Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μου τη δίνει!


IreneValadia

Recommended Posts

IreneValadia έγραψε:

Lilaki Σιγά να μην τον άφηνες απεριποίητο! Καλά τον έκανες!

Μου τη δίνει που εχθές για να χορέψω στη παράσταση της σχολής του μ@κα … έπρεπε να πληρώσω είσοδο!

ΕΛΕΟΣ! Τέτοια εκμετάλλευση?

Μα καλά κι εσύ βρε παιδάκι μου δεν είπες ότι είσαι η γνωστή αρτίστα Irenevaladia;;;; Εσένα έπρεπε να σε πληρώσουν κανονικά να εμφανιστείς και όχι να πληρώνεις εσύ είσοδo!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 244
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Άσε γιατί θέλει πολλά κλωτσίδια!

Κάνουμε τόσο καιρό πρόβες … τρέχουμε σαν να μην πω τι … για να κάνει την παράσταση και συνεπώς και τη διαφήμιση του και πάω να μπω στο κέντρο φορτωμένη με τα ρούχα, έξω βρέχει και με στήνει ο ίδιος στην πόρτα για να πληρώσω είσοδο…?

Πες να πληρώσουν οι μαθητές που δε χόρεψαν, να πληρώσουν και οι μαθητές που χόρεψαν για να του βγάλουν την παράσταση?

Απαράδεκτος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΟΥ ΤΗ ΔΙΝΟΥΝ ΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΔΙΝΟΥΝ ΚΑΠΟΙΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ & ΣΕ ΚΑΝΟΥΝ ΝΑ ΑΙΣΘΑΝΕΣΑΙ ΩΣ Ο ΧΕΙΡΟΤΕΡΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΕΠΕΙΔΗ 1ον ΔΕ ΘΗΛΑΣΕΣ,2ον ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΑΓΚΑΛΙΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΟΥ,3ον ΕΠΕΙΔΗ ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΑ ΓΥΡΙΣΕΣ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ & ΤΟ ΜΩΡΟ ΤΟ ΑΦΗΝΕΙΣ ΜΕ ΤΗΝ ΓΙΑΓΙΑ ΤΟΥ...............κλπ!!!! :angry:

ΜΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΉ ΖΗΤΗΣΑΜΕ,ΟΧΙ ΤΗΝ ΙΕΡΗ ΕΞΕΤΑΣΗ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μου τη δινει!!! που ολοι ερχονται σπιτι και δινουν ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ λες και εγω ειμαι αχρηστη. γιατι το παιδι κλαιει, γιατι το παιδι ρευτηκε τρεις φορες,γιατι του φορας πολλα ρουχα, του φορας λιγα ρουχα, του δινεις πολυ γαλα,γιατι το εχεις αγκαλια, αυτο το κανεις λαθος και το αλλο το κανεις λαθος δεν ξερεις και το χαλας το παιδι.μα τοσο τερας ειμαι και δεν αγαπαω το παιδι μου. τα ειπα αλλα δεν ξεθημανα, ειναι τοσα πολλα που μου τη δινουν. :angry::angry::angry::angry::angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ πες τα ρε "μπεμπάκο"....

Είμαστε όοοοοοολη μέρα με τα μωρά,ξέρουμε ακόμ κ το "α" που θα κάνουν για ποιόν λόγο το κάνουν κ είναι όλοι ξερόλες...δηλαδή έλεος!!!Δε μπορούν να καταλάβουν-ή μάλλον δε θέλουν-οτι κ παιδίατρος να είναι,κ να χει μεγαλώσει 179 παιδιά,το δικό ΜΟΥ παιδί,το ξέρω καλύτερα απο αυτούς!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΟΥ ΤΗ ΔΙΝΕΙ... :angry::angry::angry::angry::angry::angry:

...ΠΟΥ ΕΝΩ ΕΧΕΙ ΤΟΟΟΟΣΟ ΚΡΥΟ ΔΕΝ ΧΙΟΝΙΖΕΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ...ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΜΙΑ ΑΣΠΡΗ ΜΕΡΑΑΑΑΑ :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: !!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Irene1 έγραψε:

Δεν προλαβαίνω να τα γράψω όλα...θα γεμίσω σελίδες...είναι σήμερα και η μέρα μου αισθάνομαι πολύ "ΞΥΝΗ", ό,τι πρέπει για το θεματάκι.... Λοιπόν έχουμε και λέμε:

1)...που πρέπει να περιμένω άλλους 3 μήνες μέχρι την επόμενη εξωσωματική

:angry::angry::angry:

2)...που πιστεύω ότι δεν θα πετύχει :angry::angry::angry:

3)...που κανένας γιατρός δεν ξέρει τι φταίει...και το "ήταν τυχαίο" :angry::angry::angry:

4)...που κανείς δεν σκέφτεται να μην κάνει στον άλλο αυτό που δεν θα ήθελε να του κάνουν :angry::angry::angry:

5)...που χρεωκοπούμε και ταυτόχρονα δεν χρεωκοπούμε (σαν χώρα) :angry::angry::angry:

6)...που οι τιμές στα αγαθά διαμορφώνονται ανάλογα με τις ανάγκες του κάθε εμπόρου :angry::angry::angry:

7)...που το σύστημα στα ασφαλιστικά ταμεία έχει φτιαχτεί έτσι ώστε να σε κουράζει να πάρεις πίσω τα ψίχουλα που σου δίνουν και να λες..αει στο δι..λο θα τα βάλω από την τσέπη μου :angry::angry::angry:

και τόοοοσα άλλα...θα σκεφτώ και θα ξαναγράψω... :angry::angry::angry:

Πεστα χρησοστομη :angry:
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καταρχήν καλή μέρα να έχουμε!

Μου τη δίνει που όλη την εβδομάδα περιμένω

το ΣΚ για να χαλαρώσω και να χαρώ το παιδάκι μου

και κάθε Σαββατοκύριακο δεν χαλαρώνω ούτε λεπτό από

μαγειρέματα και σιδερώματα...... :angry::angry:

Πρεπει να την δω αλλιώς , επειγόντως! :blush:

Μου τη δίνει λοιπόν που πάλι ήρθε η Δευτέρα και πάλι εγώ περιμένω την Παρασκευή! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μου τη δινει οταν με ρωτανε ποτε θα κανω δευτερο παιδι. Και το ρωτανε πολλη ωραια, "αντε τι περιμενετε και δε κανετε το δευτερο. δεν ειναι ωραιο να ειναι το παιδι μονο του..." Επεισης μου τη δινει οταν βγαινω απο το μαγαζι για να παω παραγγελια εξω και οταν γυρναω, βλεπω κοσμο να με περιμενει, λες και κοιτανε ποτε θα φυγω... Και τελειωνοντας να πω οτι μου τη δινει και παρα μα παρα πολλη η ρουφιανα η ΔΕΗ γιατι μας γαμ.... στο μαγαζι. Ξερετε τι ειναι να πληρωνεις 1.500 και να σου 'ρχεται μετα οτι χρωστας 15.000? Τα νευρα μου :angry: :angry: :angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Irene1 Αφού δε χιονίζει, εχθές πήγαμε με το αυτοκίνητο και βρήκαμε τα χιόνια!

Για να μάθουν!

Σαν τον Μωάμεθ … ξέρεις!

evipapa Αχ δυστυχώς έτσι είναι πάντα οι Δευτέρες!

bibibo Α εσύ είσαι ο νέος μεγαλομέτοχος της ΔΕΗ … για τον ΟΤΕ να μη ρωτήσω … φαντάζομαι …

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μου τη δινει που οοοολα πρεπει να περνανε απο τα δικα μου χερια! Που ειναι ρημαδοχειμωνας και ο γιος μου ειναι μονιμως με βηχα και συναχι! Που εχουμε καψει του κοσμου τα ξυλα και το πετρελαιο! Που ειναι ο τριτος μηνας προσπαθειας και αρχιζω να αγχωνομαι παλι! Τα serpafar μου μεσα!{Τα ειπα και ξεθυμανα} :angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΟΥ ΤΗ ΔΙΝΕΙ ΠΟΥ ΔΙΝΕΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΑΝΤΡΕΥΤΗΚΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΝΑΝ "ΓΕΡΟ" ΜΕ ΠΟΛΛΑ ΛΕΦΤΑ ή ΑΝΤΕ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΠΕΤΡΑ, ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΟ ΓΙΟ ΤΟΥ ΚΟΚΚΑΛΗ (ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΛΙΓΑΚΗ ΑΣΧΗΜΟΣ....ΑΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΛΕΦΤΑ ΡΕ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ..) ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ, ΜΕ ΤΟ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑΤΙ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ ΔΕΝ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΜΟΥΤΡΑ ΚΑΙ ΚΑΤΕΒΑΣΜΕΝΑ ΜΟΥΤΡΑ , ΟΥΤΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΟΥΤΕ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ.......

ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΝΟΜΙΟ ΜΟΝΑΧΑ ΤΩΝ ΑΦΕΝΤΙΚΩΝ ΜΑΣ, ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΤΟΣΑ ΠΟΛΛΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΜΕ. ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΚΟΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ ΕΠΕΙΔΗ ΘΕΛΟΥΜΕ ΟΤΑΝ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΤΟ 8ΩΡΟ ΜΑΣ ΝΑ ΠΑΜΕ ΚΑΙ ΣΠΙΤΑΚΙ ΜΑΣ , ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΑΣ.

ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ.....

ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΚΑΙ ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ. ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΩ ΤΟ ΛΑΧΕΙΟ ΠΟΥ ΠΕΡΝΩ ΚΑΙ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ ΝΑ ΔΟΥΛΕΥΩ ΚΑΙ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΣΩ ΕΓΩ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ......

ΖΗΤΑΩ ΠΟΛΛΑ;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΟΥ ΤΗΝ ΔΙΝΕΙ...

ΠΟΥ ΤΟ ΣΟΙ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΔΗΛΑΔΗ ΜΑΝΑ Κ ΘΕΙΑ ΟΤΑΝ ΠΕΡΝΟΥΝ ΤΗΛΕΦΩΝΟ

ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΚΑΝΟΥΝ ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΑΝΑΚΡΗΣΗ Κ ΝΑ ΜΑΘΑΙΝΟΥΝ ΤΑ ΠΑΝΤΑ!!

(ΛΕΣ Κ ΤΟΥΣ ΑΦΟΡΑ!!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μου την δίνουν οι σπασίκλες συγγενεις που δεν χαίρονται ποτέ πραγματικά με την χαρά σου και δεν λυπούνται ποτέ με την λύπη σου.Αντιθέτως εγώ το ζωον σωστή και τυπική με όλους γτ αλλιώς ποιος με γλιτώνει απτο στόμα τους.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συμφωνω απολυτωσ

TESH έγραψε:

μου την δίνουν οι σπασίκλες συγγενεις που δεν χαίρονται ποτέ πραγματικά με την χαρά σου και δεν λυπούνται ποτέ με την λύπη σου.Αντιθέτως εγώ το ζωον σωστή και τυπική με όλους γτ αλλιώς ποιος με γλιτώνει απτο στόμα τους.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μου τη δίνει που ο μα@κ@ς δε ξέρει να μιλήσει και λέει συνέχεια άκαιρα μεταξύ των οποίων: το κοντέινερς – τα κοντέινερς.

Τα αυτιά μου έχουν πάθει πολλαπλά υστερικά σοκ!!!

Δεν αντέχω άλλο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κι εμένα μου τη δίνει να με "μαλώνει" η πεθερά μου που δεν πάω να τους δω, ενώ δεν μαλώνει τον άντρα μου που δεν πάει καθόλου (λόγο δουλειάς όμως) γιατί λέει ότι κουράζεται και στο ρεπό του καλύτερα να ξεκουράζεται αφού το έχει ανάγκη.

Δε λέω και εγώ για τον άντρα μου λέω πως έχει ανάγκη από ξεκούραση γιατί δουλεύει 6 μέρες την εβδομάδα από 13 ώρες τη μέρα, αλλά είναι γονείς του και πρέπει να πηγαίνει να τους βλέπει που και που και τον μαλώνω συνέχεια. Και πιστεύω πως αν πήγαινε συχνότερα δε θα τα άκουγα εγώ από την πεθερά μου... :angry: :woohoo: :angry: :woohoo: :angry: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αμα καθησω να σκεφτω πολλα μου την δινουν αλλα ας γραψω μερικα που μου ερχονται αμεσως στο μυαλο.

μου την δινει παααρα πολυ που ρωτανε συνεχεια αντε ακομα να κανετε παιδι?τι κανετε?και ενω τους λεμε διαφορες δικαιολογιες επιμενουν και οποτε σε βλεπουν ξαναρωτανε μηπως εχεις κανα μωρακι? :angry::angry: ελεος πια αμα εχουμε μωρο δεν θα το πουμε κρυφο θα μεινει.

η φιλη μου εχει κανει παιδι(καλα να ειναι το παιδακι παναγιτσα μου)ενω παντρευτηκε ενα χρονο μετα απο μενα και μου την δινει παρα πολυ ο αντρας της που μας το παιζει οτι ειναι πολυ γονιμος ενω εμεις ακομα τιποτα.λες και ειναι σιγουρος οτι ο Θεος θα τους στειλει και δευτερο μωρακι ετσι ευκολα οπως ηρθε το πρωτο και λενε και ποτε θα κανουν το δευτερο.βεβαια μακαρι να τους αξιωσει ο Θεος να κανουν οσα παιδια θελουν δεν εχω προβλημα απλα με νευριαζει η ολη συμπεριφορα τους και αντιμετωπιση τους απεναντι μας :angry:

μου την δινουν οι ρουφιανες :angry: που υπαρχουν στην δουλεια και ζηλευουν επειδη εισαι καλη και εχουν δει την αξια σου οι ανωτεροι σου γι αυτο σκανε και κοιτανε απο πισω σου να βγαλουν τα μαχαιρια.

μου την δινει γιατι θελω να φωναξω οποτε θελω,να κανω φασαρια οποτε γουσταρω αλλα δεν γινετε γιατι μενω σε πολυκατοικια και δεν πρεπει να κανω θορυβο γιατι ακουγεται απο κατω(ειναι και τσιγαροχαρτα οι τοιχοι :P )

τελεικα ειπα δεν μου ερχονται πολλα αλλα οσο εγραφα ολο και μου ερχοντουσαν :P αυτα προστοπαρον αμα μου ερθει και κατι αλλο θα το γραψω :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites


×
×
  • Προσθήκη...