Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γεννησε η αγαπημενη μου θειαααα!!!!!!


Recommended Posts

Κοριτσακια μου γεννησε η μικροτερη αδερφουλα της μαμας μου σημερα το πρωι ενα υγιεστατο αγορακιιιιι :woohoo: :woohoo: :woohoo:

αν και ειναι μιρκουλα(32)αυτο ηταν το τεταρτο μελος της οικογενειας τους!!!!!!!οι πονοι της ξεκινησαν 3 τα μεσανυχτα,πηγε στο νοσοκομειο στης 5 και στις 7 το κρατουσε στην αγκαλιτσα της!!!!!!ειμαι πολυ χαρουμενη που γεννησε ευκολα...δεν ταλαιπωρηθηκε πολυ ωρα μου ειπε..αφηστε που πηγε και ειχε 7 διαστολη...καλα της λεω τι περιμενες να γεννησεις σπιτι????? :laugh: :laugh: :laugh:

Αχ αντε ευχομαι ολες οι εγκυουλες να γεννησουμε ευκολα,οσες προσπαθουμε να γεμισει γρηγορα η κοιλιτσα τους....και οσες εχουν μωρακια να τα χαιρονται να ζουν την λαθε στιγμη γιατι ειναι μαγικη...! :kiss::kiss::kiss::P:P:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστουμε Βουλίτσαααα!!!!!:) :) :)

Πρεπει να ειναι φοβερο συναισθημα...η θεια μου με τρεει γεννες στο ενεργητικο τη και παλι εκλαψε μολις το ειδε το νινι...!!!μου ειπε οτι ηταν σαν να γεννουσε παλι πρωτη φορα...!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σαι καλα μανταρινακιιιιι!!!!!!σε ευχαριστουμε πολυ....!!!!!και εσυ ευχομαι να δεν εχεις μωρακι να αποκτησεις ενα που θα σε τρελαινει και αν εχεις να το χαιρεσαι.....!!!!;) ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να ζήσει το μωράκι να είναι γερό και ευτυχισμένο στην ζωή του!!!!!!!!

Με το καλό να γεννήσεις και 'συ τα διδυμάκια σου όλο υγεία!!!!!!!!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ :kiss :kiss::kiss: :

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σας ζήσει το νέο μέλος!!

Με το καλό κι εσύ να αγκαλιάσεις τα μωρά σου και

ευχαριστούμε για τις ευχές!!!!

Εγώ ανήκω σ' αυτές που περιμένουν να γεμίσει η κοιλίτσα!!

..και επειδή ευχή εγκύου πιάνει...αμήν!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστω πολυ πολυ κοριτσακια μου!!!!!με το καλο σε ολες μας...!!!!αντε να παιρνουν και αλλες σειρα...!!!!!!!φιλακιααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...