Μετάβαση σε περιεχόμενο

Διευκρινήσεις όσων αφορά τους fake λογαριασμούς!


lena

Recommended Posts

Ifigeneia έγραψε:

Το'πιασα το νόημα.. Και γιατί τότε παρακαλώ δεν πιέζαμε να μας αποκαλύψει η φίλη από το parents σε ποιο μέλος αναφέρεται? Και αν δεν το έλεγε σε εμάς, έπρεπε να επικοινωνήσουμε με τη lena, σαν admin θα ερχότανε σε συνεννόηση με την ΕΕΕΓ και θα το βρίσκαμε το μέλος. Έτσι θα γλιτώναμε συγκινήσεις και κλάματα.

Αλλά τώρα θυμήθηκα! Και σε μία άλλη απόπειρα που έκανε ένα μέλος από το Parents να μας ανοίξει τα μάτια σε σχέση με τους fake users, πέσαμε να τη φάμε, εδώ στο mammyland είμασταν όλες τόσο καλοπροαίρετες και γλυκές και ευγενικές με τα νέα μέλη τα οποία ήταν κατατρεγμένα από γονείς και πεθερικά, τα οποία τα είχανε εγκαταλείψει σε κατάσταση εγκυμοσύνης οι σύντροφοί τους, τα οποία τα πιέζανε να κάνουν έκτρωση... Τς τς τς... :huh:

Το πιασες! ;) Περα απο αυτο ηταν λαθος μας που δεν μιλησαμε νωριτερα στη Λενα για τη Νελλυ! Εγω ηθελα να το κανω εδω και μηνες αλλα ντρεπόμουν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 357
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ifigeneia έγραψε:

Το'πιασα το νόημα.. Και γιατί τότε παρακαλώ δεν πιέζαμε να μας αποκαλύψει η φίλη από το parents σε ποιο μέλος αναφέρεται? Και αν δεν το έλεγε σε εμάς, έπρεπε να επικοινωνήσουμε με τη lena, σαν admin θα ερχότανε σε συνεννόηση με την ΕΕΕΓ και θα το βρίσκαμε το μέλος. Έτσι θα γλιτώναμε συγκινήσεις και κλάματα.

Αλλά τώρα θυμήθηκα! Και σε μία άλλη απόπειρα που έκανε ένα μέλος από το Parents να μας ανοίξει τα μάτια σε σχέση με τους fake users, πέσαμε να τη φάμε, εδώ στο mammyland είμασταν όλες τόσο καλοπροαίρετες και γλυκές και ευγενικές με τα νέα μέλη τα οποία ήταν κατατρεγμένα από γονείς και πεθερικά, τα οποία τα είχανε εγκαταλείψει σε κατάσταση εγκυμοσύνης οι σύντροφοί τους, τα οποία τα πιέζανε να κάνουν έκτρωση... Τς τς τς... :huh:

Ναι.. αλλά αν μας έλεγε ποιά ήταν , τωρα εμείς με τί θα ασχολούμασταν? ε? :huh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bell έγραψε:

Ναι.. αλλά αν μας έλεγε ποιά ήταν , τωρα εμείς με τί θα ασχολούμασταν? ε? :huh: :laugh:

Τς τς τς... Με την manoula20, happymammy20, youngmummy, τελοσπάντων με το username που θα χρησιμοποιούσε για να ξαναμπει... Γιατί θα ξαναέμπαινε.. Εγγυημένα! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μετα απο τοσα ψεμματα που εχουν ειπωθει απο καποιους-ες,ελπιζω οτι οταν καποια μικρη κοπελα χρειαστει βοηθεια να μπορεσουμε να της την δωσουμε,γιατι τελικα ακομα και ψευτικη να αποδειχθει,θα εχουμε περασει καποια μηνυματα σε αλλες κοπελες που ισως μπαινουν και ειναι σε αδιεξοδο.Απο μενα ισως να μην εχει διευκρινιστει τι θελω εδω αφου ουτε εχω ουτε προσπαθω για μωρακι,τα λατρευω ομως,εχω βρει και καποιες κοπελες που κραταμε επαφη και πιστευω οτι μεσαα απο δω εμαθα αρκετα που θα μου χρησιμευσουν αργοτερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lena έγραψε:

Ύστερα απ' όλα όσα ειπώθηκαν για τον συγκεκριμένο λογαριασμό της hope_89 και τις επανειλημένες αιτήσεις σας για ψάξιμο του λογαριασμού, είχα την υποχρέωση να ψάξω τί συμβαίνει με το συγκεκριμένο λογαριασμό.

Σήμερα λοιπόν μπήκα στο συγκεκριμένο post της Hope_89 στο οποίο ανέφερε οτι ήταν στην Γαλλία, και πήρα το ip . Είδα λοιπόν προς έκπληξη μεγάλη οτι το ip δεν ήταν απο Γαλλία αλλά απο Αθήνα.... :blink:

Τώρα γιατί η Νέλλυ μας είπε ένα τέτοιο ψέμα....αυτό δεν μπορώ να το ξέρω...το μόνο που ξέρω σίγουρα είναι οτι δεν ήταν στην Γαλλία. Τα συμπεράσματα δικά σας...

δεν μπορω να καταλαβω πως σκεφτονται μερικοι ανθρωποι... νοιωθω πολυ ηλιθεια....ετρεχα με την crazy και τον χρηστο να την βρουμε στο νοσοκομειο να μη γεννησει μονη της....ειχα παει στη τραπεζα ν απρω οτι λεφτα ειχα μηπως δεν εχει λεφτα. τι να πω....μαλλον δεν πρεπει να εισαι τοσο ανθρωπος τελικα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια απο δω και πέρα...

1) Δεν ξαναπιστεύω καμμία που θα μας πει οτι σπάσανε τα νερά και περιμένει τον αντρούλη της να την πάει στο νοσοκομείο!!!(κ μιάς που περιμένω κ τρέεεεχουν τα νερά δεν μπαίνω κ στο ίντερνετ να το πω κ στις φιλενάδες μου...)Έχει γίνει νομίζω κ στην hope κ στην Elvira...τελικά μήπως κ αυτές/οί έχουν κάποια σχέση??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ε μα δεν στεκει να σπανε τα νερα και εσυ εκει στον υπολογιΣΤΗ...ΕΜΕΝΑ ΑΡΧΙΣΑΝ ΝΑ ΣΠΑΝΕ ΤΑ ΝΕΡΑ ΚΑΙ ΕΣΤΕΙΛΑ ΜΗΝ ΣΤΗ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΤΗ ΓΙΟΥΛΗ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΣΑΣ ΕΙΠΕ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κοριτσια....λυστε μου σας παρακαλω μια απορια!!!!!

Πως ειναι δυνατον, η Νελλυ, να ειναι τοσο ενεργο μελος κ να ειναι ψευτικη!!!! Το ξαναρωτησα πριν....κ ξαναλεω, οτι, ουτε ειμαι με το μερος της , ουτε κατα της, γιατι πολυ απλα εχω μιλησει ελαχιστα μαζι της....

Πως ειναι δυνατον, να καθεσαι με τις ωρες να λες πραγματα τα οποια ...δεν εισαι??? :blink::blink::blink: δεν εχεις αλλη δουλεια να κανεις??? αλλη ζωη???? τοσο πια σπιλμπεργκ??? :blink::blink::blink: κ θυμασαι τι λες???? θυμασαι τα ψεμματα σου???ειμαι πολυ μπερδεμενη....

πως ειναι δυνατον να μπαινει καποιος σε αυτη τη διαδικασια.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΕΝ ΘΑ ΣΧΟΛΙΑΣΩ ΤΗΝ ΟΛΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ... :dry:

ΑΛΛΑ ΜΗΠΩΣ ΒΡΕ ΛΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ

ΝΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΕΛΕΓΧΟΣ ΣΕ ΚΑΘΕ ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ

ΠΟΥ ΜΠΑΙΝΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΟΥΜΕ ΤΕΤΟΙΑ

ΘΕΜΑΤΑ ??? :huh:

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΒΕΒΑΙΑ ΑΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ... :silly:

ΛΕΩ ΜΗΠΩΣ ... :)

ΓΙΑΤΙ ΚΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΑΙΣΘΗΤΟ ΠΑΙΔΙ

ΚΑΙ ΤΑ ΜΠΙΓΩ ΣΕ ΚΑΘΕ ΤΡΑΓΙΚΗ ΙΣΤΟΡΙΑ :silly: :blush:

ΟΧΙ ΤΠΤ ΑΛΛΟ ΘΑ ΠΑΘΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΠΤ !!! :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Konstans έγραψε:

Βρε κοριτσια....λυστε μου σας παρακαλω μια απορια!!!!!

Πως ειναι δυνατον, η Νελλυ, να ειναι τοσο ενεργο μελος κ να ειναι ψευτικη!!!! Το ξαναρωτησα πριν....κ ξαναλεω, οτι, ουτε ειμαι με το μερος της , ουτε κατα της, γιατι πολυ απλα εχω μιλησει ελαχιστα μαζι της....

Πως ειναι δυνατον, να καθεσαι με τις ωρες να λες πραγματα τα οποια ...δεν εισαι??? :blink::blink::blink: δεν εχεις αλλη δουλεια να κανεις??? αλλη ζωη???? τοσο πια σπιλμπεργκ??? :blink::blink::blink: κ θυμασαι τι λες???? θυμασαι τα ψεμματα σου???ειμαι πολυ μπερδεμενη....

πως ειναι δυνατον να μπαινει καποιος σε αυτη τη διαδικασια.......

ΕΛΑ ΜΟΥ ΝΤΕ ???

ΝΕΑ ΜΑΝΑ ΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΟ ...

ΠΟΥ ΟΣΟ ΗΣΥΧΟ ΚΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ

ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΕΙΣ 20 ΩΡΕΣ(ΤΟ ΛΙΓΟΤΕΡΟ :woohoo: )

ΤΟ 24ΩΡΟ ΝΑ ΔΙΑΒΑΖΕΙΣ ΚΑΙ

ΝΑ ΑΠΑΝΤΑΣ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΠΟΣΤΣ :huh:

ΕΓΩ ΜΕΤΑ ΒΙΑΣ 1 ΩΡΑ ΚΑΙ ΟΧΙ

ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η Ελβιρα πιαστηκε, μιας κ χρησιμοποιουσε αλλης την οικογενεια....

Η Νελλυ κοριτσια, ανεφερε οτι γεννησε στο Μητερα στις 23 Μαιου 09 στις 23:13....οριστε!!! Βρειτε καποια φιλη που δουλευει στο Μητερα να μας πει αν οντως τοτε γεννησε μια Νελλυ.....Να μας λυθει κ η απορια βρε παιδια!!!!!

Παω για υπνο, εχουμε κ μια δουλεια!!!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mairybaggelhs έγραψε:

ΤΙ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΚΑΙ ΑΦΗΝΙΑΣΑΤΕ ΟΛΕΣ? ΠΕΙΤΕ ΚΑΙ ΣΕ ΜΕΝΑ ΤΗΝ ΚΑΚΟΜΟΙΡΑ.ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΝΕΛΥ?

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν μπορω να καταλαβω πως σκεφτονται μερικοι ανθρωποι... νοιωθω πολυ ηλιθεια....ετρεχα με την crazy και τον χρηστο να την βρουμε στο νοσοκομειο να μη γεννησει μονη της....ειχα παει στη τραπεζα ν απρω οτι λεφτα ειχα μηπως δεν εχει λεφτα. τι να πω....μαλλον δεν πρεπει να εισαι τοσο ανθρωπος τελικα..[/

Θυμαστε που ειχε πει οτι γεννα στο Ελενας?Ειχα παρει τον γιατρο μου τηλ. οσο τα κοριτσια εψαχναν και ειχε τρελαθει ολο το νοσοκομειο να την ψαχνει.....ξεφτηλα ειχα γινει τοτε :( .Με πηρε τοτε ο γιατρος μου τηλ και αφου ειχαν "φαει" το νοσοκομειο ολο (του ειχα πει εν συντομια την ιστορια της Νελλης) και με ξεχεσε γτ ειχε αφησει μια κοπελα που γενναγε απο ωρα σε ωρα για να μου κανει το χατηρι (ευτηχως η κοπελα δεν γεννησε οσο ο Πανος εψαχνε ).Μετα απο 2 μερεσ νομιζω και αφου στεναχωριομασταν (τοσο κοροιδα ειμασταν) για το τι εγινε αυτο το κοριτσι μας ειπε οτι γεννησε στο "Μητερα".(παιζει και να ειχε διαβασει οτι την ψαχναμε στο Ελενας).Μας ειχε πει οτι δεν εδιναν πληροφοριες γτ ειχε παει η πεθερα της και της εκανε καυγα (αν θυμαμε καλα δλδ).Τοτε μου ειχε γεννηθη η απορια πως τοσο νεα παιδια και "φευγατα "απο το σπιτι τους πηγαν στο Μητερα για τον τοκετο.Αφου δεν ειχαν πολλα λεφτα ετσι οπως ελεγαν.Αλλα για να ειμαι σωστη ειχα χαρει τοτε τοσο πολυ που ολα της πηγαν καλα που δεν καθησα να το πολυ σκεφτω.Καπως ετσι την παταμε κοριτσια μου.Μας πιανουν στην "στιγμη" και δεν το πολυ σκεφτομαστε :blink: .Οσο για το Μητερα που ειπε καποια κοπελα ειχα ρωτηση μετα απο κανα 2 μηνες αν ειχε γεννηση εκει μια κοπελα Νελλη και ειχε γινει χαμοσ (οπως μας ειχε πει η ιδια) με την πεθερα της και μαλιστα πολυ δικο μου ατομο και μετα απο μερες μου ειχε απαντηση οτι κανενας οροφος δεν ειχε τετοιο περιστατικο.Τα συμπερασματα δικα σας οποτε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Moussa έγραψε:

Μετα απο 2 μερεσ νομιζω και αφου στεναχωριομασταν (τοσο κοροιδα ειμασταν) για το τι εγινε αυτο το κοριτσι μας ειπε οτι γεννησε στο "Μητερα".(παιζει και να ειχε διαβασει οτι την ψαχναμε στο Ελενας).Μας ειχε πει οτι δεν εδιναν πληροφοριες γτ ειχε παει η πεθερα της και της εκανε καυγα (αν θυμαμε καλα δλδ).Τοτε μου ειχε γεννηθη η απορια πως τοσο νεα παιδια και "φευγατα "απο το σπιτι τους πηγαν στο Μητερα για τον τοκετο.Αφου δεν ειχαν πολλα λεφτα ετσι οπως ελεγαν.Αλλα για να ειμαι σωστη ειχα χαρει τοτε τοσο πολυ που ολα της πηγαν καλα που δεν καθησα να το πολυ σκεφτω.Καπως ετσι την παταμε κοριτσια μου.Μας πιανουν στην "στιγμη" και δεν το πολυ σκεφτομαστε :blink: .Οσο για το Μητερα που ειπε καποια κοπελα ειχα ρωτηση μετα απο κανα 2 μηνες αν ειχε γεννηση εκει μια κοπελα Νελλη και ειχε γινει χαμοσ (οπως μας ειχε πει η ιδια) με την πεθερα της και μαλιστα πολυ δικο μου ατομο και μετα απο μερες μου ειχε απαντηση οτι κανενας οροφος δεν ειχε τετοιο περιστατικο.Τα συμπερασματα δικα σας οποτε...

Κι εγώ αυτό πίστευα Αγγελική.. Επειδή διάβαζε κανονικά σαν επισκέπτης και είδε ότι είχατε ξεσηκώσει ένα ολόκληρο ΕΛΕΝΑ και δε βρήκατε τίποτα κι επειδή μια χαρά τη βόλευε η ξινή του ΜΗΤΕΡΑ (και καλά είχε λάβει εντολές να μην δώσει καμία πληροφορία), ε, γέννησε στο ΜΗΤΕΡΑ, ενώ μέρες νωρίτερα είχε γράψει ότι δε θα κάνουν άμεσα θρησκευτικό γιατί δεν είναι καλά τα οικονομικά τους.

Ορίστε, το'πα.. Από τότε εμένα άρχισαν να μου μπαίνουν υποψίες...

Και φρικάρισα όταν μετά τα ποστς μου προχθές μπήκε σαν θιγμένη να μας την πει κιόλας που την υποψιαστήκαμε γιατί ενώ δεν είχε λεφτά γέννησε στο ΜΗΤΕΡΑ. ΞΕΡΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ ΤΗΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΤΗΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ? Όχι βέβαια.. Δεν την ξέρουμε... Δίκιο έχει! :huh: Άσχετα που μόνη της την έγραψε μέρες πριν.

Και άλλλλλλλλλλααααααααα πολλά! Ξέρετε κάτι? Πιο πολύ μου την έδωσε που βγήκε να το παίξει θιγμένη και να μας γεμίσει τύψεις εμένα και τη φρανίτα και όποια άλλη εκφράστηκε δημόσια για τις υποψίες της, και μετά την χειροπιαστή απόδειξη για το ψέμα ότι ζει στη Λιμόζ, την έκανε με ελαφρά...

Ας βγει να πει ότι το μοναδικό ψέμα που έχει πει είναι αυτό με τη Λιμόζ, ας βγει να μας πει ότι όντως έχει γεννήσει ένα κοριτσάκι κι έχει χάσει ένα, κι εγώ ειλικρινά θα τη δω αλλιώς...

Με απασχολεί πολύ που έδινε χρήσιμες συμβουλές για νέες μανούλες ενώ πιστεύω ότι η ίδια δεν είναι.. Με απασχολεί πολύ που έγκυες στην ίδια εβδομάδα με την ίδια χάσανε τον ύπνο τους (εγώ δε θα το πάθαινα γιατί αν ήταν έτσι θα έπρεπε να αποβάλω κι εγώ από τη στεναχώρια όταν όντας στην 23η εβδ, μία γνωστή μου γέννησε το νεκρό παιδί της φυσιολογικά στην 24η) όταν διαβάσανε ότι απέβαλλε.. Έτσι απλά και γενικά!

Τελοσπάντων, πάλι είπα πολλά...

Αααα!!! Κι εγώ καλοπροαίρετη είμαι, πέραν του δέοντως θα έλεγα, στον έξω κόσμο.. Στον μαγικό κόσμο του ιντερνετ, όχι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου! :)

Aθηνούλα, λαγωνικό κι εσύ!! ;) Ελπίζω το μέλος από το parents να αναφερόταν στη Νέλλυ, γιατί τότε όντως υπάρχει κι άλλη... :S

Κι αν δεν υπάρχει βέβαια... θα υπάρξει!!! :dry:

Ιφιγένεια και λοιπές "Ηρακλής Πουαρώ"... ξαναυποκλίνομαι εγώ!!! :cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Moussa έγραψε:

[/quote:244zu6vn]

Η οποία πεθερα τελικα ειχε παει στο νοσοκομείο και τσακώθηκαν και ύστερα η Νελλυ ισχυριζεται οτι αλλαξαν ονομα. Για ποιο λόγο? Αφου η πεθερα ηξερε σε πιο δωματιο ηταν. Θα επρεπε να αλλαξουν και δωματιο. Επισης για να αλλαξεις ονομα σε ενα νοσοκομειο ειναι πολυ δυσκολο. Τι ειναι το ονομα? Πας στη ρεσεψιον και λες με "ενοχλει η πεθερα μου" και το αλλαζουν.Εδω μιλαμε για γεννηση παιδιου δεν ειναι παίξε γελασε. Κοριτσια μην το ψαχνουμε φαγαμε κουτόχορτο. Η Νελλυ που κρατησε το μωρο και θα συνεχιζε τις σπουδες της ξαφνικα φευγει απ την Ελλαδα και μενει ξανα και εγκυος. Η οποια ελεγε οτι δεν εχουν κανεναν παραμονο τα πτυχια τους και αυτα οταν τα παρουν. Που πήγανε τοσα ονειρα για τις σπουδες. Ακομα εχω να πω γεννα - μετακομιση Γαλλια(πολλα λεφτα)- δευτερη εγκυμοσυνη + αποβολη - βαπτιση της μικρης - εισιτήρια περα δωθε μεσα σε 9 μηνες! Κοριτσια το βρηκα μας εχει κρυψει οτι ειναι πάμπλουτη! Νελλυ θελω δανεικά! :P :laugh:

Νελλυ καλημερα! :P :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!

ΕΓΩ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΖΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΛΟΓΚΙΝ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΜΕΤΑ! ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΗΜΟΥΝ Ο "1 ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ"! ΑΛΛΑ ΕΚΑΝΑ ΛΟΓΚΙΝ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΛΕΕΙ ΕΝΑΣ ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ!!! :dry:

ΑΡΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ... :kiss: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

filos`ifigen έγραψε:

ε μα δεν στεκει να σπανε τα νερα και εσυ εκει στον υπολογιΣΤΗ...ΕΜΕΝΑ ΑΡΧΙΣΑΝ ΝΑ ΣΠΑΝΕ ΤΑ ΝΕΡΑ ΚΑΙ ΕΣΤΕΙΛΑ ΜΗΝ ΣΤΗ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΤΗ ΓΙΟΥΛΗ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΣΑΣ ΕΙΠΕ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ
Εγω οταν καταλαβα οτι σπασαν τα νερα χ...κα πανω μου. Μονο να μπω στο ιντερνετ δεν σκεφτηκα παντως!! :laugh: :laugh: Αν και οταν γενναγα για να με εμψυχωσει ο αντρας μου μου ειπε -Αντε να τελειωνεις να μπουμε στο μαμμυ να πουμε τις εμπειριες μας!! :laugh: :laugh:
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια, μην αυταπατάστε ότι μόνο ένας άνθρωπος στην Ελλάδα μπορεί να κάνει όλο αυτό το πράγμα! Υπάρχουν τουλάχιστον άλλοι δέκα εδώ μέσα που είναι αλλού για αλλού...

Σας το έχω ξαναγράψει... δεν είναι λίγα τα άτομα που για τον χ ψ λόγο μπαίνουν σε αυτή τη διαδικασία... Από ανθρώπους με... φετίχ, μέχρι άτομα που για κάποιο λόγο είναι καθηλωμένα στο σπίτι και ζουν παράλληλες ζωές μέσω internet!

Όσο για τον επισκέπτη -και επειδή έχω να ποστάρω τραγούδι από χθες :P - αφιερωμένο:

http://www.youtube.com/watch?v=V4wfm9-m8y0

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΡΙΣΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ έγραψε:

filos`ifigen έγραψε:

Εγω οταν καταλαβα οτι σπασαν τα νερα χ...κα πανω μου. Μονο να μπω στο ιντερνετ δεν σκεφτηκα παντως!! :laugh: :laugh: Αν και οταν γενναγα για να με εμψυχωσει ο αντρας μου μου ειπε -Αντε να τελειωνεις να μπουμε στο μαμμυ να πουμε τις εμπειριες μας!! :laugh: :laugh:[/quote:3mm7k08p]

xaxaxa...εισαι ΧΕΖΟΥΥΥΥΥΥΥ εισαι ΧΕΖΟΥΥΥΥΥ!!!!

Εγω θα επαιρνα τα καναλια...να με βγαλουν σε λαιβ συνδεση...να πω για τα ΝΕΡΑ μου

και μετα θα πηγαινα ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ στο νοσοκομειο!!! Σιγα....μπηκε και το ΕΛΒΡΙΑΚΙ να μας πει για τα νερα της και την φαγατε...τσ τσ και την αφησε και μονη με τα νερα της ο αντρας της και πηγε και πηρε τους γονεις της...ΤΙ ΓΛΥΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ!!!!!!!!

Αχ τετοιος αντρας μαλαμα που δεν εχει ανταλλαγμα!!!!

:laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...