Μετάβαση σε περιεχόμενο

site φτιαξτο μονος σου για ειδη βαπτισης


Recommended Posts

βεβαιως και μπορω να σου στειλω δειγμα

και μπορεις να το βαλεις με οτι 8ελεις

μπορεις να δεσεις τον αστερια με κορδελιτσες πανω στη κορνιζουλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 72
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

βεβαιως και μπορω να σου στειλω δειγμα

και μπορεις να το βαλεις με οτι 8ελεις

μπορεις να δεσεις τον αστερια με κορδελιτσες πανω στη κορνιζουλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙΣ ΔΕΙΓΜΑ ΠΕΣ ΜΟΥ ΤΙ ΘΕΣ ΝΑ ΜΑΘΕΙΣ.

ΣΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΥΣΤΕΡΩΝ ΑΠΛΑ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΤΗΝ ΒΑΠΤΙΣΗ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙΣ ΔΕΙΓΜΑ ΠΕΣ ΜΟΥ ΤΙ ΘΕΣ ΝΑ ΜΑΘΕΙΣ.

ΣΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΥΣΤΕΡΩΝ ΑΠΛΑ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΤΗΝ ΒΑΠΤΙΣΗ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙΣ ΔΕΙΓΜΑ ΠΕΣ ΜΟΥ ΤΙ ΘΕΣ ΝΑ ΜΑΘΕΙΣ.

ΣΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΥΣΤΕΡΩΝ ΑΠΛΑ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΤΗΝ ΒΑΠΤΙΣΗ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΕ ΕΧΩ ΖΑΛΙΣΕΙ ΜΕ ΤΑ ΒΑΤΡΑΧΑΚΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΞΕΡΩ. ΣΟΥ ΣΤΕΛΝΩ ΦΩΤΟ ΑΠΟ ΤΑ ΒΑΤΡΑΧΑΚΙΑ ΟΠΟΙΟ ΒΡΕΙΣ ΕΑΝ ΒΡΕΙΣ ΚΑΙ ΤΑ ΔΥΟ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΜΙΣΑ ΜΙΣΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΕ ΕΧΩ ΖΑΛΙΣΕΙ ΜΕ ΤΑ ΒΑΤΡΑΧΑΚΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΞΕΡΩ. ΣΟΥ ΣΤΕΛΝΩ ΦΩΤΟ ΑΠΟ ΤΑ ΒΑΤΡΑΧΑΚΙΑ ΟΠΟΙΟ ΒΡΕΙΣ ΕΑΝ ΒΡΕΙΣ ΚΑΙ ΤΑ ΔΥΟ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΜΙΣΑ ΜΙΣΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΕ ΕΧΩ ΖΑΛΙΣΕΙ ΜΕ ΤΑ ΒΑΤΡΑΧΑΚΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΞΕΡΩ. ΣΟΥ ΣΤΕΛΝΩ ΦΩΤΟ ΑΠΟ ΤΑ ΒΑΤΡΑΧΑΚΙΑ ΟΠΟΙΟ ΒΡΕΙΣ ΕΑΝ ΒΡΕΙΣ ΚΑΙ ΤΑ ΔΥΟ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΜΙΣΑ ΜΙΣΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙΣ ΔΕΙΓΜΑ ΠΕΣ ΜΟΥ ΤΙ ΘΕΣ ΝΑ ΜΑΘΕΙΣ.

ΣΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΥΣΤΕΡΩΝ ΑΠΛΑ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΤΗΝ ΒΑΠΤΙΣΗ.

χρειαζομαι να 3ερω ακριβως για ποιο αντικειμενο ενδιαφερεσαι και με πμ τη διευ8υνση σου

σε ευχαριστω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙΣ ΔΕΙΓΜΑ ΠΕΣ ΜΟΥ ΤΙ ΘΕΣ ΝΑ ΜΑΘΕΙΣ.

ΣΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΥΣΤΕΡΩΝ ΑΠΛΑ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΤΗΝ ΒΑΠΤΙΣΗ.

χρειαζομαι να 3ερω ακριβως για ποιο αντικειμενο ενδιαφερεσαι και με πμ τη διευ8υνση σου

σε ευχαριστω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙΣ ΔΕΙΓΜΑ ΠΕΣ ΜΟΥ ΤΙ ΘΕΣ ΝΑ ΜΑΘΕΙΣ.

ΣΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΥΣΤΕΡΩΝ ΑΠΛΑ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΤΗΝ ΒΑΠΤΙΣΗ.

χρειαζομαι να 3ερω ακριβως για ποιο αντικειμενο ενδιαφερεσαι και με πμ τη διευ8υνση σου

σε ευχαριστω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα καλη μου.Εχω αποφασιση μαζι με τον αντρα μου οταν γεννησω πρωτα ο θελουλης αντι για το απλο σοκολατακι η γλυκακι να κανω κατι ποιο ομορφο που θα μεινει κιολας στους επισκεπτες μας.Θελω να σου πω πως ακριβως το φανταζομε για να μου πεις αν εχεις κατι τετοιο η αν μπορουμε να το φτιαξουμε και ποσο παει το κοστος.Σκεφτομε λοιπον κατι σε τσαντακι ροζ η φουξια (ειδα κατι ονειρεμενα που εχεις) με καποιο κολιεδακι και μεσα το παστακι για καθε επισκεπτη.Ετσι πυστευω οτι θα φανε το παστακι μεν αλλα το κολιεδακι θα εχει παντα να τους θυμηζει την γεννηση της μικρης μου.:) .Τωρα το μπερδεμα και γιαυτο σε ρωτω για το κοστος ειναι οτι θελω μια καλη ποσοτητα απο αυτα δλδ γυρω στα 100 και δεν ξερω αν ειναι και παραπανω δλδ :unsure: .Μηπως μπορεις να με βοηθησης?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα καλη μου.Εχω αποφασιση μαζι με τον αντρα μου οταν γεννησω πρωτα ο θελουλης αντι για το απλο σοκολατακι η γλυκακι να κανω κατι ποιο ομορφο που θα μεινει κιολας στους επισκεπτες μας.Θελω να σου πω πως ακριβως το φανταζομε για να μου πεις αν εχεις κατι τετοιο η αν μπορουμε να το φτιαξουμε και ποσο παει το κοστος.Σκεφτομε λοιπον κατι σε τσαντακι ροζ η φουξια (ειδα κατι ονειρεμενα που εχεις) με καποιο κολιεδακι και μεσα το παστακι για καθε επισκεπτη.Ετσι πυστευω οτι θα φανε το παστακι μεν αλλα το κολιεδακι θα εχει παντα να τους θυμηζει την γεννηση της μικρης μου.:) .Τωρα το μπερδεμα και γιαυτο σε ρωτω για το κοστος ειναι οτι θελω μια καλη ποσοτητα απο αυτα δλδ γυρω στα 100 και δεν ξερω αν ειναι και παραπανω δλδ :unsure: .Μηπως μπορεις να με βοηθησης?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΑ Ε!!ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ,ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΑ!

DREAMCATHCER ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΩ 2 ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ ΠΕΣ ΜΟΥ

ΠΟΣΟ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΕΞΟΔΑ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΓΙΑ ΚΥΠΡΟ!!!ΑΠΑΝΤΗΣΕ ΜΟΥ ΓΙΑ

ΤΑ ΕΞΟΔΑ Κ ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΜΕΣΩ ΠΜ!!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΑ Ε!!ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ,ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΑ!

DREAMCATHCER ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΩ 2 ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ ΠΕΣ ΜΟΥ

ΠΟΣΟ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΕΞΟΔΑ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΓΙΑ ΚΥΠΡΟ!!!ΑΠΑΝΤΗΣΕ ΜΟΥ ΓΙΑ

ΤΑ ΕΞΟΔΑ Κ ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΜΕΣΩ ΠΜ!!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Τα κάνεις στον ατμό δηλαδή;; Και το κρέας σε κομμάτια το δίνεις;; Επίσης απόγευμα το δίνετε εσείς κορίτσια;; Εμάς μας είπε κρέμα της hipp ή κατσικίσιο γιαούρτι..
    • Είδες μωρέ πώς μεγαλώνουν..🤗εμας έχει κόψει το παμπερς τελείως και μου φαίνεται τόσο παράξενο σαν απότομα να μεγάλωσε το μικρό μου..χθες το βράδυ ξύπνησε ζήτησε τουαλέτα και ξαναξοιμηθηκε με τον άντρα μου σοκ πάθαμε χαχα🤪
    • Όχι.. γενικότερα παίρνω πολλααααά!! Αλλά μη συγκρίνεις γιατί έρχομαι και από εξωσωματική με διάφορα θέματα.. Filicine παίρνω χρόνια και λόγω στίγματος αλλά όχι ολόκληρο το χάπι γιατί είναι υπερβολική δόση.. πριν την εγκυμοσύνη έπαιρνα 1/2 χάπι μέρα παρά μέρα και έλεγχα πάντα τα αποθέματα με εξετάσεις.. στην εγκυμοσύνη τώρα παίρνω 1/2 χάπι κάθε μέρα και ότι λίγο έχουν οι πολυβιταμινες μέσα.. τα 5mg συστήνονται σε γυναίκες με ιστορικό ελαττωμάτων του νευρικού σωλήνα σε προηγούμενη κύηση.. αν και ξέρω ότι πολλοί γιατροί τα δίνουν επικουρικά σε όλες χωρίς να χρειάζεται συνήθως.. και ο δικός μου δηλαδή το ίδιο αλλά μετά από συζήτηση κατέληξα να παίρνω μισό που πάλι το θεωρώ πολύ προσωπικά και σύμφωνα με τις εξετάσεις μου.. Από συμπληρώματα το ίδιο.. παίρνω διάφορα.. αλλά σίδηρο μου είπαν όχι..! 🤷 Αλήθεια και τα υπόλοιπα κορίτσια... Τι σας έχουν πει εσάς ότι μπορείτε να παίρνετε από συμπληρώματα;
    • Είμαι σίγουρη ότι με καταλαβαίνεις απόλυτα αγάπη.. αισθάνομαι βέβαια άσχημα για το μωράκι αυτό ότι το αδικώ.. αλλά μέχρι την αυχενική και να δω ότι είναι υγιές, δεν μπορώ να αφήσω τον εαυτό μου να δεθεί μαζί του.. που δεν έχω "αγγίξει" κάν όσα πέρασες εσύ κοριτσάκι μου και που δεν θα ευχομουν σε κανέναν άνθρωπο ποτέ να περάσει τόσες δυσκολίες γενικά για να φτάσει να κρατήσει το μωρό του αγκαλιά... Εμένα με έχουν πάρει "χαμπάρι" αρκετοί τρίτοι και με ρωτάνε, ίσως επειδή έχω πρηστεί παααάρα πολύ και έχω βάλει κάποια κιλά.. δεν ξέρω αν φταίει η κορτιζόνη που παίρνω ή και οι διεγέρσεις που προηγήθηκαν βέβαια και η κατακράτηση που προέκυψε εξαιτίας αυτών (έχω ξεκινήσει ήδη διατροφολόγο πρώτα για το θέμα ζαχάρου να είναι υπό έλεγχο και δεύτερον για να μην παρά ξεφύγω...) Αυτή τη φορά όμως γενικότερα το παραδέχομαι και το λέω λίγο πιο εύκολα όχι γιατί θέλω να το μοιραστώ αλλά γιατί επιλέγω να πιέσω τον εαυτό μου να είναι πιο αισιόδοξος για αυτή την εγκυμοσύνη και ότι όλα θα πάνε καλά μέχρι τέλους.. εύχομαι ολόψυχα να μην μου γυρίσει μπούμερανγκ...😕 Λες σε έναν χρόνο από τώρα να συζητάμε για τη διατροφή του παιδιού;;;; 😅😅😅 Αχχχ μακάρι Παναγίτσα μου!!!! 🙏🙏🙏🤞🤞🤞 Το συζητάω με μια φίλη μου που τώρα κάνει εισαγωγή στις στέρεες η οποία φοβάται πολύ ότι θα πνιγεί το μωρό αν δεν είναι αλεσμένα.. δεν δέχεται καθόλου ότι υπάρχει λογική στα κομμάτια.. εγώ βέβαια βλέπω το μωρό πάλι πνίγεται και βγάζει γουλιες.. οπότε δεν καταλαβαίνω τη διαφορά.. από τη μια έχει βάση ο φόβος της από την άλλη πιστεύω ότι είναι και θέμα παιδιάτρου να ξέρει.. τεσπα δεν το έχω ψάξει καθόλου ακόμα αλλά προς χάριν της συζήτησης τώρα.. Ξεκίνησε από τώρα ο μπαγασας τα σουρτα φέρτα έξω;;;; 😝🤣🤣🤣🤣 Στην εφηβεία ούτε που θα τον βλέπετε σπίτι!!! 🤣🤣🤣 Μπράβο το παιδί!! Τουλάχιστον ηρέμησε λίγο η ψυχούλα μου που ποναγε.. πόσα έχει βγάλει τώρα;
    • Μονο filicin παιρνεις και utrogestan; Αν θυμάμαι καλα απο τις προηγούμενες, το σίδηρο το ξεκίνησα λιγο πιο μετά. Πρωτα φιλισιν και λιγο αργότερα σιδηρο, d3 και ω3 .
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...