Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σπασαν τα νερααααααα


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 157
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Little-Angel δεν είμαστε ούτε στρατόπεδα ούτε ομάδες! Δεν είναι το θέμα ποιον θα υπερασπίσεις... Πραγματικά δεν ξέρω γιατί νοιώθετε έτσι αμέσως να αμυνθήτε... Εγώ απλά την γνώμη μου είπα και δεν νομίζω ότι πρόσβαλα την Ζaxarenia... Αλλά είμαι ελεύθερο άτομο και άμα δεν συμφωνώ με κάποια ή με κάτι, την γνώμη μου θα την λέω... Αυτό δεν μπορεί να μου το αρνηθεί κανείς. Είτε νευριάζω εύκολα (όπως έβαλε την ταμπέλα η Mamoli), είτε όχι! Σας εύχομαι καλό μεσημέρι και... ειρήνη! ;-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΙ ΓΛΥΚΟ ΜΟΥ ΚΑΛΟ ΜΟΥ ΟΛΓΑΚΙ φορτωνω-εκφορτωνω πανευκολα!!!!

Μην εκμεταλεύεσαι την κατασταση σου....γιατι θα πω να απομακρυνθουν

οι αλλες εγκυες απο τις ΟΘΟΝΕΣ τους!!!! Ιφ γιου νοου γουατ αι μιν :laugh: :laugh: ;)

ΦΩΚΙΑ....φεεεεεταααααααα :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΛΓΑ ΚΟΚ έγραψε:

Little-Angel δεν είμαστε ούτε στρατόπεδα ούτε ομάδες! Δεν είναι το θέμα ποιον θα υπερασπίσεις... Πραγματικά δεν ξέρω γιατί νοιώθετε έτσι αμέσως να αμυνθήτε... Εγώ απλά την γνώμη μου είπα και δεν νομίζω ότι πρόσβαλα την Ζaxarenia... Αλλά είμαι ελεύθερο άτομο και άμα δεν συμφωνώ με κάποια ή με κάτι, την γνώμη μου θα την λέω... Αυτό δεν μπορεί να μου το αρνηθεί κανείς. Είτε νευριάζω εύκολα (όπως έβαλε την ταμπέλα η Mamoli), είτε όχι! Σας εύχομαι καλό μεσημέρι και... ειρήνη! ;-)

Καλά κάνεις και λες την άποψή σου! Δεκτό και σεβαστό... Απλά τη στιγμή που γίνεται χαμός όπως έγραψα και πιο πριν από εδώ και εκεί, είναι άδικο να πιαστείς, έστω και στην τύχη και χωρίς καμία κακία, από τα γραφόμενα μόνο ενός μέλους!

Anyway, peace!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Oλγα μου καλη μαλλον το πηρες πολυ σοβαρα!Ακου στρατοπεδα κ αηδιες!!Πλακιτσα προσπαθουμε να κανουμε να ελαφρυνει το κλιμα.... ;) Ειδικα η ζαχαρενια μας :)

Ο καθενας λεει τη γνωμη του!

Εδω ενα ατομο μας φλομωσε στα ψεμματα ,εβαζε φωτογρ. μιας αλλης οικογενειας που δεν εχει ιδεα...μη μας πειραζει το δικο μας χιουμορ ;) !!

Τελος απο μενα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια... ειρήνη ημίν!! Πάντως και γω ρίχνω δαγκωτό στη ζαχαρενια (ωραία φάτσα!!! :kiss: ) που διακωμωδεί το θέμα και την φαντασιόπληκτη ιστορία. Γιατί και γω νευρίασα και αν ξανάμπαινε σίγουρα θα την ειρωνευόμουν. Επίσης δεν συμφωνώ με την κοπέλα που έγραψε ότι πρέπει να τη δικαιολογήσουμε... ξέρω κοπέλες που προσπαθούν να μείνουν έγκυες και δεν μπορούν...ξέρω κοπέλες που έχασαν τα μωράκια είτε σε αρχικό είτε σε προχωρημένο στάδιο... αυτές δηλαδή θα έπρεπε να σαλτάρουν και να μπαίνουν στα φορουμ και να κοροιδεύουν τον κόσμο;;; Και ακόμη και αν ήθελε να παρουσιάσει κάτι που δεν είναι αληθινό... έπρεπε να βάζει και ξένες φωτό;;; Ας μην έβαζε καθόλου!! Αυτό είναι ΠΑΡΑΝΟΙΑ, ΑΝΩΜΑΛΙΑ. Δε ξέρω. Πάντως νορμάλ άνθρωπος σίγουρα δεν τα κάνει! Η άποψη του καθενός είναι δεκτή φυσικά. Η δική μου πάντως είναι αυτή...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΑΝΑΓΙΑ ΤΡΙΑΣ ΔΙΑΦΥΛΑΞΕ ΗΜΑΣ...ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ ΒΟΗΘΕΙΑ ΜΑΣ!!!!

ΕΙΡΗΝΗ ΗΜΙΝ!!!!

ΑΧ ΕΛΒΙΡΑ ΜΟΥ ....ΕΛΒΙΡΑ ΜΟΥ...ΤΗΝ ΗΞΕΡΑ ΤΗΝ ΜΟΙΡΑ ΜΟΥ!!!!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Zaxarenia mou eise foveri....Euge!! :woohoo: :woohoo: 8imwsa poli me auti/auton tin/ton 4ixopa8i..Makari o 8eos na min tis steilei ton pono pou niwsame apo tin apwleia twn aggellwn mas...Paizei me ton pono mas,me tin logiki mas..Den katalava akomi..O 8eos vlepei k krinei!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...