Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σπασαν τα νερααααααα


Recommended Posts

mamoli τώρα είδα τί έγινε μπράβο σου που είχες την περιέργεια και το έψαξες, όπως έγραψα και στο ποστ σου πραγματικά το λυπάμαι το άτομο και δεν καταλαβαίνω το λόγο που οδηγήθηκε να κάνει κάτι τέτοιο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 157
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

προσωπικα με αφηνει παγερα αδιαφορο αυτο το ψευτικο μελος τοσο καιρο ειμαι εδω εχουν συμβει παρομοια! το μονο κακο ειναι που πηραν φωτο μιας οικογενειας κατα τα αλλα αν με διαβαζεις δηθεν ελβιρα, χεστηκα για την πλακα σου παγερα αδιαφορη με εχει αφησει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gioulaki έγραψε:

tsofi έγραψε:

ΑΑΑΑ Είσαι πολύ πίσω.....απο το πρωί έχουμε καυτό θέμα....

Τόσο δεν ασχοληθήκαμε ούτε με το διαζύγιο της Ελένης :laugh:[/quote:277vckr8]

ΑΑΑΑΑΧ ΤΙ ΗΤΑΝ ΚΙ ΑΥΤΟ ΓΙΟΥΛΑΚΙ ΑΠΑΝΩΤΑ ΤΑ ΧΤΥΠΗΜΑΤΑ!!!! ;)

Εγω στεναχωρηθηκα παντως!!! :( ΚΡΙΜΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν κοριτσάκια εγώ το είχα καταλάβει.Και ξέρετε απο πού;;;Απο το θέμα που έχει ανοίξει η yolle με τα παιδικά δωμάτια!Για δείτε τι δωμάτιο δημοσιευσε...Αυτό το στύλ δωματίου είναι το κλασσικό αγγλικο-αμερικάνικο.Όπως και όσο απο το σπίτι φαίνεται! :angry: Και την ρώτησα απο πού αγόρασε τα επίπλα για να δώ τι θα μου πει!Μου απάντησε.Ε,εκεί είπα οτι είμαι πολύ καχύποπτη :dry:

Τι να πω...Πολύ fake έχει πέσει!

Τουλάχιστον δεν ενόχλησε με την έννοια οτι δεν μας πούλησε καμιά δακρύβρεχτη ιστορία.Ίσως απλά να είναι μια γυναίκα που έχει απωθημένα και ήθελε να μιλήσει ως μέλλουσα μαμά... :dry: Τι άλλο να πω κι εγώ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ!!! όχι ότι δεν συμβαίνουν, αλλά το συγκεκριμένο άτομο ξέφυγε τελείως.

ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ!!!

Thnx mamoli για την ενημέρωση!!! Με το καλό το μωράκι σου!!

:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θέλω να γίνω μαμά! έγραψε:

Κορίτσια, για ποιο διαζύγιο λέτε;

καλε της μενεγακης ! βλεπεις ολη η ελλαδα μιλαει για την μενεγακη αλλα εμεις εδω εχουμε το στορυ ! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia ALLH DOULEIA DEN EXEI AYTH??????????????????

ME EGKIES GINAIKES ASXOLEITAI????????

lete na einai kamia gigiaka pou den exei ti na kanei?????????????

xaxaxxaxaxxaxaxaxxaxaxaxaxaxaxaxaxa

h' kamia psixanomali??????? :angry::angry:

LENA KANTHN BLOG TELEIWS!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρουλαχαλκιδα έγραψε:

Θέλω να γίνω μαμά! έγραψε:

καλε της μενεγακης ! βλεπεις ολη η ελλαδα μιλαει για την μενεγακη αλλα εμεις εδω εχουμε το στορυ ! :)[/quote:3pe180p3]

:silly: :silly: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ, θα σας σφαλιαρίσω!!!!!! Κι εγώ νόμισα ότι χωρίζει καμιά κοπέλα από εδώ μέσα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσιαααα εγραψα και στο θεμα της γλυκιτατης μαμολι..

τι στο καλο γινεται εδω μεσα?

Δεν μπορουμε να βρουμε καποιον τροπο να αποφυγουμε τετοιου ειδους ατομα?

Ειμαι στο μαμμυ γυρω στο μισο χρονο και νομιζω πως εχει ξανα συμβει κατι παρομοιο..καλα θυμαμαι?ας το επιβεβαιωσουν οι παλιοτερες..

Ας μην δινουμε ομως σημασια..δεν χρειαζεται να χαλιομαστε με αυτα...

το μονο σιγουρο ειναι οτι πισω απο ολα αυτα κρυνεται ενα κ-υ-ρ-ι-ο-λ-ε-κ-τ-ι-κα ΑΝΟΜΑΛΟ ατομο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχα..κατερινουλι τωρα πια νομιζω ολες πηραμε το μαθημα μας..ας μην εμπιστευομαστε τον καθενα και ας κραταμε και μια πισινι δε οτι μας ακουγεται καπς παραξενο...βεβαια ποτε δεν ξερεις υπαρχουν οντως και ακραιες καταστασης που δεν παυουν να ειναι περα για περα αληθινες..για αυτο ας μην εμπιστευομαστε τον οποιονδηποτε..εγω αυτο ειχα να πω γιατι ειναι πραγματικα ΨΥΧΑΝΟΜΑΛΗ εκεινη που το εκανε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νομίζω ότι καλό θα ήταν να μην το συνεχίσουμε..για έναν κυρίως λόγο..Δεν ξέρετε σε τι κατάσταση βρίσκεται αυτός ή αυτή που μπήκε στον κόπο να φανταστει όλο αυτό .Μπορεί αυτή τη στιγμή να χαχανίζει ή ακόμη χειρότερα να ζει στο δικό της/του φανταστικό κόσμο που όλη αυτη ας τ πούμε ανακάλυψη να την /τον έχει οδηγήσει σε πολύ άσχημη ψυζολογική κατάσταση..Ενας άνθρωπος που μπαίνει σε αυτή τη διαδικασία όχι μονο να χρησιμποιεί φωτογραφίες αλλά και τη φαντασία του αλλά και πολύτιμο χρόνο από τη ζωή το πιστεύω πως έχει κάποιο πολύ σοβαρό πρόβλημα..και δεν το λέω για να κοροιδέψω αλλά για να δείξω την κατανόησή μου ...ένας φυσιολογικός άνθρωπος που απλώς παίζει δε θα άνοιγε θέμα όπως αυτό της γέννας..θα αρκουνταν ίσως σε μερικά μηνυματα όπως έχουν γράψει κατα καιρους ηλίθια άτομα και θα σταματουσε εκεί. αυτό το άτομο όμως έγραφε..και έγραφε και παραλίγο να μας περιγράψει την ιστορία τοκετου!! Θα το έκανε!! Και πολύ θα ήθελα να τη διαβάσω πρώτα για να δω τι κρύβει η ψυχή αυτου το ανθρώπου..τι απώθημένα..ή τι ψυχολογικά προβλήματα βιώνει αυτό το άτομο...σίγουρα δεν είναι καλά..εγώ θα έλεγα ότι ειναι πολύ σοβαρά και πως χρειάζεται ψυχολογική και ψυχιατρική στηριξη..ας μην ειμαστε τόσο αυστηρες γιατί πολύ απλά δεν ξέρουμε το άτομο που είναι πίσω από όλο αυτό...εγώ θα ήθελα να δείξω τη συμπαράστασή μου , να βρεί τη γαλήνη στην ψυχή του και την ευτυχία στη ζωή του..Είναι κρίμα γυναίκες ή και άντρες να κρύβουν ή να παρουσιάζουν τη ζωή τους πίσω από τη ζωή μιας άλλης όμορφης γυναίκας..Ας μην το συνεχίσουμε εμείς αλλά οφείλωνα τονίσω πως πρέπει να ενημερώσουμε αυτή τη γυναίκα να προφυλάξει την ιδιωτική της ζωή ...οφείλουμε να της το πουμε και να της δείξουμε το τόπικ γιατί κάτι ανάλογο θα θέλαμε κι εμείς αν δικές μας φωτογραφίες είχαν χρησιμοποιηθεί και για ένα τέτοιο άσχημο παιχνίδι...κατακρεουργήθηκε ολόκληρη η ζωή της..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φανή συμφωνώ με αυτά που γράφεις...

Βέβαια και η άλλη κοπέλα έχει βγάλει φόρα παρτίδα όλο το οικογενειακό της άλμπουμ, έτσι, χωρίς κάποια προφύλαξη. Θα μου πεις, κι εμείς που τις βγάζουμε εδώ τι κάνουμε;; Από συναντήσεις, από δω κι από κει.. τπ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xa xaxa plaka exeis vre zaxarenia!!kai εγω της εστειλα χαρας το κουραγιο να σπανε τα νερα σου..και να μας το λες!!!

δηλ.ακομα και η φωτογραφια του avatar της ηταν και αυτο ..fake??

Τι να πει κανεις???Τελικα υπαρχουν υποψιες και για αλλες εδω μεσα?

Sorry κιολας αλλα εγω ειμαι τοσο αφελης ωρες ωρες!!που πρεπει πραγματικα να το κοψω!!(το να ανοιγομαι ευκολα..εννοω)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...