Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ Ο ΠΡΙΓΚΗΠΑΣ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

Συγκλονιστική η περιγραφή σου!

Να σας ζήσει ο μικρός πρίγκιπας!

Εύχομαι κάθε ευτυχία,πολλή υγεία και άπλετη χαρά στην ζωούλα του!

Καλή λοχεία :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να τον χαίρεστε κοπέλα μου. Να είναι πάντα γερός και δυνατός. Συγκλονιστική εμπειρία ε? Ανυπομονώ να το ζήσω.

Φιλάκια πολλά στο κουκλί σου. Καλή λοχεία!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σας ζήσει να τον χαίρεστε τον κούκλο σας!!!!το πρώτο μου αγοράκι το γέννησα με καισαρική και ελπίζω το δεύτερο να γεννηθεί φυσιολογικά...η αλήθεια τρόμαξα λίγο με την περιγραφή αλλά με το τελείωμα βούρκοσα!!!να είναι πάντα υγιής και καλότυχος σας εύχομαι το ίδιο και εσείς για να τον χαρείτε!!!Καλές σαράντα να χεις!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΙΡΦΙΡΙΚΟ ΝΑ ΣΤΑ ΠΩ Κ ΑΠΟ ΕΔΩ ΜΙΑΣ Κ ΜΟΛΙΣ ΔΙΑΒΑΣΑ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΤΟΥ ΤΟΚΕΤΟΥ..

ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ,Ο ΘΕΟΣ Κ Η ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΝΑ ΣΑΣ ΧΑΡΙΖΟΥΝ ΥΓΕΙΑ!!!

ΑΝΤΕ ΑΠΟ ΕΔΩ Κ ΠΕΡΑ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΛΕΜΕ...ΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥ ΟΧΙ Κ ΛΙΓΑ ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σας ζησειιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!παντα γερο να ειναι το μωρακι σας κ καλοτυχο στην ζωουλα του!!!καλη λοχεια κ σε σενα!!!!!!

συγκινηθηκααα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Απίστευτη και συγκινητική η ιστορία σου firfiriko!!! Να σας ζήσει ο πρίγκηπάς σας και να τον καμαρώνετε μέρα με τη μέρα όλο και πιο πολύ!! Πάντα γερός και καλότυχος να είναι!! Καλή λοχεία και δύναμη σε σένα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με συγκινησες βρε σοφακι μου!!!!!!!!!!

να σου ζησει το κουκλι σου!!!!!!!!!να τον δεις οπως ποθεις!!!

φιλακια και στους δυο σας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σας ζήσει ο πρίγκιπάς σας να είναι γερός,δυνατός και γεμάτος αγάπη και ευτυχία!!!!!!!!

Καταπληκτική η αφήγηση του τοκετού σου!!!!!!!!!!!! Συγχαρητήρια!!!!!!!!!!!

Εμένα με τρομάζει λίγο το θέμα του τοκετού..

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΑΡΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ!!!

ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ Κ ΕΓΩ ΤΡΟΜΕΡΗ ΣΥΓΚΙΝΗΣΗ ΑΚΟΜΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΝΑ ΑΓΓΙΞΕΙ Κ ΚΑΠΟΙΟΝ ΑΛΛΟ ΕΤΣΙ...

ΟΣΕΣ ΕΤΟΙΜΑΖΕΣΤΕ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΕΤΕ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΝΑ ΞΕΡΕΤΕ ΟΤΙ ΘΑ ΖΗΣΕΤΕ Κ ΕΣΕΙΣ ΕΝΑ ΘΑΥΜΑ,ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ...

ΔΕΝ ΕΧΩ ΖΗΣΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΟ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΜΟΥ Κ ΑΝ ΗΤΑΝ ΝΑ ΤΟ ΞΑΝΑΠΕΡΑΣΩ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΣΗΜΕΡΑ ΚΙΟΛΑΣ...

ΟΣΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΠΟΝΟΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΑΛΛΟ ΤΟΣΟ ΕΙΝΑΙ Κ Η ΑΓΑΠΗ ΠΟΥ ΝΙΩΘΕΙΣ ΜΕΤΑ...ΜΗΝ ΦΟΒΑΣΤΕ ΤΙΠΟΤΑ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ψυχή μου!!! Φοβερή περιγραφή κοπέλα μου!! Και το μωράκι σου είναι απίστευτο! Κουκλάκι ζωγραφιστό!! Να σου ζήσει και να τον καμαρώνεις όπως επιθυμείς!! Πάντα γεμάτος υγεία στην ζωούλα του!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ!!!!!!!!!!!!!!ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΕΜΟΡΦΟΣ!!!!!!!!!!!!!!ΚΛΑΙΩ ΑΠΟ ΤΗ ΣΥΓΚΙΝΗΣΗ!!!!ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΠΩΣ ΣΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΘΑ ΓΙΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΑΝΟΥΛΑ ΚΑΙ ΘΑ ΦΕΡΩ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΕΝΑ ΤΕΤΟΙΟ ΠΛΑΣΜΑΤΑΚΙ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΜΙΑ ΑΚΟΜΑ ΦΟΡΑ...ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΕΣ!!!

ΜΚ23 ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ...ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΟΥΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλη μου να σας ζησει ο μπεμπης!!! Ειναι σκετη γλυκα!! Η περιγραφη σου ηταν τελεια, δινεις σε εμας που δεν θα εχουμε την ευκαιρια να γεννησουμε φυσιολογικα, την εικονα, την εμπειρια και τα συναισθηματα που νιωθει μια μανουλα εκεινες τις στιγμες!!!!

Να σας ζησει και παλι ο μπεμπουλης σας και να το χερεστε!!! :cheer::cheer::cheer::cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κικιτσα22 έγραψε:

Καλη μου να σας ζησει ο μπεμπης!!! Ειναι σκετη γλυκα!! Η περιγραφη σου ηταν τελεια, δινεις σε εμας που δεν θα εχουμε την ευκαιρια να γεννησουμε φυσιολογικα, την εικονα, την εμπειρια και τα συναισθηματα που νιωθει μια μανουλα εκεινες τις στιγμες!!!!

Να σας ζησει και παλι ο μπεμπουλης σας και να το χερεστε!!! :cheer::cheer::cheer::cheer:

ΠΟΛΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΑΝ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΑΥΤΟ...ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ...

ΑΝ Κ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΑΣ ΚΑΛΑ ΣΤΗΝ ΖΩΗ,Ο ΤΡΟΠΟΣ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΡΟΛΟ!!

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΟΛΕΣ ΟΙ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΤΕ ΤΑ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙΑ ΣΑΣ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...