Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ψεύτικος λογαριασμός: τα αποκαλυπτήρια!


Mamoli

Recommended Posts

και τυχαία κοιτούσα το ποστ με τα βρεφικά δωμάτια και το είχα δει το συγκεκριμένο αλλά δεν θυμάμαι από πια κοπέλα!!!!

ΣΟΚ

μα είναι δυνατόν να χρησιμοποιείς κάποιου άλλου φωτό? :angry: έλεος.....

και νομίζω ότι είχε πει ότι ο άντρας της είναι μηχανικός και ξέρει από αυτά!!!!

και για να είμαι ειλικρινής το κουρτινάκι στο παράθυρο μου φάνηκε πολύ περίεργο που ήταν τόσο κοντό γιατί από όσο ξέρω στην Ελλάδα δεν τα χρησιμοποιούν αυτά....τέτοιου είδους κουρτινάκια έχουν εδώ στην Γερμανία και παραξενεύτηκα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 262
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

marimari έγραψε:

Ααααααααααααααα ναι , mamoli , δικά μου είναι αυτά τα δωμάτια ΟΛΑ!!!!!!!

χαχαχαχαχα....

Ευχαριστούμε!!!

Marimari, λες ψέματα!!! Δικά μου είναι, από τα 159 διαφορετικά σπίτια μου!!!!! :P:P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πιστεύω μάλλον ότι πρόκειται περί μυθομανούς, όπως είπε και μια άλλη κοπέλα. Κι εγώ έτυχε να έχω στο περιβάλλον μου μυθομανή άτομα, που δημιουργούσαν ολόκληρες ζωές που δεν υπήρχαν, φίλες, γκόμενες, που δεν ήταν υπαρκτά πρόσωπα. Ο ένας μάλιστα, μας είχε πει ότι τα έχει με την ξαδέλφη της Πάμελα Άντερσον, καθόταν κι έγραφε μπροστά μας τα γράμματα που της έστελνε, και τελικά την πέθανε, επειδή δεν μπορούσε να μας την παρουσιάσει, αφού δεν υπήρχε. Φυσικά, κανείς δεν τον πίστευε γιατί το είχε παραχ..ει. Η άλλη κοπέλα, όμως, είχε πλάσει μια φανταστική φίλη, που σε μεγάλο βαθμό ήταν αληθοφανής... Πέρασαν αρκετά χρόνια να το καταλάβω (αφού εν τω μεταξύ μας είπε ότι χάθηκαν με τη συγκεκριμένη φίλη και η ιστορία ξεχάστηκε). Μυθομανής ήταν επίσης και η μάνα της (σόι πήγαινε το βασίλειο...).

Όσο για τα νερά που σπάσανε, κι εμένα μου έκανε κάπως, αλλά επειδή η κολλητή μου στο πρώτο της παιδί έκανε ακριβώς το ίδιο, είχε δηλαδή αίμα, πήγε στο γιατρό, της είπε ότι γεννάει, αλλά αν θέλει μπορεί να περιμένει σπίτι της, αυτή έφυγε, πήγε στην αισθητικό κι έκανε αποτρίχωση (δεν κάνω πλάκα) και μετά κάθισε σπίτι της με όλο το σόι και περίμενε να αρχίσουν οι πόνοι, σκέφτηκα ότι αυτά συμβαίνουν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το διαβασα κ το ξαναδιαβασα ακομα δεν το πιστευω...

Ηθελα παρα πολυ να βαλω φωτο του γιου μου...για να δειτε τον ερωτα μου αλλα μετα απο αυτο...δεν υπαρχει περιπτωση να πεισω τον αντρα μου (κ τα ειχα καταφερει εν μερει)...δηλαδη χρησιμοποιουσε φωτο αλλου ανθρωπου...τι ανωμαλια κ αυτη...

κ αντι αυτη το χρησιμοιουσε σαν μωρο της αντε να δεις κ τιποτε αλλο να παθεις κανα σοκ...δεν παει καλα ο κοσμος....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια για το θέμα δεν έχω σχόλια.Λίγο με απασχολεί αν κάποια είναι όντως έγκυος,μούφα ή οτιδήποτε άλλο.

Χτυπάει μέσα μου όμως ένας άλλος συναγερμός...Τι ασφάλεια έχουν όλα όσα δημοσιεύουμε;Αχ φοβάμαι :(

Δεν ξέρω ποιος μπορεί να βλέπει αυτή την στιγμή τις φώτο των παιδιών μας(εγώ προσωπικά έχω δημοσιεύσει πολύ λίγες)των παιδικών δωματίων κτλ κτλ κτλ!!! :S

Συγνώμη που σας ζαλίζω....Καθησυχάστε με plz!!! :dry:

Όλι,μπράβο σου που το βρήκες,το έψαξες και μας το είπες.Οπως είπα και στο άλλο θέμα,κι εγώ είχα υποψιαστεί κάτι λόγω των φώτο...Αλλά είπα να μην ανακατευτώ γιατί μπορεί να έκανα και λάθος :dry:

Και επειδή η Ελβίρα ή όπως αλλιώς την λένε σίγουρα μας βλέπει έχω να της δώσω μια συμβουλή:αν όντως ήθελε και θέλει να μπει στην παρέα μας,ας το κάνει!Αυτή την φορά με τα πραγματικά της στοιχεία :) Με την αλήθεια ΤΗΣ.

Αυτά απο εμένα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πραγματικά αισθάνομαι ηλίθια που έβγαλα τα σωψυχα μου,που ειπα την περιπετεια μου,τον πόνο μου,τις σκέψεις μου και κάποια θα τα διάβαζε και θα γελούσε ή θα αδιαφορούσε γτ πολύ απλά κύριος σκοπός της ήταν να μας ξεγελάσει...μάλλον θα πρεπε να είμαστε πιο προσεκτικές σαυτα που λέμε εδω μέσα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω γι'αυτον τον λογο παντως τον τελευταιο καιρο δεν πολυβαζω φωτογραφιες δικες μου και του μωρου, ενω καποτε εβαζα περισσοτερες... και δεν λεω πολλα πραγματα για μενα... απλα μερικες κοπελες δεν με πειθουν οτι ειναι αληθινες... στο fb βαζω γιατι εκει επιλεγω εγω ποιοι τα βλεπουν... τωρα τελευταια παντως εχω αρχισει και σβηνω κοσμο και απο'κει...!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια δεν μπορω να το πιστεψω....

μα δεν καταλαβαινει το μικρο μου μυαλουδακι για ποιο λογο

τα κανουν ολα αυτα???

πωπω τι να πω...

μπραβο στην κοπελα που το ανακαλυψε..

συγνωμη γιατι δεν 8υμαμαι πως την λενε.

γατονι εισαι κοπελα μου..μπραβο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγια μου τι γινεται εδω μεσα..νιωθω τοσο μα τοσο χαλια ειμουν η πρωτη που της απαντησα στο θεμα με τον τοκετο της..

Να κανω μια ερωτηση..βασικα να πω την αμαρτια μου δεν διαβασα ολες τις σελιδες ισως να λετε κατι..δεν μπορουμε να κανουμε κατι ωστε να μην μπαινουν να το πω "ασχετα" να το πω "κακοβουλα" προσωπα στο μαμμυ μας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο κι απο μενα στην κοπελα που την ξεσκεπασε..Πρωτη φορα σημερα ειδα τις φωτο της και πραγματικα ηταν πολυ καλο για να ειναι αληθινο.. Φανταζομαι δεν θα σκεφτει να ξαναμπει στο forum..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

natali.str έγραψε:

Παναγια μου τι γινεται εδω μεσα..νιωθω τοσο μα τοσο χαλια ειμουν η πρωτη που της απαντησα στο θεμα με τον τοκετο της..

Να κανω μια ερωτηση..βασικα να πω την αμαρτια μου δεν διαβασα ολες τις σελιδες ισως να λετε κατι..δεν μπορουμε να κανουμε κατι ωστε να μην μπαινουν να το πω "ασχετα" να το πω "κακοβουλα" προσωπα στο μαμμυ μας?

γιατι νοιωθεις άσχημα καλέ που απαντησες πρωτη??? :blink::blink::dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΙΚΥ 2 έγραψε:

ρε κοπελιες πειτε μου που ειναι τα δωματια ! ασχετο αλλα θα σκασω θελω να τα δω

xaxaxaxax

το βρηκα... :laugh: :laugh: http://mammyland.com/index.php?option=c ... itstart=80

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τεση μου δεν με νοιαζει αν καποια διαβασε τι περασα κ γελουσε γιατι πολυ απλα εγω εδω βρηκα βοηθεια απο πολλα αξιολογα κοριτσια (κ ειδικα εμεις απο το απωλεια νομιζω οτι εχουμε δεθει)εδω γελανε μαζι μας αλλοι που γνωριζουμε...αυτοι που κανουν τετοια το πιθανοτερο ειναι να μην στεκουν κ καλα...μην στεναχωριεσαι εγω παντως ειμαι αληθινη που μιλαμε..κ να ξερεις οτι παντα σε σκεφτομαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΙΚΥ 2 έγραψε:

ρε κοπελιες πειτε μου που ειναι τα δωματια ! ασχετο αλλα θα σκασω θελω να τα δω

http://www.mammyland.com/index.php?opti ... itstart=20

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ραφαέλ έγραψε:

τεση μου δεν με νοιαζει αν καποια διαβασε τι περασα κ γελουσε γιατι πολυ απλα εγω εδω βρηκα βοηθεια απο πολλα αξιολογα κοριτσια (κ ειδικα εμεις απο το απωλεια νομιζω οτι εχουμε δεθει)εδω γελανε μαζι μας αλλοι που γνωριζουμε...αυτοι που κανουν τετοια το πιθανοτερο ειναι να μην στεκουν κ καλα...μην στεναχωριεσαι εγω παντως ειμαι αληθινη που μιλαμε..κ να ξερεις οτι παντα σε σκεφτομαι...

το ξέρω καλό μου αλλά κάπου νιώθεις μ@@@@@ς εσυ να βγαζεις τις στενοχωριες και τις αγωνίες σου και κάποια άρρωστα άτομα να παίζουν με τις ευαισθησίες μας. Μπήκε κ έγραψε εσπασαν τα νερα κλπ και όλες εσπευσαν να τις ευχηθούν και αυτή γελούσε με την ευαισθησία μας. Έλεος πια. Ξέρω ότι οι κοπέλες που έκανα φίλες αποδω μέσα ειναι αληθινές και μιλάμε και τις σκέφτομαι οπως με σκέφτονται γιαυτο δεν ιεναι και πολλές αλλά όχι να υποτιμούν κ την νοημοσύνη μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πω πω τωρα το διαβασα το θεμα...ελεος

η κοπελα αυτη πρεπει να ειναι ΜΥΘΟΜΑΝΗΣ :angry::angry:

ισως να μην ειχε τι να κανει κ ηθελε να τραβηξει την προσοχη κ το ενδιαφερον...αλλα εντελως λανθασμενα....εμενα μου φαινεται οτι εχει διαταραγμενη ψυχολογια :(:( τελικα καλυτερα να φυλαγομαστε!!!ποτε δεν ξερουμε ποιος κρυβεται πισω απ'τα nickname :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...