Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΟΣ!!!!!ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΟ .....


Κάσση

Recommended Posts

ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΦΩΤΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ ΤΟΝ ΓΑΜΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΒΑΦΤΙΣΗ!!ΠΟΛΥ ΚΑΛΕΣ ΤΙΜΕΣ!!ΣΤΕΛΙΟΣ 6972673333 ΤΩΡΑ ΣΤΗΝ ΒΑΦΤΙΣΗ 450 ΜΕ 100 ΦΩΤΟ ΔΩΡΟ ΤΟ ΑΛΜΠΟΥΜ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΤΕΛΕΙΟ...ΚΑΙ ΟΣΑ DVD ΘΕΛΩ ΣΥΝ ΣΕ DVD ΛΕΣ ΤΙΣ ΦΩΤΟ ΓΙΑ ΝΑ ΤΙΣ ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΓΩ!!ΣΤΟΝ ΓΑΜΟ..ΕΜΕΙΝΕ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 3.00 ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΑΘΕΤΕ ΟΣΟ ΘΕΛΕΙΣ ΕΣΥ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΨΟΓΟΣ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ!!!ΜΕ ΚΛΕΙΣΤΑ ΤΑ ΜΑΤΙΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 59
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΦΩΤΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ ΤΟΝ ΓΑΜΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΒΑΦΤΙΣΗ!!ΠΟΛΥ ΚΑΛΕΣ ΤΙΜΕΣ!!ΣΤΕΛΙΟΣ 6972673333 ΤΩΡΑ ΣΤΗΝ ΒΑΦΤΙΣΗ 450 ΜΕ 100 ΦΩΤΟ ΔΩΡΟ ΤΟ ΑΛΜΠΟΥΜ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΤΕΛΕΙΟ...ΚΑΙ ΟΣΑ DVD ΘΕΛΩ ΣΥΝ ΣΕ DVD ΛΕΣ ΤΙΣ ΦΩΤΟ ΓΙΑ ΝΑ ΤΙΣ ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΓΩ!!ΣΤΟΝ ΓΑΜΟ..ΕΜΕΙΝΕ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 3.00 ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΑΘΕΤΕ ΟΣΟ ΘΕΛΕΙΣ ΕΣΥ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΨΟΓΟΣ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ!!!ΜΕ ΚΛΕΙΣΤΑ ΤΑ ΜΑΤΙΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΦΩΤΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ ΤΟΝ ΓΑΜΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΒΑΦΤΙΣΗ!!ΠΟΛΥ ΚΑΛΕΣ ΤΙΜΕΣ!!ΣΤΕΛΙΟΣ 6972673333 ΤΩΡΑ ΣΤΗΝ ΒΑΦΤΙΣΗ 450 ΜΕ 100 ΦΩΤΟ ΔΩΡΟ ΤΟ ΑΛΜΠΟΥΜ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΤΕΛΕΙΟ...ΚΑΙ ΟΣΑ DVD ΘΕΛΩ ΣΥΝ ΣΕ DVD ΛΕΣ ΤΙΣ ΦΩΤΟ ΓΙΑ ΝΑ ΤΙΣ ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΓΩ!!ΣΤΟΝ ΓΑΜΟ..ΕΜΕΙΝΕ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 3.00 ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΑΘΕΤΕ ΟΣΟ ΘΕΛΕΙΣ ΕΣΥ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΨΟΓΟΣ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ!!!ΜΕ ΚΛΕΙΣΤΑ ΤΑ ΜΑΤΙΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κορίτσια...!!! Θεωρείται καλή τιμή το 800 €;;;;;;;;;;;;!!!!!!!!!!!

Κάσση μου, εμείς κλείσαμε πριν λίγες μέρες φωτογράφο για τη βάπτιση με 450 € και περιλαμβάνει: 100 φωτογραφίες (13x18), άλμπουμ με ριχόχαρτο και βελούδο, τα δείγματα, 20 μεγενύνσεις (20x25) και 2 DVD με το μυστήριο. Οι έξτρα φωτογραφίες πάνε 1.50 € η μία.

Εάν θέλετε και για δεξίωση, υπολογίστε 130 € επιπλέον και περιλαμβάνει 30 φωτογραφίες ακόμη και μία ώρα βίντεο στο κέντρο...

Είναι το Studio Fasma στην Καλλιθέα και το τηλ. 210 9578814. Είδα και δουλειά του και είναι πολύ καλή... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κορίτσια...!!! Θεωρείται καλή τιμή το 800 €;;;;;;;;;;;;!!!!!!!!!!!

Κάσση μου, εμείς κλείσαμε πριν λίγες μέρες φωτογράφο για τη βάπτιση με 450 € και περιλαμβάνει: 100 φωτογραφίες (13x18), άλμπουμ με ριχόχαρτο και βελούδο, τα δείγματα, 20 μεγενύνσεις (20x25) και 2 DVD με το μυστήριο. Οι έξτρα φωτογραφίες πάνε 1.50 € η μία.

Εάν θέλετε και για δεξίωση, υπολογίστε 130 € επιπλέον και περιλαμβάνει 30 φωτογραφίες ακόμη και μία ώρα βίντεο στο κέντρο...

Είναι το Studio Fasma στην Καλλιθέα και το τηλ. 210 9578814. Είδα και δουλειά του και είναι πολύ καλή... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κορίτσια...!!! Θεωρείται καλή τιμή το 800 €;;;;;;;;;;;;!!!!!!!!!!!

Κάσση μου, εμείς κλείσαμε πριν λίγες μέρες φωτογράφο για τη βάπτιση με 450 € και περιλαμβάνει: 100 φωτογραφίες (13x18), άλμπουμ με ριχόχαρτο και βελούδο, τα δείγματα, 20 μεγενύνσεις (20x25) και 2 DVD με το μυστήριο. Οι έξτρα φωτογραφίες πάνε 1.50 € η μία.

Εάν θέλετε και για δεξίωση, υπολογίστε 130 € επιπλέον και περιλαμβάνει 30 φωτογραφίες ακόμη και μία ώρα βίντεο στο κέντρο...

Είναι το Studio Fasma στην Καλλιθέα και το τηλ. 210 9578814. Είδα και δουλειά του και είναι πολύ καλή... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 5 months later...

Γεια σας κοριτσια...

Βρηκα αυτο το θεμα και το επαναφερω γιατι σημερα πηγα κι'εγω σε φωτογραφο για να κλεισω για τη βαπτιση του γιου μου τον ιουνιο και μου ηρθε εγκεφαλικο...

Μου ζητησανε 950 ευρω για ψηφιακο αλμπουμ και 2 dvd. Και 750 ευρω για απλο αλμπουμ χωρις να τραβηξου βιντεο στο τραπεζι...

Εγω μενω Πειραια... ξερετε κανεναν φωτογραφο δοκιμασμενο εδω τριγυρω ;

Νομιζα οτι η βαπτιση θα μου ερθει πιο φθηνα απο το γαμο. Στο γαμο εδωσα 800 ευρω και ηρθε και στο τραπεζι 1 ωρα... ο ιδιος φωτογραφος...

Σας ευχαριστω εκ των προτερων...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Sweetmammy δυστυχώς είμαστε πολύ μακριά(Κατερίνη):( αλλιώς θα σου πρότεινα κάτι...:);)

Σίγουρα θα σου προτείνουν πολλά...:)

Με το καλό η βάφτιση του μπεμπουλάκου σου!:cheer: Πώς θα ονομαστεί;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σ'ευχαριστω Κατρινα μου... ειμαι σιγουρη πως εσεις εκει θα εχετε πολυ καλυτερες τιμες απο τους δικους μας εδω.:dry:

Μιχαηλ Αγγελο θα το βγαλουμε το καμαρι μας...:)

Εχω κλεισει εκκλησια και ειπα σιγα σιγα να κανονισω και τα υπολοιπα (αν δεν πεσω ξερη απο τις τιμες που ακουω):blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι η αλήθεια είναι ότι στην επαρχία οι τιμές είναι πιο προσιτές!

Υπέροχο όνομα! Μιχαήλ-Άγγελος! :) :) :)

Και θεωρώ ότι ταιριάζει πολύ στον χαμογελαστό και γλυκύτατο μπέμπη σου!:cheer:;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΠΕΣ ΣΤΟ www.fotografizontas.gr ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΑΡΤΕΜΙΔΑ ΛΟΥΤΣΑ ΕΓΩ ΕΚΑΝΑ ΤΟΝ ΓΑΜΟ ΜΟΥ ΤΕΛΈΙΟΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΟΣ Κ ΚΑΛΕΣ ΤΙΜΕ ΓΙΑ ΒΑΦΤΙΣΗ Η ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 500!!ΑΝ ΠΑΣ ΠΕΣ ΤΟ ΜΟΥ ΘΑ ΤΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΣΕ ΣΤΕΛΝΩ ΕΓΩ!!

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΑ!!

ΦΙΚΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Κ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΠΕΣ ΣΤΟ www.fotografizontas.gr ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΑΡΤΕΜΙΔΑ ΛΟΥΤΣΑ ΕΓΩ ΕΚΑΝΑ ΤΟΝ ΓΑΜΟ ΜΟΥ ΤΕΛΈΙΟΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΟΣ Κ ΚΑΛΕΣ ΤΙΜΕ ΓΙΑ ΒΑΦΤΙΣΗ Η ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 500!!ΑΝ ΠΑΣ ΠΕΣ ΤΟ ΜΟΥ ΘΑ ΤΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΣΕ ΣΤΕΛΝΩ ΕΓΩ!!

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΑ!!

ΦΙΛΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Κ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ!!

Μπορείτε να χρησιμοποιείτε boardcode και smileys, παρά το γεγονός ότι δεν εμφανίζονται στη φόρμα Γρήγορου Μηνύματος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πολυ καλος φωτογραφος ειναι στο Αιγαλεω ο παναγιωτης Δρακουλέλης στην στεφανου σαραφη 18 τηλ. 2105312511 δεν ξερω ποσο παιρνει τωρα αλλα η δουλεια του ειναι τελεια.Αυτο που θα προσεξεις ειναι να πας σε εξουσιοδοτημενο φωτογραφο και οχι σε καποιον γνωστο που το κανει ερασιτεχνικα .Το λεω αυτο γιατι αν σας πω τη επαθα με το γαμο μοΥ:ΨΑΧΝΑΜΕ ΦΩΤΟΓΡΑΦΟ ΓΙΑ ΤΟ ΓΑΜΟ ΜΑς θα γινοταν τον σεπτεμβριο του 1999 μας ειπε η κουμπαρα μου οτι ειχε ενα γνωστο που ειχε τραβηξει και το γαμο της αδερφης της οντως ειδαμε δουλεια πολυ καλη. Και εδω αρχιζει το καλο :εγεινε ο γαμος 4/9/99 και ηρθε ο φωτογραφος τραβαγε πολλες φωτ.Οταν της πηραμε τι ειδαμε ; λοιπον εγω παντρευτηκα μονη αντρας στις φωτογραφιες δεν υπηρχε παρα κανα δυο τυχαιες κουμπαρα αφαντη ηταν και κοντη και την αποτελειωσε μονη μου φαινοταν .Μαθαμε οτι ο φωτογραφος που μας ειχε βγαλει τις φωτο δεν ειχε πλεον σχεσεις με αυτον που ειχε βγαλει τις φωτογραφιες που ειχαμε δει.Εγεινε χαμος και αυτη τη στιγμη εγω φωτογραφοια γαμου πλην τα δειγματα δεν εχω και το ατομο δεν της δινει .Για αυτο λεω λιγα καικαλα αλλα με ψαξιμο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Katrina σ'ευχαριστω παρα πολυ, να 'σαι καλα. Ευχομαι και σε σενα με το καλο το μωρακι σου. Ξερω οτι το περιμενεις τωρα κοντα...

Πολλα φιλακια...:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsia kalimera! Exw theio fwtografo polu kalo pou mou ekane k ton gamo apo times den kserw alla opoia endiaferetai legetai TSOUMANIS DIMITRIS k ta til. einai sto Aigalew 2105314094 k stin Athina 2103211084.

Mporeite na tou peite oti sas sustise i Rania(i anipsia tou...den kserw an kserei k alli:P :P )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα και από μένα! Νομίζω 800ευρω είναι πολλά! Εγώ στην βάπτιση του γιου μου πλήρωσα 350ευρω. Ήταν συνολικά τρία άτομα. Δυο τραβούσαν φωτογραφίες και ένας το βίντεο. Το πακέτο είχε 100 φωτογραφίες 13Χ18, άλμπουμ για τους γονείς, άλμπουμ για τους κουμπάρους, και 2 DVD(ένα για τους γονείς ένα για τους κουμπάρους). Στην Καισαριανή είναι το μαγαζί του. Αν θέλετε λεπτομέρειες στείλτε μου pm. Πάντως οι τιμές είναι πολύ ανεβασμένες και με την αφραγκια που υπάρχει συνεχίσουν να μας εκμεταλλεύονται. Τι παραπάνω κάνουν αυτοί με τα 800 ευρώ? Αν μπορείτε απαντήστε μου να μου φύγει η απορία. Ranini αυτός ο φωτογράφος έχει το ίδιο επώνυμο με εμένα! Λες να είναι συγγενής μου! :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτες ειναι τιμες λογικες...:)

Κι'εγω απορω τι παραπανω κανουν αυτοι με τα 800 ευρω...:angry:

Μαλλον μας δουλευουν... αυτο κανουν... και το χειροτερο ειναι οτι εμεις τσιμπαμε...:huh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια για πειτε μου την γνωμη σασ εμεισ επειδη θα κανουμε γαμο βαπτιση μαζι κλεισαμε σε ενα κυριο:φωτογραφο, βιντεο και dj 1800 ολα μαζι με απεριοριστο χρονο εγγραφησ βιντεο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδω στην θεσ/νικη μας πιανουν στην κυριολεξια τον κωλο!

πληρωσαμε 1900 ευρω για το αλμπουμ (με 100 φωτογραφιες),(οχι ψυφιακο! το ηθελα χειροποιητο με αποξ.λουλουδια κτλ και μου το εκαναν σαν τα μουτρα τους), 2dvd για μας, 2 του κουμπαρου και των γονιων μας..

Ελεος! οπου και να ρωτησαμε πανω κατω τα ιδια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΑΝΗ26 έγραψε:

Εδω στην θεσ/νικη μας πιανουν στην κυριολεξια τον κωλο!

πληρωσαμε 1900 ευρω για το αλμπουμ (με 100 φωτογραφιες),(οχι ψυφιακο! το ηθελα χειροποιητο με αποξ.λουλουδια κτλ και μου το εκαναν σαν τα μουτρα τους), 2dvd για μας, 2 του κουμπαρου και των γονιων μας..

Ελεος! οπου και να ρωτησαμε πανω κατω τα ιδια...

Φανη θα προτιμουσα να τις τραβηξω μονη μου ή να μη τις τραβηξω καθολου αυτες τις φωτογραφιες πια...:angry:

Με 1900 ευρω αγοραζω την καμερα του alpha και τον Αυτια μαζι να κανει σχολια... ελεος...:huh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sweetmammy έγραψε:

Με 1900 ευρω αγοραζω την καμερα του alpha και τον Αυτια μαζι να κανει σχολια... ελεος...

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Sweetmammy καλό!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν το ειπα για να σε θιξω... τους φωτογραφους ειρωνευομαστε οχι τους εαυτους μας...

Το χιουμορ αχιζει να εκλειπει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...