Μετάβαση σε περιεχόμενο

τεστ ωορρηξιας


barb

Recommended Posts

μανουλες και μελλουσες μανουλες καλησπερα..ειμαι νεα στο site και γεματη αποριες.θελω να παραγγειλω τεστ ωορρηξιας απο saveontests και εχω κολλησει..ποιον τροπο πληρωμης επιλεγω αν δεν εχω πιστωτικη,αυτη που γραφει: check/money order-orders shipped upon recipt of payment?? και μετα τι..??μου βγαζει μια διευθυνση αποστολης..δεν υπαρχει τροπος με καταθεση σε τραπεζικο λογ/μο..?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟ ? ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΤΟ CLEARBLUE EΧΕΙ 7 ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ Κ ΕΧΕΙ ΠΕΡΙΠΟΥ 50 ΕΥΡΩ ΑΛΛΑ ΠΕΤΥΧΑ Κ ΤΙΣ ΔΥΟ ΜΟΥ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΜΗΝΑ ΠΟΥ ΤΟ ΔΟΚΙΜΑΣΑ (ΑΦΟΥ ΕΙΧΑΝ ΠΕΡΑΣΕΙ 10 ΜΗΝΕΣ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑ ΤΟ ΠΗΡΑ)

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ

:) :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ thena.ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΕΚΕΙ ΘΑ ΚΑΤΑΛΗΞΩ,ΓΙΑΤΙ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Η ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ ΘΑ ΧΕΙ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ Η ΩΟΡΡΗΞΙΑ ΜΟΥ.

ΕΣΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΕΣ 10 ΜΗΝΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΧΕΙΣ ΔΥΟ..?(ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΟΥΝ..!)

ΚΑΙ ΕΙΧΕΣ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΕ ΕΠΑΦΕΣ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΩΟΡΡΗΞΙΑ ΣΟΥ 'Η ΜΕΡΑ ΠΑΡΑ ΜΕΡΑ ΟΠΩΣ ΘΕΩΡΟΥΝ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΚΑΠΟΙΟΙ? :blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κ απο μενα..

εγω εχω παραγγειλει απο αυτο το site οπου ειναι πολυ ευκολος

ο τροπος παραγγελιας κ πολυ φθηνα.

hometest.gr.

υπαρχουν πολλα θεματα στο μαμμυ οπου οι περισσοτερες κοπελες εχουν μεινει

ευχαριστημενες.κ γω σε λιγες μερες θα τα ξεκινησω

οτι αλλο θελησεις ειμαι εδω.

φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

barb έγραψε:

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ thena.ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΕΚΕΙ ΘΑ ΚΑΤΑΛΗΞΩ,ΓΙΑΤΙ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Η ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ ΘΑ ΧΕΙ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ Η ΩΟΡΡΗΞΙΑ ΜΟΥ.

ΕΣΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΕΣ 10 ΜΗΝΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΧΕΙΣ ΔΥΟ..?(ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΟΥΝ..!)

ΚΑΙ ΕΙΧΕΣ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΕ ΕΠΑΦΕΣ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΩΟΡΡΗΞΙΑ ΣΟΥ 'Η ΜΕΡΑ ΠΑΡΑ ΜΕΡΑ ΟΠΩΣ ΘΕΩΡΟΥΝ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΚΑΠΟΙΟΙ? :blush:

ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΦΡΕΣΚΑ :P ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΔΥΝΑΜΑ ΕΤΣΙ ΛΕΝΕ

ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 2-3 ΗΜΕΡΩΝ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΜΕΡΕΣ Κ ΜΟΛΙΣ ΒΡΗΚΑ ΤΙ ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΔΩΣΑΜΕ Κ ΚΑΤΑΛΑΒΕ :lol::lol: Κ ΕΚΑΤΣΑ Κ ΜΕ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΨΗΛΑ ΓΙΑ ΚΑΝΑ ΤΕΤΑΡΤΟ Κ ΝΑΤΟΣ Ο ΓΙΩΡΓΑΚΗΣ Κ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟ ΟΤΙ ΠΙΑΣΤΗΚΕ ΕΤΣΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΑΝΑ ΚΑΝΑΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΜΕΡΕΣ ΛΟΓΟ ΜΟΥΣΑΦΙΡΗΔΩΝ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κι εγω αυτη τη φορα το clear blue εκανα και εκεινες τις δυο μερες εκανε συνεχομενα. βεβαια δεν εγινε τιποτα γιατι αδιαθετησα σημερα. Αφου τα τεστ γραφουν οτι απο τη μερα που θα σου πει οτι εισαι στη γονιμη εχεις 48 ωρες πριν σπασει το αυγο αρα...πρεπει τοτε να κανουμε καθε μερα...σωστα? :dry::dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑ . ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΤΟ CLEARBLUE ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΜΟΥ ΒΓΑΛΕΙ ΤΟ ΧΑΜΟΓΕΛΟ Κ ΤΟΤΕ ΤΑ ΔΩΣΑΜΕ ΟΛΑ ΑΝ ΜΕ ΕΝΝΟΕΙΤΕ ;) ΕΙΧΑΜΕ ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΓΙΑΤΙ ΔΥΝΑΜΩΝΟΥΝ ΤΑ ΣΠΕΡΜΑΤΟΖΩΑΡΙΑ ΕΤΣΙ ΒΕΒΑΙΑ ΟΧΙ Κ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΗΝΟΣ ΑΛΛΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΑΠΟ3-5 ΜΕΡΕΣ

Κ ΤΟΥ ΕΔΙΝΑ Κ ΠΟΛΥΒΙΤΑΜΙΝΕΣ ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΜΗΝΑΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ (ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΞΑΝΤΛΕΙΣ ΟΛΕΣ ΤΗΣ ΒΟΗΘΕΙΕΣ) Κ ΔΕΝ ΚΑΠΝΙΖΕ ΓΙΑ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ

ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ Κ ΕΓΩ ΚΑΘΕ ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΕΡΑ ΤΟ ΚΑΝΑΜΕ ΓΙΑ 10 ΜΗΝΕΣ ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ. Κ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ Κ Η ΕΠΟΧΗ ΤΟΥ ΖΕΥΓΑΡΩΜΑΤΟΣ Κ ΑΛΛΑΖΟΥΝ ΟΙ ΟΡΜΟΝΕΣ ΓΙ ΑΥΤΟ ΜΗ ΧΑΝΕΤΕ ΧΡΟΝΟ ΠΛΑΚΩΘΕΙΤΕ ΣΤΟ ΦΑΙ Κ ΣΤΙΣ ΒΙΤΑΜΙΝΕΣ ;) Κ ΤΑ ΤΡΙΑ ΜΟΥ ΠΑΙΔΙΑ ΠΙΑΣΤΗΚΑΝ ΑΝΟΙΞΗ Κ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΥΧΑΙΟ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑ Κ ΛΙΓΕΣ ΚΥΣΤΕΣ :side:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω μετά απο 5 μήνες προσπάθειας πήρα υα clearblue και έπιασα με την πρώτη! Στο φαρμακείο τα πουλάνε 50€! Γιατί δεν παίρνεις αυτά?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΙΑΤΙ LOU LOU ΜΟΥ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟΝ 4ο ΜΗΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΩΝ (ΒΕΒΑΙΑ,ΟΧΙ ΜΕ ΕΝΤΑΤΙΚΗ ΠΑΡΑΚΟΥΛΗΘΗΣΗ ΤΗΣ ΩΟΡΡΗΞΙΑΣ ΜΟΥ..ΑΠΛΑ ΚΑΝΑΜΕ ΕΚΕΙ ΓΥΡΩ ΑΠΟ ΤΙΣ ΓΟΝΙΜΕΣ)ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΝΑ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΩ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΩ ΣΚΑΣΕΙ ΚΑΙ 50e..!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MARILOU ΜΟΥ ΑΝ ΡΩΤΑΣ ΕΜΕΝΑ,ΝΑΙ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 'ΚΥΡΙΑ'..ΚΑΘΕ 30-31 ΗΜΕΡΕΣ ΜΕ 'ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΤΑΙ'..ΠΟΛΥΚΥΣΤΗΣΤΙΚΕΣ ΔΕΝ ΕΧΩ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι βρε εσενα ρωταω..

απλα σε ρωτησα για να σου πω πως εφοσον εχεις στανταρ περιοδο γιατι δεν

υπολογιζεις ετσι τις γονιμες.στο περιπου..

στο λεω αυτο μονο κ μονο για να μην αγχωθεις.

βεβαια μπορει να εισαι απο τις γυναικες που βοηθιουνται απο τα τεστ..

εγω εχω πολυκιστικες(δυστυχως)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΣΕ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΧΩ ΗΔΗ ΑΓΧΩΘΕΙ..!ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗΣ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΘΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΩ ΤΕΣΤ ΩΟΡΡΗΞΙΑΣ.ΚΑΙ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ ΟΤΙ ΤΗΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΤΗΝ ΩΟΡΡΗΞΙΑ ΜΟΥ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ(ΑΠΟ ΤΑ ΓΝΩΣΤΑ ΠΟΝΑΚΙΑ ΧΑΛΗΛΑ), ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΒΡΙΣΚΟΜΑΙ ΣΤΟΝ 4ο ΜΗΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΩΝ (ΜΕ ΕΠΑΦΕΣ ΚΑΠΟΥ ΓΥΡΩ ΣΤΙΣ ΓΟΝΙΜΕΣ)ΘΕΛΩ ΛΙΓΟ ΝΑ ΤΟ ΤΕΣΤΑΡΩ ΚΑΙ ΕΤΣΙ.

ΧΘΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑ ΝΑ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΩ ΑΠΟ hometest ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΑΒΕΙ ΑΠΑΝΤΗΤΙΚΟ ΜΗΝΥΜΑ ΓΙΑ ΑΡΙΘΜΟ ΤΡΑΠΕΖΙΚΟΥ ΛΟΓ/ΜΟΥ.ΙΣΩΣ ΤΟΥΣ ΚΑΝΩ ΕΝΑ ΤΗΛ ΑΥΡΙΟ..

ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΜΕ ΤΙΣ ΠΟΛΥΚΥΣΤΗΚΕΣ.ΝΑ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΕΣΑΙ ΣΥΧΝΑ ΤΟΝ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΣΟΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μου κανει εντυπωση πως δεν ξεμπερδεψες με την hometest.

να τους ξαναστειλεις mail.μην περιμενεις.

παντως για να μην αγχωνεσαι να ξερεις πως ο χρονος που προσπαθειτε

ειναι λιγος.

σκεψου οτι ενας γιατρος λεει σε ενα ζευγαρι να ψαχτει με εξετασεις

αφου περασει 1 με 1.5 χρονος προσπαθειων.

γι'αυτο χαλαρωσε γιατι να ξερεις πως το αγχος ειναι

το νουμερο ενα αντισυλληπτικο.

τα φιλια μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Thena καλημέρα!! Να σε ρωτήσω...στο clearblue όταν βγήκε η φατσούλα την ίδια πέρα ήρθες σε επαφή με τον αντρούλη σου? Από ότι έχω καταλάβει οι γόνιμες μέρες είναι την ημέρα που χαμογελάει η φατσούλα και η επόμενη μέρα στην οποία λογικά γίνετει η ωορρηξία, έτσι δεν είναι? Οπότε αν προσπαθήσεις μία από αυτές τις 2 μέρες (ή και τις 2) έχεις πιθανότητες εγκυμοσύνης, σωστά? Πες μου σε παρακαλώ γιατί σκέφτομαι να τα πάρω και εγώ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

d.d2005 έγραψε:

Thena καλημέρα!! Να σε ρωτήσω...στο clearblue όταν βγήκε η φατσούλα την ίδια πέρα ήρθες σε επαφή με τον αντρούλη σου? Από ότι έχω καταλάβει οι γόνιμες μέρες είναι την ημέρα που χαμογελάει η φατσούλα και η επόμενη μέρα στην οποία λογικά γίνετει η ωορρηξία, έτσι δεν είναι? Οπότε αν προσπαθήσεις μία από αυτές τις 2 μέρες (ή και τις 2) έχεις πιθανότητες εγκυμοσύνης, σωστά? Πες μου σε παρακαλώ γιατί σκέφτομαι να τα πάρω και εγώ!!

ΜΟΛΙΣ ΣΗΚΩΘΗΚΑΜΕ ΤΟ ΠΡΩΙ Κ ΤΟ ΕΚΑΝΑ Κ ΜΟΥ ΕΔΗΞΕ ΤΗ ΦΑΤΣΟΥΛΑ ΤΟΝ ΕΒΑΛΑ ΚΑΤΩ Κ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΤΩΡΑ ΤΙ ΕΓΙΝΕ :laugh: ,ΕΚΑΤΣΑ Κ ΜΕ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΨΗΛΑ :laugh: ΓΙΑ ΚΑΝΑ ΤΕΤΑΡΤΟ Κ ΠΛΥΘΗΚΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΑΠΑΛΑ Κ ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΚΥΟΣ ΤΟ ΞΑΝΑΚΑΝΑΜΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 3-4 ΜΕΡΕΣ ΑΛΛΑ ΣΙΓΟΥΡΑ ΤΟΤΕ ΗΤΑΝ

ΚΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΕΚΑΝΑ Κ ΣΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΠΑΙΔΙ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΕΜΕΝΑ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 4 ΜΗΝΕΣ ΤΟ ΠΗΡΑ Κ ΕΜΕΙΝΑ ΠΑΛΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia kalispera. ego ta exo parei kai ta dio (hometest. & clearblou)

ta pio axiopista einai ta clearblou!! eimai apo aytes poy katalabenoyn pote exoyn oorixia exo antono pono xamila sto meso toy kikloy ton ena mina ponao apo dexia kai ton allon apo aristera. i ginekologos moy eipe oti ayto ginete giati ton ena mina to ooario katevenei apo dexia kai ton allon aristera. kai para polla ygra se simio na min mporo xoris servietaki!! pira lipon ta clearblou gia na to epiveveoso. tin imera poy moy evgale to xamogelaki eixa ygra alla tin epomeni eixa entono polo dexia!! ara korotsia kata tin gnomi moy einai ta pio axiopista!!!

oso gia ta hometest exo parei kai ta test egkimosinis kai oorixias!!

oso gia tis egkimosinis, efaga tetia apogoiteysi poy akoma to fisao

:( moy edeixe thetiko eno den eimoyn. an den tixene se mena den tha to pisteya :( to exo kratisi akomi to testaki giati i koliti moy den me pisteve alla otan to eide moy zitise signomi!!! den fantazeste ti psixologiki friki efaga :angry:

oso gia ta test oorixias itan kalitera ontos edixan kati!!

barb min anxonese to proto moy agoraki irthe amesos me tin proti giati den eixa anxos, tora exo kai ego mines poy prospatho gia to deytero alla exo anxothi kai den erxete :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μια από τα ίδια κι εγώ!!!Πήρα της hometest και τζίφος,ενώ έχω σταθερότατο κύκλο...Επίσης δοκίμασα κάποια saliva vican test που λειτουργουν με σάλιο, αλλά και σύμφωνα με αυτά δεν έχω ωορρηξία!!! Ο γυναικολόγος μου πάντως μου είπε ότι εμπιστεύεται μόνο της clearblue...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ mariakabala ΕΠΕΙΔΗ ΘΑ ΔΟΚΙΜΑΣΩ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΤΕΣΤ ΩΟΡΡΗΞΙΑΣ ΕΙΠΑ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΑΠΟ ΤΑ ΦΤΗΝΑ.ΕΝΝΟΕΙΤΕ ΠΩΣ ΑΝ ΔΕΝ ΜΕΙΝΩ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ ΘΑ ΠΑΡΩ ΚΑΙ ΤΟ CLEARBLUE.ΤΑ ΕΧΩ ΗΔΗ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΕΙ.ΜΟΛΙΣ ΤΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΩ ΘΑ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...