Μετάβαση σε περιεχόμενο

Διευκρινήσεις όσων αφορά τους fake λογαριασμούς!


lena

Recommended Posts

xaxaxa λοιπον οσο για το γλυκο του κουταλιου δεν ειπαμε κανεις διατροφη κυρια μου?χαχαχαχα ασε ειχαμε παει καρπενησι και πηραμε ενα καρυδακι κ κυδωνι!τελειααααα τα εφαγα !ζηλειαααα

βρε μηπως ειμαι ψευτικη?δε σας εβαλα φωτο απο το καρπενησι κοριτσουδια μου...(κατσε να ψαξω καμμια στο διαδυκτιο....χαχαχαχαχα)

στο πηλιο δε θα παμε πορταρια αλλα αγιο λαυρεντιο,οσους ρωταω εχουν παει πορταριααααα κανεις εκει που θα πανε...(ουφ ετσι μπορω να σας πω κ ψεμματα!χααχαχαχα)

τι μπαχαρικα πουλανε καλε πες μου να ξερω να παρω κ για μενα!!!!

λοιπον θα παρω μια μεγαλη ταμπελα που θα γραφει "ειμαι η ραμονα απο το μαμυλαντ και ειμαι στο πηλιο!"....οπως κανουν στα αεροδρομια!χαχαχαχαχα

το ξεπερασα αυτο της νελλυ...για το σκυλο μου ανησυχω μην εχει ψυχολογικα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 357
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μπα, τι διατροφή, σήμερα είχαμε εκδήλωση στο σχολείο κι έφερε η διευθύντρια γλυκά. Δεν το ήξερα κι έφαγα κι ένα γαλακτομπούρεκο στο σπίτι, καλά όχι ένα, ένα μικρό κομμάτι, δεν έφαγα κι όλο το ταψί...

Εγώ πάντως θέλω να δω φωτογραφικό υλικό, υπεύθυνη δήλωση, ταυτότητα, πιστοποιητικό γεννήσεως, απολυτήριο λυκείου και πιστοποίηση του γνήσιου της υπογραφής.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

απολυτηριο λυκειου φιλεναδα δεν το εβγαλα με καλο βαθμο γιατι με φαγανε τα καλλιτεχνικα τελευταια χρονια!

αχ φωτογραφικο υλικο ναι ναι μου αρεσουν οι φωτογραφιες τρομαρα μου!υπευθυνη δηλωση...οτι δεν εχω κανενα ακινητο στο ονομα μου?

ταυτοτητα οκ,πιστοποιητικο γεννησεως...εμ ολα τα εχω βρε!!!

ρε συ να σου πω διαβασα οτι οταν ηταν να γεννησει τρεχανε καποιες κοπελες!για μενα δε τρεξατε!φτου δε ντρεπεστε!χαχαχαχα μου χρωστατε ενα τρεξιμο.... :P

εγω να δεις τι διατροφη κανω...σημερα ολη μερα εφαγα ενα σουβλακι!τελευταια δε τρωω γιατι ζω ενα δραμα...χωρισε η μενεγακη και η ελπιδα ακομη υπερασπιζεται τη ξενια!αχ θεε μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγώ γι' αυτό έφαγα τόσα γλυκά. Εμ τι νόμισες, εγώ δε ζω ένα δράμα που χώρισε η Ελενίτσα;

Τώρα, Ελπίδα και Ξένια, νομίζω μιλάς για τη "Ζωή της άλλης", ε;

Σ' αυτήν τρέχανε επειδή της σπάσανε τα νερά on line. Αυτή είναι πολυτέλεια μόνο λίγων ανθρώπων, όπως της Ελβίρας, της Νέλυς, και μιας φίλης μου. Της τελευταίας δεν της σπάσανε τα νερά on line, αλλά απ' τη στιγμή που είδε αίμα και της είπε ότι ο γιατρός γεννάει, πήγε στην αισθητικό να κάνει αποτρίχωση, μη γεννήσει και είναι μες στην τρίχα, και κάθισε σπίτι της με όλο της το σόι και περίμενε να την πιάσουν οι πόνοι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ σήμερα είδα το "Η οικογένεια βλάπτει". Η ιστορία μου θυμίζει πάρα πολύ τη δική μου και ο πατέρας της οικογένειας (Σ. Μπουλάς) είναι ολόοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοιδιος ο νονός και θείος μου!!!!!!!! Λες και παίζει αυτός τον ρόλο!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμενα μια γνωστη πηγε στο κομμωτηριο για να βγει καλη στις φωτογραφιες!χαλια βγηκε πρησμενη μου ειπε! η δασκαλα μου καθοταν στον καθρεφτη και προσπαθουσε να βαφτει κ εκλαιγε γιατι ειχε χεστει πανω της!

εγω οταν "σπασανε" ειπα στη μαμα μου...δε παμε προς το νοσοκομειο σιγα σιγα και καναμε τη διαδρομη σαρωνιδα τζανειο μεσα σε χρονο ρεκορ!

ναι βρε για αυτες μιλαω!ασε εχω τρελο αγχος ασε που ειναι και της μοδος να παιρνεις τις ζωες αλλων!εγω για σημερα θα ειμαι η βασιλισσα της αγγλιας! νανανανα το προλαβα!

θα πηδιχτω απτο παραθυρο αν δεν τα βρουν λατσιος μενεγακη!

ασχετο βαρεθηκα να πηγαινω σε συνεντευξεις για δουλεια!τελος θα παω στο συνταγμα σε ενα παγκακι και θα κανω το αγαλμα...ετσι για να μαζεψω και εγω λευτα για το μητερα!(πλακα πλακα μαζευουμε λευτα για ιδιωτικο για οταν με το καλο κ αμα!!!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ γλυκια μου ζαχαρενια! δε βλεπω καρμα γιατι τρομαζω και βλεπω εφιαλτες μετα!εχω περιοριστει στη ζωη της αλλης!εχω τρελο κολλημα!θελω να μπω μεσα να δειρω την ξενια παπα!

ασε η μερα μου εχει καταντησει βαρετη στελνω παντου αιτησεις για δουλεια αλλα με το που παει 6και πεντε λεπτα σταματανε οοοολα και βλεπω την ελπιδα!αααα και το 4του παπακαλιατη που αρεσει στον καλο μου πως σας φενεται??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άσε, πίκρα με τις δουλειές... Κι ο άντρας μου όλο σε συνεντεύξεις πηγαίνει, κι όπως πηγαίνει, έτσι φεύγει. Δύο φορές τον προσέλαβαν με γνωριμία, και μη φανταστείς, πωλητής σε μαγαζί ήταν, δεν ήταν διευθυντής υπουργείου, την πρώτη φορά τον απέλυσαν στο μήνα και τη δεύτερη σε έξι μέρες. Τελικά μάθαμε ότι αυτοί το έχουν σύστημα να παίρνουν υπαλλήλους για λίγο καιρό, και να τους διώχνουν, για να τους δίνουν τον κατώτατο μισθό και να μην τους βάζουν ένσημα... (θυμωμένη φατσούλα...).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η Ξένια ποια είναι; Αυτή με την περούκα; Αυτή είναι Κύπρια. Δεν την έχω δει ποτέ τη σειρά, αν και φαίνεται καλή.

Το Τέσσερα το είδα μόνο μία φορά. Αλλά ξέρετε πώς είναι με τις σειρές του Παπακαλιάτη: αν έχεις δει μία, τις έχεις δει όλες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πάντως κορίτσια να κάνω μια ερώτηση; Βασικά δεν πιστεύω πως η Νελλη έλεγε ψέματα..άλλωστε πως δικαιολογείται το θέμα που είχε ανοιξει μια φορά σχετικά με τη ζήλεια που είδε τον άντρα της να μιλάει με τη γειτόνισσα και ζήλεψε τότε που ήταν εγκυος στο 2ο και είχε αρχίσει να επηρεάζεται απο τις ορμόνες;; Ή όταν έκανε τη βάφτιση της κόρης της και έλεγε πως δεν έχουν πει ακόμη σε κανέναν ότι είναι έγκυος αν και φαινόταν φουσκωμένη..θέλω να πω..μιλουσε με κάποια φυσικότητα για κάποια γεγονοτα που κάποια που θα ήθελε να παραμυθιάσει δε θα τα ανέφερε γιατί πολύ απλά θα πήγαινε κατευθείαν στο ψητό και όχι σε λεπτομέριες..και πολλές φορές έδωσε αναφορα σε λεπτομέρειες...τι να πω..δε νομιζω να παραδεκτώ ποτέ ότι ήταν μια παραμυθου...δεν μου κάθεται..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θυμωμενη φατσουλα δε παει να πει τιποτα!

ρε συ εγω ειχα ξεκινησει σε ενα μαγαζι αλλα δεν ημουν καλα ψυχολογικα κ εφυγα!τωρα δεν βρισκω πουθενα πουθενα ομως!

αχ μου αρεσει που ξεφτιλιζουμε το θεμα γιατι μονο για εξευτελισμο ηταν!χαχαχαχα

αν και κραταω μουτρα που δεν τρεξατε για μενα! α και εγω ημουν ασχημα οικονομικα αλλα εσεις τιποτα!ουτε εναν ερανο!τιποτα!χαχαχαχα

τωρα σοβαρα καλο ειναι να κοψουμε αυτους τους "ερανους", οποιος εχει αναγκη βρισκει λυσεις!πριν πεσετε να με φατε εχω να σας πω οτι υπαρχουν οργανωσεις που βοηθανε τις μελλουσες μανουλες....το ειχα ψαξει γιατι οικονομικα τοτε ημουν σκατα!πραγματικα!

παμε πισω στα δικα μας...κοριτσια πηγα θεατρο να δω τη ν παρασταση "αττικη οδος" και ηταν τελεια!θεικη να πατε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δυστυχώς εγώ είμαι στην Κύπρο, οπότε δεν μπορώ να πάω στο θέατρο που λες. Πάντως, αν χρειαστεί να τρέξω, τρέχω, δεν τίθεται θέμα!

Για τις οργανώσεις που λες, μήπως να αναρτούσες κανένα σχετικό ποστ; Όλο και κάποια θα ωφεληθεί και δεν το ξέρει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τυρογαριδακι μου δε σου κανει εντυπωση που για ολα τα θεματα ειχε κατι να πει?ολα τα ειχε ζησει αυτο το παιδι?ας γραψει βιβλιο καλε!

ασε τη νελλυ τωρα εχουμε προβλημα με την ξενια στη ζωη της αλλης!κοριτσια αυτη η σειρα εκλεψε κατι αο τη δικη μου ζωη...ναι ναι για την τονια που την παραταει ο σωτηρης εγκυο μιλαω...ε απο μενα το πηραν!χαχαχαχα ισως αυτος ο λογος που κολλησα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γνώμη έχουμε όλες για όλα..:( δεν ξέρω..δε με ενδιαφέρει και τόσο ..

ΑΑΑα...ΚΑΡΜΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΚΑΡΜΑ!!!! Εχω πάθει κολλημα αν και πλέον το βλέπω απο το ιντερνετ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοιταξε οταν ημουν εγκυος και μονη μου απο αποψη σχεσης και η μανουλα μου αρρωστη ειχαμε οικονομικο θεμα οποτε εγω δε καθομουν εδω μεσα να χαζομιλαω...εψαχνα στο ιντερνετ και βρηκα τον συλλογο προστασιας αγενητου παιδιου ¨αγκαλια" λεγεται,θα ψαξω ξανα διευθυνσεις και θα το βαλω.εκει σε βοηθουσαν πανω απολα ψυχολογικα (οικονομικα δε προλαβαν γιατι φτιαξανε τα πραγματα στην οικογενεια),θυμαμαι πηγαινα εκει καθε τεταρτη κ μιλουσαμε με μια μαια και μια ψυχολογο και μετα μας μαθαινανε να φτιαχνουμε μπομπονιερες!ηταν τελεια! ειχα αρχισει να ανεβαινω ψυχολογικα!αυτα οσον αφορα το θεμα!

οσο για το τρεξιμο...στο διαδρομο του γυμναστηριου μου ειναι αρκετο!!!χαχαχαχαχα...αστα να πανε φιλεναδα η ντουλαπα μου μου ειπε οτι αν δεν κανω διαιτα θα κλειδωσει τα ρουχα μεσα και θα καταπιει το κλειδι!το θεμα με τη δουλεια δε με αφηνει να ασχοληθω με τα κιλα μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε συ το καρμα ειδα το πρωτο επισοδειο και επειδη ηθελα να προφυλλαξω τον εαυτο μου απο ηλιθιες σκεψεις σταματησα να το βλεπω!σκεφτηκα λες να εγινε και με μενα ετσι ? (οσον αφορα το γιο μου) οποτε ειπα αστο καλυτερα ας μην το ξαναδω παω κ παθω καταθλιψη!χαχαχα παντως ωραια γλωσσα τα γερμανικα!

λοιπον το θεατρικο που σας λεω ειναι σαν να βλεπεις σαπουνοπερα σε καποιες φασεις εχει πολυ ιντριγκα και παιζει ο τσιμιτσανγκας! χαχαχαχα (οσοι βλεπετε οικογενεια βλαπτει με πιασατε)

στη ζωη της αλλης καποιες σκηνες εχουν πολυ πλακα γιατι ειναι ασχετες με την πραγματικοτητα!!!

πχ η κυρια βασω κυκλοφορει μεσα στο σπιτι με γοβες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σιγά καλέ! Πόσα περιττά κιλά έχεις; Εγώ έλεγα σήμερα στους μαθητές μου ότι χαλάσαμε τη δίαιτα (μετά από τη μασαμπούκα) και με βρίζανε!!!

Εγώ το κάρμα μια φορά το είδα και σκιάχτηκα. Μετά δεν το ξαναείδα!!! Βλέπω μόνο Αίγια fuxia (κυπριακό), Η οικογένεια βλάπτει, Μίλα μου βρώμικα, και μπορεί να δω καμιά φορά και Παιδική χαρά. Δε θυμάμαι αν βλέπω τίποτε άλλο. Α! Και Πατάτες αντιναχτές! (κυπριακό, αντίστοιχο του ΑΜΑΝ!!!).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε οχι τα κιλα μου δεν ειναι περιτα!εμενα μου αρεσουν ξερεις με ποση μασα τα εχω κτισει?η αληθεια ειναι οτι απλα ειμαι αγυμναστη τον τελευταιο καιρο!περιττα κιλα ισως κανα 3αρι!

και οχι δε κυκλοφορω με τις γοβες μεσα στο σπιτι!

επισις σε ποια ελληνικη πραγματικοτητα ενας γιατρος καλυπει τοσα διαφορετικα περιστατικα?επιτελους τι ειδικοτητα εχει ο στεφανος?πως γινεται ενω κοιμοταν η τονια να ξυπναει φρεσκοβαμενη? η ξενια ποτε παει κομμωτηριο οεο η ριζα δε βγαινει ποτε?

αχ μου αρεσει η ζωη της αλλης γιατι δεν το προσαρμωσανε καθολου στον πραγματικο κοσμο! χιχι παω να βαλω τις γοβες μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παω να βαλω το 12ποντο να παω για υπνο!!!!! :laugh:

Βλεπω συναυλια του Μιχαλακη του Μπολντον στο youtube.

φοοοοοο βεεεεεεε ροοοοοοοοςςςςς

Καληνυχτα χρυσα μου! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πω πω, αγχώθηκα τώρα που δε βλέπω ζωή της άλλης...

Κοινά σημεία των ελληνικών σήριαλ:

1. Δεν υπάρχουν ρούχα του σπιτιού. Όλοι κυκλοφορούν μέσα στο σπίτι με τα ρούχα και τα παπούτσια που φοράνε έξω. Επίσης, η παντόφλα είναι άγνωστο είδος στα ελληνικά σήριαλ.

2. Όλες οι γυναίκες ξυπνάνε φρεσκοβαμμένες και καλοχτενισμένες. Καμία δεν είναι ξεμαλλιασμένη, ενώ το γεγονός ότι κοιμούνται με μολύβι, μάσκαρα, eye liner, κ.λπ. δεν τις κάνει να μοιάζουν με τους Λύκους του Μίκυ Μάους.

3. Όλα τα σπίτια μοιάζουν λες και χτίστηκαν και διακοσμήθηκαν χτες, αφού όλα ακολουθούν τη φετινή μόδα (της χρονιάς που γυρίζεται το σήριαλ).

4. Όλοι έχουν αρκετά λεφτά για να πάνε ένα ταξίδι στην Αγγλία, για να αγοράζουν ακριβά δώρα στους φίλους τους που γιορτάζουν και για να έχουν ένα διαμέρισμα γεμάτο μπιχλιμπίδια, ακόμα κι αν είναι μπατήρηδες φοιτητές που αναγκάζονται να δουλεύουν σερβιτόροι σε καφετέριες για να τα βγάζουν πέρα.

5. Όταν κάποιος σπάσει το χέρι του ή το πόδι του, θεραπεύεται περίπου σε τρεις μέρες. Αντίθετα, εγώ έσπασα το χέρι μου πριν 8 εβδομάδες σχεδόν, κι ακόμα δεν μπορώ να το σηκώσω μέχρι πάνω, κάνω φυσιοθεραπεία, και δεν ξέρω πόσο ακόμα θα χρειαστώ για να επανέλθω.

Δε μου έρχονται άλλα, είναι και μεσάνυχτα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχα...πολυ με εκνευριζουν κι εμενα..

πηγε η αλλη χθες στο νοσοκομειο με ενα φορεμα που εγω

ειχα βαλει στον γαμο του αδερφου μου!!!!! :laugh:

ΕΛΕΟΣ!!!!

Η αλλη παλι στα μυστικα της ΕΔΕΜ που ολη την ωρα καθεται μονη και σκεφτεται σκεφτεται σκεφτεται και ξαφνικα παιρνει το παλτο και τα κλειδια και φωναζει στην δουλα ''προσεχε το παιδι θα λειψω για λιγο''

ΟΧι κυρα μου απο σενα περιμεναμε να προσεξεις το παιδι σου...ταλαιπωρη μανα αφου ολη μερα χεσμενο το χει!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παιδι μου σου λεω ο στεφανος ειναι ο σουπερ πολυγιατρος σαν το θερμομιξερ της μαμας μου!

αν εχεις εγκαυμα,ιωση,προβλημα στο ματι ή χρειαζεσαι εγχειρηση στο κεφαλι...ο σουπερ στεφανος ειναι εκει για σενα!

δε σου κανει εντυπωση που εινια το μονο νοσοκομειο που εφημερευει παντα?

ειναι οπς στη πραγματικοτητα....παντα εχουν ενα κρεββατι να ξαπλωσεις!

αχ και κατι ακομη πως γινεται καλε να εχουν τοσο μεγαλα σπιτια?ολοι εχουν δικο τους υπνοδωματιο (εκτος απο την ελπιδα που ειναι η αδικημενη της ζωης)...εμεις με τον αδερφο μου ειχαμε ενα δωματιο το οποιο μοιραστηκαμε κατα καιρους με γιαγια και ξαδερφο!μα τι αδικια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω θελω το πρωι ενα 20λεπτο να κανω κατακορυφο μηπως και ισιωσει η μουρη και γεμισει και η σακουλα κατω απο το ματι, αφου πλυθω με παγωμενο νερο και βαλω και μεικ απ και αυτη σηκωνεται χαραματα και ειναι και βαμμενη για δεξιωση!!!!!!!

ΕΛΕΟΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...