Μετάβαση σε περιεχόμενο

Βαπτιστικα Απο το Lapin House.... Tη γνώμη σας


bell

Recommended Posts

Εχει δει καμια πρόσφατα τα βαπτιστικα του lapin;

Πως είναι; Είχα παρει στον βαφτισικό μου πριν χρόνια απο

κει βαπτιστικά, αλλά εκτοτε ουτε που γυρνάω να τα δω οταν ψωνίζω

άλλα ρουχα για τα παιδια μου απο κει.

Της Λάρνακας έχει κλεισει. αξίζει τον κόπο να πάω μέχρι Λευκωσία

να δω;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το Σεπτέμβριο βάπτισα ένα αγοράκι και πήρα το βαπτιστικό

ρούχο από τα lapin. Τα κομμάτια για αγοράκια μου άρεσαν

πάρα πολύ, για κοριτσάκια δεν είχε τόσο ωραία ;)

Εξαρτάται και τι θέλεις.

Αυτό που πήρα πάντως μου άρεσε πάρα πολύ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Bell μου θα συμφωνήσω με τη Ναταούλα...Εγώ βάφτισα την κορούλα μου το Νοέμβρη και τα κοριτσσίστικα βαπτιστικά του Lapin δε μου άρεσαν..Τα αγορίστικα ήταν φοβερα...Τελικά τα πήραμε τα βαπτιστικά της από τα Frattina.Μπορεί να είναι της ίδιας εταιρίας, αλλά καμία σχέση τα ρούχα..ήταν τέλεια!!!!Αν θες πήγαινε και στα Frattina να δεις...Εμένα πάντως με ξετρέλαναν..Γι'αυτό τα πήραμε από εκεί..Βέβαια ηταν πανάκριβα, αλλά.....Πιστεύω ότι θα τα φορέσουμε γιατί τα βαπτιστικά ξεκινούν από 1 έτους τα νουμεράκια κι εμείς όταν βαφτίσμαε τη μικρή μας ήταν 6,5 μηνών...Οπότε της ήταν λίίίίγο μεγάλα, αλλά θα τα ξαναφορέσουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου!

Του γιου μου τα βαπτιστικα ηταν απο κει και ηταν τελεια!

Τωρα για κοριτσακια δεν ξερω να σου πω μιας και τα ειχε διαλεξει ο νονος του μονος του!

Αληθεια ρε κοριτσια να ρωτησω,συγνωμη Βell για την καταχρηση,τα βαπτιστικα τα διαλεγουν η μαμα μαζι με τον νονο η ειναι θεμα του νονου;

Ρωταω για τον μικρο μου τωρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναλόγως τη σχέση. Κανονικά στα βαφτιστικά οι γονείς δεν παρεμβαίνουν. Είναι του νονού ευθύνη.

Στης μικρής μου ρωτήθηκα από τη νονά της, η οποία είναι κολλητή μου. Είχε καταλήξει σε 3 συνδυασμούς και ρώτησε ποιός μου άρεσε περισσότερο.

Βεβαια αν δεν ήθελε δε θα έλεγα τη γνώμη μου.

Εύτυχως που με ρώτησε... :)

Τα κοριτσίστικα της Λαπέν πέρσι δε μου άρεσαν. Για τα αγορίστικα δεν έχω άποψη, δεν τους έδινα σημασία.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μου εχει πει να διαλέξω ο,τι θέλω! ΄Και γω οταν έγινα νονά

άφησα στην κουμπάρα μου να διαλέξει ότι ήθελε. Εγω απλά πληρωσα ;)

Μια φορα γίνεσαι νονός!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου γλυκια μου. Εγώ πριν 2 χρόνια που βάφτισα αγοράκι, τα ψώνισα από το lapin και ήταν υπέροχα. Με μπουφανάκι καρό και όχι σακάκια γραβατούλες και τέτοια.. Γενικά δεν μου αρέσει το στυλ γαμπρουδακι. Φέτος το Πάσχα θα βαφτίσουμε το γιουδάκι μου και τα βαφτιστικά θα τα πάρουμε πάλι απο το lapin. Ενημερωτικά θα σου πω ότι τουλάχιστο στα lapin της Αθήνας μου είπαν πως τα νέα σχέδια τα παραλαμβάνουν αρχές Μαρτίου, οπότε μην πας τζάμπα απο τωρα. Κι εμείς τότε θα πάμε. Ελπίζω να σε βοήθησα! Φιλάκια πολλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα σε όλες.

τα βαπτιστηκά της μικρής μου ήταν απο τη lapin,εμένα μου άρεσαν πολύ διότι ήταν απλά χωρίς φραμπαλάδες κλπ.

αν δεν κάνω λάθος η νονά της τα πήρε απο μαγαζί στο Αιγάλεω(Αθήνα) το οποίο έφερνε βαπτιστηκά απο πολλές εταιρίες.

κάνε μια έρευνα σε διαφορα μαγαζιά πριν πας σε ''μεγάλα'' ίσως βρεις καλά πράγματα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...