Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ....?ΕΧΩ ΤΡΕΛΑΘΕΙ...


ΙΩΑΝΝΑ89

Recommended Posts

Καλησπερα,

Θα ηθελα μια απαντηση γιατι θα τρελαθω...

δεν ξερω ποσες μερες εχω καθυστερηση γιατι δεν εχω σταθερο κυκλο.

τελευταια φορα που μου ηρθε περιοδος ηταν 27 Νοεμβρη.εκανα τεστ σημερα (predictor) και βγηκε αρνητικο.Μου ειπαν οτι δεν ειναι και απο τα πιο αξιοπιστα και ετσι πηρα και clear blue.εδω και 2βδομαδες εχω πονους στην κοιλια αλλα τιποτα.ποσες μερες πρεπει να περιμενω για να κανω το δευτερο τεστ?

ευχαριστω προκαταβολικα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ, έχεις πάρα πολύ καιρό καθυστέρηση. Άσε τα τεστ, κάνε χωριακή κι αν βγει αρνητική, πήγαινε στο γυναικολόγο σου!!!!!!!

Μπορεί να είσαι έγκυος, μπορεί να είναι κύστη, μην το αφήσεις και μην εμπιστεύεσαι τα τεστ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι ειναι η χοριακη?εμενα οταν μου παιρνουν αιμα λιποθυμαω...ξερω οτι δεν εχω πολυκυστικες ωοθηκες και πριν δυο χρονια ειχα ενα μικρο κονδυλωμα αλλα περυσι εφυγε...υπαρχει περιπτωση να φταιει αυτο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιωάννα συμφωνώ...Πήγαινε για μια β-χορική.Είναι εξέταση αίματος στην οποία μπορείς να μάθεις αν είσαι έγκυος και σε ποια εβδομάδα(κατά προσέγγυση).

Είναι η πιο σίγουρη μέθοδος ανίχνευσης εγκυμοσύνης.

Προσπαθείς για μωράκι,αν επιτρέπεται;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλα καλέ, ηρέμησε!!! Άκου λιποθυμάς άμα σου παίρνουν αίμα! Κοίτα αλλού και σκέψου κάτι άλλο, χα χα χαχα!

Δεν ξέρω καθόλου για το κονδύλωμα, οι πολυκυστικές, όμως, μπορεί και να ευθύνονται, παρ' όλο που είχα κι εγώ παλιότερα και δε μου προκάλεσαν ποτέ τέτοια τεράστια καθυστέρηση! Αλλά γυναίκα από γυναίκα διαφέρει.

Οι άλλες μπορεί να ξέρουν να σου πουν περισσότερα!

Μην αγχώνεσαι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα!καλε ναι ειναι πολλες οι μερες που εχεις καθυστερηση.αν δεν μπορεις να κανεις την εξεταση πηγενε στον γυναικολογο σου να σε εξετασει.μην το αφηνεις.σου ευχομε να ειναι οτι επιθυμεις.περιμενουμε νεα. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σας ευχαριστω πολυ κοριτσια...

θα σας ενημερωσω για τις εξελιξεις του θεματος...

θα δειξει...τι να πω?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kοπελιτσα μου,τα κονδυλωματα δεν ευθηνονται για τυχον καθυστερηση.Το ξερω γιατι ειχα κ εγω καποτε.Αφου δεν εχεις πολυκυστικες κ αφου φοβασαι τις βελονες,πηγαινε στον γιατρο σου...ΣΥΝΤΟΜΑ!!!Μην το αμελησεις.Η καθυστερηση σου ειναι μεγαλη.Δεν χρειαζετε βεβαια πανικος,αλλα μην το αφηνεις κ ετσι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια...

τελικα δεν ημουν εγκυος...

εκανα ορμονικες εξετασεις και εκει ηταν το προβλημα...

η τεστοστερονη 2μοναδες ανεβασμενη.

κριμα...κ ειχα συνηθισει στην ιδεα οτι μπορει να ημουν κ εγω εγκυος...

κ οπως καταλαβαινετε ηρθε και η περιοδος... :(

αν και δεν εχω παρει πτυχιο ακομα θα αρχισω να σκεφτομαι σοβαρα να κανω και εγω ενα μωρακι... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...