Μετάβαση σε περιεχόμενο

Διευκρινήσεις όσων αφορά τους fake λογαριασμούς!


lena

Recommended Posts

εγω ενα θα πω, ευτιχως ειδα και συγνωμες μεσα σε αυτο το φορουμ, τωρα για εκεινες που δεν μπηκαν στον κοπο να παραδεχτουν οτι καναν λαθος, σιγα μην λεγαν και μια συγνωμη στα κοριτσια που προσβαλαν με το χειροτερο τροπο, εγω τα συμπερασματα μου τα εβγαλα και ειδα ποιος εχει το πραγματικο θαρρος της γνωμης του γιατι ξερει οταν προσβαλει και εχει αδικο να ζητα συγνωμη και ποιος οχι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 357
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Λοιπόν επειδή κάποιες ρωτάτε, να διευκρινήσω οτι το ip αλλάζει για κάθε συγκεκριμένο ποστ. Και ναι Anastacia άν πάς στα Σκόπια θα φανεί απο κάποια νούμερα οτι είσαι στα Σκόπια. Αυτό το λέω με σιγουριά. Γι' αυτό και σας είπα οτι πήρα τα ιp απο ένα συγκεκριμένο post της Νέλλυς που έλεγε οτι δεν θα πάει για καφέ με κάποιες φίλες στην Αθήνα γιατί είναι λίγο μακρυά...στην Γαλλία.

Με αφορμή αυτό το ποστ βγήκα και διέψευσα το γεγονός οτι η Νέλλυ δεν γράφει απο Γαλλία.

Δεν είναι δηλαδή όλα τα ip απο τα ποστ ίδια. Νομίζω έγινα σαφής.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mamoli έγραψε:

http://www.youtube.com/watch?v=pxCouwwxseA

M' αρέσει που λέτε "Αφού το κορίτσι δεν έβλαψε κανέναν..."... Καλέ πού ξέρετε μετά απ' όλα αυτά ότι ήταν κορίτσι;

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

B)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας παρακολουθώ μέρες τώρα και δεν παίρνω θέση, αφού όμως ξεκατινιάστηκαν ακόμα και οι πιο "μη μου άπτου" της "παρέας" (δε μιλάω γενικά), ας ξεκατινιαστω και γω για να μη θεωρηθώ εκτός ομάδας βρε αδερφέ!!

Βλέπω οτι η ψυχοθεραπεια είναι ομαδική και κυρίως δωρεάν ας βγαλω και γω λοιπον τα σωψυχα και τα συμπλέγματα μου! Ας το εκμεταλευτω!

Ναι είμαι και εγώ απ' αυτές που δεν πίστεψαν ποτέ οτι η Νέλλυ ειναι υπαρκτή

Ναι δεν πιστεψα ποτέ οτι το ίντερνετ είναι τόσο ασφαλές όσο το στρουμφοχωριό, αν και εκεί ακόμα είχαν τον δρακουμέλ

Ναι τελικα σε ένα φόρουμ υπάρχουν οι σπιρτούλιδες, οι γκρινιάριδες, οι μελένιοι, οι στρουμφίτες, αλλά και οι μπαμπαστρουμφ (με την κακή έννοια, πάντα τον αντιπαθουσα)

Ναι πέφτω από τα σύννεφα που μερικές το αντιλαμβάνεστε τώρα αυτό!!!!

Και ναι έλεος πια!!! Μεγάλες κοπέλες είμαστε (είδατε δε βγαζω τον ποπο μου απ έξω) η καθεμία ας αναλάβει τις ευθύνες της για το τί θέλει και τι όχι τί επιτρέπει και τί όχι.

Σας αφήνω τώρα γιατί έχω και πιο σόβαρα θέματα να ασχοληθω! Αρχισε στο αλτερ η αναλυση για το δράμα που περνά η Μενεγάκη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Sissio έγραψε:

Ναι δεν πιστεψα ποτέ οτι το ίντερνετ είναι τόσο ασφαλές όσο το στρουμφοχωριό, αν και εκεί ακόμα είχαν τον δρακουμέλ

Ναι τελικα σε ένα φόρουμ υπάρχουν οι σπιρτούλιδες, οι γκρινιάριδες, οι μελένιοι, οι στρουμφίτες, αλλά και οι μπαμπαστρουμφ (με την κακή έννοια, πάντα τον αντιπαθουσα)

Ναι πέφτω από τα σύννεφα που μερικές το αντιλαμβάνεστε τώρα αυτό!!!!

Και ναι έλεος πια!!! Μεγάλες κοπέλες είμαστε (είδατε δε βγαζω τον ποπο μου απ έξω) η καθεμία ας αναλάβει τις ευθύνες της για το τί θέλει και τι όχι τί επιτρέπει και τί όχι.

http://www.youtube.com/watch?v=27vLAhU1Ouk

Υ.Γ. Τον Δρακουμέλ ποια θα τον κάνει; :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Sissio έγραψε:

Σας αφήνω τώρα γιατί έχω και πιο σόβαρα θέματα να ασχοληθω! Αρχισε στο αλτερ η αναλυση για το δράμα που περνά η Μενεγάκη!

:woohoo: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

egw nomizw oti drakoumel einai h mamoli ..giati ksipnise apo ton upno kapoies :P

ax ayto to internet ...parathiro ston kosmo alal an den ksereis na to xrisimopoieis ...asta na pane .

kai gia oses endiaferonte ...den allaksa onoma apla maskareutika logo hrerwn ...tha epanelthw .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Sissio έγραψε:

Σας αφήνω τώρα γιατί έχω και πιο σόβαρα θέματα να ασχοληθω! Αρχισε στο αλτερ η αναλυση για το δράμα που περνά η Μενεγάκη!

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Πες τα ρε sissio!!!!Εδω η γυναικα υποφερει...χωρισε μετα απο 9 χρονια...εχει 3 παιδια...!!Αυτα ειναι προβληματα σοβαρα...

Τι...επειδη εχει βιλα στα Μελισσια..τζιπ...κ μερικα δις στην τραπεζα...δεν εχει προβληματα???? :P:P:P:P:P :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mikro mou pony έγραψε:

egw nomizw oti drakoumel einai h mamoli ..giati ksipnise apo ton upno kapoies :P

Eγώ μόνο Στρουμφίτα δέχομαι να είμαι... Αλλιώς... ΘΑ ΑΠΟΧΩΡΗΣΩ ΑΠΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΑΥΤΟ!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mamoli έγραψε:

mikro mou pony έγραψε:

Eγώ μόνο Στρουμφίτα δέχομαι να είμαι... Αλλιώς... ΘΑ ΑΠΟΧΩΡΗΣΩ ΑΠΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΑΥΤΟ!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

smurfette.jpg[/quote:2y6rxsh3]

na apoxoriseis kake drakoumel pou mas tarazeis ta onira kai ta paramithia mas edw mesa :P:P:P :laugh: :laugh: :laugh:

hrthe to pliroma tou xronou ,h deytera parousia kseskepastikame kai kruonoume :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

to mono pou me stenaxorei einai oti thn franita tha thn blepw mono sto fb ....krima .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επειδη σπιρτούληδες έχουμε πολλούς(καταβάθος τέτοιος είμαι) εγώ θα είμαι ο Μελένιος!!!!

Γλυκιά φώκια έχει και 3 σπίτια στο Ντουμπάι!!!!! Εκεί θα πνίξει τον καημό της!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mikro mou pony έγραψε:

egw nomizw oti drakoumel einai h mamoli ..giati ksipnise apo ton upno kapoies :P

ax ayto to internet ...parathiro ston kosmo alal an den ksereis na to xrisimopoieis ...asta na pane .

kai gia oses endiaferonte ...den allaksa onoma apla maskareutika logo hrerwn ...tha epanelthw .

Εμενα μου αρεσει και θα το κρατησω!

Θα μεινω μασκαρεμενη για ολλον τον χρονο! :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nickis έγραψε:

Όταν έγινε μέλος η Hope89 ήταν λίγο το διάστημα που είχα γίνει κι εγώ μέλος. Η αλήθεια είναι ότι συγκλονίστηκα με την ιστορία της.

Στην συνέχεια έβλεπα ,ενεργά μέλη με πολλές δημοσιεύσεις, να την ψάχνουν όταν 'γεννούσε' και μάλιστα να ανοίγουν θέμα για το ποιες κοπέλες θέλαμε να βοηθήσουμε οικονονικά το ζευγάρι μιας και πεθερικά / γονείς τους 'ειχαν διώξει'. Απαντήσαμε πολλές κοπέλες θετικά. Στην συνέχεια ζήτησαν από την Λένα να διαγράψει αυτό το post γιατί αν το διάβαζε η 'Νέλλυ' θα τρόμαζε και θα έφευγε από το forum.

Κανείς τότε δεν άφησε μία υπόνοια ότι μπορεί να είναι ψέματα. Όλες το πιστέψαμε. Και γιατί όχι;

Εγώ τότε που 'γεννούσε' η Νέλλυ έλαβα μήνυμα από ένα παλιό μέλος (το οποίο μπήκε στην διαδικασία να ψάξει όλα τα μαιευτήρια και μπράβο της για την καλοσύνη της) το οποίο ζητούσε να μην κάνουμε αναφορά στην 'Νέλλυ' για το ότι συζητούσαμε να την βοηθήσουμε οικονομικά και ότι θα αναλάμβαναν 2 με 3 άτομα να την προσεγγίσουν προσωπικά και να της το έφερναν με τρόπο και ότι θα με ενημέρωναν για τις περαιτέρω κινήσεις μας..

Από'κει κι έπειτα, δεν ξαναέλαβα κανένα μήνυμα και ούτε που διάβασα πουθενά ότι η 'Νέλλυ' δεν δέχτηκε ποτέ αυτά τα κορίτσια στο σπίτι της και ότι είπε ότι δεν θέλει προσωπικές σχέσεις. Τώρα μόνο τα διαβάζω..

Αυτό που θέλω να πω είναι ότι ίσως κάποια κορίτσια να παρασύρθηκαν με το θέμα της Hope89 και να την υποστήριξαν λίγο παραπάνω γιατί ίσως να μην γνώριζαν όλα τα γεγονότα.

Αυτό που πρέπει να μας κάνει υπερήφανες (τουλάχιστον τα πραγματικά μέλη) είναι ότι υπάρχουν κοπέλες, δεν παίζει σημασία ο αριθμός, οι οποίες είναι ψυχούλες! και πρώτες και καλύτερες είναι αυτές που έψαχναν τότε την 'Νέλλυ'. Γιατί η 'Νέλλυ' μπορεί να είναι ψεύτικη αυτές όμως είναι αληθινές, πράγμα σπάνιο στις μέρες μας και πόσο μάλλον μέσα σε ένα forum. Δυστυχώς δεν τις θυμάμαι όλες αλλά σίγουρα θυμάμαι τις mikroulachristos, crazy και Dimitroula (νομίζω..).

niki mu se thaumazo!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγώ για τις απόκριες ντύθηκα Αθηνά. Μετά θα επανέλθω στα φυσιολογικά μου. Αγελάδα όπως πάντα.

Να κανονίσετε πορεία στο Σύνταγμα με αίτημα την επαναφορά της Φρανίτα στο φόρουμ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Sissio έγραψε:

Επειδη σπιρτούληδες έχουμε πολλούς(καταβάθος τέτοιος είμαι) εγώ θα είμαι ο Μελένιος!!!!

Γλυκιά φώκια έχει και 3 σπίτια στο Ντουμπάι!!!!! Εκεί θα πνίξει τον καημό της!

Ελα ρε αυτο δε το ξερα :blush: ...αδιαβαστη ειμαι:P:P !!

Κοριτσια εγω μπορω να κανω τον "Σκουντουφλη" :P ???Για ευνοητους λογους!Θα σας πει ο αντρας μου :P :laugh: !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ε τι ξερεις τοτε?!?!? Εισαι και Κυψελιωτισσα τρομαρα σου!! Γατα επρεπε να ησουν!!!

Αλλα μας προεκυψες ολιγον απο φωκια!!! Αχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...