Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σπασαν τα νερααααααα


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 157
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

με το καλοοοο! μ'ενα πονο! φανταζομαι μεχρι τωρα θα γεννησες!!!

ελπιζω να'ναι καλα και το μωρακι σου και'συ!!!

καλη λοχεια και φιλακια στην μπουμπου σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!!!!!!!!!!!!!!ΜΕ ΕΝΑΝ ΠΟΝΟ!!!!!!!!!!!!!!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΤΗΝ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΗ ΚΑΙ ΥΓΙΕΣΤΑΤΗ!!!!!!!!!!ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ!!!!!!!!! :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια Ελβιράκι...Με το καλό το μωράκι σου,να έχετε μια υπέροχη αρχή..Μάλλον θα έχεις γεννήσει εώς τώρα!

Παίρνουμε μία μία σειρά από τα Μωράκια Φεβρουαρίου-Μαρτίου...!Πολύ χαίρομαι!

Να είσαι καλά Ελβίρα,να είναι καλά και το λουλουδάκι σου! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγχαρητήρια κοπέλα μου, με το καλό να γεννήσεις μια υγιέστατη μπουμπού και όταν γυρίσεις να μας πεις την εμπειρία σου... :):kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λογικά τώρα πρέπει να έχεις την πριγκίπισσά σου στην αγκαλιά σου...Γι'αυτό θα σου ευχηθώ να σου ζήσει και να είναι σε όλη της τη ζωή γερή κι ευτυχισμένη..Κι εσείς να είστε πάντα κοντά της να την καμαρώνετε...

Καλή λοχεία πλέον και με το καλό να γυρίσετε στο σπιτάκι σας...

Φιλάκια!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελβίρα μου.... μάλλον τώρα θα έχεις ήδη κοντά σου την μπέμπα σου οπότε να σου ζήσει!!Αν όχι...με το καλό και μ'ένα πόνο! Αχ άλλο ένα μωράκι της παρέας μαςείναι πλέον μαζί μας!!!! Περιμένουμε με αγωνία να μας πεις και τη δική σου εμπειρία,όταν με το καλό γυρίσετε στο σπίτι! Φιλάκια πολλά κουκλίτσα μου!!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το καλο κοπελα μου!!!πο ποοοοο καλα ε ?πολυ ψυχραιμη σε βλεπω!!!χαχαχχαχα φιλακια πολλα και με το καλο να γυρισεις σπιτι με τη μπεμπα σου!!!με ενα πονο κουκλα μου η και με κανενα πονο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κουκλίτσα μου λογικά τώρα θα είσαι με την μπεμπούλα σου αγκαλίτσα!

Να το χαίρεσαι το μπουμπούκι σου και να το καμαρώσεις όπως ποθείς!!!!!

Μας έκανε η Αγνούλα το "ποδαρικό" και πήραμε φόρα, ε; χαχα!!!!!

Φιλιά πολλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σιγουρα τωρα που τα γραφω αυτα,εχεις αγκαλια την κορακλα!!!!!!Ελπιζω να πηγαν ολα καλα!!!!Περιμενουμε να γυρισετε σπιτακι σας με το καλο κ να μας γραψεις την εμπειρια σου!!!!

Παντως ενα εχω να σου πω.....μπραααααααβο ψυχραιμια!!!!Να σου εχουν σπασει τα νερα κ εσυ να καθεσαι να το γραφεις στις τρελλες φιλες σου!!!!! :laugh: :laugh: :laugh:

Θα πρεπει να εισαι πολυ δυνατη!Ειμαι σιγουρη πως θα εισαι η καλυτερη μανουλα!!!!Πολλα φιλια!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟ κοπελαρα μου για το κουραγιο σου να μας γραψεις!!Τωρα που διαβαζεις αυτα θα την εχεις εκει διπλα σου, την μπουμπου σου να τη χαιρεσαι!!!να σας ΖΗΣΕΙ να την καμαρωσετε..και οτι καλυτερο στη ζωη της!CONGRATULATIONS!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελβίρα μου εύχομαι να έχεις γεννήσει και να είσαι στο κυλικείο του μαιευτηρίου και να πίνεις καφέ!! Τόσο τέλεια εύχομαι να πηγαίνουν όλα!

Περιμένουμε λεπτομέρειες! Αχ! Τί καλά! Πάει και η τρίτη της παρέας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Elvira, τί να σου πώ γλυκειά μου, από χτές μονοπωλείς τη σκέψη μου και φυσικά και τις συζητήσεις στο φόρουμ μας..είμαι σίγουρη ότι όλα πήγαν θαυμάσια αλλά όταν μπορέσεις, γράψε μας και δυό λέξεις να το επιβεβαιώσεις, εε??? Φιλιά και στις δυό σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elviraki mou sigoura 8a exeis parei thn zwoula sou agkalitsa!!elpizw na eixes mia uperoxh empeiria toketou..na sou zhsei h mpempoula sou kai na eiste panta geroi esu kai o antroulhs sou gia na th xaireste k na th megalwnete panta me agaph!perimenoume na kata8eseis thn empeiria sou..zeis tis pio eutuxismenes stigmes ths zwhs sou..euxomai na ths xareis oloklhrwtika! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :cheer::cheer::cheer::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με το καλο,με εναν πονο!!!!

(κι επειδη μαλλον εχεις ηδη γεννησει,να σου ζησει η μικρουλα,να τη χαιρεσαι,παντα γερη και καλοτυχη!!!!!φιλακια!!!!!!!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκι λογικά τώρα είσαι στο δωμάτιο με το μπουμπούκι σου!!!!

Τι ευτυχία...Εύχομαι και εγώ με την σειρά μου να έχουν πάει όλα τέλεια...να μην ταλαιπωρηθήκατε πολύ και να είστε πάντα γερές και δυνατές!!!!!!

Να δώσεις 1 φιλί στη μπουμπού σου από εμάς.... :laugh: :laugh:

Περιμένουμε νέα σας... :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...