναδιαβαζω...αυτο με τους λογαριασμους τραπεζων δεν το καταλαβα?....μηπως τελικα ειναι επικυνδινα οσα γραφουμε εδω...αχ εχω αγχωθει....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ Κ ΑΠΟ ΜΕΝΑ!

ΑΝΗΚΩ ΣΤΙΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΑΜΕ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΠΕΡΑΣΑΝ Κ ΟΛΕΣ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΟΛΑ ΟΣΑ ΔΙΑΔΡΑΜΑΤΙΖΟΝΤΑΙ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑΤΑΚΙ ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ ΑΝΟΙΞΕΙ.

ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΠΕΡΙΠΟΥ 1 ΧΡΟΝΟ Κ ΛΙΓΟ ΛΙΓΟΤΕΡΟ Κ ΕΧΩ ΒΡΕΙ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΕ ΠΟΛΛΑ ΘΕΜΑΤΑ ΠΟΥ ΜΕ ΑΠΑΣΧΟΛΟΥΣΑΝ Κ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΝ ΝΑ ΜΕ ΑΠΑΣΧΟΛΟΥΝ ΩΣ ΠΛΕΟΝ ΝΕΑ ΜΑΝΟΥΛΑ.ΜΕ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΜΙΛΑΩ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΕΧΩ ΔΕΘΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΕΣΤΩ Κ ΑΝ ΔΕ ΤΙΣ ΞΕΡΩ,ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΠΟΥ ΗΡΘΕ Κ ΣΤΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ ΝΑ ΜΕ ΕΠΙΣΚΕΦΤΕΙ Κ ΣΥΝΕΧΙΣΑΜΕ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΕΣ ΕΠΑΦΕΣ ΕΚΤΟΣ ΦΟΡΟΥΜ.ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΓΙΝΕΤΑΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ Κ ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΜΑ ΚΑΠΟΙΟΙ ΑΝΕΓΚΕΦΑΛΟΙ ΝΑ ΜΑΣ ΒΑΖΟΥΝ ΣΕ ΤΕΤΟΙΕΣ ΠΡΙΠΕΤΕΙΕΣ Κ ΝΑ ΚΑΤΗΓΟΡΟΥΜΕ Η ΝΑ ΥΠΟΠΤΕΥΟΜΑΣΤΕ Η ΜΙΑ ΤΗΝ ΑΛΛΗ.

ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΑ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΤΟΜΑ ΠΟΛΥ ΑΞΙΟΛΟΓΑ ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΟΣΑ ΛΕΝΕ Κ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΤΙΣ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΟΥΝ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΤΟΥΣ Κ ΔΕ ΣΥΜΦΩΝΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΜΕ ΟΣΕΣ ΑΠΟΧΩΡΗΣΑΝ ΓΙΑΤΙ ΚΑΝΟΥΝ ΤΗΝ ΧΑΡΗ ΣΤΟΥΣ ΑΝΕΓΚΕΦΑΛΟΥΣ ΠΟΥ ΑΝΕΦΕΡΑ ΝΩΡΙΤΕΡΑ.ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΩ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟΥΣ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΜΟΥΣ ΑΛΛΑ ΤΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΜΟΥ ΔΕ ΜΟΥ ΤΟ ΕΠΙΤΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΚΦΡΑΣΤΩ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΕΤΣΙ..

ΑΠΛΑ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΚΑΤΙ...ΔΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΚΑΠΟΙΕΣ ΟΤΙ ΜΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΟΥΣ ΚΑΝΕΤΕ ΟΛΟΥΣ ΑΥΤΟΥΣ ΝΑ ΞΕΚΑΡΔΙΖΟΝΤΑΙ ΣΤΑ ΓΕΛΙΑ Κ ΝΑ ΧΤΥΠΙΟΥΝΤΑΙ ΣΤΑ ΠΑΤΩΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΤΟΣΟ ΧΑΜΟΣ ΓΙΑ ΠΑΡΤΗ ΤΟΥΣ;Ε,ΟΧΙ ΔΗΛΑΔΗ ΜΕΓΑΛΗ Η ΧΑΡΗ ΤΟΥΣ Κ ΠΟΛΥ ΑΣΧΟΛΗΘΗΚΑΜΕ.ΟΥΤΕ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΝΑ ΜΕ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ Κ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΝΟΜΙΖΩ ΔΕΝ ΑΡΕΣΕΙ.ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΣΚΟΠΟ ΤΟ ΠΕΤΥΧΑΝ ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΤΡΟΠΟ Κ ΤΩΡΑ ΜΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΔΙΑΣΚΕΔΑΖΟΥΝ ΑΦΑΝΤΑΣΤΑ.

ΤΗ ''ΝΕΛΛΥ ΤΗΝ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΑ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ Κ ΕΙΔΙΚΑ ΟΤΑΝ ΠΡΩΤΟΕΓΙΝΑ ΜΕΛΟΣ ΓΙΑΤΙ ΕΒΛΕΠΑ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΗΣ ΠΑΝΤΟΥ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΜΠΛΕ ΚΟΥΤΑΚΙ ΔΕΞΙΑ Κ ΗΜΟΥΝ ΠΕΡΙΕΡΓΗ ΤΙ ΑΠΑΝΤΑΕΙ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.ΔΕ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΠΟΤΕ ΑΝ ΗΤΑΝ ΨΕΥΤΙΚΗ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΑ ΠΑΩ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΜΕ ΦΟΡΟΥΜ,ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΕΣ Κ ΟΛΑ ΑΥΤΑ Κ ΑΠΟ ΕΔΩ Κ ΠΕΡΑ ΑΠΛΑ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΙΟ ΕΠΙΦΥΛΑΚΤΙΚΗ ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΜΟΥ ΣΤΟΙΧΕΙΑ.

ΚΑΠΟΙΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΠΟΡΩΜΕΝΕΣ ΜΕ ΤΗ ''ΝΕΛΛΥ'' Κ ΔΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΤΟ ΓΙΑΤΙ ΑΦΟΥ ΚΑΝΕΙ ΜΠΑΜ ΚΑΤΑ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΟΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΤΟΜΟ Κ ΕΙΔΙΚΑ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΤΗΣ ΛΕΝΑΣ.ΜΑ ΤΙ ΑΛΛΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΨΕΜΑ;Κ ΤΕΛΙΚΑ ΣΥΜΠΕΡΑΙΝΩ ΟΤΙ ΙΣΩΣ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΝ ΕΠΙΤΗΔΕΣ ΤΗ ΚΟΝΤΡΑ ΜΟΝΟ Κ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΟΥΝ ΝΑ ''ΤΗ ΛΕΝΕ'' ΣΕ ΚΑΠΟΙΕΣ ΠΟΥ ΑΠΟΚΑΛΥΨΑΝ ΟΛΑ ΑΥΤΑ Κ ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΑΝ ΓΙΑ ΜΕΝΑ.

ΤΗ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΗ ΚΑΝΟΥΝ ΟΣΕΣ ΠΛΕΟΝ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΟΥΝ ΤΟ ΘΕΜΑ ΧΙΟΥΜΟΡΙΣΤΙΚΑ!!!ΤΙΣ ΧΑΙΡΟΜΑΙ Κ ΓΕΛΑΣΑ Κ ΕΓΩ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ!!ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ,ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΣΥΝΕΧΙΣΤΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑΤΑΚΙ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟΚΛΙΜΑ ,ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΑΠΟΔΕΙΞΕΤΕ ΟΤΙ ΜΑΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΑΝ ΘΕΜΑΤΑΚΙ ΓΙΑ ΝΑ ΓΕΛΑΣΟΥΜΕ Κ ΟΤΙ ΤΟΥΣ ΕΧΟΥΜΕ Κ ΠΟΛΥ ΓΡΑΜΜΕΝΟΥΣ!!!ΧΑΧΑΧΑΑΧΑ!!!

ΜΗΝ ΕΙΣΤΕ ΚΟΛΗΜΕΝΕΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑΑ!!!ΤΟΥΣ ΚΑΝΕΤΕ Κ ΓΕΛΑΝΕ ΑΚΟΜΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ..ΑΡΚΕΤΑ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΑΝ ΜΑΖΙ ΜΑΣ.ΤΕΛΟΣ!!!!!!ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ Η ΣΕΙΡΑ ΜΑΣ!!!!!ΟΥΣΤ!!!!!ΕΞΩ ΑΠΟ ΔΩ...

ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΟΤΑΝ ΑΠΕΒΑΛΕ Η ΝΕΛΛΥ (ΕΔΩ ΓΕΛΑΜΕ) ΗΜΟΥΝ ΣΕ ΑΡΚΕΤΑ ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ Κ ΔΕΝ ΕΠΗΡΕΑΣΤΗΚΑ ΓΙΑΤΙ ΓΕΝΙΚΑ ΜΕ ΕΠΗΡΕΑΖΟΥΝ ΠΟΛΛΑ ΘΕΜΑΤΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΚΑΘΩΣ ΕΙΧΑ Κ ΕΓΩ ΜΙΑ ΑΤΥΧΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dimitroula29 έγραψε:

Λενα συγνωμη που παίρνω το θαρρος! Λοιπον καθε φορα που γραφουμε κατι στο φορουμ το μηνυμα μας εχει διευθυνση ip. Η ip δεν σημαινει οτι ειναι παντα σταθερη. Καποια ψηφια ομως ειναι σταθερα και δηλωνουν χωρα - πολη!

Ναι αυτο σας το διαβεβαιωνω και εγώ με την ολίγη πληροφορική που έμαθα στην ΑΣΟΕΕ.

Η ip μπορεί να είναι σταθερή αλλά συνηθως στο pc του σπιτιου μας κάποια νουμερα είναι σταθερά και κάποια δίνονται εκείνη τη στιγμή από τον router,

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια, γειά σας κι από μένα! Επανήλθα, αφού όλο το απόγευμα εκπαιδευόμουν πώς να σώσω την Κυπριακή Δημοκρατία από πάσης φύσεως καταστροφές!!!!!!!

Λοιπόν, τόσες μέρες διάβαζα το άλλο ποστ, δεν είπα την άποψή μου, είπα μόνο ότι θέλω αποδείξεις, και οι αποδείξεις που προσκόμισε η Λένα είναι αρκετές για μένα.

Θα πρέπει να ομολογήσω ότι σε καμία περίπτωση δεν υποψιάστηκα τη Νέλυ, ούτε για ένα δευτερόλεπτο δεν μου πέρασε απ' το μυαλό ότι μας κορόιδευε. Ίσως φταίει το ότι δεν είμαι πολυ παλιό μέλος, κι έτσι δεν ήξερα καθόλου για όλα αυτά που προηγήθηκαν, για τους αγώνες δρόμου κάποιων κοριτσιών για να την βρουν στο μαιευτήριο (αντίθετα, είχα την εντύπωση ότι την είχαν επισκεφθεί κανονικά), ότι πήγε Γαλλία στα καλά καθούμενα (καθώς ήταν ήδη στη Γαλλία όταν έγινα μέλος, "ήταν", λέμε τώρα). Δεν ήξερα ότι λεχώνα ήταν μέσα συνέχεια, ούτε ότι θήλαζε και δε ρώτησε ποτέ τίποτα. Ούτε κι ότι της έσπασαν τα νερά οn line!! Όσο για τη Γαλλία, πέρα απ' ό,τι δεν τη γνωρίζω , δε θυμάμαι να είχε γράψει καμία λεπτομέρεια, καμία πληροφορία για τη χώρα αυτή, πράγμα που κάπως με ξένιζε.

Η ιστορία της μου φάνηκε πιστευτή, γιατί πολύ-πολύ χειρότερα είχε ζήσει μια φίλη μου και η δίδυμη αδελφή της. Τον ενθουσιασμό της, κάποιες επιπολαιότητες, κάποιες χαζοχαρούμενες απαντήσεις, τα απέδιδα στο νεαρό της ηλικίας της, καθώς, αλλιώς σκέφτεται μια τριαντάχρονη κι αλλιώς μια εικοσάχρονη. Επίσης, ήμουν σίγουρη ότι είχε συναντηθεί με κάποια κορίτσια, ότι ήταν φίλη στο facebook με άλλες, ότι, τέλος πάντων, υπήρχαν αποδείξεις για την ύπαρξή της!

Κάποια πράγματα, βέβαια, με ξένισαν. Π.χ., πώς πήγαν διακοπές στη Γαλλία, ενώ μόλις τότε ξεκινούσαν τη ζωή τους, χωρίς λεφτά. Πώς ήταν στο κρεβάτι με αποκόλληση, κι έφτιαχνε γεμιστά. Για την αποβολή της δεν ξέρω αν είναι η όχι αλήθεια, μια κοπέλα είπε ότι σε τόσο προχωρημένη κύηση χρειάζεται κανονικός τοκετός, και φυσικά χρειάζεται, το είχε πάθει γνωστή μου, αλλά και πάλι, δεν είπα τίποτα, γιατί κι εγώ, είχα ατύχημα με το αυτοκίνητο, και το ίδιο κιόλας βράδι έγραψα ένα μεγάλο ποστ όπου το περιεγραφα. Κι όταν έσπασα το χέρι μου, μού έφερναν τον υπολογιστή εκεί που καθόμουν. Είναι μια διέξοδος. Έτσι το είδα, γι' αυτό δεν ασχολήθηκα περισσότερο.

Η αλήθεια είναι ότι τη Νέλυ τη συμπαθούσα, ο χαρακτήρας της μου θύμιζε το δικό μου στην ηλικία της (ιδεολόγος, ενθουσιασμένη, αποφασισμένη να πραγματοποιήσει τα όνειρά της), και φυσικά απογοητεύτηκα πάρα πολύ απ' όλο αυτό. Δε θα συμφωνήσω σε καμία περίπτωση με τις κοπέλες που γράφουν ότι δεν τις ενδιαφέρει αν ζει στη Γαλλία ή στο φεγγάρι, ή αν τη λένε Νέλυ ή Χο-Τσι-Κουαν. Εμένα με ενδιαφέρει και με παραενδιαφέρει. Άπειρες φορές έχω μπει σε τσατ και παρόμοια, όπου προσποιούμουν ότι είμαι μία άλλη, για να σπάσω πλάκα. Αλλά μιλάμε για τσατ όπου μπαίνεις για δύο ώρες για την πλάκα σου. Αυτό που με ενθουσίασε σ' αυτό το φόρουμ είναι η φιλική, σχεδόν αδελφική ατμόσφαιρα, οι σχέσεις που αναπτύσσονται ή αναπτύχθηκαν, και πίστευα ότι είμαστε πραγματικές. Τουλάχιστον όλο αυτό φαινόταν πραγματικό... Δεν ήταν ένα φόρουμ όπου μπαίναμε απλά για να αντλήσουμε πληροφορίες, αλλά για να μιλήσουμε σε κάποιον, να πούμε τα προβλήματά μας. Δεν είναι τυχαίο ότι, σχεδόν μόλις ήρθα σπίτι μετά το ατύχημα με το αμάξι που είχα, κάθισα και σας έγραψα.

Και τι εννοείτε όταν λέτε ότι έχουμε δημοκρατία κι ότι η Νέλυ δεν πείραξε κανέναν; Στη δημοκρατία από πότε νομιμοποιείται το ψέμα και η πλαστοπροσωπία; Και ναι, πείραξε. Πείραξε τις κοπέλες που όντας έγκυες στον ίδιο μήνα με αυτήν φοβήθηκαν για τα δικά τους μωρά. Πείραξε τις κοπέλες που ανησύχησαν γι' αυτήν και έτρεξαν να τη βοηθήσουν με χίλιους τρόπους. Πείραξε εμάς που την αισθανθήκαμε φίλη μας και την εμπιστευόμασταν. Που νομίζαμε ότι μιλάμε με ένα κορίτσι που ξέρουμε, κι όχι με έναν υπολογιστή. Όσο περίεργο κι αν σας φαίνεται...

Συγγνώμη για το μεγάλο ποστ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΕ ΤΟΥΣ FAKE ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥΣ ? ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΛΕΝΕ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΑΡΑΓΕ ? Ή ΔΟΥΛΕΥΟΜΑΣΤΕ ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ ? ΜΗ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ !!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έχω διαβάσει διάφορα για τους face λογαριασμούς και έχουν ειπωθεί σχεδόν τα πάντα. Αυτό που μου κάνει ιδιαίτερη εντύπωση είναι δύο πράγματα: 1)γιατί ξαφνιάζονται μερικές με τις απατεωνίες κάποιων άλλων και 2)αυτή την αίσθηση της απογοητεύσης που έχουν κάποιες ότιδεν υπάρχουν αληθινοί άνθρωποι,αληθινές φιλίες κλπ. Μην τρελαθούμε τελειώς. Εδώ δεν είναι πραγματικός κόσμος, ένα φόρουμ είναι που ο καθένας το χρησιμοποιεί όπως θέλεις. Άλλος για να περάσει την ωρα του, άλλος για να αποκομίσει κάποιες πληροφορίες, άλλος για να σκοτώσει τη μοναξία του, άλλος για να βρεις συμπαράσταση κλπ. Αν θελετε πραγματικούς ανθρώπους και φιλίες αναζητήστε τους στον πραγματικό κόσμο, εκτός κι αν έχετε ανάγκη μέσα από το φόρουμ κοπέλες που δεν τίς έχετε δει ποτέ να τις θεωρείτε φίλες σας και να τις πλάθετε στο μυαλό σας όπως σας βολεύει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΟΠΟ ΕΛΕΟΣ ΕΠΕΣΑ ΑΠΟ ΤΑ ΣΥΝΝΕΦΑ....

ΤΕΛΙΚΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΜΟΥ.....

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΞΕΝΕΡΩΣΑ ΜΕ ΟΛΟ ΑΥΤΟ....

ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΒΡΗΚΑΝ ΤΗΝ "ΝΕΛΛΥ"

ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΗΝ ΛΕΝΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΞΕΣΤΡΑΒΩΝΕΙ....

ΑΥΤΑ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΑΛΗΘΙΝΗ ΑΛΛΑ ΕΔΩ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΩ ΨΕΥΤΙΚΗ.....ΚΡΙΜΑΑΑΑ!!

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΚΕΦΑΛΑΙΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΑΛΛΙΩΣ ΜΠΕΡΔΕΥΟΜΑΙ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΙΝΩ ΜΑΜΑ ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΣΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΟΤΙ ΑΝ Η ΝΕΛΛΥ ΜΕ ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΜΙΑ ΕΠΑΦΗ ΕΙΠΕ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΨΕΜΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΟΒΟΛΗ ΕΚΑΝΕ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟ ΚΑΚΟ ΣΕ ΟΛΕΣ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΓΚΥΕΣ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΟΤΕΡΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΨΙΛΟΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑΚΙΑ ΣΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΜΑΣ! ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΕΙΔΑ ΤΗΝ ΔΗΜΟΣΙΕΥΕΣΗ ΤΗΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΟΒΟΛΗ ΕΠΕΣΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ! ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΕΙΑ ΜΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ ΚΑΙ ΤΙ ΟΧΙ ΑΛΛΑ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΧΘΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΟΤΑΝ ΑΝΟΙΞΑ ΠΟΣΤ ΜΕ ΤΗΝ ΑΙΜΟΡΑΓΙΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΜΟΥ ΕΣΤΕΙΛΕ Π.Μ. ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΥΣΗΧΩ ΚΑΙ ΟΤΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ! ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΚΑΙ ΤΙ ΝΑ ΠΙΣΤΕΨΩ?

ΑΡΤΕΜΗ ΜΠΗΚΑ ΣΤΟ ΜΑΜΜΥ ΤΥΧΑΙΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΠΟΥ ΗΜΟΥΝ ΜΕΛΟΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΑΜΕ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΕΔΩ ΣΤΗΝ ΚΡΗΤΗ! ΣΕ ΠΛΗΡΩΦΟΡΩ ΟΤΙ ΓΝΩΡΙΣΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΠΟΛΥ ΑΞΙΟΛΟΓΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑΝ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΚΑΙ ΚΟΛΛΗΤΕΣ ΜΟΥ ΦΙΛΕΣ ΑΝ ΔΕΝ ΜΑΣ ΧΩΡΙΖΑΝ ΤΟΣΑ ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ! ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΤΙΣ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΦΙΛΕΣ ΜΟΥ! ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΕΣ ΦΙΛΕΣ! ΟΠΟΤΕ ΜΗΝ ΕΙΣΑΙ ΑΠΟΛΥΤΗ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεωργία δεν είμαι απόλυτη, σίγουρα εδώ μέσα υπάρχουν κοπέλες με τις οποίες θα μπορύσες να γίνεις φίλη, δεν αντιλέγω απλά εγώ δεν μπορώ την υπερβολή ή με την ευκολία που βαφτίζουν κάποιοι φίλους ανθρώπους τους οποίους ποτέ δεν έχουν δει και για τους οποίους ξέρουν ελάχιστα πράγματα. Δεν μιλάω γενικά, εύχομαι οι φιλίες που έκανες και να έχουν διάρκεια και πολλά φιλιά στην Κρήτη, που τόσες φορές έσω σχεδιάσει να έρθω και δεν τα καταφέρνω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟ ΣΧΕΔΙΑΣΕΙΣ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙΣ!

ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΤΕ ΑΥΓΟΥΣΤΟ ΣΤΗΝ ΚΡΗΤΗ! ΙΟΥΛΙΟΣ ΚΑΙ ΑΡΧΕΣ ΣΠΤΕΜΒΡΗ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ ΜΗΝΕΣ ΓΙΑ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΕΔΩ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια εδώ κ ώρα διάβασα όλες τις σελίδες κ η αλήθεια είναι πως δεν έπεσα από τα σύννεφα όπως ίσως θα έπρεπε.Όσες με γνωρίζετε,ξέρετε,πως δεν μπαίνω πολύ συχνά,ούτε παίρνω όλα τα θέματα σβάρνα για να βοηθήσω όλες τις κοπέλες.Αρραβωνιασμένη είμαι,δεν έχω ακόμη ιδέα από μωρά κ τρόπους αντιμετώπισης.Την Νέλλυ την είχα ξεχωρίσει.Τα ποστ της δυνατά,αισιόδοξη(έτσι ήθελε να δείχνει),άνθρωπος που θα τα κατάφερνε μόνος του στη ζωή κ που δεν είχε κανέναν να την βοηθήσει.Με ένα μωρό στην αγκαλιά σε μια ξένη πόλη.Τα ξέρετε εξάλλου.Όταν έμπαινα,πάντα είχε απαντήσει σε όλα τα ποστ κ στα δυο δικά μου πρέπει να έχει απαντήσει.Για να το κάνει αυτό ήταν συνέχεια πάνω από ένα pc.Αναρωτιόμουν πως τα έβγαζε πέρα κ προλάβαινε να απαντήσει σε όλα τα ποστ.Πως ήταν τόσο αισιόδοξη,εγώ με ένα σπίτι κ δουλειά πελάγωνα. Δεν είχα πείσει τον εαυτό μου πως δεν ήταν αληθινή.Σήμερα που μπήκα πάλι κ διάβασα όλα αυτά δεν μου φάνηκε κ παράξενο.Η Νέλλυ δεν θυμάμαι να είχε μιλήσει ποτέ για την Γαλλία ως χώρα,το σπίτι τους εκεί,την ζωή τους,δεν θυμάμαι να είχε μιλήσει για τον άνδρα της ή για την σχέση τους κ την ζωή τους.

Μπερδεύτηκα ..νμίζω είπα όλα όσα σκέφτηκα διαβάζοντας 18 σελίδες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα σε ολες,

Αν μου επιτρεπετε κ μενα να εκφρασω τη δικη μου αποψη, οσον αφορα το θεμα Νελλυ....

Προσωπικα, ελαχιστες φορες ειχα μιλησει μαζι της, αλλα τυχαινε να διαβαζω αρκετα απο τα ποστς της. Ουτε ειμαι υπερ της, αλλα ουτε κ κατα της. Αυτο που θελω να πω ειναι οτι, αν Νελλυ προσπαθησε να αποσπασει χρηματα απο καποιον, ναι αυτο ειναι ΤΡΑΓΙΚΟ κ απαραδεκτο. Αν ομως αυτη τη στιγμη κατακρινεται, οτι ειναι ψευτικη κ τα σχετικα, γιατι ειπε οτι ειναι , ηταν στη Γαλλια, δεν καταλαβα κ καλα...για να μην ερθει σε καποια συναντηση....ε συγνωμη....δεν το βρισκω κ λαθος, γιατι πολυ απλα δεν εβλαψε κανεναν......

Κ πραγματικα απορω με κατι....η Νελλυ ειναι πολυ ενεργο μελος....με πολλα ποστς...δηλαδη εμπαινε στη διαδικασια να μιλαει τοσο...κ ειναι ψευτικη η ιδια??? τι να πω βρε κοριτσια.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mamoli έγραψε:

Επειδή έχω ώρα να βάλω βιντεάκι... (και πολλούς μήνες να πάω μπουζούκια :laugh: :laugh: :laugh: )

xaxaxaxa.....φοβεροοοοοο...μπραβο μαμολιιιιιιι!!!!!!! :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν δεν σας πειράζει θέλω να πώ και εγώ την γνώμη μου. Το θέμα το γνώρισα μέσα απ΄το συγκεκριμένω πόστ μιας και δεν είμαι και πολύ τακτική. Λοιπόν θα πρέπει να γίνει σε όλες μάθημα και να μην δενόμαστε με καμία από τις ιστορίες εδώ μέσα. Μπορούμε να περιοριστούμε στα μπιμ΄περό και τις πιπίλες και κάποιες απορίες που μπορεί και να λύσει η μια στην άλλη. Να κάνουμε πλάκα να περνάμε όμορφα την ώρα μας. Πολλές κοπέλες ανοίγονται υπερβολικά πολύ χωρίς να σκέφτονται ότι όλοι οι άνθρωποι δεν έχουν καλές προθέσεις. Εδώ τον γνωρίζεις τον άλλο χρόνια και απο πολύ κοντά και μπορεί να στην φέρει. Κρατάτε και μια πισινή για καλό και για κακό.

Φιλάκια σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...