Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΟΝΟΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ


Recommended Posts

καλημερα!!!μοιλις ξημερωσε μια καινουργια μερα με πολλες ελπιδες!!!!!!!!ακομα τιποτα !!!προς το παρον δεν αδιαθετησα !!!!!ειμαι στην 32η μερα του κυκλου μου σημερα κ ευχομαι να την ξαναδω μετα απο 9 μηνες!!!!!!(να σας πω ομως βρε κοριτσια κατι μου λεει μεσα μου οτι παλι δεν τα καταφερα,,παρ ολα αυτα ομως ενα μικρο κομματι ομως στο μυαλο μου ελπιζει!!!!!)οτι θελει πλεον ο θεος!!!θα δειξει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 66
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

αχ κοριτσια δεν αισθανομαι καλα!!!!!!!εγω πολλες ζαλαδες εδω κ 3 ωρες!!!νιωθω οτι ειμαι σε ενα καραβι κ κουνιεμαι!!!!!κ μου ειπαν οτι ειμαι πολυ χλωμη!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε KALLI5 μου!Διαβαζω τοσες μερες για την αγωνια σου και-λες και το νιωθω για μενα-αγωνιω μαζι σου..!Νομιζω οτι 'κατι' ετοιμαζεις μεσα στην κοιλιτσα σου..!Εχεις κλεισει για χοριακη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

την δευτερα θα παω εαν δεν αδιαθετησω!!!!!!!!ακομα εχω ατονια ζαλαδα κ δεν εχω ορεξη για φαγητο καθολου!!!!!!απο την μια επλιζω οτι ισως κατι εγινε αλλα κ απο την αλλη λεω μπα δεν καναμε τιποτα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

33ημερα σημερα κ ακομα περιοδο πουθενα κοριτσια!!!!λετε να εγινε κατι;;;επρεπε να ειχα αδιθετησει εδω κ 4 μερες αλλα περιοδο;;;;;;;;;;πουθενα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μακαρι κοπελα μου να εισαι στο ευχομαι ολοψυχα. Αν γενικα εχεις σταθερο κυκλο κατι μου λει οτι κατι γιεται εκει μεσα ;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παει κ αυτη η μερα!!!!!!!περιοδος π ο υ θ ε ν α!!!!!!ευχομαι αυριο να ξημερωσει μια ωραια μερα οπως κ η συμερινη κ βεβαια χωρις περιοδο!!!!χαχαχαχαχαχα εχω πολλες γκρμπες στην αριστερη μου ωοθηκη κ μου μουδιαζει το ποδι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kali στο πμ που σου εστειλα σε ρωτουσα για συμπτωματα κτλ αλλά διαβασα το ποστ και ενημερωθηκα πληρως ;)

Ευχές σου δίνω,πολλές ευχες για ενα θετικο τεστακι ή μια θετική χοριακουλα!παντως ολα δειχνουν πως εκει οδευουμε!!! :):):)

κρατα μας ενημερες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια!!!τελικα μου εκανε τα κολπα της παει η καταραμενη!!!!!δεν καταφεραμε τιποτα παλι αν κ ειχαμε συχνες επαφες δυστυχως η καταραμενη εκανε πρωι πρωι την εμφανιση της!!!!!!!!!ειμαι πολυ στεναχωρημενη κ νιωθω πολυ απογοητευμενη!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε ευχαριστω παρα πολυ γλυκια μου!!αλλα δυστυχως δεν εχω αλλο κουραγιο να ξαναρχισω απο την αρχη!!!!!!σταματανε οι προσπαθειες να φορτωσουν οι μπαταριες να χασω καποια κιλα κ εχει ο θεος μετα το καλοκαιρι να ξαναρχισουμε!!!δυο χρονια συνεχομενες αποτυχιες!!!!!εσπασα δεν αντεχω αλλο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν θελω να ακουω τετοια..!Ενα μελος ενεργο του mammyland δεν το βαζει κατω ποτε!!

Ξεκουρασου,χαλαρωσε και θα δεις οτι ολα θα ερθουν πολυ πιο ευκολα.Κατι μου λεει οτι θα εχουμε ομορφα νεα σου νωριτερα απο το καλοκαιρι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχεις δικιο..κ ετσι οπως αισθανεσαι αλλα κ για αυτο που λες οτι για λιγο καιρο θα σταματησεις.Αφου νοιωθεις πως πιεζεσαι πολυ,καλυτερα κανε ενα διαλλειμα κ οταν ξανανοιωσεις ετοιμη,ξεκινας παλι.Ειναι απιστευτα ψυχοφθορο ολα αυτο,σε καταλαβαινω γιατι κ εγω το βιωνω,καθε μερα παλευω με τον εαυτο μου κ προσπαθω μα ολες μου τις δυναμεις να μην με παρει απο κατω.

Σημασια εχει να ειμαστε καλα κ σωματικα κ ψυχολογικα.Παρε μερικες ανασες,οπλισου με δυναμη κ κουραγιο κ αρχισε παλι οταν ερθει ο καιρος που εσυ πιστευεις.Πολλα φιλια!Ολα θα πανε καλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 13 years later...

Καλημέρα κοριτσια νέα στο forum ήθελα ν μοιραστώ με κάποιον τον προβληματισμό μου. 1 μέρα πριν την ωορηξια μ πρηστικα στήθος κοιλια είχα πονακια περιόδου την μέρα της ωορηξιας και έχουν περάσει 4 μέρες κ τ πρήξιμο στ στήθος δεν έχει υποχωρήσει τα πρωινά έχω κ πονακια χαμηλά είναι καλό αυτό τώρα ή ανυσηχω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...