Μετάβαση σε περιεχόμενο

Διευκρινήσεις όσων αφορά τους fake λογαριασμούς!


lena

Recommended Posts

Sissio έγραψε:

ε τι ξερεις τοτε?!?!? Εισαι και Κυψελιωτισσα τρομαρα σου!! Γατα επρεπε να ησουν!!!

Αλλα μας προεκυψες ολιγον απο φωκια!!! Αχαχαχαχα

:laugh: :laugh: :laugh:

XAXAXA!Λοιπον κ τωρα θα σου πω οτι στο σχολειο(το Κυψελιωτικο ;) )οι φιλοι μου με φωναζαν "Νιαου"!!!! :woohoo:

Ναι ομως και η Φωκια μου καλη δεν ειναι?!Μη με πληγωνεις :P !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 357
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Εγω κοριτσια οπως εχω ξαναπει υπαρχω....Αφροδιτη μιλησε.....πες τα ολα για εμενα....

Όταν παντως μεινω εγκυος κ ερθει η στιγμη να γεννησω θα βγαλω ανακοινωση που θα βρισκομαι για να μου φερετε ολα τα δωρα, που ειχατε μαζεψει, να τα πατε στην κοπελα που ψαχνατε...ενταξει Ρουλάκι...χαχαχαχαχα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αναστασια μου ηταν πολλες κοπελες που ειπαν αυτα που προσβαλαν, τωρα αν εισαι μεσα σε αυτες εσυ το ξερεις δεν θα σου το πω εγω! εμενα απο ολη αυτη την ιστορια μονο η παρατραβηγμενοι χαρακτηρισμοι με πειραξαν γιαυτο εγραφα συνεχεια παγωστε το θεμα ο καιρος θα δειξει αλλα τιποτα.., την ιφιγενεια την φρανιτα προσωπικα δεν τις ξερω δεν εχουμε μιλησει ποτε ουτε σε facebook ουτε πουθενα γιατι στο τελος μπορει να παρεξηγηθω και γιαυτο, αλλα θα μπορουσε να ηταν η καθε μια στη θεση τους και να ακουγε ολες αυτες τις βρισιες, γιαυτο και επιμενω και λεω οτι μια συγνωμη την οφειλουν οσοι προσβαλαν, γιατι τοτε θα το ξεπερνουσαμε ολο αυτο και θα συνεχιζαμε φυσιολογικα μεσα σε αυτο το σαιτ,ποιες προσβαλαν το ξερουν πολυ καλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε, Μαριαντα, συγνωμη κιολας!

Απαιτεις απο τον αλλον να σου ζητησει συγνωμη?

Οποιοι το νιωθανε το ειπανε, απο εκει και περα τι ψαχνεις, τι ζητας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελενη μου δεν απαιτω να ζητησουν συγνωμη απο εμενα λαθος καταλαβες, και το θεμα το εχω αφησει εδω και ωρα με ρωτησε κατι η αναστασια γιαυτο απαντησα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω αυτα που ηθελα τα εγραψα δεν θα ασχοληθω αλλο δεν νομιζω να μην ηταν κατανοητα γιαυτο σταματω εδω, πολλα φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marianda έγραψε:

και στην τελικη δεν θα απολογηθω επειδη λεω το αυτονοητο!!!

εγραψα κ τα εχασα!

Μαριαντα μου..προσωπικα δεν εβρισα,δεν θεωρω πως προσεβαλα(μαλλον το αντιθετο),οποτε δεν εχω λογο να ζητησω συγνωμη!

Απ'την αρχη ειπα πως δε μου αρεσε ο τροπος αυτος...Δεν ταιριαζει στην ιδιοσυγκρασια μου...Μαλλον ασχοληθηκα παρα πολυ με το θεμα..."καηκα" στην προσπαθεια να υπερασπιστω καποια η οποια προφανως(οπως απεδειξε η Λενα) ειπε ψεματα για καποια θεματα της....

Αυτα!

ΥΓ.Δεν ειμαστε ολοι ιδιοι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η ουσια ειναι οτι για χαρη της Νελλης που ακομη μια φορα, αναστατωσε το φορουμ, σφαχτηκαμε μεταξυ μας!

Βλεπω Φιλιες εστω και διαδικτιακες να χαλανε και κοπελες νε λογομαχουν!

Τοσο πολυ αξιζε η Νελλη?

Η Αναστασια και η καθε Αναστασια, που αγαπησε την Νελλη, την υποστηριξε οπως εσεις υποστηριξατε το αντιθετο!

Σιγουρα, αυτες που χρησιμοποιησν χαρακτηρισμους, εχουν καταλαβει το λαθος το να μιλησουν ασχημα!

Ας επανελθουμε στους ρυθμους μας κι ας σταματησουμε να αποθεωνουμε την Νελλη!

Το αν αξιζε η οχι, λιγο με νοιαζει προσωπικα γιατι το μονο ρολο που επαιξε για μενα ηταν η φωνη της συνηδησης και τιποτα αλλο!

Δεν θα αφησω ομως κανεναν να μου χαλασει την ηρεμια μου!

Αγαπω το φορουμ και τις κοπελες εδω, κι ας μην ταιριαζω με ολλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eleny2 έγραψε:

Η ουσια ειναι οτι για χαρη της Νελλης που ακομη μια φορα, αναστατωσε το φορουμ, σφαχτηκαμε μεταξυ μας!

Βλεπω Φιλιες εστω και διαδικτιακες να χαλανε και κοπελες νε λογομαχουν!

Τοσο πολυ αξιζε η Νελλη?

Η Αναστασια και η καθε Αναστασια, που αγαπησε την Νελλη, την υποστηριξε οπως εσεις υποστηριξατε το αντιθετο!

Σιγουρα, αυτες που χρησιμοποιησν χαρακτηρισμους, εχουν καταλαβει το λαθος το να μιλησουν ασχημα!

Ας επανελθουμε στους ρυθμους μας κι ας σταματησουμε να αποθεωνουμε την Νελλη!

Το αν αξιζε η οχι, λιγο με νοιαζει προσωπικα γιατι το μονο ρολο που επαιξε για μενα ηταν η φωνη της συνηδησης και τιποτα αλλο!

Δεν θα αφησω ομως κανεναν να μου χαλασει την ηρεμια μου!

Αγαπω το φορουμ και τις κοπελες εδω, κι ας μην ταιριαζω με ολλες!

ΕΛΕΝΗ ΜΟΥ ΜΕ ΚΑΛΥΨΕΣ ΠΛΗΡΩΣ...Ε Ω ΜΕΤΑΞΥΕ ΕΡΩ Κ ΠΟΥΥ Α ΓΑΨ ΕΔΩ ΣΤΟΥΣ ΚΑΒΥΛΟΥΗΤΕ ΜΔΕΥΤΗΑ ΠΙΑ..ΑΠΟ ΚΕΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΟΥΜΠΑΛΙΝ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΑ ΕΓΡΑΨΑ ΕΝΑ ΜΗΝ ΠΡΙΝ ΤΕΛΕΙΩΣ ΓΕΙΑ ΣΟΥ...ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΕΔΩ Η ΣΤΟΥΣ ΚΑΚΟΒΟΥΛΟΥΣ ΧΡΗΣΤΕΣ ΕΝΝΟΟΥΣΑ?ΜΠΕΡΔΕΥΤΙΚΑ ΤΕΛΕΙΩΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παρακολουθώ εδώ και μέρες το θέμα χωρίς να πάρω θέση αλλά νομίζω πως ήρθε η ώρα να πω και γω κάποια πράγματα.

Καταρχήν να πω πως πραγματικά δεν μ'απασχολεί αν η Νέλλυ ή οποιαδήποτε Νέλλυ είναι αληθινή ή όχι. Δεν θα πω τώρα αν το είχα υποψιαστεί ή αν μου 'μύριζε' η ιστορία γιατί δεν έχει νόημα (αν και οι φίλες μου ξέρουν την άποψη μου). Προσωπικά δεν μου έκανε κάτι ποτέ. Δε μ'έθιξε, δε μ'ενόχλησε,δεν δεν δεν όμως αυτό δε σημαίνει πως επικροττώ τη στάση της.

Μ'ενόχλησε το γεγονός πως αφού τέθηκε το θέμα της ύπαρξης ή μη αυτού του κοριτσιού βγήκαν κάποια κορίτσια και είπαν τα γνώστα 'Κάτι είχα υποψιαστεί' κλπ. Μ'ενοχλέι επίσης πως κάποιες ψυχούλες εδώ μέσα αφιέρωσαν τον προσωπικό τους χρόνο για να αναζητήσουν τη φανταστική μας φιλενάδας.

Επίσης δεν καταλαβαίνω γιατί ξαφνικά κάποιες αγχώνεστε-φοβάστε και αλλάζετε φώτο και ψευδώνυμα. Τόσον καιρό δηλαδή όλα ήταν ασφαλή και τώρα ξαφνικά μπορούν να μας εκμεταλλευτούν;

Τέλος να πω πως αν ποτέ αποφασίσω να αποχωρήσω ή καταλάβω πως δεν χωράω εδώ μέσα δε θα το γνωστοποιήσω ανακοινώνοντάς το στο φόρουμ.

Ειρήνη ημίν λοιπόν και πάμε για νέες περιπέτειες!!!

:kiss::kiss::kiss::kiss:

Ε;;;;;;

Φανταστικές μου φιλενάδες!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lovie έγραψε:

Επίσης δεν καταλαβαίνω γιατί ξαφνικά κάποιες αγχώνεστε-φοβάστε και αλλάζετε φώτο και ψευδώνυμα. Τόσον καιρό δηλαδή όλα ήταν ασφαλή και τώρα ξαφνικά μπορούν να μας εκμεταλλευτούν;

Θα ξεκαθαρισω την θεση μου!

Αλλαξα ονομα οχι γιατι φοβομαι την Νελλη και καθε Νελλη, αλλαξα ονομα γιατι πολυ απλα αυτο που ειχα ηταν το επιθετο μου και δεν θα ηθελα καποια στιγμη να μπει η κουνιαδα μου, η γνωστη μου και να διαβασει οτι γραφω, γιατι ειπα αρκετα για την ζωη μου!

Δεν απανταω αποκλειστηκα σε σενα, αυτο που ειπες πιο πανω, ξαναυποθηκε και ηθελα να το θιξω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια να μαι και εγω... δυστηχως δεν τα διαβασα ολα γιατι δεν εχω πολυ χρονο ομως χθες διαβασα το τοπικ με τους κακοβουλους χρηστες..

Να πω την ταπεινη μου γνωμη δεν πιστεψα πως ηταν fake η Νελλυ..οκ γνωμη μου ηταν..

αλλα μετα απο την "αποκαλυψη" οκ το εμπεδωσα πως τελικα κατι παιζει..

Τελως παντων δεν θελω να ασχοληθω αλλο..ενα εχω να πω

Δ Ε Ν Ε Ι Ν Α Ι Τ Ο Μ Α Μ Μ Υ Π Ο Υ Η Ξ Ε Ρ Α..

[και πολυ λυπαμαι..]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα ηθελα να πω πολλα πανω στο θεμα μιας και ειναι σχεδον το ιδιο θεμα που με εκανε να φυγω πριν απο πολλους μηνες απο το μαμμυ.Ομως το μονο που εχω να σας πω (μιας και ημουν αυτη που ειχα "ριξει" την ιδεα να παμε οσες θελαμε στο λυτω και να διαθεσουμε οτι ηθελε η καθεμια για να παρει πραγματα στο μωρο της η Νελλη) ειναι οτι η "Νελλυ" η οπως αλλιως και να λεγετε (ποσος με νοιαζει πωσ την λενε) οτι δεν δεχτηκε να παρει ουτε δωρο ουτε δωροεπιταγη ουτε μια δραχμη.Τουλαχιστον απο οσες κοπελες ξερω εγω.Ενω στην δικια μου περιπτωση τοτε το τι ψυχολογικο πολεμο δεχτηκα για να καταθεσω λεφτα δεν περιγραφετε.Οσες με θυμουντε τωρα πηραν τις απαντησης για το γιατι εφυγα απο το μαμμυ....Ετσι βγηκα απο το μαμμυ και απλα το διαβαζω ως επισκεπτης...αν και το επιμαχο ατομο που εγω λεω και που οι παλιες θα θυμουντε ισως ειδα κατα τυχη οτι μεχρι και ονομα ειχε αλλαξει εδω (δεν γνωριζω πως )αλλα σε μια συγκεκριμενη φοτο που ειχε εκει ειδα οτι αλλαξε το ονομα της.Η και το γελιο ειναι οτι με αναγκασε τοτε να λεω και να ξαναλεω το ονομα μου και πια ειμαι και τι ειμαι γιατι προσπαθουσε να με κανει να τις δωσω χρηματα για τα "παιδακια" της οπως ελεγε.Φυσικα ποτε δεν ενοχλησα την Λενα αν και ηταν πολυ σοβαρο...Ομως σεβαστηκα το μαμμυ και δεν πηγα ουτε στην αστυνομια μιας και ακομη εχω τα παντα φυλαγμενα απο στοιχεια της "κυριας" ως και ολα οσα ελεγε στο τσατ και στο μσν.Σορρυ για το μεγαλο μυν.αλλα μοιαζει πολυ αυτη η ιστορια με την τοτε που περασα.Λενα συγνωμη που ουτε σε εσενα τοτε δεν μιλησα (αν και με ρωτησες) αλλα πρεπει να καταλαβεις οτι θα εβαζα σε μεγαλους μπελαδες το μαμμυ και αυτο δεν το ηθελα.....ΓΙΑΥΤΟ ΕΦΥΓΑ...Φιλια σε ολες και απλος να προσεχετε.Ποτε δεν μπορει να ξερεις ποιος ειναι πισω απο την ριμαδα την οθονη και τι θελει.Ειδικα εσεις που ειστε εγκυουλες το νου σας σας παρακαλω ετσι ημουν εγκυουλα και εγω και περασα πολλα με εκεινη την "κλικα".

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δημοσιευσα το ιδιο ποστ και στο αλλο σχετικο θεμα γιατι θελω να ειμαι σιγουρη οτι θα διαβαστει.

Ελειπα μερικες μερες και δεν πηρα χαμπαρι τον χαμο που εγινε.

Την υποθεση της ελβιρας την ηξερα και εκανε μπαμ! Ετσι κι αλλιως δεν βγηκε μετα να μιλησει ωστε να αντικρουσει τις κατηγοριες.

Η υποθεση της Νελλυς ομως ειναι διαφορετικη και εχει διχασει ολο το μαμμυ. Βγηκε και απαντησε, αλλα χαθηκε μετα τις αποκαλυψεις της Λενας.

Διαβαζα ολο το πρωι ολα τα ποστ σχετικα γιατι ηθελα να εχω μια ολοκληρωμενη εικονα.

Η αληθεια ειναι οτι μπερδευτηκα πολυ.

Αλλα εχω μια ενσταση ρε κοριτσια (χωρις να θελω να υπερασπιστω καθολου τη Νελλυ και το στρατοπεδο της) στο θεμα με τις συναντησεις, τα τηλεφωνα, και τις επαφες εκτος φορουμ.

Ειναι δικαιωμα της καθε κοπελας να διατηρει σχεσεις προσωπικες και εκτος ιντερνετ.

Αλλα ειναι και αναφερετο δικαιωμα οποιασδηποτε κοπελας δεν θελει να εχει επαφες περαν του φορουμ ,και του μαμμυ γενικοτερα, να μην εχει.

Και ουτε ειναι υποχρεωμενη να το ανακοινωσει αυτο.Απλως δεν ασχολειται με τα συγκεκριμενα threads και προσκλησεις.

Οκ και εγω δεν εχω παει,ουτε εχω επιδιωξει ποτε να παω σε συναντηση για χιλιους δυο προσωπικους λογους, οπως το οτι δεν εχω χρονο ,και αν εχω προτιμω να αραξω στον καναπε με τον υπολογιστη αγκαλια και να απολαυσω την παρεα μαζι σας, οπως το οτι δεν με βολευουν οι συναντησεις, και στην τελικη δεν πολυγουσταρω τα "τυφλα" ραντεβου(χωρις να θελω να προσβαλλω καμια).

Τι σημαινει αυτο? Οτι ειμαι fake?

Αλλα δεν μπαινω καθολου σε threads που ανοιγονται σχετικα με συναντησεις ωστε να να μην ερθω στην δυσκολη θεση να αρνηθω μια προταση με ψευτικες δικαιολογιες.

Η Νελλυ ομως απ'οτι καταλαβα σας εταξε συναντηση και δεν φανηκε ποτε. Αυτο ειναι διαφορετικο.

Για να σας πω την αληθεια δεν πιστευω οτι η hope_89 ειναι υπαρκτο προσωπο, αλλα αυτο λιγο με ενδιαφερει γιατι ειχαμε μιλησει πολυ λιγο και αυτο για να την παρηγορησω. Αυτο ειναι που με στεναχωρει γιατι νιωθω ηλιθια.

Αν ομως αποδεικνυονταν καπως οτι καποια αλλη κοπελα σχεδον κολλητη μου που της εχω ανοιχτει δεν ειναι αυτη που λεει θα ξενερωνα απιστευτα.

Εκει ομως που θα ηθελα να εστιασω ειναι το σοκ που επαθα διαβαζοντας το θεμα με τους.......τους δεν μπορω να τους χαρακτηρησω!!!!

Σκεφτηκα να αλλαξω ονομα, σκεφτηκα να μην ξαναμπω. Δεν ξερω...

Ξερω οτι το μαμμυ με εχει βοηθησει πολυ. Οπως ειπε και καποια αλλη κοπελα γυναικολογοι κοντευουμε να γινουμε.

Και δεν πιστευω οτι τετοια ανεγκεφαλα οντα παλαιολιθικης εποχης εχουν τετοιες εξειδικευμενες γνωσεις και τις χρησιμοποιουν μονο και μονο για να παιξουν ενα βλακωδες παιχνιδι.

Αυτοι ουτε με μια φυσιολογικη γυναικα δεν μπορουν να πανε και γι'αυτο οι ασχολιες τους εχουν περιοριστει πως θα ενοχλησουν τις ζωες νορμαλ ανθρωπων.

Ειχα την ατυχια να σπουδασω πληροφορικη παρεα με ελαχιστες κοπελες στη σχολη και αρσενικα (γιατι δεν ειναι ουτε αγορια ουτε αντρες) καμενα,φρικαρισμενα, χαμενα στην κεντρικη μοναδα ενος υπολογιστη,που δεν ξεραν να ανοιξουν το στομα τους να αρθρωσουν μια προταση που να μην ειναι ασυναρτητη, που αν τους εβλεπες στο δρομο θα φοβοσουν και θα ελεγες τι φρικαρισμενα πρεζακια ειναι αυτα, με τα μαλλια στα μουτρα, μισοβαμμενα νυχια και να βρομοκοπανε απο χιλιομετρα. (Δεν ειμαι υπερβολικη αλλα πιστευω οτι ειχαν χαθει τοσο στον κοσμο των υπολογιστων που ειχαν χασει την ουσια της πραγματικης ζωης. Και προς θεου αναφερομαι σε συγκεκριμενη σχολη).

Ξενερωσα πολυ με τη φαση. Μετανιωσα για συγκεκριμενα στοιχεια που δημοσιευσα πανω στην κουβεντα. Η αληθεια ειναι οτι δεν αναφερθηκα ποτε σε πολυ προσωπικα στοιχεια περαν του τοπου οπου κατοικω και τη δουλεια του αντρα μου.

Δεν θελω ομως να ξανανοιχτω καθολου. Τωρα εχει μπει στο μυαλο μου το σαρακι που θα φοβαμαι καθε φορα τι θα πω. Απο δω και στο εξης θα χρησιμοποιω το μαμμυ ως μεσον ανταλαγης πληροφοριων, ποτε προσωπικων!

Δεν θελω να ξαναμιλησω σε τσατ ουτε σε προσωπικες συζητησεις γιατι πραγματικα φοβαμαι.

Το ξερω οτι ειναι αδικο για καποιες κοπελες. Αλλα δυστυχως την συγκεκριμενη στιγμη δεν μπορω να λειτουργησω διαφορετικα.

Αλλιως θα εγκαταλειψω οριτικα το παρεακι που αγαπω τοσο και δε γουσταρω να τους κανω την χαρη οπως και δεν την εκανα παλαιοτερα που δεχτηκα μαζικη επιθεση για τις εκτρωσεις.

Λυπαμαι πραγματικα ομως που αυτο συμβαινει σε αυτη τη περιοδο που μολις εμεινα εγκυος και θα μπορουσα να μοιραστω μαζι σας πολυ περισσοτερα πραγματα απο αυτα που θα μοιραστω απο δω και περα.

Θελω να πω σε αυτα τα ζωα οτι χαζομανουλες τους εφεραν στον κοσμο και χαζομανουλες θα φερουν στον κοσμο τα παιδια τους οταν αποφασισουν να γινουν ανθρωποι.

Ο θεος απο ψηλα βλεπει και τιμωρει την κοροιδια και τον χλευασμο στο προσωπο μιας γυναικας που αγωνια αν ειναι καλα το παιδι της, πενθει για το χαμο του παιδιου της, ή χαιρεται και συγκινειται με τον ερχομο του.

Ειστε αθλιοι και δεν αξιζετε ουτε την λυπηση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νομιζετε οτι εμενα δεν μου λειψατε?Αλλα επρεπε να φυγω....ποιος θα με πυστευε τοτε για την 2μηνη κολαση που περναγα?παντως να ξερετε οτι παντα διαβαζα τα νεα σας χαιρομουν που γεννησατε,μεινατε εγκυες και στεναχωριουμουν για καθε ιστορια κακια που σας τυχαινε αλλα παντα απο μακρυα δυστηχως....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θυμασε γιωτακι τους καυγαδες στο τσατ?που με εβαζε και πλακωνωμουν με ολες?Εχω και τον αριθμο λογαριασμου της και το ονομα της.Δεν εβαλα φυσικα ποτε και κοιταξα να αλλαξω τηλ και λοιπα ωστε να μην εχω πια αυτο τον πολεμο νευρων.Γιατι η "κυρια" ηξερε οτι ημουν εγκυος και παταγε στην πονοψυχια μου και τις ορμονες μου.....ειχαν εμπλακη τοτε και κανα 2 αλλες κοπελες αλλα 8ελω να πυστευω οτι ηταν εν αγνοια τους αν και για την μια μαλλον το αντι8ετο εδειξε..τελος παντων η ουσια ειναι οτι τωρα δεν ειμαι εγκυος πια γιωτακι μου και οι ορμονες μου ειναι σε πολυ καλη κατασταση και εχω βαλει σκοπο μου οτι ετσι και ξανα ενοχληθω στο ελαχιστο απο εκεινη εχω τα παντα για να παω στην δικαιοσηνη...εγω ξερω τι τραβηξα 1 χρονο τωρα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ θ'απαντήσω σε αυτό που λέτε: Η ΝΕΛΛΥ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΞΕ ΚΑΝΕΝΑΝ!!! Πείραξε!! Εμένα! Όταν εγώ ήμουν έγκυος κι ήρθε και μου παρουσίασε τη δακρύβρεχτη ιστορία της, συγκινήθηκα! Την θαύμασα! Την πίστεψα! Πίστεψα σ'ένα ψέμα! Με νοιάζει που η Νέλλυ και η κάθε Νέλλυ παίζει με τα συναισθήματα μου! Σε ποιον αρέσει να τους πιάνουν κορόιδα; Ήμουν έτοιμη να βοηθήσω! Είμαι αρκετά ευαίσθητη και με άγγιξε αυτό το κακόμοιρο κοριτσάκι που της γύρισαν την πλάτη! Και που είναι τώρα η Νέλλυ;; Κάθεται και γελά με τις γελειότητες μας! Και ναι, υποστηρίζω την Marianda που λέει ανοιχτά την γνώμη της χωρίς να φοβάται! Κάποιες, ξέρουν πολύ καλά οι ίδιες μίλησαν αισχρά για άτομα τα οποία και υφίστανται και που είναι κρίμα που αποχώρησαν! Αν η Νέλλυ δεν ήθελε να νταλαβεριστεί μαζί μας μεγειά της με χαρά της! Κι εγώ στην αρχή κόλωσα να πάω σε συνάντηση! Έπρεπε να συναντηθούν 4 5 φορές για να πάω! Και μέχρι και την τελευταία στιγμή έτοιμη ήμουν να γυρίσω και να μην εμφανιστώ! Το λες όμως!! Δεν φτιάχνεις ένα παραμύθι... Α πήγα Γαλλία! Δεν ζητάς δήθεν άποψη τι θα κάνατε εσείς;; Γιατί κι εκεί απάντησα σαν το κουτορνίθι! Και προσωπικά τα βάζω με μένα! Η εν λόγω κοπελίτσα πέτυχε αυτό που ήθελε! Το ένα ψέμα φέρνει το άλλο! Κι όλα μαζί κάποια στιγμή γίνονται μια τεράστια χιονοστοιβάδα που σε πλακώνει!! Κι ας έρθει αυτή η αθώα κοπελίτσα να μου πει το γιατί!!! Γιατί με κορόιδεψε και δεν μου είπε εξ αρχής : Κοπελιά δεν γουστάρω προσωπικές επαφές! Δε γουστάρω βοήθεια! Και στην τελικά αν δεν ζήταγε οίκτο δεν θα παρουσιαζόταν έτσι! Εγώ όταν μπήκα εδώ, ούτε καν συστήθηκα! Ούτε καν άνοιξα δικό μου ποστ! Κι αυτό αν θέλετε το εξακριβώνεται κι από το προφίλ που δείχνει όλες τις κινήσεις μου στο φόρουμ και στα ποστ! Δεν κοίταξα ποτέ να γίνω αγαπητή σε όλους! Δεν θέλω να ταιριάξω με όλους γιατί αυτό δεν γίνεται! Και τσακώθηκα! Και διαφώνησα! Και ξενέρωσα! Κι ακόμα διαφωνώ με πολλά ! Δεν ασχολούμε όμως! Αλλά δεν γίνεται κάποιος να λέει την γνώμη του και να υπάρχουν κάποιες που προσβάλουν και μετά προσπαθούν να βγουν κι από πάνω! Ξεφεύγω και δεν λέει! Αυτά ήθελα να πω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...