Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αίθουσα, Κέντρο σε Κορυδαλλό - Νίκαια και περίχωρα


csig

Recommended Posts

Κορίτσια χρειάζομαι βοήθεια ...

Θέλω κλειστή αίθουσα, μαγαζί σε Κορυδαλλό ή Νικαια ή κάποιο γειτονικό δήμο.

δεν έχω ιδέα και το χειρότερο δεν μπορώ να τρέξω γιατί λόγω καιρού, δουλειάς και φυσικά μωρού δεν μπορώ να βρώ χρόνο να βγω να ψάξω.

κάθε πρόταση δεκτή

σας ευχαριστώ όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στον Κορυδαλό ξερω ενα που λεγεται Πασιφαι..αν το γράφω σωστά...

Ειναι Κρητική κουζίνα και εχει νοστιμοτατο φαγητό

Ποσα ατομα και ποτε ειναι το θεμα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροδίτη θα σου είμαι υπόχρεη.

Μιλάμε για τραπέζι βάπτισης σε συνδιασμό με τα γεννέθλια της κουκλίτσας μου. Τα άτομα θα είναι πάνω από 100 και απ'οτι βλέπω ... μάλλον κοντά στα 130.

Περιμένω νέα σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

την πασιφαη μην την σκέφτεσαι δεν χωράει 100 με τίποτα .

κοίτα το μαγαζί "μαγγινα" λ. δημοκρατίας στο Κερατσίνι τηλ 2104323978

εχει και σελίδα αν βάλεις το όνομα θα στην βγάλει .

το "ανορθόγραφο" Παύλου Μελά κ αγ. Βαρβάρας στον κορυδαλλό .2104961702

ειναι παλιά ταβέρνα αλλά εχει στιλ και πολύ καλό φαγητό ,100 τα χωράει για πάρα πάνω δεν είμαι σίγουρη .

απόβραδο (αίθουσα δεξιώσεων) Καραϊσκάκη κ πλατεών Νίκαια 2104904975

αυτό θα σου κάνει 100%

εχει μια ακόμα αίθουσα στην 27 Μαρτίου στην Νίκαια αλλά δεν θυμάμαι καθόλου όνομα .

παρμαξησ στο Αιγάλεω στ.σαραφη 75 5612537

εγώ πάντως δεν βρήκα κάτι στην περιοχή γιατί θέλω να κάνω γάμο -βάφτιση και δεν με καλύψανε .αλλά για βάφτιση σκέτη ειναι καλά θα βρεις .

αν θες εχει και στο Χαϊδάρι αρκετές ταβέρνες αλλά δεν έχω ονόματα και τηλ ειναι όλες στην Καραϊσκάκη ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α ξέχασα άλλες δυο αίθουσες δεξιώσεων στο Χαϊδάρι .

Πάνω από την λεωφόρο Αθηνών στην οδό βουλγαροκτονου .

Δεν θυμάμαι ονόματα τους αλλά είναι μεγάλες και μικρός ο δρόμος …φαίνονται καλά .

Μπορεί να πεταχτεί ως εκεί ο άντρας σου να τις δει και μάλλον γράφουν τηλ από έξω .

http://img23.imageshack.us/img23/9820/xartisig9.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια να ρωτησω κατι ασχετο?ποσα ζητανε το κεφαλι στην Αθηνα?ετσι γ να συγκρινουμε με Θεσσαλονικη....εγω Σερρες σε καλο μαγαζι προ 3 ετων ειχα δωσει 19 ευρω το κεφαλι,εβρισκες κ με 9 βεβαια,εδω Θεσσαλονικη ακουω γ 25 ευρω...ενταξυ εχει κ γκλαμουρ αιθουσες ξενοδοχειων με 60 ετρω το κεφαλι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

savropinguinos έγραψε:

κοριτσια να ρωτησω κατι ασχετο?ποσα ζητανε το κεφαλι στην Αθηνα?ετσι γ να συγκρινουμε με Θεσσαλονικη....εγω Σερρες σε καλο μαγαζι προ 3 ετων ειχα δωσει 19 ευρω το κεφαλι,εβρισκες κ με 9 βεβαια,εδω Θεσσαλονικη ακουω γ 25 ευρω...ενταξυ εχει κ γκλαμουρ αιθουσες ξενοδοχειων με 60 ετρω το κεφαλι

Εγώ έκλεισα στις Σέρρες για βάφτιση την Κυριακή του Θωμά στον Αη Γιάννη με 12 ευρω / το άτομο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μην παίζετε με τον πόνο μας ....

εδώ πριν 3 χρόνια για μιά ωραία δεξίωση γάμου δώσαμε 52€ το άτομο.τώρα στην βάπτιση δεν μπορώ να δώσω πάνω από 22€.

Να ρωτήσω κάτι ... ξέρει καμία την αίθουσα Επαυλις στο Δαφνή!!!!

Λέμε να πάμε αύριο να ρίξουμε μία ματιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια αυτές οι τιμές δεν υπάρχουν εδώ ...εδώ στην πιο χάλια ταβέρνα ειναι 20 το κεφάλι !!!!

εγώ κλείνω κάπου με 36...και ειναι γκλαμουρ ταβέρνα ,αλλα και παλι ταβερνα οχι αίθουσα δεξιώσεων !! :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

csig έγραψε:

Μην παίζετε με τον πόνο μας ....

εδώ πριν 3 χρόνια για μιά ωραία δεξίωση γάμου δώσαμε 52€ το άτομο.τώρα στην βάπτιση δεν μπορώ να δώσω πάνω από 22€.

Να ρωτήσω κάτι ... ξέρει καμία την αίθουσα Επαυλις στο Δαφνή!!!!

Λέμε να πάμε αύριο να ρίξουμε μία ματιά

ναι ειναι μια από αυτές που σου έλεγα στο δεύτερο μήνυμα ...τώρα θυμήθηκα ....Δαφνί πιάνετε εκεί ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σακουλινα στους Καταρρακτες στον ΑΙ Γιαννη το ειχαμε κανει το τραπεζι,csig προσωπικα δεν ειχα φραγκο τωρα στη βαπτιση και δεν εκανα τραπεζι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ ... να σου πω την αλήθεια και εμείς πανί με πανί θα μείνουμε ... αλλά ... είπαμε να το κάνουμε (να μην λέμε μετά σε εσένα δεν μπορούσαμε αλλά στο 2ο πχ κάναμε) ....

ο Ανέστης είναι η άλλη αίθουσα και έχει ήδη κλείσει ατην ημερομηνία που θέλουμε και είπαμε αύριο ότι το πρωί θα πάμε στο Επαυλις ... εύχομαι να είναι κάπως καλό ... στο τηλέφωνο μας είπαν 19 με 23 το πολύ το άτομο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εμείς στους Καταρράκτες θα το κάνουμε αλλά μεσολάβησε ένας γνωστός για τη τιμή γι' αυτό και την "έριξε".

Πάντως κορίτσια εγώ αν έμενα στην Αθήνα ούτε στο νονό δεν θα είχα χρήματα να κάνω το τραπέζι, με τέτοιες τιμές :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σου πω την αληθεια?εμενα δεν μου αρεσε!!!!!!!!!!!και ορχηστρα καλυτερα δικια σας!!!!!!!!!!!!ενα θα σου πω η μαμα μου ακομα περιμενει το πιατο που παρρηγγειλε,και ενω η συμφωνια ελεγε οτι οι καλεσμενοι θα παραγγελνανε οτι ηθελαν απο το μενου αυτοι πηγαιναν και ελεγαν 4 πιατα μονο!!!γ να πασαρουν αυτα που ειχαν μπολικα...πωπω τα θυμαμαι κ φουντωνω!!!και μας χρεωσε και 300 ευρω για τα βεγγαλικα που ειχε που αμα τα παρεις μονος ουτε 100 δνε κανουν!!!πωπω φουντωσα!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

csig έγραψε:

Αχ ... να σου πω την αλήθεια και εμείς πανί με πανί θα μείνουμε ... αλλά ... είπαμε να το κάνουμε (να μην λέμε μετά σε εσένα δεν μπορούσαμε αλλά στο 2ο πχ κάναμε) ....

ο Ανέστης είναι η άλλη αίθουσα και έχει ήδη κλείσει ατην ημερομηνία που θέλουμε και είπαμε αύριο ότι το πρωί θα πάμε στο Επαυλις ... εύχομαι να είναι κάπως καλό ... στο τηλέφωνο μας είπαν 19 με 23 το πολύ το άτομο.

ειλικρινα ουτε στο επομενο (πρωτα ο θεος ) θα κανω!!!!!γυρισαμε σπιτι χαλαροι και ανετοι και ξεκουραστοι ,ηρθαν κ μερικοι φιλοι γ καφεδακι και ολα καλα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

savropinguinos έγραψε:

να σου πω την αληθεια?εμενα δεν μου αρεσε!!!!!!!!!!!και ορχηστρα καλυτερα δικια σας!!!!!!!!!!!!ενα θα σου πω η μαμα μου ακομα περιμενει το πιατο που παρρηγγειλε,και ενω η συμφωνια ελεγε οτι οι καλεσμενοι θα παραγγελνανε οτι ηθελαν απο το μενου αυτοι πηγαιναν και ελεγαν 4 πιατα μονο!!!γ να πασαρουν αυτα που ειχαν μπολικα...πωπω τα θυμαμαι κ φουντωνω!!!και μας χρεωσε και 300 ευρω για τα βεγγαλικα που ειχε που αμα τα παρεις μονος ουτε 100 δνε κανουν!!!πωπω φουντωσα!!!!!!!!!!!!

Ορχήστρα θα έχουμε δικιά μας γιατί την πάτησα απο το γάμο. Τόσο σκυλάδικο ούτε στη Συγγρού δεν θα άκουγες! :woohoo:

Για τα υπόλοιπα καλά κάνεις και μου τα λες θα το κοιτάξω καλύτερα ειδικά αυτό με τα φαγητά :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επειδη την πατησαμε γιαυτο τριξτους τα δοντια,εγω δεν ειμαι απο τις ΣΕΡΡΕς επεμενε η πεθερα γ το μαγαζι ,το κομπολοι μου ειπε ο πατερας μου ηταν πιο φτηνο ,τα πεθερικα μου εχουν ξανακανει γαμο και βαπτιση στους καταρρακτες,η φιλικη τιμη ηταν 19 απο 20 (σωθηκαμε ),τα δε βεγγγαλικα τα χρεωσαν μονο στους γονεις μου!!!!!!να πω και αλλα ?και ειχαμε κ καλεσμενο που επαθε κ δηλητηριαση!!!παρτους και τα σωβρακα φιλεναδα,μα χαρισεισ καστανα!!!!!!!συγνωμη κοριτσια που καταχραστηκα το θεμα σας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σιγά ... καλά κάνεις και συμβουλεύεις ... γιατί να πάθουν κάποιοι κάτι που πάθαμε εμείς ...

για τις αίθουσες θα σας έχω νέα αύριο.

φιλιά πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

αν και αρκετά καθυστερημένα ... επαναφέρω το θέμα.

Οι αίθουσες στο Δαφνή ήταν απαράδεκτες και το βαρικότερο .... δεν μας την έδιναν με μόνο σε εμάς ... αλλά αν είχαν και άλλη βάπτιση θα μας έβαζαν όλουα μαζί ... το θεώρησα απαράδεκτο.

Λοιπόν στην περιοχή Νικαιας να ξέρετε ότι με τιμή γύρω στα 20€ και κάπως αξιοπρεπές περιβάλλον είναι το απόβραδο.

Ενώ στον Κορυδαλλό στην ίδια τιμή είναι το Ανορθόγραφο.

Υπάρχουν βέβαια και άλλα ... αλλά ... το ποσό ανεβαίνει και αν έχετε πάνω από 100 άτομα δεν σας χωράνε.

Αυτά.... φιλιά πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...