Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΞΕΧΑΣΑΝ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΤΟΥ ΕΜΒΡΥΟΥ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΚΟΙΛΙΑ !


Βανια

Recommended Posts

http://www.zougla.gr/page.ashx?pid=2&aid=99387&cid=4δειτε αυτο χτες στην εκμπομπη του ΜακΤριανταφυλλοπουλου ακουσα την ατυχη κοπελα η οποια δεν θα μπορεσει να ξανακανει ποτε παιδι και αυτο εξαιτειας την εμμονη καπιου γιατρου.Και σαν να μη εφτανε αυτο παρολο που το κοριτσι ελεγε μετα τη επεμβαση οτι κατι την ενοχλει στην κοιλια σφαδαζε απο τους πονος εκεινος ελεγε οτι δεν ηταν αλλο απο το εντερο της!Τελια διαπιστωθηε οτι ειχαν ξεχασει μεσα το κεφαλι του εμβρυου ο οποιος ειχε τεμαχισει το εμβρυο !Χτες ο αδερφος του γιατρου ειχε το θρασος να λεει οτι προκετε γα πλεκτανη .Οριστε που ειανι ο εισαγγελεας ; ποσο δοντι μπορει αν εχει καποιος για αντ βγαλει καθαρη ; Με ταραξε το θεμα οπως εχει συγκλοισει ολους οσους το εχουν δει
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το είδα κι εγώ...Αν είναι δυνατόν,ανευθυνότητα στο full!Δεν ξέρω τί τιμωρία μπορεί να απευθύνεται σε τέτοιους δολοφόνους...Αλλά τους χρειάζεται ό,τι χειρότερο!

Τραγική φιγούρα η 32χρονη...Πόνεσε η ψυχή μου,ειλικρινά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε Βάνια! έλεος βρε φιλενάδα! είναι πολύ σοκαριστικό να το'χεις έτσι στον τίτλο!!!

Έχει ήδη ακουστεί αρκετά αυτή η ιστορία, υπάρχει κι άλλο ποστ με το ίδιο θέμα - το έβαλε κι άλλη κοπέλα πριν λίγες μέρες.

Πολύ άσχημη ιστορία - κρίμα για την κοπέλα και τον άντρα της... ελπίζω να καταφέρουν να ευτυχήσουν μετά από αυτήν την τραγωδία... :(

Πάντως, τον αλλάζω τον τίτλο γιατί έχουμε και εγκυούλες εδώ πέρα!..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχω μείνει άφωνη.... η ανευθυνότητα σε όλο της το μεγαλείο.... ντροπή σε τέτοιου είδους καθάρματα που έχουν το θράσος να αποκαλούνται γιατροι.....η κοπέλα τι του έφτεγε και έχασε την μήτρα της απο δικό του λάθος? θα ήθελε να γινόταν το ίδιο στην δικιά του γυναίκα??? ντροπή του... όντως τραγική φιγούρα η 32χρονη... σπαράζει η καρδιά μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πω πω πω ναι! Το ακουσα κ εγω κ πραγματικα δεν εχω ΚΑΝ λογια να περιγραψω τι νιωθω!!!!!!!!!Θα γινω πολυ σκληρη το ξερω, αλλα αν η γυναικα παρει το νομο στα χερια της γιαυτο που της συνεβει???ποιος θα πει κ τι!!!!!!!!!!!!!!! Τα δικα της συναισθηματα που ειναι ??????? Μου εχει ανεβει το αιμα στο κεφαλι παλι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΝΑ ΠΩ...ΟΡΓΗ ΜΟΝΟ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΝΙΩΣΩ.ΕΜΠΙΣΤΕΥΟΜΑΣΤΕ ΤΙΣ ΖΩΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΖΩΕΣ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΜΑΣ ΣΕ ΑΝΙΚΑΝΟΥΣ ΚΑΙ ΑΧΡΗΣΤΟΥΣ.ΠΩΣ ΝΑ ΕΜΠΙΣΤΕΥΤΕΙΣ ΚΑΙ ΠΟΙΟΝ?ΑΥΤΟΣ ΑΡΑΓΕ ΘΑ ΤΙΜΩΡΗΘΕΙ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...

ΕΧΩ ΠΑΘΕΙ ΣΟΚ!! ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΔΕΝ ΑΝΑΦΕΡΕΤΑΙ ΠΟΥΘΕΝΑ;; ΑΥΤΟΣ Ο "ΓΙΑΤΡΟΣ" ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙ ΝΑ ΑΣΚΕΙ ΤΟ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ; ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ!! ΠΟΥ ΖΟΥΜΕ; ΕΛΕΟΣ..!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 months later...

Τώρα είδα το θέμα, πρώτη φορά ακούω την ιστορία και έχω εκνευριστεί πάρα πολύ!

Ποιοί είναι αυτοί που ορίζουν ζωές;

Ένα μόνο έχω να πω και θα προσπαθήσω να το θέσω όσο πιο κόσμια γίνεται!

ΤΟΝ ΚΑΚΟ ΤΟΥΣ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ

ΤΟΝ ΨΥΧΡΟ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΝΑΠΟΔΟ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αν διαβασετε ολη το ιστορικο οπως το ποσταρισε η Βανα ειλικρινα αν το εβλεπα σε θριλλερ ταινιας θα ελεγα αυτος ο σεναριογραφος το χει τραβηξει απο τα μαλλια!!!

ο ακατανομαστος γιατρος ειναι για κρεμασμα!! κατεστρεψε τελιακ τη μητρα της 32χρονης και κοντεψε να πεθανει τελικα απο σηψαιμια!!

αν δεν του αφαιρεθει η αδεια ασκησεως του επαγγελματος κινδυνευουμε απο τα αλητηρια χερια του!!!

Οσες κοπελες μενετε Ροδο μαθετε το ονομα του μη πεσετε στα χερια του dr ΤΖΕΚΥΛ!!!!!!

ΑΙΣΧΟΣ! :angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μηπως να ΑΛΛΑΖΑΤΕ τον τιτλο???ΑΝΑΚΑΤΕΥΤΗΚΑ εγω που δεν ειμαι

Θα το δει φατσα μοστρα καμμια εγκυος θα ξερναει

στο πληκτρολογιο....για να μην πω χειροτερα!!! :ohmy:

γραψτε ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΕ ΤΣΑΡΛΑΤΑΝΟ ΓΙΑΤΡΟ κατι τετοιο μωρε!!!

:huh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...