Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΟΝΟΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 66
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Kallli5 μου καλή επιτυχία και από μένα. Κι εγώ είμα στην 25η μέρα με κύκλο 25-26 ημερών. Βέβαια ο γιατρός μου είπε να κάνω τεστ την 28η μέρα διότι έκανα ενεση pregnyl thn 12η μέρα με επαφές την 13η και 14η μέρα του κύκλου. Όι πόνοι στην κοιλιά έχουν σταματήσει και πονάν λίγο οι ρώγες στο στήθος όταν τις πιέζω. Φοβάμαι μήπως έχω καταντήσει όπως οι κατά φαντασίαν ασθενείς, επειδή θέλω όσο τίποτα στον κόσμο ένα μωράκι, να φαντάζομαι τα συμπτώματα. Τόσο πολύ όμως ρε γαμώτο? Ή εκτός αν είναι τα προεόρτια της ακατανάμαστης. Τα νεύρα μου. Αυτές οι μέρες της αναμονής είναι ότι χειρότερο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οπως το ειπες τζουτζου μου..οι χειροτερες ειναι!!!!!!!!!!εγω θα παω την τεταρτη για χοριακη εαν δεν εχω αδιθετησει!κ γω ειχα παρει σερπαφαρ κ ερχομουν σε επαφη απο την 7 ημερα περιοδου κ ερχομουνα μερα παρα μερα!!!!!!!μακαρι να μην αδιαθετησω!!μ α κ α ρ ι!!!!!τζουτζου σου ευχομαι να μηνα διαθετησεις κ λογικα την τεταρτη φυγαμε μαζι για χοριακη!!!ποτε ειχες τελευταια περιοδο;;;;εγω 29-12...λες να ημαστε μαζι;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω στις 31/12 τελευταία μέρα του γκαντέμικου 2009. Αχ μακάρι να μην αδιαθετήσουμε και να πάμε την Τετάρτη για χοριακή και να βγεί καραθετική. Παναγίτσα μου σε παρακαλώ βοήθησέ μας, εμάς αλλά και όλες τις κοπέλες. Καlli5 μου θα είσαι στις προσευχές μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κ συ γλυκια μου τζουτζου!!!!!!!!!!!ας μας ακουσει η παναγια κ να μας προσφερει αυτο το θειο δωρο!!!!!!!πολλες φορες διαλεγουν λαθος ανθρωπους κ τους δινουν μωρακια κ αυτοι οι ακαρδοι τα σκοτωνουν κ μεις που θελουμε τοσο πολυ μας δοκιμαζει!!!!!!!!!!!!!!!αυτα εχει η ζωη !σε αλλους τα προσφερει απλοχερα κ σε αλλους με κοπο!!!!αλλα πιστεψε με ο κοπος αξιζει!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kοριτσάκια μου

και εγώ τις προάλλες είχα για δύο μέρες έντονα τσιμπήματα δεξιά και αριστερά στην κοιλίτσα μου,

κυρίως αριστερά δλδ.

(συγκεκριμένα στις 22 και 23/01)

Περίοδο περιμένω στις 05/02.

Δεν΄θυμάμαι εδώ και 5 μήνες που προσπαθούμε για εγκυμοσύνη να είχα ξανά τόσο έντονα τσιμπήματα.... λέτε να υπάρχει περίπτωση?

Ας μην ανχωνόμαστε και ότι είναι τυχερό απο πάνω... :cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Elpro μου σ'ευχαριστούμε πάαααααααααααααρα πολύ. Μακάαααααααααααρι. Από το στόμα σου και στου θεούλη το αυτί. Leticia μου εύχομαι τα καλύτερα και σε σένα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε βρε κοριτσια να φευγει μια μια απο την λιστα αυτη!!!!!!!!!προσπαθω εδω κ καιρο ,,,,,,,τερμα πι!!!απο δω κ περα θα παμε ανακοινωσεις εγκυμοσυνης!!!!!!!!!!!συμφωνητε;;;;ετοιμες;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalli5 μου, εσύ φοβασαι καθόλου? Εγώ όποτε πάω τουαλέτα (sorry για την περιγραφή) νομίζω οτι θα δω αίμα. Φοβάμαι. Δεν θέλω με τίποτα να ξαναζήσω αυτό που νιώθω όλα αυτά τα χρόνια. Θα μου στρίψει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κ γω το νιωθω αυτο!εγω κιολας επειδη εχω πολλα υγρα λεω συνεχεια ,,,τωρα μου ηρθαν κ τωρα μου ηρθαν!!!!!!!!καθομαι στην λεκανη κ πριν κατεβασω το εσωρουχο κλεινω τα ματια!!!!!ετσι γινεται παντα κ οταν θα δω την ακατανομαστη γινομαι κουρελι!!!!!!!ευχομαι να μην την δουμε ομως

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κι εγώ τα κλείνω τα μάτια!!! Λές κι έτσι δεν θα έρθει, ή άλλες φορές κρατιέμαι και δεν πάω τουαλέτα. Δεν είμαι γελοία???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ποιο πιθανο ειναι να εχεις ωοριξια παρα εγκυμοσυνη.ειναι πολυ νωρις για να σε ποναει η κοιλιτσα σου.μηπως να κανεις λιγο σεξακι καλου κακου??χαχαχχαα

φιλακια πολλαα ευχομαι οτι καλυτερο και γρηγορα μανουλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια!!!!!!εχθες κανονικα επρεπε να ειχα αδιθετησει αλλα ακομα τιποτα!!!31η μερα ειμαι σημερα κ εχω θερμοκρασια 37 με ποναει το στηθος μου κ οταν περπαταω εχω πονακια απο κατω!!!!λετε;;;;θα δειξει εαν δεν αδιαθετησω μεχρι το σαββατο θα παω για χοριακη ,,,αλλα κοριτσια προχθες η κουμποαρα μου με πειεζε να κανω τεστ κ εκανα στις 11 η ωρα η 27ημερα κ βγηκε αρνητικο!!!!!!γι αυτο λιγο ειμαι επιφυλαχτικη κ δεν ελπιζω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε αγαπουλιτσα μου,ποσες φορες εχουμε πει εδω μεσα για αυτα τα κολοτεστ;;;;;

Αστο...μην το περνεις υπ'οψιν σου καθολου,πες οτι δεν το εκανες.Συμφωνω στο να περιμενεις μεχρι το Σαββατο,αλλα μην κανεις παλι τεστ,κατευθειαν χοριακη!!!

Μακαριιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με παροτρυνε η κουμπαρα μου αλλιως δεν θα εκανα με τιποτα!!!!!το σαββατο εαν δεν εχω αδιαθετησει θα παω για χοριακη!!!!!εν τω μεταξυ εδω κ 2 μερες εχω τρομερη ζαλαδα κ εχω πεσμενη πιεση!!!!χθες ειχα 6 μεγαλη κ 4 μικρη!!!παιζει ρολο αυτο;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλεναδιτσα δεν θελω να απανταω σε κατι που δεν ξερω.....δυστηχως δεν γνωριζω τι γινετε με την πιεση στην αρχη της εγκυμοσυνης,ξερω οτι δεν πρεπει να εχεις υψηλη,αργοτερα κ κατα τη διαρκεια.Σιγουρα καποια αλλη κοπελα θα ξερει να σου πει.

Μακαρι αυτος ο μηνας να ειναι ο τυχερος σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αλλη μια μερα περασε χωρις να αδιθετησω!!!!!!!αυριο παμε στην 2 μερα καθυστερησης!!!!θερμοκρασια 37 πονακια χαμιηλα κ που κ που μες στην ημερα εχω ζαλαδες που διαρκουν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν θελω απο τωρα να ελπιζω!!!θα δειξει τωρα εαν δεν αδιθετησω κ αυριο βλεπουμε!!!!!!μακαρι να ειναι ολα για καλο κ μετα θα χαρω οσο πραγματικα πρεπει!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...