Μετάβαση σε περιεχόμενο

Διευκρινήσεις όσων αφορά τους fake λογαριασμούς!


lena

Recommended Posts

Άσχετο!!! :laugh:

Moussitsa, αν πήγαινε σε μένα το φιλάκι και το "μου 'λειψες", σε ευχαριστώ πολύ και ανταποδίδω!!! :kiss: Και μένα μου 'λειψες, γιατί ήσουν και είσαι απ' τις αγαπημένες παρουσίες στη μαμαδοχώρα!!! :)

Αν όχι... :P :laugh:

Χαίρομαι πάρα πολύ που είσαι πάλι κοντά μας!!! :) Κουφάθηκα με την αποκάλυψη του παρασκηνίου της αποχώρησής σου, αν και είχα καταλάβει τότε πως είχε παιχτεί κάτι άσχημο και σοβαρό... Απλά δεν συμμετείχα και πολύ και δεν το είχα παρακολουθήσει το θέμα ιδιαίτερα! :S

Όπως και να 'χει, καλωσήρθες ξανά!!! :woohoo:

Παρεπιπτόνως... mamoli, είσαι τρελό ατομάκι!!! :cheer: Και όταν πρωτομπήκες μου φαινόσουν σοβαρή!!! :laugh: Πλακίτσα! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 357
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΕΠΙΣΗΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΠΟΥΔΕΣ ΤΗΝ ΡΩΤΗΣΑ ΤΗ ΘΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΠΗΓΑΝ ΓΑΛΛΙΑ ΚΑΙ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ?ΟΤΙ ΕΔΩ ΣΠΟΥΔΑΖΑΝ ΑΠΛΑ ΠΗΓΑΝ ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΕΣ ΜΠΟΥΡΔΕΣ ΑΠΟ ΠΕΡΙΕΡΓΕΙΑ ΘΑ ΨΑΨΩ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αν προσεξατε πχ εγω στο προφιλ -φοροουμ εχω 130 δελ και ειμαι 2 χρονια και η κοπελια με 9 μηνες εχει172 σελιδες με ενα παιδακι και ηταν και εγκυος...και τισ πιο πολλες τισ εχω γραψει κυριως οταν δεν ειχα παιδι και ημουνα εγκυος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εγω ιφιγενεια μια απο τα ιδια...δυο χρονια μελος και εχω λιγοτερες δημοσιευσεις....τι να πεις....

το κακο ειναι οτι ειναι πολυ τετοιοι χρηστες στο φορουμ.. :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω ευτυχωσ δεν ειχα ποτε θεμα με κανεναν δηλ με τισ πιο πολλεσ κοπελεσ που εχω αρκετη επικοινωνια σχετικα γμωριζομαστε και στο φαις.ΜΕ ΤΗ ΝΕΛΛΗ ΕΙΧΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙ 4-5 ΑΡΘΡΑ ΤΗΣ ΕΓΡΨΑ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΠΡΟΧΩΡΗΣΑ ΣΕ ΠΟΛΛΑ ΠΑΡΕΔΩΣΕ...ΘΕΛΕΙ ΠΡΟΣΟΧΗ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΔΕΝΕΣΑΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑΓΝΩΡΙΣΕΙΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Moussaaaaaaa!!!! aaa 2 meres den mporousa na mpw kai

twra eida oti epestrepses!! Kalws hrthes kai pali!!!

Filakia polla polla sthn fraoulitsa sou!! :kiss::kiss::kiss:

Egw koritsia lew na afhsoume ta ths Nellys kai na piasoume

pali ta dika mas pou ta afhsame sthn akrh toso kairo!

Arketa asxolhthikame me to atomo ths kai to kako einai oti

oso asxoloumaste akoma ayth xairetai!

Ta filia mou se ola ta koritsia! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mitsakii έγραψε:

Παρεπιπτόνως... mamoli, είσαι τρελό ατομάκι!!! :cheer: Και όταν πρωτομπήκες μου φαινόσουν σοβαρή!!! :laugh: Πλακίτσα! :kiss:

Φαινόμουν σοβαρή;;; Δηλαδή δεν είμαι;;;;

Μπουχουυυυυυυυυυυυυυυυυυυ!!

(Κοίτα, τρελοκομείο είμαι γενικά, αλλά λίγη σοβαρότητα δεν βλάπτει καμιά φορά!! :P:P:P )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΑΚΕΦΑΛΑΙΩΣΗ

1. Ενας-δυο-τρεις... ανθρωπος(οι)? εκανε(αν) μια εγγραφη στο mammyland και δημοσιευσε(αν) φανταστικες :unsure: ιστοριες...

2. Αλλα, παλια κιολας μελη επηρρεαστηκαν απο τα φανταστικα :unsure: δραματα και συμπασχοντας, δεν αρκεστηκαν να συμπαρασταθουν μεσω του φορουμ, msn κ.τ.λ. αλλα εψαχναν σε νοσοκομεια, προσπαθησαν να μαζεψουν χρηματα...

3. Με τους "ψευτες" :unsure: αυτους κανεις δεν ειχε μιλησει καν στο τηλεφωνο και φυσικα δεν συναντηθηκε ποτε απο κοντα...

4. Ειδικοι ντεντεκτιβ, εψαξαν ip, αντιπαρεβαλλαν στοιχεια και ιστοριες και ξεμπροστιασαν τον(τους) κακους :unsure: ...

5. ...Οι οποιοι μαλλον :unsure: δεν εβλαψαν κανενα και δεν ζητησαν τιποτα!

6. Οι "ντροπιασμενοι" πλεον ψευτες αποχωρησαν - εκδιωχθηκαν απο το mammy, χωρις ομως να διαγραψουν τους λογαριασμους τους...

7. Οι καλοι και ευαισθητοι :unsure: χαρηκαν για την τιμωρια και απομονωση των κακων ψευτων...

8. Με μια προχειρη ματια βλεπω 3 θεματα (συμπεριλαμβανομενου αυτου) με συνολικα περιπου 1013 απαντησεις ??????????????? που αναφερονται στο αυτο ζητημα.

9. Εν τω μεταξυ οι ειλικρινεις... ψαχνοντας να βρουν την αληθεια και να αποπεμψουν τους αλλους... ψιλο - ξεκατινιαστηκαν και μεταξυ τους!

10. Μεσα σε ελαχιστες μερες διαγραφηκαν ποιος ξερει ποσες φωτογραφιες μελων και μωρων και αλλαχτηκαν ψευδονυμα μελων, ενω οι περισοτερες ειμαστε και στο fb...

Αποκλειεται να καταλαβα καλα για ολα τα παραπανω... :dry:

Θα φταινε οι αναθυμιασεις της χλωρινης (Ναι... στις 4 το ξημερωμα χλωριωνω μπανιερες και ντουλαπες!!! :woohoo: - Ο καθενας με το προβλημα του!!! :lol: )

Αν ομως εστω και για τα μισα απο τα παραπανω κατι καταλαβα σωστα... Γιατι βρε κοριτσια με αφησατε να χασω τετοιο γλεντι? :laugh: Ενα sms, ενα τηλεφωνο!!! Δηλαδη οποιος μετακομιζει δεν δικαιουται λιγη διασκεδαση? :P

Εγω δεν ανηκω στο "παρεακι" αγνωστων του mammyland? :P:P:P

Αν δεν το καταλαβατε, ΕΙΡΩΝΕΥΟΜΑΙ!!! Εγω ετσι ζητω την προσοχη και το ενδιαφερον σας. Σας παρακαλω (στους ντεντεκτιβ - ερευνητες - δικαστες και ενορκους μαρτυρες αναφερομαι) να με σκυλοβρισετε, να μου μειωσετε το καρμα, να με διαγραψετε (αν υπαρχει πραγματικα αυτη η δυνατοτητα) που σας κριτικαρω με τετοιο πλαγιο τροπο και δεν ντρεπομαι καθολου!!! :blush::P

Ειχα ολη την καλη διαθεση να διασκεδασω κι αλλο, δημιουργωντας κι εγω ενα ακομα fake λογαριασμο με ip Αμερικης... Αλλα βαρεθηκα τελικα!

Για οποιον(α) ενδιαφερεται ομως να ζησει τη ζωη καποιου αλλου, εστω και για λιγο...

http://translate.google.com/translate?h ... tor%25252F

Φυσικα υπαρχουν χιλιοι ακομα τροποι για να το κανει κανεις αυτο το κολπακι - παιχνιδακι... Το μονο που πραγματικα χρειαζεται ειναι χρονος... :blink: και φυσικα να σιχαινεται την πραγματικη του ζωη ή να εχει χιουμορακι και ορεξη για πλακιτσες!!! ;):huh:

Αν δεν κανω λαθος, ζουμε στο 2010??? Στις ειδησεις καθε μερα αναφερονται ηλεκτρονικες απατες?

Επικοινωνουμε μεσω διαφορων forums, blogs, facebook, twitter... Και χωρις να γνωριζομαστε οι περισοτερες, απογοητευομαστε και πεφτουμε απο τα συννεφα γιατι καποιοι δυστυχισμενοι μοναχικοι ανθρωποι που ειχαν αναγκη απο προσοχη, δημοσιευσαν φανταστικες ιστοριες???

Ευαισθησια για αυτη την περιπτωση δεν προβλεπεται? Μονο οι αποβολες και τα νοσοκομεια μας αγγιζουν? Καθε μερα ανθρωποι αυτοκτονουν απο μοναξια και απογοητευση...

Για να μην εχουμε μεγαλα ατυχηματα απο τις ελευθερες πτωσεις... Παρακαλω να δεχτειτε (οποια εχει σκοπο να ξανα-πεσει απο τα συννεφα) αυτο το δωρακι απο μενα!!!

Και κατι που βοηθαει στις εξιχνιασεις μυστηριων και την αποκαλυψη πραγματικων στοιχειων...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

""Αν δεν κανω λαθος, ζουμε στο 2010??? Στις ειδησεις καθε μερα αναφερονται ηλεκτρονικες απατες?

Επικοινωνουμε μεσω διαφορων forums, blogs, facebook, twitter... Και χωρις να γνωριζομαστε οι περισοτερες, απογοητευομαστε και πεφτουμε απο τα συννεφα γιατι καποιοι δυστυχισμενοι μοναχικοι ανθρωποι που ειχαν αναγκη απο προσοχη, δημοσιευσαν φανταστικες ιστοριες???

Ευαισθησια για αυτη την περιπτωση δεν προβλεπεται? Μονο οι αποβολες και τα νοσοκομεια μας αγγιζουν? Καθε μερα ανθρωποι αυτοκτονουν απο μοναξια και απογοητευση... """

ΜΠΡΑΒΟ ΡΕ ΑΓΓΕΛΙΚΗ!!!

ΠΟΥ ΠΗΓΕ ΛΙΓΗ ΚΑΛΟΣΥΝΗ???ΕΙΜΑΣΤΕ Κ ΜΑΝΕΣ..ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΘΑ ΔΕΙΞΟΥΜΕ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΣ ΔΛΔ??

ΠΩΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΤΟΥΣ ΜΑΘΟΥΜΕ ΤΗ ΣΥΓΧΩΡΕΣΗ,ΤΗ ΣΥΓΝΩΜΗ,ΠΩΣ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΚΑΝΟΥΝ Κ ΛΑΘΟΙ ΑΝ ΕΜΕΙΣ ΦΕΡΟΜΑΣΤΕ ΕΤΣΙ!!!

ΕΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΟ ΠΜ ΣΤΗ ΛΕΝΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΕΞΙΣΟΥ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ!!ΕΤΣΙ ΑΠΛΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

""... ΠΩΣ ΔΕΝ ΕΦΥΓΑΝ ΚΟΠΕΛΕΣ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΨΕΥΤΙΚΟΥΣ ΧΡΗΣΤΕΣ...ΦΥΓΑΝ Κ ΑΛΛΕΣ ΓΙΑΤΙ ΠΡΟΣΒΛΗΘΙΚΑΝ,ΦΥΓΑΝ Κ ΑΛΛΕΣ ΠΟΥ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΙΚΑΝ ΑΠΛΑ.. ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΩΡΟ ΓΙΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΟ ΚΑΝΑΜΕ ΚΑΦΕΝΕ ΓΙΑ ΚΑΤΙΝΕΣ..

ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΚΑΤΕΒΑΣΑΝ ΚΑΡΜΑΤΑΚΙΑ ΟΤΑΝ ΠΗΡΑ ΜΕΡΟΣ (ΔΙΑΚΡΙΤΙΚΑ)ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ ΕΠΕΙΔΗ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΑΡΕΣΕ Η ΑΠΑΝΤ. ΜΟΥ..Κ ΟΧΙ ΟΤΙ ΜΕ ΝΟΙΑΖΟΥΝ ΤΑ ΚΑΡΜΑΤΑ Κ ΑΛΛΑ ΤΕΤΟΙΑ ΧΑΖΑ..ΑΛΛΑ ΠΩΣ ΝΑ ΜΠΩ ΜΕ ΚΑΛΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΟΤΑΝ ΒΛΕΠΩ ΠΩΣ ΑΝΤΙ ΝΑ ΜΟΙΡΑΣΤΟΥΜΕ ΠΡΑΓΜΑΤΑ Κ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΞΕΚΑΤΙΝΙΑΖΟΜΑΣΤΕ Κ ΚΟΙΤΑΜΕ ΣΑΝ ΜΕ ΖΗΛΙΑ Κ ΦΘΟΝΟ ΝΑ ΚΑΤΕΒΑΖΟΥΜΕ ΚΑΡΜΑΤΑ Η ΝΑ ΠΡΟΣΒΑΛΟΥΜΕ...

ΓΙ ΑΥΤΟ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΔΩ ΛΟΙΠΟΝ??ΠΟΛΥ ΚΡΙΜΑ...""

ΕΚΑΝΑ ΜΙΑ ΑΝΤΙΓΡΑΦΗ-ΕΠΙΚΟΛΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΜΟΥ ΣΕ ΑΛΛΟ ΘΕΜΑ...

ΕΙΝΑΙ Η ΑΔΙΚΗ ΜΟΥ ΑΠΟΨΗ ΓΙΑ ΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ,ΤΙΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΕΦΥΓΑΝ,ΤΑ ΚΑΡΜΑΤΑΚΙΑ,ΤΗΝ ΑΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΤΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΜΑΣ!!!!!!!!!

*ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΕΜΑΘΑ Κ ΤΗΝ ΠΡΟΣΕΥΧΗ..ΠΑΛΕΥΩ ΝΑ ΓΙΝΩ ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΥ ΜΑΘΩ, ΠΩΣ ΣΤΗ ΖΩΗ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΑΘΕΙ ΝΑ ΣΥΓΧΩΡΕΙ Κ ΝΑ ΑΓΑΠΑΕΙ..ΕΤΣΙ ΘΑ ΑΝΤΑΜΙΦΘΕΙ Κ ΕΚΕΙΝΟΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ Κ ΤΟΝ ΚΑΛΟ ΜΑΣ ΘΕΟΥΛΗ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σας και απο μενα.Αγαπητη φιλη Αγγελικη.Δεν εχω κανεναν λογο να σου παω κοντρουλα γιατι αυτη ειναι η γνωμη σου και ειναι σεβαστη.Εν του της πρεπει να σου πω οτι εδω ειναι ενα σαιτ με μανουλες που μεγαλωνουν με απιστευτο κοπο τα παιδακια τους.Νεες μελουσες εγκυουλες που οι ορμονες τους κανουν τρελα γλεντια, ατομα με φοβους για το μεγαλωμα των παιδιων τους,θηλαζουσες που διψουν να μαθουν ποσο καλυτερα θα μεγαλωσουν τα παιδακια τους, και γενικα ατομα που "ρουφουν" γνωσεις για καλυτερη ζωη των μικρων αγγελων που τους εδωσε η ζωη η ο θεος πεστο οπως θελεις.Ναι εχεις δικιο ειναι 2010,καταλαβαινω την μοναξια,αλλα εδω ειναι ξανα λεω ενα σαιτ ΜΑΜΑΔΩΝ.Την μοναξια μας μπορουμε να την μοιραστουμε σε καποιο αλλο σαιτ πχ στο ΖΟΟ(το ξερω απο τον βαπτηστηρα μου :P ) που εκει θα εχουν και μια ευκαιρια να σταματησουν να ειναι μονοι.Το να λες χιλια παραμυθια για να τραβηξης τα φωτα της ραμπας μαλλον για ηλιθιοτητα μου λεει.Φυσικα και ολο αυτο το παραμυθακι που θα πει "καποιος" δεν το βλεπω καθολου διασκεδαστικο αρρωστημενω εμενα μου κανει και σορρυ κιολας αλλα αυτη ειναι η γνωμη μου.Θα βοηθουσα χιλιες φορες πιο πολυ αν καποιος εμαινε και ελεγε την αληθεια.Ασε που τα κοριτσια εδω αν τους ελεγαν οτι "νιωθω μονος βοηθηστεμε" θα τρεχαν να δωσουν ενα χερακι να ζηση.Ξερεις οτι ειμαστε 2010 δεν σημενει οτι γιναμε ζωα και οτι το μονο που μας νοιαζει ειναι η επιβιωση μας ως ειδος.Λυπαμε αν καποιος χρονολογικα νομιζει οτι ζει στην ζουγκλα.Θα πρεπει συγουρα να παει σε ψυχιατρο (οχι ψυχολογο).Λυπαμε επισης αν νομιζεις οτι πρεπει να γινω ανθρωποφαγος και να διασκεδαζω την αθλια ισως ζωη μου μπαινοντας σε ενα σαιτ με μαμαδες και αναστατωνωντας τες.Επισης καλη μου ντινα και εμενα μου εριξαν το καρμα ακριβως την μερα που ξαναηρθα και φυσικα ξερω ποια :) .Αλλα να σου πω κατι δεν με νοιαζει καθολου ομως :) .Το να μου καταβεσει καποιος το καρμα δεν σημενει οτι με κανει χειροτερο ατομο στα ματια των αλλων απεναντιας μαλιστα με κανει καλυτερο.Η αξιοπρεπεια δεν γινετε με ενα "κλικ" στην οθονη ενος PC αλλα στην διδασκουν οι γονεις,το σχολειο,οι ανθρωποι του αμεσου περιβαλλοντο σου.Συγνωμη για το μεγαλο ποστ σας ευχομε μια τελεια μερα και ας ειναι βροχερη μετα παντα ερχετε ο ηλιος :) .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΒΡΗΚΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΩΡΑ ΝΑ ΨΑΧΝΩ....ΧΕΧΕΧΕ..ΜΙΑ ΠΟΥ ΛΕΤΕ ΓΙΑ ΚΑΡΜΑ ΕΦΑΓΑ ΤΟΝ ΤΟΠΟ ΝΑ ΒΡΩ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΑΡΜΑ ΚΑΙ ΕΙΔΑ ΣΤΟ ΠΡΟΦΙΛ..ΓΙΑ ΠΕΙΕΤ ΜΟΥ ΜΕ ΠΟΣΟ ΞΕΚΙΝΑΕΙ?ΣΑΝ ΑΡΧΗ ΚΑΙ ΠΩΣ ΤΟ ΑΝΕΒΑΖΕΙ Η ΚΑΤΕΒΑΖΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ?ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΟΥΤΕ ΠΟΥ ΕΧΩ ΑΣΧΟΛΗΕΘΕΙ ΜΕ ΑΥΤΑ ΑΠΛΑ ΜΙΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΤΟΣΟ ΙΣΤΟΡΙΑ ΕΙΠΑ ΓΙΑ ΝΑΡΩΤΗΣΩ ΚΑΙ ΕΓΩ?ΜΟΥΣΣΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΠΕΣ ΤΑ ΝΕΑ ΓΙΑ ΤΗ ΚΟΡΗ ΣΟΥ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκεια μου Ιφηγενεια :) .Λοιπον θα σου πω εγω τι γινετε με το καρμα αν και ειναι γενικα πολυ αστειο να σε κρινουν απο το ποσο καρμα εχεις.Λοιπον εαν δεις πανω δεξια στο κουτακι που γραφω εχει ενα χερακι κοκκινο ενα χερακι πρασινο αν πατησης λοιπον το κοκκινο και εχει καποιος καποιον αριθμο πχ 3 τοτε με το κοκκινο χερακι τον κατεβαζεισ στο 2 αν εχει 0 τοτε σου γραφει -1 η ιδια διαδικασια γινετε και με το πρασινο χερακι απλα εκει γραφει+1 κλπ.Σε γενικες γραμμες ομως ειναι μια χαζη διαδικασια που δεν με νοιαζει καθολου να μην σου πω.Λες και δεν ξερει η καθε μια μας ποιες την συμπαθουν η την αντιπαθουν :) .Να σου πω και -300 να με παν εγω εκει που ειναι να βοηθησω 8α το κανω εκει που ειναι να μιλησω θα τα πω και οποιου του αρεσει.Αλλωστε με ενα κλικ σε μια χαζη οθονη δεν μπορει να με κανει κακο η καλο ατομο.Απλα το ειπα πριν γιατι μου εκανε εντυπωση που μερικες με επεισοδιο 3947 (βλεπε φωσκολος χιχι) περιμεναν πως και πως να μπω να μου αποδειξουν για μια ακομη φορα το επιπεδο τους :) .Μετα απο αυτο που εγραψα τωρα κοιτα το καρμα μου πως θα παρει την κατιουσα :laugh: :laugh: .Εχει γελιο αυτο με το καρμα.Η κορη μου ιφηγενεια μου ειναι οντως αυτο που σας ελεγα τοτε το φως στην ζωη μας :) .μεγαλωσε πολυ μας κανει χαρουλες μας δινει ευτηχια :) .οτι καλυτερο θα μπορουσαμε να εχουμε.Τα μεγαλα μου παιδια (δες την φοτο μου ειναι απο τα βαπτησια της μικρης και την κρατανε ο μεγαλος μου και ο μικρος μου :) ¨)την εχουν σαν κουκλιτσα :) .Τωρα που εχω και την νυφη καθετε με της ωρες και κανει "προπονηση" επανω της για τα δικα τους παιδια.Χρυσο κοριτσι χρυσο δοξα τον παναγαθο ο γιος μου θα ειναι πολυ ευτηχισμενος στην ζωη του μαζι της.Σε γενικες γραμμες περναμε ευχαριστα οποτε το μονο που ζητω απο τον θεουλη ειναι να εχει γερα ολου του κοσμου τα παιδακια και τα δικα μου :) .Μην ξεχασεισ να δωσεις ενα γλυκο φιλι στο ζουζουνι σου απο μενα :) .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΩΡΑΙΑ ΤΑ ΛΕΣ Κ ΕΣΥ ΜΟΥΣΑ!!

ΝΑ ΔΙΕΥΚΡΙΝΗΣΩ ΠΩΣ ΤΟ ΟΤΙ ΔΕ ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΤΗ ΔΙΚΗ ΜΑΣ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ(ΑΝΕΦΕΡΑ ΓΙΑΤΙ)ΔΕ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΠΩΣ ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΤΟΥΣ ΨΕΥΤΙΚΟΥΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥΣ..Κ ΤΑ ΔΥΟ ΕΙΝΑΙ ΑΝΕΠΙΤΡΕΠΤΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ!!

Κ ΟΠΩΣ ΕΙΠΑ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΛΥΘΕΙ ΜΕ ΕΝΑ ΠΜ ΣΤΗ ΛΕΝΑ ΟΠΟΥ ΕΚΕΙΝΗ ΜΕ ΤΗ ΣΕΙΡΑ ΤΗΣ ΘΑ ΤΟ ΑΝΑΛΑΜΒΑΝΕ..Κ ΘΑ ΕΚΑΝΕ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ..ΕΜΕΙΣ ΤΟ ΚΑΤΑΝΤΗΣΑΜΕ ΓΕΛΟΙΟ!!

*ΚΑΛΗΜΕΡΑ Κ ΣΕ ΣΕΝΑ :):):)

**ΕΜΕΝΑ ΑΝΕΒΗΚΕ ΞΑΦΝΙΚΑ :whistle:;):kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άσχετο με το θέμα: καλέ Μoussa ποσό μικρή παντρεύτηκες και έκανες παιδιά? Μπράβο κουράγιο να κάνεις και τρίτο παιδί με τόσο μεγάλα παιδιά που έχεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΕΛΕΙΑ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΟΛΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΕΙΣΤΕ ΟΛΟΙ ΚΑΛΑ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΚΑΙ ΥΓΕΙΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΤΙ ΛΕΜΕ ΤΩΡΑ ΑΠΛΑ ΜΕ ΤΗ ΜΙΚΡΗ ΞΑΝΑΝΙΩΝΕΤΕ Ε?ΧΙΧΙΧΙΧ..

Α ΩΣΤΕ ΕΤΣΙ ΔΗΛ ΕΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ 7 ΑΡΑ ΚΑΠΟΙΟΣ ΜΟΥ ΤΟ ΚΑΤΕΒΑΣΕ Ε?

ΑΡΑΓΕ ΠΟΙΟΣ?ΜΕ ΠΟΙΟΝ ΝΑ ΜΑΛΩΣΩ ΤΩΡΑ?ΑΝΤΕ....ΠΕΡΙΜΕΝΩΩΩΩΩΩ...ΧΙΧΙΧΙΧΙΧΙΧ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ντινα μου εγω με ολων τις αποψης συμφωνω,οχι απο διπλωματια αλλα γιατι το καθενος η αποψη ειναι σεβασμια :) .Καλε καταλαβα οτι ελεγες για το καρμα ελεος ειναι ωρα φαγητου σαν τι αλλο θα ηταν :P ?

Αρτεμη μου αν και το εχω πει πολλες φορες (παιζει να με βρισουν χιχιχιχι) με το νεο ετος ειμαι 38 ("72 γεννηθησα :) ) και τα παιδια μου ειναι 21 ("89), 19 ("91) και τελος 1 ετους ("09).Η μικρη κατα τυχη μας ηρθε μιας και ελεγα οτι λογο κληρονομικοτητας μπαινω σε κλιμακτηριο :) .Ε δεν θα μπορουσε να γινει καλυτερο :laugh: :laugh: .

Ιφηγενεια μου οχι μονο ξανανιωσαμε φως στην ζωη μας ηταν ο ερχομος της :) .Οσο για το καρμα καλε μην ασχολησε αστους να θεωρουν οτι ενα νουμερο μπορει να κανει την ψυχη στον αλλον :):) .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Moussa έγραψε:

Καλημερα σας και απο μενα.Αγαπητη φιλη Αγγελικη.Δεν εχω κανεναν λογο να σου παω κοντρουλα γιατι αυτη ειναι η γνωμη σου και ειναι σεβαστη.Εν του της πρεπει να σου πω οτι εδω ειναι ενα σαιτ με μανουλες που μεγαλωνουν με απιστευτο κοπο τα παιδακια τους.Νεες μελουσες εγκυουλες που οι ορμονες τους κανουν τρελα γλεντια, ατομα με φοβους για το μεγαλωμα των παιδιων τους,θηλαζουσες που διψουν να μαθουν ποσο καλυτερα θα μεγαλωσουν τα παιδακια τους, και γενικα ατομα που "ρουφουν" γνωσεις για καλυτερη ζωη των μικρων αγγελων που τους εδωσε η ζωη η ο θεος πεστο οπως θελεις.Ναι εχεις δικιο ειναι 2010,καταλαβαινω την μοναξια,αλλα εδω ειναι ξανα λεω ενα σαιτ ΜΑΜΑΔΩΝ.Την μοναξια μας μπορουμε να την μοιραστουμε σε καποιο αλλο σαιτ πχ στο ΖΟΟ(το ξερω απο τον βαπτηστηρα μου :P ) που εκει θα εχουν και μια ευκαιρια να σταματησουν να ειναι μονοι.Το να λες χιλια παραμυθια για να τραβηξης τα φωτα της ραμπας μαλλον για ηλιθιοτητα μου λεει.Φυσικα και ολο αυτο το παραμυθακι που θα πει "καποιος" δεν το βλεπω καθολου διασκεδαστικο αρρωστημενω εμενα μου κανει και σορρυ κιολας αλλα αυτη ειναι η γνωμη μου.Θα βοηθουσα χιλιες φορες πιο πολυ αν καποιος εμαινε και ελεγε την αληθεια.Ασε που τα κοριτσια εδω αν τους ελεγαν οτι "νιωθω μονος βοηθηστεμε" θα τρεχαν να δωσουν ενα χερακι να ζηση.Ξερεις οτι ειμαστε 2010 δεν σημενει οτι γιναμε ζωα και οτι το μονο που μας νοιαζει ειναι η επιβιωση μας ως ειδος.Λυπαμε αν καποιος χρονολογικα νομιζει οτι ζει στην ζουγκλα.Θα πρεπει συγουρα να παει σε ψυχιατρο (οχι ψυχολογο).Λυπαμε επισης αν νομιζεις οτι πρεπει να γινω ανθρωποφαγος και να διασκεδαζω την αθλια ισως ζωη μου μπαινοντας σε ενα σαιτ με μαμαδες και αναστατωνωντας τες.Επισης καλη μου ντινα και εμενα μου εριξαν το καρμα ακριβως την μερα που ξαναηρθα και φυσικα ξερω ποια :) .Αλλα να σου πω κατι δεν με νοιαζει καθολου ομως :) .Το να μου καταβεσει καποιος το καρμα δεν σημενει οτι με κανει χειροτερο ατομο στα ματια των αλλων απεναντιας μαλιστα με κανει καλυτερο.Η αξιοπρεπεια δεν γινετε με ενα "κλικ" στην οθονη ενος PC αλλα στην διδασκουν οι γονεις,το σχολειο,οι ανθρωποι του αμεσου περιβαλλοντο σου.Συγνωμη για το μεγαλο ποστ σας ευχομε μια τελεια μερα και ας ειναι βροχερη μετα παντα ερχετε ο ηλιος :) .

Καλημερα και σε ευχαριστω πολυ για την ενημερωση... ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΟΤΙ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΓΙΑ SAIT ΜΑΜΑΔΩΝ!!! :P

Παντως στη Νελλη αυτο ακριβως εγραψα... Να μην σας παρεξηγει ακριβως για αυτους τους λογους (ορμονες εγκυμοσυνης, κλεισιμο στο σπιτι, μεγαλωμα μωρων με τρελες αγωνιες, ξενυχτια, θηλασμους κ.τ.λ.)

Η χρονολογια δεν εχει να κανει καθολου με τη μοναξια, αλλα με την επιφυλακτικοτητα με την οποια ο καθενας που επικοινωνει με αλλα (αγνωστα) ατομα μεσω ιντερνετ, οφειλει να εχει καθως και με αυτα που συμβαινουν στο διαδικτυο (απατες...) και καθε μερα σχεδον αναφερονται στα δελτια ειδησεων... Δεν μου αρεσει καθολου αλλα η πραγματικη ζωη εν ετη 2010 ειναι ζουγκλα και ο απροσωπος τροπος επικοινωνιας μεσω ιντερνετ ακομα περισοτερο. Οποιος θελει να κλεινει τα ματια στην πραγματικοτητα γιατι δεν αντεχει να προσαρμοστει και να την αντιμετωπισει...

Καλες ελευθερες πτωσεις απο τα συννεφα!!!

Αληθεια, η Νελλη δεν ειναι μαμα? Μηπως οι δικες της τρελες αγωνιες και ποιος ξερει τι αλλο την εφτασαν στο σημειο, να σας αναστατωσει ετσι? Γιατι θεωρεις οτι το προβλημα, που κατα τη γνωμη σου χρηζει ψυχιατρικης επεμβασης, αρα χωρις γνωση και προθεση απο τη μερια της δημιουργηθηκε, δεν ανηκει εδω?

Εκτος απο το οτι αποκαλυφθηκε οτι η IP της ειναι απο Ελλαδα και οχι απο Γαλλια (και να μου επιτρεψεις και για αυτο ακομα να διατηρησω τις επιφυλαξεις μου, χωρις να αμφισβητω τις γνωσεις της Λενας φυσικα), πως καταληξατε στο συμπερασμα οτι δεν ειναι γυναικα ή μαμα ή δεν απεβαλε ή δεν υπαρχει καν?

Τι ειναι εξωγηινος ή φαντασμα?

Το οτι μπορει να νιωθει μονη και να ηθελε προσοχη και ενδιαφερον ειναι η πιο απλοικη εξηγηση που σκεφτηκα εγω... Θα επρεπε κατα τη γνωμη σου να παραθεσω και αλλα πιο τραβηγμενα σεναρια, να εκθεσω την κοπελα ακομα περισοτερο απο οτι εχει εκτεθει ηδη?

Για να ξεκαθαρισω εντελως την αποψη μου, εμενα το ψεμμα που μια αγνωστη δημοσιευσε σε αυτο το σαιτ, δεν με προβληματισε καθολου, ιδιαιτερα απο τη στιγμη που δεν ζητησε τη βοηθεια κανενος και δεν υπηρξε κακοβουλη προθεση (οικονομικη ή αλλη εκμεταλλευση). Οποιο και αν ειναι το (υποτιθεμενο) προβλημα της, ειναι βαρυτερο το "προβλημα" κατα τη γνωμη μου παντα, των εγκυων, αγχωμενων μαμαδων κ.τ.λ. που δεν προφυλαξαν απο την αναστατωση και τη στενοχωρια τον εαυτο τους, τα μωρα στην κοιλια τους και προεβαλαν την ευαισθησια ως επαρκη δικαιολογια για να αυτοδιοριστουν ερευνητες, εισαγγελεις, μαρτυρες και δικαστες...

Νομιζω κιολας οτι υπαρχει αρμοδιος στον οποιο μπορει οποιοδηποτε μελος του φορουμ, να διατυπωσει τον προβληματισμο του και να αναλαβει αυτος απο εκει και περα να πραξει τα δεοντα... συμφωνα και με τον κανονισμο του σαιτ...

Λυπαμαι παρα πολυ, γιατι αυτο που αναστατωσε εμενα ειναι οτι δημοσιευτηκαν περισσοτερες απο 1000 απαντησεις, για ενα θεμα που δεν αφορα αγωνιες μαμαδων, φροντιδα μωρων, εγκυων, θηλασμου... Και εκτος απο το συγκεκριμενο ατομο, θιχτηκαν και αλλα ατομα (που ειναι απολυτως υπαρκτα και αληθινα και τελικα αποχωρησαν!). Πολυ φοβαμαι οτι το "ψεμμα" ενος μελους δεν ειναι αυτο που μετετρεψε το μαμαδο - σαιτ σε λαικιστικο καφενειο, αλλα η συμπεριφορα αυτων που ασχοληθηκαν κατ' αυτο τον (κατινιστικο) τροπο με το θεμα!

Οχι μονο εγινε η τριχα, τριχια... αλλα ξαφνικα δημιουργηθηκε τρομος, αποχωρησεις, αλλαγες ψευδονυμων, διαγραφη φωτογραφιων και υποβιβαστηκε το σαιτ!

Ειλικρινα περιμενω να μου εξηγησει οποιος εχει ακομα τη διαθεση, πως το να ζει καποιος στην Αθηνα αντι για το Παρισι, δημιουργησε αυτο το χαμο... Εκτος και αποδειχτηκε και κατι αλλο που δεν καταλαβα...

Αναρρωτιεμαι... κανενας απο τους "κατηγορους" και "αναμαρτητους που εσπευσαν να ριξουν τον πρωτο λιθο", δεν την πατησε ποτε? Δεν εφαγε ψεμματα και κοροιδια απο ανθρωπο που γνωριζε? Που εχει καθησει μαζι του για καφε, που εχει βαλει στο σπιτι του?

Οπως ειναι προφανες, εγω εχω ολη την "καλη" διαθεση, να παω κοντρουλα σε οποιον θελει να συνεχισει σε αυτο το στυλ "λαικου δικαστηριου", που οι πολλοι τα βαζουν με εναν ανθρωπο, ενω δεν ξερουν ουτε καν ποια ειναι η αληθεια και ποιο το ψεμμα!

Α! Εγω ειμαι αυτη που θεωρω ακρως διασκεδαστικο, εκει που το φτασανε το θεματακι, οσοι συμμετειχαν σε αυτη τη γελειοτητα, να ανοιξω εναν πραγματικα fake λογαριασμο. Ο μονος λογος που δεν το εκανα και δεν προκειται να το κανω, ειναι οτι ελπιζω οτι θα ηρεμησει η κατασταση, οτι ισως να μπορεσουν μερικα ατομα που εκτιμω γενικοτερα και πιστευω οτι παρασυρθηκαν, να σκεφτουν και την αλλη πλευρα με πραγματικη ευαισθησια.

Και... ναι συμφωνω απολυτα μαζι σου σε αυτο και θα το περιμενω οσο χρειαστει...

"Μετα τη μπορα συνηθως ξαναβγαινει ο ηλιος"

Τελος, παρακαλω οποιον θεωρει οτι εχω ξεπερασει τα ορια, τους κανονισμους και τελοσπαντων οτι εχω αναγκη απο ψυχιατρο (να μου προτεινει αν ξερει κανενα καλο) και οπωσδηποτε οποιος αρμοδιος ή μη να με ξαναβαλει στη θεση μου, να με "τιμωρησει", να με διαγραψει... οτιδηποτε νομιζει...

Αλλα απο μονη μου δεν σκοπευω να αποχωρησω για κανενα λογο! Και εφοσον τη Νελλη την αποχωρησατε και δεν θα μπορεσει πλεον να υπερασπιστει τον εαυτο της, αναλαμβανω κι εγω αυτοκλητα δικηγορος της και παρακαλω... οι πετρες να ερθουν προς τα εδω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελική30 σου ρίχνω μια χιονόμπαλα αντί για πέτρα (οι πέτρες είναι ακόμα καλυμένες με χιόνι, θα πρέπει να περιμένεις και το θέμα θα έχει ξεχαστεί μέχρι τότε). Σε πέτυχα;;;;;; :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελική μου το θεμα δυστυχώς δεν είναι η Νέλυ.

Με τη Νέλυ ότι έγινε έγινε.

Για μένα το πρόβλημα είναι η ανιδεότητα, η κακία ,η αγένεια και η ευκολία που κάποιες κοπελες ξεστομισαν αυτα που ξεστόμισαν

Περί κομπλέξισμου και κατωτερώτητας σε ένα διαδικτυακό χώρο.

Για μένα αυτό ήταν το ανεπιτρεπτο.

Φιλικά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑ ΚΑΛΑ ΑΚΟΜΑ ΑΣΧΟΛΕΙΣΤΕ ΜΕ ΑΥΤΟ???

Η ΝΟΜΙΖΕΤΕ ΟΤΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΜΑΜΜΥ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΛΛΟΙ ΨΕΥΤΙΚΟΙ

ΧΡΗΣΤΕΣ ΠΟΥ ΕΝΔΕΧΟΜΕΝΩΣ ΑΠΑΝΤΑΜΕ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΓΝΩΡΙΖΟΥΜΕ!??????

ΜΟΥΣΙΤΣΑ ΑΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΛΑ Η ΦΡΑΟΥΛΙΤΣΑ ΣΟΥ ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΠΡΕΠΕΙ

ΝΑ ΧΡΟΝΙΖΕΙ...ΦΙΛΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...