Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΔΙΑΚΡΙΣΕΙΣ ΚΑΙ ΣΤΑ ΜΩΡΑ;;;


Recommended Posts

ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΕΤΣΙ,ΕΙΜΑΣΤΕ 3 ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΠΗΓΑΙΝΕ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΤΟΥ ΜΠΑΜΠΑ ΜΟΥ ΤΗΣ ΛΕΓΑΝ ΟΛΕΣ "ΑΧ ΒΡΕ ΕΦΗ ΔΕΝ ΠΗΡΑΖΕΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑ ΠΑΙΔΙ!!!!"Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΤΟΥΣ ΑΠΑΝΤΟΥΣΕ"ΝΑΙ ΕΓΩ ΜΟΝΟ ΓΑΤΙΑ ΕΒΓΑΛΑ ΠΑΙΔΙΑ ΟΧΙ!"ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΑΚΟΜΑ ΣΚΕΦΤΟΝΤΑΙ ΕΤΙ.ΕΓΩ ΤΗΝ ΑΜΑΡΤΙΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΛΕΩ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΑΛΛΑ ΠΑΝΩ ΑΠ ΟΛΑ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕ ΝΑ ΕΧΩ ΕΝΑ ΓΕΡΟ ΠΑΙΔΑΚΙ.ΟΣΟΙ ΕΧΟΥΝ ΠΡΟΤΙΜΗΣΕΙΣ ΝΑ ΠΑΝΕ ΝΑ ΜΠΙΙΙΙΜΠ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΑΝΟΥΝ ΜΟΝΟΙ ΤΟΥΣ ΤΗΝ ΠΡΟΤΙΜΗΣΗ ΤΟΥΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 135
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΤΟ ΚΟΛΛΗΜΑ ΜΕ ΤΑ ΑΓΟΡΙΑ ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΠΟΛΥ. ΕΜΕΝΑ Ο ΚΟΥΝΙΑΔΟΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ 35 ΧΡΟΝΩΝ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΑΝΤΡΕΥΤΗ ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΚΑΛΑ Η ΜΙΚΡΗ ΤΟΝ ΕΧΕΙ ΤΡΕΛΛΑΝΕΙ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΤΗΣ ΟΛΟ ΝΑΖΙΑ ΤΟΥ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ. Ε! ΤΟΥ ΛΕΩ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΜΠΑΜΠΑΔΕΣ ΚΑΙ ΤΟΥ ΛΕΩ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΠΑΝΤΡΕΥΤΕΙΣ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΝΑ ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΕΣΕΝΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΚΟΛΠΑ ΚΑΙ ΤΙ ΚΑΝΕΙ Ο ΒΛ.... ΕΚΑΝΕ ΤΟΝ ΣΤΑΥΡΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΕΙΠΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ? ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ ΜΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΜΟΝΟ ΑΓΟΡΙΑ ΘΑ ΚΑΝΩ. ΚΑΙ ΤΟΥ ΛΕΩ ΠΟΥ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΘΑ ΠΑΝΤΡΕΥΤΕΙΣ ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΟΝΟ ΑΓΟΡΙΑ? ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΜΟΥ ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΠΕΙ ΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΣΤΗΝ ΠΑΛΑΜΗ ΜΕ ΤΟΝ ΣΤΑΥΡΟ. ΤΙ ΝΑ ΠΕΙΣ ΑΝΤΙ ΝΑ ΠΑΡΑΚΑΛΑΕΙ ΠΡΩΤΑ ΑΠΟ ΟΛΑ ΝΑ ΒΡΕΙ ΚΑΜΙΑ ΝΑ ΠΑΝΤΡΕΥΤΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΥΓΙΕΣΤΑΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΑΥΤΟΣ ΚΟΙΤΑΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΓΟΡΙΑ ΜΟΝΟ. ΠΑΝΤΩΣ ΟΣΟ ΚΑΚΙΑ ΚΑΙ ΑΝ ΑΚΟΥΣΤΩ ΠΑΡΑΚΑΛΑΩ ΟΤΑΝ ΚΑΙ ΑΝ ΠΑΝΤΡΕΥΤΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΥΓΙΕΣΤΑΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΦΤΥΝΕ ΤΟΝ ΚΟΡΦΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΕΚΑΝΕ ΤΟΝ ΣΤΑΥΡΟ ΤΟΥ ΟΤΑΝ ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΗΤΑΝ ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΜΟΥ ΤΑ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΜΑΖΙ ΤΟΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΤΟ ΚΟΛΛΗΜΑ ΜΕ ΤΑ ΑΓΟΡΙΑ ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΠΟΛΥ. ΕΜΕΝΑ Ο ΚΟΥΝΙΑΔΟΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ 35 ΧΡΟΝΩΝ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΑΝΤΡΕΥΤΗ ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΚΑΛΑ Η ΜΙΚΡΗ ΤΟΝ ΕΧΕΙ ΤΡΕΛΛΑΝΕΙ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΤΗΣ ΟΛΟ ΝΑΖΙΑ ΤΟΥ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ. Ε! ΤΟΥ ΛΕΩ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΜΠΑΜΠΑΔΕΣ ΚΑΙ ΤΟΥ ΛΕΩ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΠΑΝΤΡΕΥΤΕΙΣ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΝΑ ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΕΣΕΝΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΚΟΛΠΑ ΚΑΙ ΤΙ ΚΑΝΕΙ Ο ΒΛ.... ΕΚΑΝΕ ΤΟΝ ΣΤΑΥΡΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΕΙΠΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ? ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ ΜΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΜΟΝΟ ΑΓΟΡΙΑ ΘΑ ΚΑΝΩ. ΚΑΙ ΤΟΥ ΛΕΩ ΠΟΥ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΘΑ ΠΑΝΤΡΕΥΤΕΙΣ ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΟΝΟ ΑΓΟΡΙΑ? ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΜΟΥ ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΠΕΙ ΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΣΤΗΝ ΠΑΛΑΜΗ ΜΕ ΤΟΝ ΣΤΑΥΡΟ. ΤΙ ΝΑ ΠΕΙΣ ΑΝΤΙ ΝΑ ΠΑΡΑΚΑΛΑΕΙ ΠΡΩΤΑ ΑΠΟ ΟΛΑ ΝΑ ΒΡΕΙ ΚΑΜΙΑ ΝΑ ΠΑΝΤΡΕΥΤΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΥΓΙΕΣΤΑΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΑΥΤΟΣ ΚΟΙΤΑΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΓΟΡΙΑ ΜΟΝΟ. ΠΑΝΤΩΣ ΟΣΟ ΚΑΚΙΑ ΚΑΙ ΑΝ ΑΚΟΥΣΤΩ ΠΑΡΑΚΑΛΑΩ ΟΤΑΝ ΚΑΙ ΑΝ ΠΑΝΤΡΕΥΤΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΥΓΙΕΣΤΑΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΦΤΥΝΕ ΤΟΝ ΚΟΡΦΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΕΚΑΝΕ ΤΟΝ ΣΤΑΥΡΟ ΤΟΥ ΟΤΑΝ ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΗΤΑΝ ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΜΟΥ ΤΑ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΜΑΖΙ ΤΟΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΤΟ ΚΟΛΛΗΜΑ ΜΕ ΤΑ ΑΓΟΡΙΑ ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΠΟΛΥ. ΕΜΕΝΑ Ο ΚΟΥΝΙΑΔΟΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ 35 ΧΡΟΝΩΝ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΑΝΤΡΕΥΤΗ ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΚΑΛΑ Η ΜΙΚΡΗ ΤΟΝ ΕΧΕΙ ΤΡΕΛΛΑΝΕΙ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΤΗΣ ΟΛΟ ΝΑΖΙΑ ΤΟΥ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ. Ε! ΤΟΥ ΛΕΩ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΜΠΑΜΠΑΔΕΣ ΚΑΙ ΤΟΥ ΛΕΩ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΠΑΝΤΡΕΥΤΕΙΣ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΝΑ ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΕΣΕΝΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΚΟΛΠΑ ΚΑΙ ΤΙ ΚΑΝΕΙ Ο ΒΛ.... ΕΚΑΝΕ ΤΟΝ ΣΤΑΥΡΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΕΙΠΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ? ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ ΜΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΜΟΝΟ ΑΓΟΡΙΑ ΘΑ ΚΑΝΩ. ΚΑΙ ΤΟΥ ΛΕΩ ΠΟΥ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΘΑ ΠΑΝΤΡΕΥΤΕΙΣ ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΟΝΟ ΑΓΟΡΙΑ? ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΜΟΥ ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΠΕΙ ΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΣΤΗΝ ΠΑΛΑΜΗ ΜΕ ΤΟΝ ΣΤΑΥΡΟ. ΤΙ ΝΑ ΠΕΙΣ ΑΝΤΙ ΝΑ ΠΑΡΑΚΑΛΑΕΙ ΠΡΩΤΑ ΑΠΟ ΟΛΑ ΝΑ ΒΡΕΙ ΚΑΜΙΑ ΝΑ ΠΑΝΤΡΕΥΤΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΥΓΙΕΣΤΑΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΑΥΤΟΣ ΚΟΙΤΑΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΓΟΡΙΑ ΜΟΝΟ. ΠΑΝΤΩΣ ΟΣΟ ΚΑΚΙΑ ΚΑΙ ΑΝ ΑΚΟΥΣΤΩ ΠΑΡΑΚΑΛΑΩ ΟΤΑΝ ΚΑΙ ΑΝ ΠΑΝΤΡΕΥΤΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΥΓΙΕΣΤΑΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΦΤΥΝΕ ΤΟΝ ΚΟΡΦΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΕΚΑΝΕ ΤΟΝ ΣΤΑΥΡΟ ΤΟΥ ΟΤΑΝ ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΗΤΑΝ ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΜΟΥ ΤΑ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΜΑΖΙ ΤΟΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΑ ΠΑΙΔΙ ΔΩΣΕ ΤΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΜΟΥ ΣΤΟ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΤΑΚΕΣ ΠΟΥ ΠΕΤΟΥΣΕ ΣΤΗΝ ΘΕΙΑ ΚΑΙ ΠΕΣ ΣΤΗΝ ΘΕΙΑ ΚΑΛΑ ΚΡΑΣΙΑ ΜΗΝ ΠΩ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ. ΑΚΟΥ ΑΦΟΥ ΕΤΥΧΕ ΚΡΑΤΑΤΟ ΘΑ ΤΡΕΛΛΑΘΟΥΜΕ ΤΕΛΙΩΣ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΑ ΠΑΙΔΙ ΔΩΣΕ ΤΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΜΟΥ ΣΤΟ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΤΑΚΕΣ ΠΟΥ ΠΕΤΟΥΣΕ ΣΤΗΝ ΘΕΙΑ ΚΑΙ ΠΕΣ ΣΤΗΝ ΘΕΙΑ ΚΑΛΑ ΚΡΑΣΙΑ ΜΗΝ ΠΩ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ. ΑΚΟΥ ΑΦΟΥ ΕΤΥΧΕ ΚΡΑΤΑΤΟ ΘΑ ΤΡΕΛΛΑΘΟΥΜΕ ΤΕΛΙΩΣ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΑ ΠΑΙΔΙ ΔΩΣΕ ΤΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΜΟΥ ΣΤΟ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΤΑΚΕΣ ΠΟΥ ΠΕΤΟΥΣΕ ΣΤΗΝ ΘΕΙΑ ΚΑΙ ΠΕΣ ΣΤΗΝ ΘΕΙΑ ΚΑΛΑ ΚΡΑΣΙΑ ΜΗΝ ΠΩ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ. ΑΚΟΥ ΑΦΟΥ ΕΤΥΧΕ ΚΡΑΤΑΤΟ ΘΑ ΤΡΕΛΛΑΘΟΥΜΕ ΤΕΛΙΩΣ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ Κ ΑΥΤΕΣ ΟΙ 'ΑΝΩΜΑΛΙΕΣ'.ΑΝΤΙ ΝΑ ΛΕΝΕ ΓΕΡΟ ΝΑΝΑΙ Κ ΟΤΙ ΝΑΝΑΙ ΕΧΟΥΝ Κ ΠΡΟΤΙΜΗΣΕΙΣ.ΕΛΕΟΟΟΟΣ...ΠΟΤΕ ΜΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΤΗ ΔΙΑΦΟΡΑ ΜΕΤΑΞΥ ΑΓΟΡΙ Κ ΚΟΡΙΤΣΙ.ΥΓΕΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΥΓΕΙΑ ΠΑΝΩ ΑΠ ΟΛΑ ΜΕ ΤΟΣΑ ΠΟΥ ΑΚΟΥΜΕ Κ ΒΛΕΠΟΥΜΕ.ΦΙΛΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ Κ ΑΥΤΕΣ ΟΙ 'ΑΝΩΜΑΛΙΕΣ'.ΑΝΤΙ ΝΑ ΛΕΝΕ ΓΕΡΟ ΝΑΝΑΙ Κ ΟΤΙ ΝΑΝΑΙ ΕΧΟΥΝ Κ ΠΡΟΤΙΜΗΣΕΙΣ.ΕΛΕΟΟΟΟΣ...ΠΟΤΕ ΜΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΤΗ ΔΙΑΦΟΡΑ ΜΕΤΑΞΥ ΑΓΟΡΙ Κ ΚΟΡΙΤΣΙ.ΥΓΕΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΥΓΕΙΑ ΠΑΝΩ ΑΠ ΟΛΑ ΜΕ ΤΟΣΑ ΠΟΥ ΑΚΟΥΜΕ Κ ΒΛΕΠΟΥΜΕ.ΦΙΛΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ Κ ΑΥΤΕΣ ΟΙ 'ΑΝΩΜΑΛΙΕΣ'.ΑΝΤΙ ΝΑ ΛΕΝΕ ΓΕΡΟ ΝΑΝΑΙ Κ ΟΤΙ ΝΑΝΑΙ ΕΧΟΥΝ Κ ΠΡΟΤΙΜΗΣΕΙΣ.ΕΛΕΟΟΟΟΣ...ΠΟΤΕ ΜΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΤΗ ΔΙΑΦΟΡΑ ΜΕΤΑΞΥ ΑΓΟΡΙ Κ ΚΟΡΙΤΣΙ.ΥΓΕΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΥΓΕΙΑ ΠΑΝΩ ΑΠ ΟΛΑ ΜΕ ΤΟΣΑ ΠΟΥ ΑΚΟΥΜΕ Κ ΒΛΕΠΟΥΜΕ.ΦΙΛΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτός ο τόπος εχει γεμίσει ηλίθιους!!!! Εδω εγω τους ανακοινωσα οτι ειμαι εγκυος, ζητημα αν ειμαι 4 εβδομαδων, και αρχισαν τα ''εσενα σε κοβω οτι θα κανεις αγορι!!!". Λες και το προβλημα ειναι τι θα βγει, οχι αν θα πανε ολα καλα. Ελεος!!!!!!!!!!!!!!!!:S :S :S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτός ο τόπος εχει γεμίσει ηλίθιους!!!! Εδω εγω τους ανακοινωσα οτι ειμαι εγκυος, ζητημα αν ειμαι 4 εβδομαδων, και αρχισαν τα ''εσενα σε κοβω οτι θα κανεις αγορι!!!". Λες και το προβλημα ειναι τι θα βγει, οχι αν θα πανε ολα καλα. Ελεος!!!!!!!!!!!!!!!!:S :S :S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτός ο τόπος εχει γεμίσει ηλίθιους!!!! Εδω εγω τους ανακοινωσα οτι ειμαι εγκυος, ζητημα αν ειμαι 4 εβδομαδων, και αρχισαν τα ''εσενα σε κοβω οτι θα κανεις αγορι!!!". Λες και το προβλημα ειναι τι θα βγει, οχι αν θα πανε ολα καλα. Ελεος!!!!!!!!!!!!!!!!:S :S :S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

pebi απιστευτος ο ανδρας σου, πολυ μου αρεσαν οι ατακες του. Και μενα η πεθερα μου ηταν σιγουρη οτι θα κανουμε αγορι και περιμενε να δωσει το ονομα του πεθερου που εχι πεθανει εδω και 30 χρονια. Οταν εμαθε οτι ειναι κοριτσι εβαλε τα κλαματα. Τι να τησ κανω, το σπερματοζωαριο του γιου τησ καθορισε το φυλο. τωρα εχει αρχισει σαν τρελη να ψωνιζει για τη μπεμπα (δεν θα της δωσουμε ονομα γιαγιας).

Παντως το καλυτερο μου το ειπε ο γιατρος μου, που μου λεει οτι ετσι κι αλλιως εκει στην εφηβεια θα φανει τη ειναι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

pebi απιστευτος ο ανδρας σου, πολυ μου αρεσαν οι ατακες του. Και μενα η πεθερα μου ηταν σιγουρη οτι θα κανουμε αγορι και περιμενε να δωσει το ονομα του πεθερου που εχι πεθανει εδω και 30 χρονια. Οταν εμαθε οτι ειναι κοριτσι εβαλε τα κλαματα. Τι να τησ κανω, το σπερματοζωαριο του γιου τησ καθορισε το φυλο. τωρα εχει αρχισει σαν τρελη να ψωνιζει για τη μπεμπα (δεν θα της δωσουμε ονομα γιαγιας).

Παντως το καλυτερο μου το ειπε ο γιατρος μου, που μου λεει οτι ετσι κι αλλιως εκει στην εφηβεια θα φανει τη ειναι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

pebi απιστευτος ο ανδρας σου, πολυ μου αρεσαν οι ατακες του. Και μενα η πεθερα μου ηταν σιγουρη οτι θα κανουμε αγορι και περιμενε να δωσει το ονομα του πεθερου που εχι πεθανει εδω και 30 χρονια. Οταν εμαθε οτι ειναι κοριτσι εβαλε τα κλαματα. Τι να τησ κανω, το σπερματοζωαριο του γιου τησ καθορισε το φυλο. τωρα εχει αρχισει σαν τρελη να ψωνιζει για τη μπεμπα (δεν θα της δωσουμε ονομα γιαγιας).

Παντως το καλυτερο μου το ειπε ο γιατρος μου, που μου λεει οτι ετσι κι αλλιως εκει στην εφηβεια θα φανει τη ειναι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συνηθως δεν μιλα ετσι ο αντρας μου, αλλα ειχαμε απελπιστει με αυτο το δεν πειραζει που μας ελεγαν ολοι, ο κοσμος οτι θελει λεει, η μια αδελφη εχει 3 αγορια στο 2ο και στο 3ο της ειπαν και αυτης εεε δεν δεν πειραζει!

αλλα η συγκεκριμενη θεια ειναι απιστευτη, τον Αυγουστο πηγα στο χωριο μου μονη με την μικρη, ειδε το αυτοκινητο μου οτι ηρθα και σε μιση ωρα ωρα ηταν σπιτι και λεει:

-ηρθες

-ναι

-σε ειδα μονη?

-ναι απαντω

-χωρισες?(με σιγανη φωνη και κρυφα να μην ακουσουν οι γονεις μου και στεναχωρηθουν)

-οχι θα επρεπε?

-εεεεεεεε δεν ξερω εσεις(εγωκαι οι 2 αδελφες μου)ερχεστε μονες διακοπες χωρις τους αντρες σας μονο με τα παιδια, τι να υποθεσω και εγω

- τιποτα της λεω να κοιτας το σπιτι σου που δεν ερχεται κανεις!

-πως θα βαφτισεις την μικρη μου λεει?

-δεν ξερω της απαντω

-να βγαλεις την πεθερα σου , ετσι πρεπει, αυτο ειναι το σωστο!

-να δες τα παιδια μου , ολα με βγαλανε!

-ναι αλλα δεν ειδα κανενα να ακουγεται ετσι οπως λςνε εσενα, ολα τα εχουν αλλαξει, σε Πενυ, Γιωτα, Πεγκυ κανενα δεν το φωναζουν Παναγουλα

(εφυγε χωρις να μας χαιρετησει)

την επομενη πηρε τηλ την μανα μου της πει οτι μοιαζω στην μανα μου και ειμαι γλωσσου και οτι αν ειχα παρει απο το σοι του πατερα μου (και δικο της)θαημουν μια χαρα κοπελα ! φυσικα ολο το χωριο μας σταματαγε στο δρομο και κοιταγε τα χερια μας να δουν αν φοραμε βερα και αν χωρισαμε επειδη καναμε μονες δικοπες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συνηθως δεν μιλα ετσι ο αντρας μου, αλλα ειχαμε απελπιστει με αυτο το δεν πειραζει που μας ελεγαν ολοι, ο κοσμος οτι θελει λεει, η μια αδελφη εχει 3 αγορια στο 2ο και στο 3ο της ειπαν και αυτης εεε δεν δεν πειραζει!

αλλα η συγκεκριμενη θεια ειναι απιστευτη, τον Αυγουστο πηγα στο χωριο μου μονη με την μικρη, ειδε το αυτοκινητο μου οτι ηρθα και σε μιση ωρα ωρα ηταν σπιτι και λεει:

-ηρθες

-ναι

-σε ειδα μονη?

-ναι απαντω

-χωρισες?(με σιγανη φωνη και κρυφα να μην ακουσουν οι γονεις μου και στεναχωρηθουν)

-οχι θα επρεπε?

-εεεεεεεε δεν ξερω εσεις(εγωκαι οι 2 αδελφες μου)ερχεστε μονες διακοπες χωρις τους αντρες σας μονο με τα παιδια, τι να υποθεσω και εγω

- τιποτα της λεω να κοιτας το σπιτι σου που δεν ερχεται κανεις!

-πως θα βαφτισεις την μικρη μου λεει?

-δεν ξερω της απαντω

-να βγαλεις την πεθερα σου , ετσι πρεπει, αυτο ειναι το σωστο!

-να δες τα παιδια μου , ολα με βγαλανε!

-ναι αλλα δεν ειδα κανενα να ακουγεται ετσι οπως λςνε εσενα, ολα τα εχουν αλλαξει, σε Πενυ, Γιωτα, Πεγκυ κανενα δεν το φωναζουν Παναγουλα

(εφυγε χωρις να μας χαιρετησει)

την επομενη πηρε τηλ την μανα μου της πει οτι μοιαζω στην μανα μου και ειμαι γλωσσου και οτι αν ειχα παρει απο το σοι του πατερα μου (και δικο της)θαημουν μια χαρα κοπελα ! φυσικα ολο το χωριο μας σταματαγε στο δρομο και κοιταγε τα χερια μας να δουν αν φοραμε βερα και αν χωρισαμε επειδη καναμε μονες δικοπες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συνηθως δεν μιλα ετσι ο αντρας μου, αλλα ειχαμε απελπιστει με αυτο το δεν πειραζει που μας ελεγαν ολοι, ο κοσμος οτι θελει λεει, η μια αδελφη εχει 3 αγορια στο 2ο και στο 3ο της ειπαν και αυτης εεε δεν δεν πειραζει!

αλλα η συγκεκριμενη θεια ειναι απιστευτη, τον Αυγουστο πηγα στο χωριο μου μονη με την μικρη, ειδε το αυτοκινητο μου οτι ηρθα και σε μιση ωρα ωρα ηταν σπιτι και λεει:

-ηρθες

-ναι

-σε ειδα μονη?

-ναι απαντω

-χωρισες?(με σιγανη φωνη και κρυφα να μην ακουσουν οι γονεις μου και στεναχωρηθουν)

-οχι θα επρεπε?

-εεεεεεεε δεν ξερω εσεις(εγωκαι οι 2 αδελφες μου)ερχεστε μονες διακοπες χωρις τους αντρες σας μονο με τα παιδια, τι να υποθεσω και εγω

- τιποτα της λεω να κοιτας το σπιτι σου που δεν ερχεται κανεις!

-πως θα βαφτισεις την μικρη μου λεει?

-δεν ξερω της απαντω

-να βγαλεις την πεθερα σου , ετσι πρεπει, αυτο ειναι το σωστο!

-να δες τα παιδια μου , ολα με βγαλανε!

-ναι αλλα δεν ειδα κανενα να ακουγεται ετσι οπως λςνε εσενα, ολα τα εχουν αλλαξει, σε Πενυ, Γιωτα, Πεγκυ κανενα δεν το φωναζουν Παναγουλα

(εφυγε χωρις να μας χαιρετησει)

την επομενη πηρε τηλ την μανα μου της πει οτι μοιαζω στην μανα μου και ειμαι γλωσσου και οτι αν ειχα παρει απο το σοι του πατερα μου (και δικο της)θαημουν μια χαρα κοπελα ! φυσικα ολο το χωριο μας σταματαγε στο δρομο και κοιταγε τα χερια μας να δουν αν φοραμε βερα και αν χωρισαμε επειδη καναμε μονες δικοπες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια.θα σας πω και εγω την ιστορια μου.το καλοκαιρι στο νησι μου που ειχα παει διακοπες ημουν στο σπιτι της κουμπαρας μου μαζι με τον αντρα μου την μανα μου την ξαδερφη μου και κατι φιλες την κουμπαρας μου μεγαλη παρεα.καποια στιγμη με ρωταει η ξαδερφη μου αν κλωτσαει και τις λεω ναι γι'αυτο χαιδευω την κοιλια μου,πεταγε μια φιλη της κουμπαρας μου και με ρωταει:

-εγκυος εισαι?

-της λεω ναι.

-μπραβο μου λεει συγχαρητηρια.ποσο εισαι?

-σχεδον 6 μηνων της λεω.

-ωραια μου κανει,ξερεις τι ειναι?

-της λεω ναι κοριτσακι(ημουν με ενα χαμογελο μεχρι τα αυτια)

-μου λεει α! δεν πειραζει του χρονου.

-του χρονου τι? της λεω

-μου λεει του χρονου το αγορι

εκεινη την στιγμη ποιος με ειδε και δεν με φοβιθηκε.την βλαχαρα

την ειπα,τη της ειπα γιατι τι εχουν τα κοριτσια και αλλα τετοια.καταλαβενετε εγινε ενας χαμος.ο αντρας μου προσπαθουσε να με ηρεμησει το ιδιο και η μανα μου.

δεν μπορω να καταλαβω τι κολημα εχουν ολοι με τα αγορια και πρεπει το πρωτο παιδι να ειναι αγορι(τουλαχιστον στο χωριο μου ετσι λενε)αντι να λενε γερο να ειναι, λενε τετοια πραγματα.και εγω πριν απο αυτη την εγκυμοσυνη ειχα δυο αποβολες που με εριξε πολυ και γιαυτη την εγκυμοσυνη εκανα και κανω τα παντα για να ειναι καλα το μωρο και η εγκυμοσυνη μου και δεν αφηνω κανεναν να λεει ασχημα πραγματα.

συγνωμη για το μεγαλο μηνυμα αλλα ηθελα να σας το πω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια.θα σας πω και εγω την ιστορια μου.το καλοκαιρι στο νησι μου που ειχα παει διακοπες ημουν στο σπιτι της κουμπαρας μου μαζι με τον αντρα μου την μανα μου την ξαδερφη μου και κατι φιλες την κουμπαρας μου μεγαλη παρεα.καποια στιγμη με ρωταει η ξαδερφη μου αν κλωτσαει και τις λεω ναι γι'αυτο χαιδευω την κοιλια μου,πεταγε μια φιλη της κουμπαρας μου και με ρωταει:

-εγκυος εισαι?

-της λεω ναι.

-μπραβο μου λεει συγχαρητηρια.ποσο εισαι?

-σχεδον 6 μηνων της λεω.

-ωραια μου κανει,ξερεις τι ειναι?

-της λεω ναι κοριτσακι(ημουν με ενα χαμογελο μεχρι τα αυτια)

-μου λεει α! δεν πειραζει του χρονου.

-του χρονου τι? της λεω

-μου λεει του χρονου το αγορι

εκεινη την στιγμη ποιος με ειδε και δεν με φοβιθηκε.την βλαχαρα

την ειπα,τη της ειπα γιατι τι εχουν τα κοριτσια και αλλα τετοια.καταλαβενετε εγινε ενας χαμος.ο αντρας μου προσπαθουσε να με ηρεμησει το ιδιο και η μανα μου.

δεν μπορω να καταλαβω τι κολημα εχουν ολοι με τα αγορια και πρεπει το πρωτο παιδι να ειναι αγορι(τουλαχιστον στο χωριο μου ετσι λενε)αντι να λενε γερο να ειναι, λενε τετοια πραγματα.και εγω πριν απο αυτη την εγκυμοσυνη ειχα δυο αποβολες που με εριξε πολυ και γιαυτη την εγκυμοσυνη εκανα και κανω τα παντα για να ειναι καλα το μωρο και η εγκυμοσυνη μου και δεν αφηνω κανεναν να λεει ασχημα πραγματα.

συγνωμη για το μεγαλο μηνυμα αλλα ηθελα να σας το πω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια.θα σας πω και εγω την ιστορια μου.το καλοκαιρι στο νησι μου που ειχα παει διακοπες ημουν στο σπιτι της κουμπαρας μου μαζι με τον αντρα μου την μανα μου την ξαδερφη μου και κατι φιλες την κουμπαρας μου μεγαλη παρεα.καποια στιγμη με ρωταει η ξαδερφη μου αν κλωτσαει και τις λεω ναι γι'αυτο χαιδευω την κοιλια μου,πεταγε μια φιλη της κουμπαρας μου και με ρωταει:

-εγκυος εισαι?

-της λεω ναι.

-μπραβο μου λεει συγχαρητηρια.ποσο εισαι?

-σχεδον 6 μηνων της λεω.

-ωραια μου κανει,ξερεις τι ειναι?

-της λεω ναι κοριτσακι(ημουν με ενα χαμογελο μεχρι τα αυτια)

-μου λεει α! δεν πειραζει του χρονου.

-του χρονου τι? της λεω

-μου λεει του χρονου το αγορι

εκεινη την στιγμη ποιος με ειδε και δεν με φοβιθηκε.την βλαχαρα

την ειπα,τη της ειπα γιατι τι εχουν τα κοριτσια και αλλα τετοια.καταλαβενετε εγινε ενας χαμος.ο αντρας μου προσπαθουσε να με ηρεμησει το ιδιο και η μανα μου.

δεν μπορω να καταλαβω τι κολημα εχουν ολοι με τα αγορια και πρεπει το πρωτο παιδι να ειναι αγορι(τουλαχιστον στο χωριο μου ετσι λενε)αντι να λενε γερο να ειναι, λενε τετοια πραγματα.και εγω πριν απο αυτη την εγκυμοσυνη ειχα δυο αποβολες που με εριξε πολυ και γιαυτη την εγκυμοσυνη εκανα και κανω τα παντα για να ειναι καλα το μωρο και η εγκυμοσυνη μου και δεν αφηνω κανεναν να λεει ασχημα πραγματα.

συγνωμη για το μεγαλο μηνυμα αλλα ηθελα να σας το πω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αααααχχχχ... Τί να πει κανείς για το "παιδί" της αλληνής!!!

Εγώ θυμάμαι όταν ήμουν γύρω στα 8 είχα πάει με τη γιαγιά μου στο χωρίο βόλτα, μας σταματάει μια θείτσα και ρωτάει τη γιαγιά μου "Ποιανού είναι αυτούνη;"(η αυτούνη είμαι εγώ!!!), της απαντάει "Είναι η Σοφία, η μικρή της Σταυρούλας(η μάνα μου).. Της λέει λοιπόν η θείτσα "Δεν έχει παιδιά η Σταυρούλα;"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Και της απαντάει κι η γιαγιά μου το θεϊκό "Καλέ τί λες, έχει κι ένα παιδί!!!(τον αδερφό μου...)και τα παιδιά μου(οι θείου μου δηλαδή)έχουν μόνο παιδιά!!! 2 ο ένας κι 1 ο άλλος!!!" Είμαι το μόνο κορίτσι στο σόι, όπως καταλαβαίνετε...

Το τί κλάμα έριξα εκείνη τη μέρα δεν λέγεται, ήμουν 8 χρονών και πήγα στη μάνα μου και τη ρώταγα "Εγώ που δεν είμαι παιδί τί είμαι;"(ήμουν και χαζούλα, αλλά το ξεπέρασα...)

Και τελειώνοντας η γιαγιά μου πάντα έλεγε σε όποια κι αν έμενε έγκυος(ακόμα και στην κόρη της-μαμά μου-στις νύφες,ανιψιές κτλ κτλ:"Γερό να είναι κι ας κατουράει όρθιο!!!" Ώσπου μια ανιψιά της της είπε "Τί να σου πω ρε θεία, είσαι και μεγάλη γυναίκα και δεν μπορώ ούτε καν να βρίσω" κι από τότε το έκοψε κι αυτό...

Έλεος και πάλι έλεος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αααααχχχχ... Τί να πει κανείς για το "παιδί" της αλληνής!!!

Εγώ θυμάμαι όταν ήμουν γύρω στα 8 είχα πάει με τη γιαγιά μου στο χωρίο βόλτα, μας σταματάει μια θείτσα και ρωτάει τη γιαγιά μου "Ποιανού είναι αυτούνη;"(η αυτούνη είμαι εγώ!!!), της απαντάει "Είναι η Σοφία, η μικρή της Σταυρούλας(η μάνα μου).. Της λέει λοιπόν η θείτσα "Δεν έχει παιδιά η Σταυρούλα;"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Και της απαντάει κι η γιαγιά μου το θεϊκό "Καλέ τί λες, έχει κι ένα παιδί!!!(τον αδερφό μου...)και τα παιδιά μου(οι θείου μου δηλαδή)έχουν μόνο παιδιά!!! 2 ο ένας κι 1 ο άλλος!!!" Είμαι το μόνο κορίτσι στο σόι, όπως καταλαβαίνετε...

Το τί κλάμα έριξα εκείνη τη μέρα δεν λέγεται, ήμουν 8 χρονών και πήγα στη μάνα μου και τη ρώταγα "Εγώ που δεν είμαι παιδί τί είμαι;"(ήμουν και χαζούλα, αλλά το ξεπέρασα...)

Και τελειώνοντας η γιαγιά μου πάντα έλεγε σε όποια κι αν έμενε έγκυος(ακόμα και στην κόρη της-μαμά μου-στις νύφες,ανιψιές κτλ κτλ:"Γερό να είναι κι ας κατουράει όρθιο!!!" Ώσπου μια ανιψιά της της είπε "Τί να σου πω ρε θεία, είσαι και μεγάλη γυναίκα και δεν μπορώ ούτε καν να βρίσω" κι από τότε το έκοψε κι αυτό...

Έλεος και πάλι έλεος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αααααχχχχ... Τί να πει κανείς για το "παιδί" της αλληνής!!!

Εγώ θυμάμαι όταν ήμουν γύρω στα 8 είχα πάει με τη γιαγιά μου στο χωρίο βόλτα, μας σταματάει μια θείτσα και ρωτάει τη γιαγιά μου "Ποιανού είναι αυτούνη;"(η αυτούνη είμαι εγώ!!!), της απαντάει "Είναι η Σοφία, η μικρή της Σταυρούλας(η μάνα μου).. Της λέει λοιπόν η θείτσα "Δεν έχει παιδιά η Σταυρούλα;"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Και της απαντάει κι η γιαγιά μου το θεϊκό "Καλέ τί λες, έχει κι ένα παιδί!!!(τον αδερφό μου...)και τα παιδιά μου(οι θείου μου δηλαδή)έχουν μόνο παιδιά!!! 2 ο ένας κι 1 ο άλλος!!!" Είμαι το μόνο κορίτσι στο σόι, όπως καταλαβαίνετε...

Το τί κλάμα έριξα εκείνη τη μέρα δεν λέγεται, ήμουν 8 χρονών και πήγα στη μάνα μου και τη ρώταγα "Εγώ που δεν είμαι παιδί τί είμαι;"(ήμουν και χαζούλα, αλλά το ξεπέρασα...)

Και τελειώνοντας η γιαγιά μου πάντα έλεγε σε όποια κι αν έμενε έγκυος(ακόμα και στην κόρη της-μαμά μου-στις νύφες,ανιψιές κτλ κτλ:"Γερό να είναι κι ας κατουράει όρθιο!!!" Ώσπου μια ανιψιά της της είπε "Τί να σου πω ρε θεία, είσαι και μεγάλη γυναίκα και δεν μπορώ ούτε καν να βρίσω" κι από τότε το έκοψε κι αυτό...

Έλεος και πάλι έλεος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Εντάξει!!!! Η επιστήμη σηκώνει τα χέρια ψηλα 🙌🙌🙌 όπως είπε κ η @Girly μόνο με το βλέμμα και τσουπ!!!!! 😱😱 ρε αρχηγόπουλο συγχαρητηριαααααα!!!! Είσαι απλα καραεγκυος!!!! ❤️❤️❤️❤️ εσυ δν είσαι για χοριακη κατευθείαν για υπέρηχο και καρδούλα είσαι γ ν ακούσεις ❤️🙏🧿 μπράβο ρε κοριτσάρα μου μπράβο!!! Με το καλό ευχομαι! Όλα να πάνε τέλεια!!!!    εμενα τη Τετάρτη μ κλείσε ο γιατρός ραντεβού γ ν με ξαναδεί! 🙏🧿❤️ @Θέτις Κ. εσυ ποτέ έχεις υπέρηχο πάλι; @Naty you???   
    • Καλημέρα μας και χρόνια μας πολλά!! Όσες είναι ήδη μανούλες, όσες πρόκειται να γίνουν, όσες προσπαθούν, όσες έχουμε βιώσει απώλεια.  Να είμαστε καλά και να στηρίζουμε η μία την άλλη σε αυτό το κοινό ταξίδι ♥️ 
    • Σε ευχαριστώ πολύ! Ίσως κάνω μια χοριακη, ανάλογα με το τι θα μου πει ο γιατρός. Βάσει τελευταίας ωορρηξίας πρέπει να είμαι 6+6 😮😮😮 Ακόμα νομίζω ότι έχει γίνει κάποιο λάθος, αλήθεια. Με τον άντρα μου από χτες το βράδυ είμαστε σε άρνηση 😂😂  Είσαι η επόμενη, μην ξεχνιόμαστε ♥️♥️♥️🙏🙏 Χαχαχαχα τώρα εμένα πρέπει να προσέχουν.... ;;;; Τον άντρα μου.... ;;;; Δεν ξέρω 😂😂😂  Είσαι αδυναμία μεγάλη ♥️♥️♥️ Απίστευτο όντως... Γιατί είχα αίμα κανονικό τις δύο από τις 3 μέρες. Κ μάλιστα την δεύτερη είχα κάνει τεστ και δεν είχε δείξει τίποτα (8 dpo). Και είναι από τις περιπτώσεις που διάβαζα κατά καιρούς και έλεγα "αυτά δεν γίνεται να συμβαίνουν". Βέβαια προσπαθώ να είμαι αισιόδοξη, γιατί τα ξέρετε τα δικά μου... 3 εγκυμοσύνες και μόνο ένα μωράκι στην αγκαλιά μου.... Εύχομαι πολύ σύντομα να έρθει και το δικό σου μωράκι που θα φωλιάσει για 9 μήνες ♥️ Ο Θεός μου κάνει πλάκα μάλλον 😂😂 Τελευταία περίοδο είχα 17/3 αλλά έκανα ωορρηξία 22η ημέρα, οπότε θα είναι 8 ημέρες μικρότερο. Με πρόχειρους υπολογισμούς πρέπει να είμαι 6+6. Είχα αναγουλες αυτές τις μέρες και έκανα και έναν εμετό (πετάχτηκα από το αυτοκίνητο σε κάτι θάμνους και είχα και το μωρό μέσα 😂) αλλά το απέδωσα στις γουρουνιες που κάναμε με το φαγητό ξαφνικά λόγω Πάσχα,από εκεί που έκανα φουλ διατροφή.Ειχα και πολλη κούραση αλλά είπα να, είμαστε διακοπές και μου βγήκε η κούραση από τις αφυπνίσεις της μικρής τώρα που βγάζει δόντια. Και οι θηλές με πονούσαν όταν θήλαζε, αλλα λέω ίσως με δαγκώνει άθελά της. Γενικά δεν πήγαινε το μυαλό μου ούτε με σφαίρες σε εγκυμοσύνη. Είχα απογοητευτεί κιολας επειδή δεν έβρισκα ωορρηξία τόσες μέρες. Εντωμεταξυ, τα one step τα ωορρηξίας δεν έπιαναν την χοριακη. Χτες που έκανα της hometest το βράδυ που γυρισαμε σπίτι από τις διακοπές είδα αυτήν την τοσο έντονη γραμμη. Περίεργο το ένα ωορρηξίας να εντοπιζει τη χοριακη και το άλλο οχι... Σε ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου, εύχομαι με το καλό να υποδεχτείς και το δικό σου μωράκι ♥️ Σε ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου!! Μάλλον ναι για υπέρηχο θα πάω 😂 Έκανα ένα τεστ σήμερα το πρωί απλά για να δω την ένταση της γραμμής, γιατί το χτεσινό το έκανα νύχτα κατά τις 10 και... 
    • Συγνώμη που ρωτάω...είμαι άσχετη τελείως γτ ποτέ δεν χρειάστηκε να ψάξω ωορρηξία κτλ.. ( μη με κοροϊδέψεις 😂😂😂) από πού κατάλαβες ότι είχες κακή ωχρινικη φάση;;;; 🥴 Εγώ ήταν ο πρώτος μήνας που παρακολούθησα την ωορρηξία μου πρώτα με υπέρηχο αλλά επειδή κάνω μεγααααλους κύκλους έχω φτάσει και πάνω από 70ημερες η γιατρός μου είπε ότι δεν βλέπει κάτι κ μάλλον θα αργήσει ο κύκλος μου επομένως πήρα τέστ να κάνω σπίτι μόνη μου....δεν έφτασα ποτέ στην διπλή κόκκινη γραμμή και μου ήρθε τελικά περίοδος στις 40ημερες κύκλο!  Σου βάζω φωτό να δεις τεστακια...
    • Γενικά ναι 26-29 μέρες. Μετά τη βιοχημική παρακολουθώ με τεστακια. Αυτός ο κύκλος ήταν πολύ περίεργος με πολυυυυ καθυστερημένη ωορρηξία κ κακή ωχρινικη φάση. Βέβαια πιστεύω ότι έπαιξε ρόλο το ότι ήμουν άρρωστη αρχή του κύκλου με 39αρια κλπ.. 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...