Μετάβαση σε περιεχόμενο

Προταση για διαγραφη θεματων.


Guest

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 84
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Βρε κοριτσια αυτο με την ταχυτητα δεν το καταλαβα....δεν ειναι θεμα του διαδυκτιου γενικα?Εννοω στην Αθηνα που ημουν ειχα 24mbs και εμπαινα σφαιρα...ποτε δεν κολλησε...ποτε δεν με πεταξε εξω...τωρα που ηρθα Ροδο μερια κ μεχρι να ερθει το σταθερο μας εχουν δανεισει κατι φιλοι το ασυρματο ιντερνετ δεν μπορω να μπω ουτε στα mail μου....αρα ειναι θεμα του ιντερνετ που εχουμε τι ταχυτητα εχει....

κ Λενα εμενα προσωπικα μου αρεσει πολυ το site...μπραβο σου...κ αν δεν ειχα μπει εδω πριν 8 μηνες θα ειχα παθει καταθλιψη....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bell έγραψε:

Θα βγαλω και γω τη φωτο μου απο το προφιλ μου! Μολις ανακαλυψα οτι

η ζωή μου εχει γινει παραμύθι! Η φωτο μου κυκλοφορει σε παιδικα παραμυθια! πωπω! τελικα δεν ειναι ασφαλες το ιντερνετ!

χαχαχαχα :laugh: :laugh: :laugh:

χωρις πλακα...ελεγα να στο πω...αλλα δεν ηθελα να γινω καρφι....

:laugh: :laugh: :laugh:

Ποια στο καρφωσε ? ??? :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

zaxarenia έγραψε:

bell έγραψε:

χαχαχαχα :laugh: :laugh: :laugh:

χωρις πλακα...ελεγα να στο πω...αλλα δεν ηθελα να γινω καρφι....

:laugh: :laugh: :laugh:

Ποια στο καρφωσε ? ??? :laugh:[/quote:1dci86qw]

Πλάκα πλάκα αυτό ήταν κορυφένιο! :laugh: :laugh: :laugh: Διάβασα όλα τα post και θυμόμουν την ατάκα σου στη σελίδα 5 για να κάνω παράθεση! Πολύ καλό!

Είμαι νεούδι εδώ και είναι το μοναδικό φόρουμ που συμμετέχω (είμαι αθώα και άβγαλτη - εγώ και η Χουάννα η παρθένα) :laugh: :laugh: - sorry αλλά από την ατάκα της bell με έχει πιάσει η μ@μ@κια μου- αν και έχω διαβάσει για θέματα και σε άλλα φόρουμ και έχω και σελίδα στο face. Παιδιά πραγματικά θα σύμφωνήσω με όλες όσες έγραψαν παραπάνω οτι κανείς δε μας αναγκαζει να γράψουμε, να βάλουμε φωτό μας, να έχουμε το πραγματικό μας όνομα στο προφίλ μας κλπ κλπ. Ηρεμήστε! Δε βρίσκω λόγο για πανικό! Μεγάλοκοπέλες είμαστε και ξέορυμε τι κάνουμε! Η καθε μία είναι υπέυθυνη για τον εαυτό της και τις πράξεις της.

Φιλια :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...