Μετάβαση σε περιεχόμενο

ποτε θα νιωσω το μωρο μου?


Recommended Posts

ΕΓΩ ΕΝΙΩΣΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΧΤΥΠΗΜΑ ΣΤΗΝ 12Η ΕΒΔΟΜΑΔΑ.

ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΤΗΝ ΞΑΝΑΚΟΥΣΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΣΧΕΔΟΝ.

ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΚΟΥΝΙΕΤΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕ

ΤΡΕΛΑΙΝΕΙ..

ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 57
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΕΓΩ ΕΝΙΩΣΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΧΤΥΠΗΜΑ ΣΤΗΝ 12Η ΕΒΔΟΜΑΔΑ.

ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΤΗΝ ΞΑΝΑΚΟΥΣΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΣΧΕΔΟΝ.

ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΚΟΥΝΙΕΤΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕ

ΤΡΕΛΑΙΝΕΙ..

ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ σήμερα κλείνω την 16η εβδομάδα (ακόμα δεν μπορώ να πιστέψω οτι γράφω στο forum για την εγκυμοσύνη μου και οχι περί ανέμων και υδάτων.... :laugh: ).

Πριν λίγες ημέρες ενώ ημουν ξαπλωμένη και ο καλός μου είχε ακουμπήσει το χέρι του στην κοιλιά μου, νιώσαμε και οι δύο ένα γαργάλημα.... Αυτομάτως κοιταχτήκαμε και με ρώτησε αν ήταν το μωρό... έλα μου ντε!!!Ηταν? θελω να πιστευω πως ναι....;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ σήμερα κλείνω την 16η εβδομάδα (ακόμα δεν μπορώ να πιστέψω οτι γράφω στο forum για την εγκυμοσύνη μου και οχι περί ανέμων και υδάτων.... :laugh: ).

Πριν λίγες ημέρες ενώ ημουν ξαπλωμένη και ο καλός μου είχε ακουμπήσει το χέρι του στην κοιλιά μου, νιώσαμε και οι δύο ένα γαργάλημα.... Αυτομάτως κοιταχτήκαμε και με ρώτησε αν ήταν το μωρό... έλα μου ντε!!!Ηταν? θελω να πιστευω πως ναι....;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ σήμερα κλείνω την 16η εβδομάδα (ακόμα δεν μπορώ να πιστέψω οτι γράφω στο forum για την εγκυμοσύνη μου και οχι περί ανέμων και υδάτων.... :laugh: ).

Πριν λίγες ημέρες ενώ ημουν ξαπλωμένη και ο καλός μου είχε ακουμπήσει το χέρι του στην κοιλιά μου, νιώσαμε και οι δύο ένα γαργάλημα.... Αυτομάτως κοιταχτήκαμε και με ρώτησε αν ήταν το μωρό... έλα μου ντε!!!Ηταν? θελω να πιστευω πως ναι....;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...