Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ψεύτικος λογαριασμός: τα αποκαλυπτήρια!


Mamoli

Recommended Posts

Παρεπιπτοντως.....εγω ξερετε τι εχω παρατηρησει κοριτσια κ μου τι σπαει???

Ειναι καποιες κοπελες, δε λεω καποια συγκεκριμενη μη παρεξηγηθω, οι οποιες κανουν εγγραφη, λενε ενα προβλημα η κατι τελοσπαντων κ μετα χανονται....οκ απο τη μια το καταλαβαινω......δικαιωμα του καθενος να μπει κ να βγει οποτε θελει....αλλα απορω...κανεις τον κοπο να κανεις ολοκληρη εγγραφη να ρωτησεις κατι....απλο....κατι που ανετα βρισκεις στο διαδικτυο αν το ψαξεις...κ μετα??? που πας???

Απλα το ειχα απορια......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 262
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Βρε κοριτσια σιγουρα?????? Μπηκα στις φωτο μελων και εχει και λεπτομερειες απο την ζωη της. Πχ φωτο με την γυναικα του αδελφου της. Που βρηκε ολες αυτες τις φωτο?? :dry::ohmy::blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia den xerw ..kathisa to skeftika kai metaniwsa poli pou evala fotos mou kai eipa proswpika mou pragmata....niwthw poli provlimatismeni kai tha kitaxw an mporw na tis vgalw...edw mesa pragmatika mirazomaste katastaseis k leme pragmata wste na akousoume kapies gnwmes..alla den mporw na skeftomai oti kapios mporei na to kataxrastei auto...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΡΙΣΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ έγραψε:

Βρε κοριτσια σιγουρα?????? Μπηκα στις φωτο μελων και εχει και λεπτομερειες απο την ζωη της. Πχ φωτο με την γυναικα του αδελφου της. Που βρηκε ολες αυτες τις φωτο?? :dry::ohmy::blink:

Μπες εδω και θα καταλαβεις. Το ειχε γραψει στην πρωτη σελιδα.

http://s305.photobucket.com/albums/nn20 ... 33a33d.pbw

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ βρε κοριτσια καλα να μαστε

και τωρα αν καμια ή κανεις θελει να το παιζει και καλα

ας το παιζει τι να πω

εγω αυτο που εχω να πω ειναι οτι οσες γνωριζομαστε εχουμε ανταλλαξει τηλ εχουμε μιλησει εχουμε βρεθει

απο κει και περα σωστο ειναι να κραταμε μια απιφυλαξη γιατι μην ξεχναμε μπορει να υπαρχει ουσιαστικα ανωνυμια αλλα ο λογος ειναι γραπτος και μενει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια πραγματικα εχω σοκαριστει με ολη αυτη την φαση....δηλαδη γιατι να μπει η αλλη στη διαδικασια αυτη???τραγικο.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ti na pw apatewnes yparxoun sto internet opws yparxoun k ston eksw kosmo!!!min tromazete koritsia k oso gia tis foto sas apo tin stigmi pou tis anebasate opoudipote sto internet mporei o kathena na tis xreisimopoiisei k egw exw anebasei k tha synexisw na anebazw alla panta elegxomena to mono pou me enoxlei einai na milaw se auta ta atoma k na kserw oti me koroideuoun.Mammoli eimaste k sto facebook files mpainw kathimerina k sto block sou katerina zaneka-zikidis to onoma mou k egw otan eida to dwmatio tis sygekrimenis den pistepsa oti itan alithino menw stin germania k exw psaxtei k egw trela se oli tin eurwpi gia diakosmiseis k katalaba poso amerikaniko itan bebaia den to skeftika parapanw apla eipa alli mia kopela me taseis mythomanias kalws i kakws poly megalo pososto tetoiwn anthrwpwn yparxei sto internet!i gnwmi mou einai oti thelei apla prosoxi me ta proswpika mas stoixeia pou mporoun na xreisimopoieithoun eis baros mas!!!polla eipa e???parasyrthika filia se oles tis alithines koilitses!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε κορίτσια, εγώ όλα τα κατάλαβα, εκτός από ένα: γιατί, αφού το ζευγάρι στο site του είχε ένα σωρό φωτογραφίες του μωρού νεογέννητου, ακόμα στο μαιευτήριο, αυτή/ος επέλεξε να βάλει μια φωτογραφία όπου το μωρό ήταν μεγαλύτερο; Δηλαδή την κάνεις την απάτη, κάνε την σωστά τουλάχιστον...

Όσο για το κύκλωμα απαγωγής βρεφών, κι εμένα μου φαίνεται πάρα πολύ τραβηγμένο, αλλά δεν είναι και εντελώς απορριπτέο. Π.χ., κανονίζει συνάντηση με μία κοπέλα. Συναντιούνται, η άλλη θέλει να πάει τουαλέτα, κι αυτή της λέει "πήγαινε, και προσέχω εγώ το μωρό σου, πόση ώρα θα κάνεις;". Η άλλη πηγαίνει τουαλέτα, και όταν επιστρέφει, η Ελβίρα και το μωρό έχουν κάνει φτερά. Η κοπέλα πηγαίνει στην αστυνομία, αλλά δεν μπορούν να εντοπίσουν την Ελβίρα, γιατί έμπαινε πάντα από ίντερνετ καφέ και δεν έχουν κανένα στοιχείο της.

ΑΛΛΑ, δεν είναι τόσο απλό:

Πρώτον, συνήθως τα μέλη του μάμμυ κανονίζουν ομαδικές συναντήσεις. Αυτό, ας πούμε, παρακάμπτεται.

Δεύτερον, ποια μικρομάνα θα άφηνε το μωρό της με μια γυναίκα που γνωρίζει ελάχιστα, για να πάει τουαλέτα ή να πάει οπουδήποτε αλλού;

Και τρίτο και σημαντικότερο, η Ελβίρα που θα εμφανιζόταν στο ραντεβού, δε θα ήταν η κοπέλα της φωτογραφίας, άρα πόσες πιθανότητες υπάρχουν η συνάντηση να πραγματοποιούνταν ομαλά;

Τίποτα, τίποτα, εγώ πιστεύω ότι η Courtney (σε λίγο θα γίνουμε και κολλητές και θα παίζουμε σφαλιάρες) είναι διχασμένη προσωπικότη (όπως η Ντέμι Μουρ στην ταινία "Κάθε φορά που κλείνω τα μάτια", που μία ξυπνάει στη Νέα Υόρκη και μία στη Γαλλία, όπου επίσης όλοι οι κάτοικοι μιλάνε αγγλικά)και μία ξυπνάει Courtney και μία Ελβίρα, γνωρίζει ελληνικά, επειδή η ζωή είναι πιο πραγματικη απ' τις ταινίες, και γι' αυτό έκανε αυτό το προφίλ, όπου ζει ως Ελβίρα.

Αυτό ήταν τελικά!!! Το βρήκα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θέλω να γίνω μαμά! έγραψε:

Ρε κορίτσια, εγώ όλα τα κατάλαβα, εκτός από ένα: γιατί, αφού το ζευγάρι στο site του είχε ένα σωρό φωτογραφίες του μωρού νεογέννητου, ακόμα στο μαιευτήριο, αυτή/ος επέλεξε να βάλει μια φωτογραφία όπου το μωρό ήταν μεγαλύτερο; Δηλαδή την κάνεις την απάτη, κάνε την σωστά τουλάχιστον...

Όσο για το κύκλωμα απαγωγής βρεφών, κι εμένα μου φαίνεται πάρα πολύ τραβηγμένο, αλλά δεν είναι και εντελώς απορριπτέο. Π.χ., κανονίζει συνάντηση με μία κοπέλα. Συναντιούνται, η άλλη θέλει να πάει τουαλέτα, κι αυτή της λέει "πήγαινε, και προσέχω εγώ το μωρό σου, πόση ώρα θα κάνεις;". Η άλλη πηγαίνει τουαλέτα, και όταν επιστρέφει, η Ελβίρα και το μωρό έχουν κάνει φτερά. Η κοπέλα πηγαίνει στην αστυνομία, αλλά δεν μπορούν να εντοπίσουν την Ελβίρα, γιατί έμπαινε πάντα από ίντερνετ καφέ και δεν έχουν κανένα στοιχείο της.

ΑΛΛΑ, δεν είναι τόσο απλό:

Πρώτον, συνήθως τα μέλη του μάμμυ κανονίζουν ομαδικές συναντήσεις. Αυτό, ας πούμε, παρακάμπτεται.

Δεύτερον, ποια μικρομάνα θα άφηνε το μωρό της με μια γυναίκα που γνωρίζει ελάχιστα, για να πάει τουαλέτα ή να πάει οπουδήποτε αλλού;

Και τρίτο και σημαντικότερο, η Ελβίρα που θα εμφανιζόταν στο ραντεβού, δε θα ήταν η κοπέλα της φωτογραφίας, άρα πόσες πιθανότητες υπάρχουν η συνάντηση να πραγματοποιούνταν ομαλά;

Τίποτα, τίποτα, εγώ πιστεύω ότι η Courtney (σε λίγο θα γίνουμε και κολλητές και θα παίζουμε σφαλιάρες) είναι διχασμένη προσωπικότη (όπως η Ντέμι Μουρ στην ταινία "Κάθε φορά που κλείνω τα μάτια", που μία ξυπνάει στη Νέα Υόρκη και μία στη Γαλλία, όπου επίσης όλοι οι κάτοικοι μιλάνε αγγλικά)και μία ξυπνάει Courtney και μία Ελβίρα, γνωρίζει ελληνικά, επειδή η ζωή είναι πιο πραγματικη απ' τις ταινίες, και γι' αυτό έκανε αυτό το προφίλ, όπου ζει ως Ελβίρα.

Αυτό ήταν τελικά!!! Το βρήκα!!!

Δεν μου λες κουκλα μου...τι δουλεια κανεις??? Γιατι κατι ακουσα οτι ο Φωσκολος επιστρεφει με νεα σειρα στον Αντ1...μηπως να πας για βοηθός... :P:P:P Εισαι πραγματικα απιστευτη!!! ΧΙΧΙΧΙ!!! :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οσο παει γινεται κ πιο τρομακτικο ! Η MARKER HTAN MAZI MOY STO IASΩ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΓΑΜΕ , ΔΗΛΩΝΩ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ !!! (ΧΙΙΧΙΧΙΧΙΧΙΧΙ)

ΠΑΝΤΩΣ ΕΧΩ ΦΑΕΙ ΦΡΙΚΗ ΜΕΓΑΛΗ ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΥΤΟ ΛΕΓΕΤΑΙ ΚΡΙΣΗ ΤΑΥΤΟΤΑΣ ! ΑΛΛΗ ΠΑΘΗΣΗ ! ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑ

ΑΣ ΕΥ8ΗΜΗΣΟΥΜΕ Κ ΛΙΓΟ ΜΙΑ ΠΟΥ Η ΖΑΧΑΡΕΝΙΑ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΗΚΕ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θέλω να γίνω μαμά! έγραψε:

Ρε κορίτσια, εγώ όλα τα κατάλαβα, εκτός από ένα: γιατί, αφού το ζευγάρι στο site του είχε ένα σωρό φωτογραφίες του μωρού νεογέννητου, ακόμα στο μαιευτήριο, αυτή/ος επέλεξε να βάλει μια φωτογραφία όπου το μωρό ήταν μεγαλύτερο; Δηλαδή την κάνεις την απάτη, κάνε την σωστά τουλάχιστον...

Όσο για το κύκλωμα απαγωγής βρεφών, κι εμένα μου φαίνεται πάρα πολύ τραβηγμένο, αλλά δεν είναι και εντελώς απορριπτέο. Π.χ., κανονίζει συνάντηση με μία κοπέλα. Συναντιούνται, η άλλη θέλει να πάει τουαλέτα, κι αυτή της λέει "πήγαινε, και προσέχω εγώ το μωρό σου, πόση ώρα θα κάνεις;". Η άλλη πηγαίνει τουαλέτα, και όταν επιστρέφει, η Ελβίρα και το μωρό έχουν κάνει φτερά. Η κοπέλα πηγαίνει στην αστυνομία, αλλά δεν μπορούν να εντοπίσουν την Ελβίρα, γιατί έμπαινε πάντα από ίντερνετ καφέ και δεν έχουν κανένα στοιχείο της.

ΑΛΛΑ, δεν είναι τόσο απλό:

Πρώτον, συνήθως τα μέλη του μάμμυ κανονίζουν ομαδικές συναντήσεις. Αυτό, ας πούμε, παρακάμπτεται.

Δεύτερον, ποια μικρομάνα θα άφηνε το μωρό της με μια γυναίκα που γνωρίζει ελάχιστα, για να πάει τουαλέτα ή να πάει οπουδήποτε αλλού;

Και τρίτο και σημαντικότερο, η Ελβίρα που θα εμφανιζόταν στο ραντεβού, δε θα ήταν η κοπέλα της φωτογραφίας, άρα πόσες πιθανότητες υπάρχουν η συνάντηση να πραγματοποιούνταν ομαλά;

Τίποτα, τίποτα, εγώ πιστεύω ότι η Courtney (σε λίγο θα γίνουμε και κολλητές και θα παίζουμε σφαλιάρες) είναι διχασμένη προσωπικότη (όπως η Ντέμι Μουρ στην ταινία "Κάθε φορά που κλείνω τα μάτια", που μία ξυπνάει στη Νέα Υόρκη και μία στη Γαλλία, όπου επίσης όλοι οι κάτοικοι μιλάνε αγγλικά)και μία ξυπνάει Courtney και μία Ελβίρα, γνωρίζει ελληνικά, επειδή η ζωή είναι πιο πραγματικη απ' τις ταινίες, και γι' αυτό έκανε αυτό το προφίλ, όπου ζει ως Ελβίρα.

Αυτό ήταν τελικά!!! Το βρήκα!!!

Τι είπες τώρα;;; :woohoo: :woohoo: Μ'έστειλες!!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Πέρα από την πλάκα πάντως... εγώ κορίτσια το ήξερα ότι εδώ γίνονται πολλά! Εννοώ στο διαδίκτυο γενικά όχι συγκεκριμένα στο μάμμυ!!! Ανωμαλάρες παντού! Καμιά Ελβίρα όμως... το τονίζω, και κανένας μυθομανής ψυχανώμαλος και οτιδήποτε άλλο θα με κάνει να φοβηθώ να χρησιμοποιήσω κάτι που με διασκεδάζει, με ηρεμεί και που μου δίνει την δυνατότητα της επικοινωνίας με αγαπημένα άτομα! Μην φοβάστε! Δεν υπάρχει λόγος!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια απο χθες το βραδι που εβαλε το θεμα της αποκαλυψης η Mamoli

πραγματικα δεν μπορω να το χωνεψω,ολο αυτο σκεφτομουν!

Τι μυαλα υπαρχουν... :angry:

Φαινοταν πολυ καλο για να ειναι αληθινο...

Ας παει στο καλο της και μακαρι να μην μας ξαναπαραμυθιασουν ετσι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dallia έγραψε:

Πέρα από την πλάκα πάντως... εγώ κορίτσια το ήξερα ότι εδώ γίνονται πολλά! Εννοώ στο διαδίκτυο γενικά όχι συγκεκριμένα στο μάμμυ!!! Ανωμαλάρες παντού! Καμιά Ελβίρα όμως... το τονίζω, και κανένας μυθομανής ψυχανώμαλος και οτιδήποτε άλλο θα με κάνει να φοβηθώ να χρησιμοποιήσω κάτι που με διασκεδάζει, με ηρεμεί και που μου δίνει την δυνατότητα της επικοινωνίας με αγαπημένα άτομα! Μην φοβάστε! Δεν υπάρχει λόγος!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εγω ειχα μεινει στο οτι ηταν ακομη εγκυος....ποτε προλαβε και γεννησε,ποτε εγινε κοτζαμ παιδι!!!!!!

τι να πω εχω πεσει απο τα συννεφα!!!!

ειμαι υποψιασμενη αλλα δυστυχως οχι τοσο

μπραβο σου κοπελα μου που το καταλαβες και το ειπες ανοιχτα σε ολες μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

NtieLa έγραψε:

κοριτσια απο χθες το βραδι που εβαλε το θεμα της αποκαλυψης η Mamoli

πραγματικα δεν μπορω να το χωνεψω,ολο αυτο σκεφτομουν!

Τι μυαλα υπαρχουν... :angry:

Φαινοταν πολυ καλο για να ειναι αληθινο...

Ας παει στο καλο της και μακαρι να μην μας ξαναπαραμυθιασουν ετσι!!

Κι εγώ το ίδιο !!Δεν μπορώ να το χωνέψω!!

Εγω σκέφτομαι..(σώπα..) Μήπως τελικά αυτή έχει κι άλλο λογαριασμό εδώ στο mammyland με τα κανονικά στοιχεία της??μήπως είναι καμμιά διχασμένη προσωπικότητα??

Πάντως αν γίνεται, ας βγάλει η lena τουλάχιστον τις φωτογραφίες που έχει βάλει αυτή η "Ελβίρα" .Κρίμα είναι για την άλλη κοπέλα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΙΚΕΣ ΜΑΣ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΒΓΑΛΟΥΜΕ??ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΙΔΙΕΣ ΕΝΝΟΩ..

ΔΕΝ ΕΒΑΛΑ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΜΑΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ Κ ΤΟ ΜΕΤΑΝΟΙΩΝΩ... :dry::angry:

ΞΕΡΕΙ ΚΑΜΙΑ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια.

Αυτό που λέει η ¨θέλω να γίνω μαμά¨ μπορεί να ακούγεται σαν σενάριο επιστημονικήσ φαντασίασ αλλά δεν νομίζω οτι δεν μπορεί να συμβεί στην πραγματικότητα.Θέλει προσοχή με τα προσωπικά στοιχεία ειδικά στο ιντερνετ όπου μπορεί να έχει προσβαση ο οποιοσδήποτε.

και κατι άλλο:Αυτή τη φοτο που λέτε με το μωρό αυτήσ τησ κοπέλασ πωσ μπορω να τη δω?εχω απορία ........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ntina.ef. έγραψε:

ΔΙΚΕΣ ΜΑΣ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΒΓΑΛΟΥΜΕ??ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΙΔΙΕΣ ΕΝΝΟΩ..

ΔΕΝ ΕΒΑΛΑ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΜΑΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ Κ ΤΟ ΜΕΤΑΝΟΙΩΝΩ... :dry::angry:

ΞΕΡΕΙ ΚΑΜΙΑ??

Κι εγώ αυτό θέλω να κάνω!

Πριν μερικές εβδομάδες μια κοπέλα εδώ,

δε θυμάμαι ποιά,είχε γράψει για κάποιο άλλο

site για μανούλες,που ένας ανώμαλος το παιζε

γιατρός και ζητούσε από μητέρες που τα παιδιά τους

είχαν πχ φίμωση να του βάζουν φωτό για να δει το πρόβλημα

κλπ!Τα χα παίξει τότε!!!

Δυστυχώς στο διαδίκτυο είμαστε εντελώς απροστάτευτες!!!

Τώρα και μ αυτό που δημοσίευσε η MAMOLI,θέλω

οπωσδήποτε να βγάλω κάθε φωτογραφία δική μου και

του παιδιού μου!

Με ένα απλή αναζήτηση στις "εικόνες" του google

μπορούν να βρουν τις φωτογραφίες και με μοντάζ να βρεθείς

πρωταγωνιστής...ούτε κι εγώ ξέρω που!!!!

Προτίμω τελικά εδώ να είμαι πιο απρόσωπη,και όσα

κορίτσια θέλουν να βλεπουν φωτό μου,μέσω facebook!!!!

Ας μας πει όμως κάποια ΠΩΣ θα τις βγάλουμε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

hristin30 έγραψε:

Καλημέρα κορίτσια.

Αυτό που λέει η ¨θέλω να γίνω μαμά¨ μπορεί να ακούγεται σαν σενάριο επιστημονικήσ φαντασίασ αλλά δεν νομίζω οτι δεν μπορεί να συμβεί στην πραγματικότητα.Θέλει προσοχή με τα προσωπικά στοιχεία ειδικά στο ιντερνετ όπου μπορεί να έχει προσβαση ο οποιοσδήποτε.

και κατι άλλο:Αυτή τη φοτο που λέτε με το μωρό αυτήσ τησ κοπέλασ πωσ μπορω να τη δω?εχω απορία ........

Θα πας στα Μωράκια Φεβρουαρίου - Μαρτίου 2010 και θα το βρεις εκεί!

Τώρα σε ποιά σελίδα δε θυμάμαι,γιατί χθες βράδυ το έψαξα κι εγώ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα μολυ ! εχεις δικιο για αυτο και εγω δεν βαζω φωτο ουτε στο facebook . αλλαξα και το nick για μηα μη βλεπει ο καθενας απο που ειμαι.

παντως μη σταματησεις να μου στελνεις φωτο απο χιο!!! :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...