Μετάβαση σε περιεχόμενο

Διευκρινήσεις όσων αφορά τους fake λογαριασμούς!


lena

Recommended Posts

Ifigeneia έγραψε:

Αααα!!! Κι εγώ καλοπροαίρετη είμαι, πέραν του δέοντως θα έλεγα, στον έξω κόσμο.. Στον μαγικό κόσμο του ιντερνετ, όχι!!!!

Ιφι εγώ ένα έχω να πω: ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΟΠΑΔΟΙ ΣΟΥ!!! :woohoo: :woohoo:

Μη μασάς είσαι από τις πιο σοβαρές παρουσίες στο φόρουμ!!

Σ'αγαπάμεεεε!!!!

Κι ας με κατηγορεις που χάνω κιλά πιο εύκολα απο σένα!!! Αχαχαχαχα :woohoo: :woohoo: :huh::dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 357
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Έχω μείνει με αυτά που διαβάζω!

Και η δική μ,ου η απορία ήταν αυτή... πως προλάβαινε με ένα μωρό

να είναι 24 ώρες το 24ωρο σε ένα φόρουμ και να απαντάει σε όλα τα θέματα!

Απίστευτο το πόσο άρρωστος κόσμος υπάρχει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MAMOLI 10 ατομα λιγα ειπες ειναι αρκετουτσικα θα ελεγα.Θα ηθελα δε να πω οτι μπαινουν και αρκετοι αντρες.Οι λιγο παλιουτσικες θα θυμουντε την θυελλα που ειχε γινει με καποιον αντρα που εμπαινε μονο στο τσατ.Ιφιγενεια και δημητρουλα μου(Δημητρουλα μου ελειψες το ξερεισ ? :) ) σε τετοια οικονομικη κρισαρα που υπαρχει (και ας πει καποιος οτι δεν το εχει νιωσει στο πετσι του) εκανε ταξιδακια το κοριτσακι μας και γεννουσε στο Μητερα.Σε δικλινο αν θυμαμε καλα οτι ειχε πει :S .Αφροδιτακι πολυ χαιρομε που εισαι παλι εσυ το μικρο πονυ δεν ηταν καλο :P .Καλε γτ δεν εβαλες κατι αλλο ας πουμε "ταπεινο χαμομηλακι"να θυμηθουμε και κατι απο κατακουζινα μερια ;) χαχαχαχα ελεος.Παντως τα πιο "πιασιαρικα" θεματακια ειναι θηλασμος,αποβολη,εκτρωση...Το κακο ειναι οτι και στα 3 θεματα γινετε χαμος στην αρχη κλαιμε (ειδικα οταν ειναι για αποβολη) μετα το παραξηλωνουμε και γινετε ενα χαος :S ....Εκτρωσης ευτηχως δεν εχουμε πολλα θεματακια σε κανα 2 που ετυχε να ειμαι,στα θεματακια γινοταν Ο χαμος απο την αρχη του θεματος :unsure: ...Στα θεματακια θηλασμου εκει πια οι γνωμες της καθεμιας μας φερνουν αναταραχες.Εχει τυχη να διαβασω σε ενα θεμα για θηλασμο τα απιστευτα.Παλευουν φυσικα οι κοπελες που ξερουν για τον θηλασμο να δωσουν σωστες γνωμες αλλα....Εχει τυχη δε να δω θεματακι θηλασμου να τραβαει σαν την "Λαμψη" ενα πραγμα,Επεισοδιο 3927....Τελος τωρα για τον επισκεπτη θα πω οτι φιλε-η επισκεπτη ελα στην παρεα μας θα σε κερασουμε σουμαδα :laugh: .Παω να ψωνησω γιατι θα μεινουμε νηστικοι και επανερχομε (απειλω αν δεν το καταλαβατε :P ).Φιλια προς το παρον.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πω πω... δηλαδή κορίτσια είμαι στη black list;

ανύπανδρη μητέρα που μεγαλώνει μόνη το μωρό της χωρίς καμία βοήθεια;;;

χααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ

έχω πάει σε συνάντηση με το μωρό μου και τη μάνα μου και με έχουν γνωρίσει τα κορίτσια... μη με φοβάστε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Moussa έγραψε:

MAMOLI 10 ατομα λιγα ειπες ειναι αρκετουτσικα θα ελεγα.Θα ηθελα δε να πω οτι μπαινουν και αρκετοι αντρες.Οι λιγο παλιουτσικες θα θυμουντε την θυελλα που ειχε γινει με καποιον αντρα που εμπαινε μονο στο τσατ.Ιφιγενεια και δημητρουλα μου(Δημητρουλα μου ελειψες το ξερεισ ? :) ) σε τετοια οικονομικη κρισαρα που υπαρχει (και ας πει καποιος οτι δεν το εχει νιωσει στο πετσι του) εκανε ταξιδακια το κοριτσακι μας και γεννουσε στο Μητερα.Σε δικλινο αν θυμαμε καλα οτι ειχε πει :S .Αφροδιτακι πολυ χαιρομε που εισαι παλι εσυ το μικρο πονυ δεν ηταν καλο :P .Καλε γτ δεν εβαλες κατι αλλο ας πουμε "ταπεινο χαμομηλακι"να θυμηθουμε και κατι απο κατακουζινα μερια ;) χαχαχαχα ελεος.Παντως τα πιο "πιασιαρικα" θεματακια ειναι θηλασμος,αποβολη,εκτρωση...Το κακο ειναι οτι και στα 3 θεματα γινετε χαμος στην αρχη κλαιμε (ειδικα οταν ειναι για αποβολη) μετα το παραξηλωνουμε και γινετε ενα χαος :S ....Εκτρωσης ευτηχως δεν εχουμε πολλα θεματακια σε κανα 2 που ετυχε να ειμαι,στα θεματακια γινοταν Ο χαμος απο την αρχη του θεματος :unsure: ...Στα θεματακια θηλασμου εκει πια οι γνωμες της καθεμιας μας φερνουν αναταραχες.Εχει τυχη να διαβασω σε ενα θεμα για θηλασμο τα απιστευτα.Παλευουν φυσικα οι κοπελες που ξερουν για τον θηλασμο να δωσουν σωστες γνωμες αλλα....Εχει τυχη δε να δω θεματακι θηλασμου να τραβαει σαν την "Λαμψη" ενα πραγμα,Επεισοδιο 3927....Τελος τωρα για τον επισκεπτη θα πω οτι φιλε-η επισκεπτη ελα στην παρεα μας θα σε κερασουμε σουμαδα :laugh: .Παω να ψωνησω γιατι θα μεινουμε νηστικοι και επανερχομε (απειλω αν δεν το καταλαβατε :P ).Φιλια προς το παρον.

μα που χαθηκες εσυ?

η μικρη καλα? ποσο ειναι τωρα?

οι γιοι σου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έχω να πω ότι χαίρομαι που βλέπω τα παλιά μέλη ξανά ενεργά. Όταν είχα πρωτομπεί εγκυμονούσα ψαρωμένη που έψαχνε διακαώς για πληροφορίες ήσασταν η πηγή φωτός μου η Moussa, η Eldo κτλ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΑΜΟΧΛΕΥΟΥΜΕ ΠΑΛΙΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΕΣ ΘΑ ΤΙΣ ΑΚΟΥΣΟΥΝ ΚΑΙ ΘΑ ΦΡΙΞΟΥΝ!!!

ΜΕΤΑ ΝΑ ΔΙΤΤΕ ΟΜΑΔΙΚΕΣ ΑΠΟΧΩΡΙΣΕΙΣ ΧΑΧΑΧΑΧΑ

ΑΣ ΤΟ ΠΡΟΣΠΕΡΑΣΟΥΜΕ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΑΣ ΜΗΝ ΤΟ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ .

ΤΕΤΟΙΕΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΑΜΠΟΛΛΕΣ ΑΝ ΚΑΘΟΜΑΣΤΕ ΝΑ ΜΙΛΑΜΕ ΕΠΙ ΜΕΡΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΘΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΔΕΝ ΘΑ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΣΤΕ ΜΕ ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ ...

ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΑΣ ΑΝΟΙΧΤΑ ,ΝΑ ΜΗΝ ΠΕΦΤΟΥΜΕ ΝΑ ΦΑΜΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΥ ΥΠΟΨΙΑΖΕΤΑΙ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΗΜΑΣΤΕ ΕΥΚΟΛΟΠΙΣΤΕΣ .

ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ Η ΖΩΗ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ,ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΚΡΥΒΕΤΑΙ ΑΠΟ ΠΙΣΩ .

ΕΔΩ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΤΗΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΑ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΦΙΛΟΣ ΣΟΥ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΘΑ ΜΑΘΟΥΜΕ !!!!

ΤΗΝ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΟΥ .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροδιτη εχεις δικιο! Οτι εγινε εγινε! Απλα μας εκατσε ασχημα γιατι ολες οι παραξενες ιστοριες συνηθως κρατουσαν λιγες μερες. Τσακωνομασταν, αγαπιομασταν αλλα τελειωναν γρηγορα. Μιλαμε για 9 μηνες! Πιστευω οτι θα κρατουσε και περισσοτερο αν η franita και η Ιφιγενεια ειχαν κανει πισω για αλλη μια φορα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσάκι αν πάρεις πάλι τα κιλά που έχασες κι επιπλέον άλλα 10 και βγάλεις σπυριά σε όλο το πρόσωπο... ΕΓΩ ΘΑ ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΩ!!!!!! :P

:woohoo: :woohoo: :woohoo:

I love you κάργα!!

Δημητρούλα, Angelmama, moussa, papaki70, AFRODITH, pebii, mitsakii και υπόλοιπες διαδικτυακές φιλενάδες μου... ΤΡΙΣ... :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ifigeneia έγραψε:

Δημητρούλα, Angelmama, moussa, papaki70, AFRODITH, pebii, mitsakii και υπόλοιπες διαδικτυακές φιλενάδες μου... ΤΡΙΣ... :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Εγώ; Φιλάκι; ΔΕΝ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mamoli έγραψε:

Ifigeneia έγραψε:

Εγώ; Φιλάκι; ΔΕΝ??

frog_prince_kiss.jpg[/quote:1ef1o8h0]

Απαπαπαπαπαπαπα... Την λατρευτή μου Όλιβ ξέχασα???

Φουσκωτούλα μου εσύ... Όλα τα φιλιά του κόσμου σε εσένα και την κρυμένη Αθηνά!!!! :woohoo: :kiss::kiss: :woohoo: :woohoo: :silly: :silly: :laugh: :laugh: :kiss::kiss::lol::lol: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :cheer::cheer::cheer: :laugh: :laugh: :laugh:

Οι εικόνες ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ! Είσαι απίστευτη....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AFRODITH έγραψε:

ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΑΜΟΧΛΕΥΟΥΜΕ ΠΑΛΙΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΕΣ ΘΑ ΤΙΣ ΑΚΟΥΣΟΥΝ ΚΑΙ ΘΑ ΦΡΙΞΟΥΝ!!!

ΜΕΤΑ ΝΑ ΔΙΤΤΕ ΟΜΑΔΙΚΕΣ ΑΠΟΧΩΡΙΣΕΙΣ ΧΑΧΑΧΑΧΑ

ΑΣ ΤΟ ΠΡΟΣΠΕΡΑΣΟΥΜΕ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΑΣ ΜΗΝ ΤΟ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ .

ΤΕΤΟΙΕΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΑΜΠΟΛΛΕΣ ΑΝ ΚΑΘΟΜΑΣΤΕ ΝΑ ΜΙΛΑΜΕ ΕΠΙ ΜΕΡΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΘΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΔΕΝ ΘΑ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΣΤΕ ΜΕ ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ ...

ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΑΣ ΑΝΟΙΧΤΑ ,ΝΑ ΜΗΝ ΠΕΦΤΟΥΜΕ ΝΑ ΦΑΜΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΥ ΥΠΟΨΙΑΖΕΤΑΙ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΗΜΑΣΤΕ ΕΥΚΟΛΟΠΙΣΤΕΣ .

ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ Η ΖΩΗ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ,ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΚΡΥΒΕΤΑΙ ΑΠΟ ΠΙΣΩ .

ΕΔΩ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΤΗΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΑ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΦΙΛΟΣ ΣΟΥ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΘΑ ΜΑΘΟΥΜΕ !!!!

Αφροδίτη συμφωνώ απόλυτα μαζί σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ifigeneia έγραψε:

Σισσάκι αν πάρεις πάλι τα κιλά που έχασες κι επιπλέον άλλα 10 και βγάλεις σπυριά σε όλο το πρόσωπο... ΕΓΩ ΘΑ ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΩ!!!!!! :P

:woohoo: :woohoo: :woohoo:

I love you κάργα!!

Ιφι τα κιλά είναι ευκολάκι, τώρα για τα σπυριά δε μπορώ να σου εγγυηθώ τίποτα, είναι βλέπεις το αλαβάστρινο δέρμα μου που δύσκολα ψεγαδιάζει!!

:blink::blink: :woohoo: :woohoo:

Αμοιβαία τα αισθήματα μωρό μου!!!!

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φυσικα και ειμαι μαζι με την Αφροδιτη μας :) .Κοριτσια μου ειμαι χαρουμενη πια που ειμαι μαζι σας.Θελω να ελπιζω οτι εκει που επρεπε να παει το δικο μου μυνημα πηγε και καλο ειναι να μαζευτουν.Αλλωστε τα ασχημα περασαν και τωρα ειμαι εδω :) Α ΚΑΙ ΘΑ ΜΕΙΝΩ ΕΔΩ :) .Ετσι για να κατανοουμε τα πραγματα.Καλο ειναι οι κοπελες που αποχωρησαν για χαζες παρεξηγησης να ερθουν παλι στην φιλικη φωλια μας.Κακιασμενους και ατομα με διαθεση καυγα δεν τους εχουμε αναγκη "Να φυγετε κυριες μου να πατε αλλου" :P .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μούσσα μου ακόμα έχω το νούμερο του κινητού σου, απο εκείνη τη μέρα...!!!

Ξέρεις που γεννούσε το Νελλάκι μας ντε!! Αχαχαχαχαχαχα!!

Καλή σου μέρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και να φανταστειστε οτι οταν εγινε ο χαμος με την νελλυ,πριν ακομα εξαφανιστει μιλουσαμε με μυνηματα και μου ελεγε οτι ηθελε να ανοιξει θεμα με το θηλασμο και στερεες τροφες...αλλα εκει εγω αρχισα να περνω μπρος :unsure: μιας και πριν μερικες μερες ειχε ηδη ρωτησει γι αυτο :(

θεωρουσα οτι ηταν ενας καλος ανθρωπος,αλλα την πατησα γιατι σπανια παρακολουθουσα τις συζητησεις της,μιας και δεν ειχα πολυ χρονο τον τελευταιο καιρο(αφου εχω ενα μωρακι και εναν ταλιμπαν)αλλα και πιο πριν γιατι δουλευα και εκανα και μερες να μπω...ετσι ξεφυγα απο το τι γινοτανε...

λυπαμαι παρα πολυ....γιατι τελικα αυτη η κοπελα μας εκανε κακο...και πολυ φοβαμαι οτι θα ξαναρθει... :ohmy: με μια αλλη ιστορια οχι τοσο τραβηγμενη πιο καλα δουλεμενη,χωρις αντιφασεις....

εις στο επανειδειν λοιπον.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bourique δεν πειραζει ας ξαναρθει, φανταζομαι πολο βαρετη ειναι η ζωη του, ή η ζωη της κ γραφει τοσα....τουλαχιστον εμεις με τα προβληματα μας εχουμε κατι, μια οικογενεια κ προσπαθουμε να την κανουμε χαρουμενη καθε μερα...αυτο εχει σημασια....

Ιφιγενεια σε μενα δεν εχει φιλάκια....?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΡΕ BOURIQUE ΕΣΥ ΛΕΣ ΓΙΑ ΣΤΕΡΕΕΣ ΤΡΟΦΕΣ ΚΑΙ ΘΗΛΑΣΜΟ!

ΕΜΕΝΑ ΛΙΓΑ ΛΕΠΤΑ ΠΡΙΝ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ Η ΛΕΝΑ ΜΟΥ ΕΣΤΕΙΛΕ Π.Μ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕ ΚΑΘΥΣΥΧΑΣΕΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΙΜΟΡΑΓΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΟΤΙ ΤΑ ΕΧΕΙ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΗ ΚΑΙ ΟΤΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ! ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ ΠΑΣΑ ΙΔΕΑ...... :(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα ε τωρα που ξσαναδιαβασα τι εγραψε η μουσσα μας, τωρα μου κοψε και εμενα!!!!!! ειναι δυνατον να μην εχουν φραγκο και να γεννησει στο μητερα??? και παλι ξαναλεω...εγω η ακομη πιο ηλιθεια,μολις μπηκα στο μητερα δεν μου κοψε να σκεφτω οτι εκει μεσα ειναι σαν ξενοδοχειο 5 αστερων,που λεει ο λογος????????????? εδω αλλες οικογενειες κανουν κουμαντο 9 μηνες μηπως γεννησουν στο μητερα και τελικα δεν μπορουν...τελικα πρεπει να τα βαψω ξανθα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΩΣΗΡΘΕΣ ΜΟΥΣΣΑ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΑΧ ΤΙ ΜΟΥ ΘΥΜΙΣΕΣ ΓΙΑ ΠΑΛΙΑ..ΚΑΙ ΠΟΛΤ ΓΕΛΙΟ ΥΠΗΡΧΕ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΤΣΑΤ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΑΣΧΗΜΑ ΠΟΥ ΑΠΛΑ ΠΕΡΝΟΥΣΑΝ ΗΡΕΜΑ ΟΜΩΣ....ΧΡΟΝΙΖΕΙ Η ΜΙΚΡΗ ΣΟΥ...ΠΟΠΟ...ΠΕΡΝΑΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ...

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗ ΝΕΛΛΥ ΤΗΝ ΕΙΧΑ ΡΩΤΗΣΕΙ ΠΩΣ ΘΑ ΓΕΝΝΟΥΣΕ ΚΑΙ ΕΙΠΕ ΣΕ ΦΟΡΟΟΥΜ ΑΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΛΗ Η ΝΟΝΑ-ΚΟΥΜΠΑΡΑ ΤΗΣ ΤΗ ΣΤΗΡΙΖΕ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΣΕ ΟΛΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έχετε δίκιο κορίτσια, η ιστορία έμπαζε από παντού... Κι εγώ αισθάνομαι ηλίθια, παρ' όλο που δεν την είχα παρακολουθήσει απ' την αρχή. Τώρα που έγιναν τα αποκαλυπτήρια διάβασα τα πρώτα ποστ της Νέλλης και φάνηκε η απάτη... Π.χ. "έχουμε όπλο τα πτυχία μας", και λίγο καιρό μετά, χωρίς να μεσολαβήσει κάτι, παρατάνε τις σπουδές και φεύγουν για Γαλλία. Τα οικονομικά προβλήματα και το ιδιωτικό μαιευτήριο. Η κούρσα των κοριτσιών που την έψαχναν, και η μαρτυρία μιας κοπέλας που είπε ότι είχε ρωτήσει στο Μητέρα και της είπαν ότι δε γέννησε καμία Νέλλη. Και πολλά άλλα...

Το θέμα είναι ότι έθιγε ευαίσθητα θέματα, και καμία δεν μπορούσε να της ζητήσει διευκρινήσεις, γιατί μετά οι υπόλοιπες θα την έκραζαν για αδιακρισία και αναισθησία!

Είμαι σίγουρη ότι κάθε φορά που ξεγλιστρούσε, θα απορούσε και η ίδια με την ευπιστία μας...

(Θυμωμένη φατσούλα)...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κοριτσια επειδη δεν γνωριζω καθολου την ιστορια με την hope_89 - Nελλυ μηπως μπορειτε να με βαλετε λιγο στο κλιμα? Μπηκα μονο στο post της με θεμα 'αντιο καρδια μου',αλλα θα ηθελα να διαβασω και την ιστορια με την Γαλλια και τα αλλα..Πειτε μου λιγακι που να ψαξω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...